כותרות TheMarker >
  ';

  תיקון עולם

  אקטואליה, פוליטיקה והומור

  0

  הלקות לקויה

  0 תגובות   יום שני, 27/2/17, 20:06

  ''

   

   

  .

  גם פסיכולוגים מדופלמים, בכירים ומנוסים לעיתים קצת מופתעים ממעשיהם המשונים של מטפלים זוטרים שתיאורטית אמורים להיות מקצועיים, מאוזנים, פיקחים, עירניים ומחושבים.

  .

  ציטוט:

  .

  שרה נתניהו לבית הדין: פסיכולוגית מומחית במשקלי לא מסוגלת לשתות שלושה בקבוקי שמפניה ביום.

  .

  בית הדין לעבודה ידון מחר בבקשתה של נתניהו לערער על הפסיקה לטובת אב הבית לשעבר מני נפתלי. נתניהו מביעה חשש פן יוטל עליה לממן את הפיצויים שנקבעו לנפתלי ולעובד המעון גיא אליהו.

  .

  כהן לא צירף לטענה זו סימוכין ולא נקב בראיות ובעדים שבדעתו להביא לחיזוקה, אם תתקבל בקשת הערעור. מחקרים מדעיים הנגישים לכל, למשל באתר המכונים הלאומיים לבריאות בוושינגטון, סותרים את טענתו בסעיף המשקל.

  .

  חוקרים רבים (בהם פרנץ' ונורטון, איסטבן ומארי, ליאנגפונסקול וקראב) מצאו שאין כל מתאם, או שקיים אף מתאם שלילי, בין כמות השתייה ותכיפותה לבין משקל הגוף, במיוחד בקרב בני 51 ומעלה ובקרב נשים (שרה נתניהו בת 58). לפי אחד ממחקרים אלה, "יש קשר פרדוקסלי בין כמות האלכוהול הנצרכת לבין משקל גוף אצל שתיינים כרוניים או כבדים - הם מאופיינים דווקא באובדן משקל". לא ידועים מחקרים על מתאם בין נפח שתיית אלכוהול לבין עבודת פסיכולוגים מומחים בשירות הציבורי. הפסיכולוג הקנדי מייקל פונד, אלכוהוליסט שהשתקם ופרסם את זכרונותיו, דיווח כי שתיינותו גרמה לו לתופעות של תת-משקל.

  .

  ציטוט עם ציטוט:

  .

  מה זה צריך להיות? פסיכולוגית רחומה שעובדת עם ילדים ניתפסת מכזבת, מעלילה, משמיצה, תוקפת ומורשעת בבית מישפט בידי שופטים כאחד העבריינים? מעניין מה אומרים על הדבר המביש הזה במועצת הפסיכולוגים? מי יודע? אולי הממונים על שירותיה המיקצועיים של המטפלת העבריינית שותקים ולא מגנים את המורשעים רק בגלל שהם קצת תלויים  בתקציבים ציבוריים. אישית, כחבר למיקצוע שמכיר את הנהלים, דומני שהדברים החמורים 

  .

  מסתבר שמטפלת הרגישה לא רק רודה, מעליבה, פוגעת ומתעללת בעובדים, אלא שהיא גם נוהגת באלימות כלפי המשרתים? נו? הירעדו אמות הסיפין מהגילויים המזעזעים או שהאזרחים כבר אדישים לחטאים של בכירים? יש מישהו בארץ סבור שזה מקובל, מנומס ותקין? לצערי ולפי המדווח בעיתונים, זה מה שגילה בית הדין וזה לא ממש נעים, במיוחד לקורבנות הנעלבים.

  .

  לפי הדיווחים המטרידים שרה לא רק חובטת בעובדים באלימות אלא שהיא גם לוגמת שמפניה יקרה שעליה בטח משלמת הפרהסיה. מי יודע?  אולי ההרגל המגונה הזה מסביר מדוע לעיתים שומעים דיווחים על כך שהיא קצת לקויה? בכל אופן, כנראה שזה עסק טוב ללגום לרוויה, שהרי אחרי שהגברת הראשונה צורכת אלכוהול להנאתה היא ממחזרת את הבקבוקים שרוקנה, אלה שניקנו בכספי משלמי המיסים, וכך היא גם עושה רווחים צדדיים למשפחתה הדלה.

  .

  לעניות דעתי הדלה מי שתוקף ומכה עובדים בוגרים לא צריך לעסוק בטיפול בילדים רכים, אבל לצערי את הדברים הללו קובעים מומחים אחרים. על אף הציפצוף על החוקים והמעשים הפסולים, מאוד יתכן שבועדת האתיקה של מועצת הפסיכולוגים משום מה יחשבו שהדברים ששרה עשתה הם תקינים לחלוטין, אפילו שהפסיכולוגית האלימה והכזבנית כבר הורשעה בפני שופטים. אישית, כאחד שכבר טיפל בהרבה מאוד ילדים, קצת צר לי על הקטינים שיהיו חשופים למטפלים מורשעים, אלימים, תוקפניים ולקויים, אפילו שאין לדבר תימוכין.
  .
  לשימחתי, כרגע עוללי עוד לא זקוקים לשירותם המסור של פסיכולוגיים מתחשבים ומבינים, אולי באשמת ההורים, ולכן עדיין אין כל צורך שאדאג שמא הם יקבלו במידת הצורך, חלילה, טיפולים נפשיים מעבריינים לקויים ומורשעים. 

  .

  ציטוט:

  .

  הבשלנית העידה: "שרה נתניהו נתנה לי בומבה ביד".

  .

  אתי חיים, בשלנית לשעבר במעון רה"מ, העידה במשפט שבו תובע גיא אליהו חצי מיליון שקלים ממשרד רה"מ וממעסיקיו לשעבר. "אחרי שהתמוטטתי היא אמרה 'אמבולנס לפה לא יגיע'". על תקרית אחרת: "היא משכה מפה ואמרה 'יש לכם 5 דקות לערוך לי מחדש".

  .
  ציטוט:
  .
  שרה נתניהו תיחקר ע"י המשטרה למרות הטיעונים ללקות נפשית.
  .
  עוד ציטוט עם ציטוט, אבל אחרון ודי:
  .
  מסתבר שבמקום לשבת בשקט ולחוש קצת חרטה או בושה על שנחשף חטאה והיא נמצאה אשמה, מעלילה, מסלפת ומכפישה להגנתה אפילו שטענותיה אינן נתמכות בשום ראייה קבילה, עכשיו מדווח שהמלכה המורשעת יצאה למלחמה אבודה כנגד המכפישים את שמה לאחר שנגזר דינה והיא הפסידה.
  .
  ציטוט:
  .
  שרה נתניהו תגיש ערעור על החלטת בית הדין לעבודה.
  .
  משפחת נתניהו התייחסה היום (חמישי) להחלטת בית הדין האזורי לעבודה בירושלים בעניין תביעתו שלמני נפתלי והודיעו כי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו תגיש ערעור על ההחלטה. "הגברת נתניהו לא הייתה נתבעת בתיק, ולפיכך לא התאפשר לה להביא עדים וראיות מטעמה שיוכיחו את אמיתות דבריה", נמסר, "למרות זאת, בית הדין לעבודה קבע ממצאים הפוגעים קשות בגברת נתניהו, ודמה נשפך על לא עוול בכפה בכלי התקשורת. לאחר שפסק הדין נלמד, המליצו עורכי הדין של משפחת נתניהו על הגשת ערעור מצדה של רעיית ראש הממשלה"
  .
  עד כאן ציטוט.
  .
  נו, טוב. כנראה שלא הספיקה לגברת הראשונה חבטה קלה בכנף והיא רוצה עוד מכה עזה ומביכה שכנראה רק תעצבן אותה, או חלילה, תוציא אותה משלוותה הרגועה.
  .
  מי יודע נפש בהמתו? אולי בירושלים צריך לצלצל פעמיים עד שירד האסימון למי שעוד לא הפנים שהוא על הפנים וחשוף לעיני הצופים.

  .

  עד כאן סך כל הציטוטים עם ציטוטים.

  .

  לצערי, דומני שהמלכה לא לגמרי הסכימה עם הצעותי ולכן המדינה עכשיו תאלץ לראות לעסוק בנושא המביך הזה עוד ועוד, עד בלי די. קצת מוזר לראות שבמקום להתבייש בשקט ולשקול הצעות שקולות מקולגות בכירות הרעיה המסורה והלקויה דווקא בחרה להשליך עצמה לרגלי השופטים בערכאות ואל מול הצופים הנבוכים, שכן דומני שזה רק יעשה לה עוד בושות.

  .

  נו, טוב. מה לעשות. לא כל הגברים בעולמו התברכו ברעיות רגועות, נבונות וצלולות. אחרי שבית המישפט ידחה את הטענות המגוחכות מכל המדרגות בני הזוג המלכותי כנראה יאשימו את הכותרות או יספרו בדמעות אודות מזימות זדוניות וקנוניות מרושעות. סך הכל, נטילת אחריות זה לא ממש הצד החזק של מי שמוכר ככזבן נכלולי, נהנתני ורודני מאז שנים רבות.

  .

  (איור: גוגל)

  .

  http://www.haaretz.co.il/news/law/1.3886601

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3293287

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3292835

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3292500

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3293700

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3284136

  .

  http://cafe.themarker.com/blog/513647

  .

  RonKraus.com

  .

   

   

  ''

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   ronkraus
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין