כותרות TheMarker >
  ';

  I Know First- תחזית מניות יומית

  I Know First היא חברת סטארט-אפ ישראלית.המוצר העיקרי של החברה הוא מערכת חיזוי ממוחשבת המספקת באופן יומי תחזית ללמעלה מ-10000 אפיקי השקעה- מניות, מטבעות וסחורות.
  המערכת מאתרת את זרימת הכסף בין אפיקי ההשקעה השונים (באופן יומי), מסננת רעשי רקע ומאתרת מגמות מסחר והזדמנויות השקעה.
  המערכת מתבססת על מודל תחזית מתקדם המבוסס על אלגוריתם בינה מלאכותית, אלגוריתמים גנטיים ואלגוריתמים של רשת נויירוניים. התחזית מתייחסת למגמת המסחר הצפויה בטווח הזמן הקצר (3 ימים, 7 ימים), הטווח בינוני (14 ימים, חודש) והטווח ארוך (90 ימים ושנה). המערכת מיועדת לבנקים, בתי השקעות וסוחרים מקצועיים בשוק ההון, שוק המט"ח ושוק הסחורות. בחודש מאי 2010, נבחרה חברת I Know First כחברת הסטראט-אפ של החודש ע"י מכון המחקר המוביל IVC.

  תגובות (0)

  נא להתחבר כדי להגיב

  התחברות או הרשמה   

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  אין רשומות לתצוגה

  10 מניות מומלצות לחודש מרץ 2017

  0 תגובות   יום שלישי, 28/2/17, 19:05

   

   

   

   

   

   

  I Know First

     

  תחזית אלגוריתמית יומית לשוק ההון- מניות,מט"ח וסחורות
  28 לפברואר 
  2017

  עשר מניות מומלצות לחודש מרץ 2017 על בסיס אלגורימי בינה מלאכותית

  תחזיות אלגורימיות אחרונות

  איתור מניות מומלצות באמצעות בינה מלאכותית: 10 מניות מומלצות להשקעה לטווח הארוך תחזית יומית ל-3000 אפיקי השקעה ומיפוי הזדמנויות השקעה יומיות


  מהן התחזיות המובילות השבוע?

  1.אלגוריתם המניות המבוסס על בינה מלאכותית הניב תשואות מרשימות בחודש האחרון: חבילת המניות הישראליות המומלצות  הניבה את התשואות הגבוהות ביותר בטווח זה עם תשואה ממוצעת של 24% בחודש.  המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית PLX עם תשואה מרשימה של 119.61%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית ATTU עם תשואה של 41.68% וכן מניית PERI עם תשואה שלל 31.68%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 22.82% באותו חלון זמן, מדד ה-S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר שלל 4.51%.

   חבילות אלגוריתמיות בולטות נוספות בטווח זה: חבילת המניות הקטנות וכן חבילת מניות הביוטק המומלצות. 

  2. 
  תשואות מרשימות ביותר התקבלו גם מהתחזיות לטווח הקצר של 3 ימים. בין התחזיות בלטו במיוחד התחזיות הבאות:  תחזית המניות המומלצות פונדמנטלית , תחזית מניות הטכנולוגיה,  וכן תחזית מניות הנדל"ן המומלצות .  במסגרת התחזיות לטווח קצר, תחזית המניות המומלצות פונדמנטלית הניבו תשואות גבוהות במיוחד. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית CYH עם תשואה מרשימה של 29.63% ב-3 ימים בלבד. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית RAVN עם תשואה של 10.28% וכן מניית DAVE עם תשואה של 6.03%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 4.97% לעומת תשואה של 0.77% של מדד ה-S&P 5000.

  3. בתחזיות המניות לטווח של שבוע, בלטו במיוחד החבילות הבאות: חבילה 1, חבילה 2, חבילה 3 .  מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של 7 ימים ,בלטה חבילת המניות המומלצות פונדמנטלית. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית MATN עם תשואה מרשימה של 44.90% ב-7 ימים בלבד. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית GOL עם תשואה של 28.20% וכן מניית INVE עם תשואה של 21.74%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 10.44% באותו חלון זמן, מדד ה--S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 1.51%.


  4. מבין התחזיות לטווח של  14 ימים בלטו החבילות הבאות עם תשואות מרשימות: חבילת המניות המומלצות מקרב מניות הפארמה, מניות הביוטק המומלצות , וכן המניות המומלצות מקרב המניות אשר נמצאות במחירם הנמוך ביותר מזה 52 שבועות. בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 27/01/2017 לטווח של 14 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות מקרב מניות הפארמה. המניה המומלצת בחבילה זו PPHM הניבה תשואה מרשימה של 77.42%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית MDCO עם תשואה של 16.19% וכן מניית ALNY עם תשואה של 12.91%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 14.72% לעומת תשואה של 2.34% של מדד ה-S&P 5000.

  5.  במסגרת התחזיות לטווח של שלושה חודשים, התשואות הגבוהות ביותר התקבלו ע"י חבילת המניות המומלצות פונדמנטלית,  חבילת המניות המומלצות מקרב המניות בעלות מחיר מתחת ל-$10 וכן חבילת המניות הקטנות והמומלצות.
  מבין התחזיות הנ"ל,בלטה במיוחד חבילת המניות הקטנות המומלצות. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית AMD המופלאה עם תשואה מרשימה של 60.73%.. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית HNR עם תשואה של 46.26% וכן מניית EXEL עם תשואה של 36.26%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"יי התחזית היתה 26.47% באותו חלון זמן, מדד ה-S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 8.41%%.

  6. תשואות גבוהות מאוד התקבלו השבוע בתחזיות לטווח של שנה, התשואות המרשימות ביותר בתחזיות לטווח של שנה הגיעו  מ-3 תחזיות עיקריות: תחזית המניות הברזילאיות המומלצות, תחזית מניות הדיבידנד המומלצות , תחזית המניות הקטנות והמומלצות, וכן תחזית המניות המומלצות TOP 10 .  בתחזיות לטווח זה, תחזית מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$ הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של שנה. מרבית המניות המומלצות הנ"ל היכו את המדדים באופן משמעותי. המניה המומלצת בחבילה זו ARIA הניבה תשואה מרשימה של 394.64%. מניות בולטות נוספות: מניית VALE אשר הניבה תשואה של כ-240.29% מניית SID -שהניבה תשואה של כ-200.79% וכל זה בתקופה של שנה בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 5000 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 123.44% לעומת תשואה של 23.22% של מדד ה-S&P 500

  7.  I Know First ברשימת חברות הפינטק המבטיחות, מאמר חדש על חברת I Know First באתר החדשות המפורסם יהאו פיננס,בנוסף, מאמר נוסף על החברה ועל שוק החיזוי שווקים פיננסים באמצעות בינה מלאכותית 

  8.  I Know First הוזמנה לשאת דברים בכנס הבינה מלאכותית הקרוב בסינגפור החברה סומנה לאחרונה כאחת
  מהחברות המבטיחות ביותר בישראל

  9. I Know First זכתה בתחרות פינטק בדרום אפריקה לצפייה בוידאו ובמצגת הזוכה

  10. חברת I Know First פיתחה לאחרונה מודל אלגוריתמי המתמקד במסחר יומי, המודל נכנס לפוזציית ברמה יומית ומתמקד במניות S&P 500. המודל מיועד ללקוחות מוסדיים בלבד,  המודל הניב מתחילת השנה תשואה ממוצעת של למעלה מ-76% אל מול תשואה ממוצעת של 10.77% למדד ה-S&P 500. לביצועים המלאים וכלל הנתונים הסטטיסטיים. 

  תחזית שוק יומית + איתור יומי של מניות מומלצות והזדמנויות השקעה באמצעות בינה מלאכותית: מניות מומלצות לפוזיציית לונג /פוזיציית שורט לקנות או למכור? התחזית האלגוריתמית למניית אפל לחודש מרץ עשר תעודות סל מומלצות להשקעה בחודש הקרוב

  1. מניית TSLA  זינקה בכמעט 22% ממועד התחזית החיובית ולהמלצת הקנייה שפורסמה לאחרונה.
  2. מניית MSFT  זינקה בכמעט 76% ממועד המלצת הקנייה שלנו  
  3. ממועד המלצת קנייה על מניית X  על בסיס תחזית חיובית של האלגוריתם,  המנייה זינקה ב-88%.

  חבילת באנדל מיוחדת: מנוי חצי שנתי הכולל 3 חבילות שונות: תחזית מניות מומלצות+ תחזית מט"ח+ תחזית סחורות

  חדש! צוות המו"פ מציג: ממשק אלגוריתמי אינטרקטיבי

  השקנו לאחרונה ממשק אינטרקטיבי חדש המסמן, בכל תחזית אלגוריתמית, מניות שעשויות לפרוץ (מניות שעברו את ממוצע ה-5 ימים). הממשק זמין ללא תשלום למנויים השנתיים שלנו.
  לפרטים נוספים לצפייה בוידאו הסבר

  קבל בכל יום לתיבת המייל 10 מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמי עשרת ההזדמנויות המעניינות ביותר בשוק ההון נכון להיום: איתור מניות מומלצות באמצעות בינה מלאכותית

  מאמרים אחרונים

  תחזיות אלגוריתמיות אחרונות

  האם תיק מניות שלך הוא אופטימלי? תחזית אלגוריתמית לתיק המניות שלך

  סחורות זהב מט"ח

   

  תחזית אלגוריתמית למניית אפל

   
  המדריך למסחר אלגוריתמי
   
  Copyright © 2014  I Know First: Daily Market Forecast All rights reserved.
       
  דרג את התוכן:

   ארכיון

   פרופיל

   I Know First
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין