כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול אקנה בישבן - זה לא "טיפול פנים קוסמטי" לישבן |איריס לוי

  1 תגובות   יום שלישי, 7/3/17, 10:17

  על פי פרסומים -

   

  מה הסיבה להופעת הפצעים בישבן?

   

  הופעתם של פצעי האקנה בישבן יכולה לנבוע מישיבה ממושכת הגורמת להזעת יתר ופצעים בישבן, שנויים הורמונליים ,חוסר היגיינה, תזונה לקויה -

   

  1. ישיבה ממושכת לא גורמת להזעת יתר ופצעים בישבן,

  2. שינויים הורמונליים לא גורמים לפצעים בישבן .

  3. חוסר היגיינה - מי לא שומר על היגיינה? אקנה בישבן לא מתפתחת בילדים !!!

   

  מי לא שומר על היגיינה? צעירים וצעירות העוסקים בספורט? סטודנטים? חיילים וחיילות? אימהות? אז שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  ידוע שאקנה בישבן היא מחלת עור גנטית, תורשתית כרונית, ולא תמיד חייבת להתפרץ מהמעגל הקרוב של המשפחה. אקנה בישבן מושתתת על שני סוגי חיידקים - P.acne הפועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

   

   גישה נוספת המקובלת בטיפולי - אקנה בישבן הינה בהבטחה של  - 2 - "טיפולי פנים קוסמטיים" עם הטרנד החדש שהגיע מאמריקה "השייני -הייני" תקבלי ישבן חלק - מבריק - נוצץ - נקי  מפצעים פצעונים ציסטות, פרונקלים שומנים שחורים, כתמים צלקות וחטטים מוכן לבגד ים ולקיץ ...שלא יעבדו עליכן!

   

  עם חור בכיס של 6000 ש"ח - וטיפול שאינו אפקטיבי לטווח ארוך בפצעים | אקנה בישבן...שלא יעבדו עליכן!

   

  בשילוב "אור-כחול" ומריחת תכשירים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק...!

   

  הידעת עיצוב ומיצוק לישבן מקומו בחדר כושר ולא בקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור.


   

  עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המתאים בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

   

  אקנה בישבן - פצעים פצעונים, פרונקלים ציסטות, שומנים שחורים קומודונים, כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים אדמומיות, חררה, חיספוס ועוד 


  יש טיפול לאקנה בישבן ולא "כטיפול פנים קוסמטי בישבן" טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.


   ללא "אור-כחול"- ללא שיוף - ללא עיסוי - ללא מריחת מסכות - ללא ויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא רואקוטן - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד. 

   

   

  איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפול רק בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית, בשילוב טכנלוגית  IPL  ו-אנרגיית גלי רדיו RF 


  ללא - תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך.


  כ-19 שנים עוסקת בתחום של טיפול בבעיות עור בבני נוער, ובמבוגרים - בגיל מבוגר.

   

  "טיפול פנים קוסמטי" לאקנה בישבן המשלב עיסוי עם פילינג סקראב, או מכשיר אדים, או מברשת לא משפר ולא חודר לשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.acne הגורם העיקרי לאקנה בישבן. המלווה בפצעים פצעונים, ציסטות, חטטים צלקות וכתמים- שלא יעבדו עליכן! 


  טיפול באקנה בישבן ע"י שיוף כימי או פילינג סקראב - חשוב להבין כי שיוף או פילינג סקראב באקנה פעילה חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים לאזורים נוספים להחמרת הדלקת והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה- שלא יעבדו עליכן! . 


  פעולת השיוף והפילינג הינה פעולה שטחית וחיצונית שאינה עובדת ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.acne  הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק - שלא יעבדו עליכן!

   

   

  אבחון מקור הבעיה ? חיידקי אקנה וגנטיקה משפחתית.


  חיידקי ה - P.acne פועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

   

    

 • בנוסף לטיפול שיוף פילינג בישבן הנך מחויבת לרכוש ערכת כדורי ויטמינים המכילים - B12 -אבץ - ברזל - ועוד
  • כידוע כדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקת דם מתאימה המוכיחה מחסור באותם הוויטמינים! אז שלא יעבדו עליכן!

   

  • הידעת?

  מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

  שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות. 

   

  בנוסף לטיפול שיוף כימי בישבן הנך מתבקשת לשנות את הרגלי התזונה שלך -

  ולהתחיל ב"דיאטת כאסח".


  מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת? אז שלא יעבדו עליכן!

   

  "הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".


  לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות כאסח.

  1.  

  הטיפול באקנה בישבן דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפוליםסוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעהבמהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה.

   

  פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, שומנים שחורים, חיספוס, כתמים חומים/אדומים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.

   

   

   

  מאוכזב/ת כי זה לא עבד...בוודאי, טיפול במריחת קרמים, שיוף, עיסוי עם פילינג או חומצות הינו טיפול חיצוני בלבד. טיפול במריחת קרמים לא מטפל ולא עובד על שורש הבעיה .חיידקי אקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה .

   


  הטיפול באקנה מהווה אתגר טיפולי לא קטן,  טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

   

  ומדוע?  

   

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה".

   

  הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקת סביבה נוחה להתרבותו של חיידק האקנה.

   

  ואכן, בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה"   propioni bacterium acnes

  וסטפילוקוקוס אפידרמידיס  "staphylococcus epidermidis המשגשגים בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –" אקנה ציסטי."

   

  האם חשבת שע"י מריחת קרמים ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה?

   

  יש טיפול באקנה בישבן בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המתבסס על טיפול מערכתי יעיל במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

   

  הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפיר ין הנלווה לחיידקי האקנה, עם חשיפת חיידקי הפורפיר ין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

   

  הטיפול מונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין.- ללא בדיקות דם – ללא פגיעה בכבד.

   

  סקפטי/ת לא מאמין/נה? את/ה מוזמן/נת לגלוש באתר הבית  

  להתרשם מעשרות ממליצים מרוצים ואף לקבל טלפון להתקשרות.

  .

  יתרונה הגדול של טכנולוגיית - IPL בשילוב אנרגיית גלי רדי RF בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני. התקדמות הטכנולוגיה כיום, מאפשרת להגיע לתוצאות לא רק בטיפול אלא גם בתופעות הנלוות לאקנה, בריפוי, הבהרת הכתמים (חומים/אדומים) ושיפור משמעותי בצלקות.

   

  אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     13/3/17 10:04:
   מעניין ביותר מה זה ? יש בבלוג הזה בצורת ? איפה כוכבים ? שמח לככב , בדין ולא בחסד

   ארכיון