כותרות TheMarker >
  ';

  Suicide is painless, it brings on many changes

  הפצקלה והעורלה

  3 תגובות   יום ראשון, 14/5/17, 15:24

   קדימונלה

  אחמדלה ומוחמדלה נפגשו לגמרי באקראי בשרותים של האוניברסיטה הערבית החרדית הראשונה בפלסטינאל. כמנהגים של גברים זה עידן עידנים, כל אחד ואחד מהם הציץ בהיחבא בכלי הזיין של השכן שלו, הרי העניין הזה של מידות או אורך השפיצלה, חשוב לאין ארוך אצל גברים, אפילו יותר משכל ואמונה באל. אחמדלה, בעבר אברומקה ,זמן שפלסטינאל הייתה עוד מדינת ישראל, הבחין כי לשכנו כלי שונה משלו, לא רק ארוך יותר, אלא עם סיומת שונה, נחתם במשהו כמו זרבובקה עם צ'ופצ'יק, קצת דומה לכובע טמבל שאין עוד. הכובע אין, טמבלים יש הרבה יותר. מפאת שזה דברין שרק מציצין ולא שחין בהם, בלע את סקרנותו וסיים לא לפני שטלטל את השפיצלה שלו חזק מדי עד כי טיפלה סוררת, שלוש על פי גרסת מוחמדלה, נחתו על כפתנו של האחרון, אי שם באזור הטלית הצבעונית שלו. הנוהג אומר לבן צחור או דוגמה פרסית בנוסך השיעה, אפשר גם אפגנית נוסח יהודי הסונה אם אתה פייגלה או סתם סמאלן. מוחמדלה רגז מאוד וכך סנט בשכנו אחמדלה, "אילו התרכזת במעשה הטלטול, זה לא היה קורה". אחמדלה הנעלב, סנט בו גם כן וכך סינן לעברו בארסיות אורתודוקסית בינונית, "אתה עוד תראה".

  ces vie

  מה עושה בר קורה כמו אחמדלה שעלב בו מאן דהוא בעניין הקשור בשפיצלה?

  מטכס עצה או בזוית מעשית פונה לרביקאדי, שהוא יותר מזה ומזה יחידים, הרי הפסוק אומר "טובין השניין ה"רוחין" יחדיו מן האחד שרק מטעייל לבד". הלך אם כן אחמדלה לטקס עצה עם הרביקאדי המקובל הגדול בתורקוראן בבירה "ואחת אלסלאם". לאחר תשלום מקובל, משום מה ביט קוין דווקא, (פשרה בגלל פרובלמות כשרות של הפונט הארץ ישראלי ללירה הפלסטינית), טמן מלוא חופניים ביט קוין בכפותיו של השמש. א"כ הקשיב הרביקאדי בקשב רב אודות השפיצלה של מוחמדלה, וזעק זעקה גדולה, "למאן דהוא יש עורלה ! בלתי נסבל, לחתוך, לחתוך מיד". משמשיו שהאזינו לכל מילה מבעד למחיצה, התקשרו בבהילות לתחנת הבוליס הסמוכה, מוסד שהיה פעם המוחבראת מחד והשב"כ מאידך, וצוות יס"ם, אוי ווי זמיר ראבאק אומר אני, המספר הפעם, רכבו על אופנועיהם לביתו של מוחמדלה, שמכאן ואילך יכונה כבעל העורלה, שלפו אותו ממיטתו וטלטלו אותו לקלבוש שהיה ונשאר מקום לא עלינו, ישתבח שמו והדרו לעולם רק שיציל אותנו משם.

  בעל העורלה הושלך לתא בעת שפרנסי הקהילה החלו דנים בפתרון הולם לפרובלמה שנוצרה. בהעדר חוק דווקני בגין בעלות על עורלה, היו שהציעו לחוקק אחד, אבל הכנסת הייתה בדיוק בפגרה ולא בלתי נמנע שמשמשיו יסרבו לשוב לעבודה, כל כולה בגלל פיסת עור קטנה, גם אם מדובר בעורלה של שפיצלה סורר במידה עצומה. גם אם ישובו, עם כל הקריאות והתקיעות, זה ייקח חדשים על פי מצב הקואליציה, ואבו בנימין, העומד בראש הממשלה, שהיה ספקן אם ההליך יזכה לטיפול הולם שמה, הציע הגליה, הליך שהפך מקובל עבור אנשי סמאל ופייגלך לאחרונה. הצעתו נבדקה בכובד ראש ונסתברה שבמצב היחסין הבין לאומיים שבו המדינה נתונה, אין עוד ריבונות שמוכנה לקבל את בעל העורלה. היה מי שהעלה את שמו של הבג"צ והושתק באבחה על ידי סדרן, שהנחית עליו כאפה נוראה. כידוע, הבג"צ הוצא אל מחוץ לחוק פלסטינאל מעת הכרזת הרפובליקה.

  בסוף, כמעט בלחש צייץ בחור נעים סבר עם כיפה, למה לא לחתוך את הפיצקלה שלו ובזה יבוא הסוף על הפרשה.

  הצעתו התקבלה, המועד נקבע.

  בפרק הבא, החיפושין אחרי מוהל שיחתוך את הפיצקלה של בעל העורלה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     14/5/17 20:16:

   צטט: ערסאל 2017-05-14 17:06:51

   צטט: דוקטורלאה 2017-05-14 16:45:29

   בקשתי מבעלי לקרוא את הקטע שלך וחשבתי כי אולי קריאה של גבר תפיק מסקנה שונה משלי. אבל מסתבר ששנינו חשבנו אותו הדבר לאחר הקריאה: בארץ מהפכה אדירה, מדינה מעורבת, והנושא העיקרי הנדון הוא העורלה של היחיד?

    

   ________________________________________________________

    

   שתי הערות לי בהפעם:

    

   האחת, בעת שהיהדות באמצעות מוהל ובהסכמת הורי חתכו לי את הפצקלה, ללא הסכמתי ובניגוד לה בדיעבד, הם שמטו במחינתי את חלקם החיובי, אילו היה בכלל, בחיי.

    

   שנית, דוקטורלה חביבה, כתבתי על מהפכה לפני עשר שנים, איש לא הקשיב, אפשר לבדוק, כל הפוסטים ישנם בבלוג, מבחינתי זה פסה, זה לא מהפכה, זה מזבלה מה שיש כאן.

    

   שלשית, אין הפרה בוטה יותר בפן של זכויות אדם מהטלת מום במודע בגופו בטרם בגר.

   ארכיון

   פרופיל

   ערסאל
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין