כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  סיפור אולמרט. ירדפו אותו - עד טיפת דמו האחרונה. די. מספיק

  2 תגובות   יום רביעי, 21/6/17, 00:13

  אני קורא את מה שכתבתי אתמול על ההתעללות המטורפת באולמרט והיום אני יכול לומר שמה שכתבתי מתחוור לעומת מה שאני כותב ומרגיש כרגע.

  אני מסתכל על אולמרט, מסתכל על מה שעבר היום ומה שעבר בכלל בימים האחרונים, על הלחץ שהוא חווה, מה שעבר כל התקופה מהיותו ראש ממשלה שלדעתי היה מהטובים שהיו בזמן האחרון, ועד הפיכתו לאסיר מספר XXXXX בבית הסוהר ברמלה.

  ממקום גבוה וחשוב הפך להיות בבור עמוק ואפל.

  איש שתרם רבות למען המדינה ומשום מה המדינה שלנו וגורמי החוק, שרות בתי הסוהר, משטרת ישראל, גורמי הפרקליטות החליטו כנראה שעד שהם לא יראו את הגופה שלו, עד שלא יראו את כל הדם שלו נשפך עד הטיפה האחרונה, עד שלא יראו אותו מרוסק לפרורים והעורבים והנשרים אוכלים את כל פיסות גופו עד הפרור האחרון, נראה שאיש בקרב גורמי החוק לא יירגע וגם אז עם מה שיישאר סביר להניח שהם יעשו חגיגה ויגידו......

  הוא מת ברוך השם.

  איזה מין מדינה אנחנו הפכנו להיות, איך אפשר עוד להסתכל ולקבל את הדרכים של שרות בתי הסוהר שהפך להיות רודף אחרי אולמרט והפכו אותו לקורבן מעונה ?


  איזה מן מדינה אנחנו הפכנו להיות שפרקליטות המדינה רודפת אחרי אולמרט ומנסה רק לרוצץ את ראשו כמו שמרוצצים נחש והעיקר לראות אותו מת, וכאשר יש עוד נחשים רבים באזור, בהם הם לא נוגעים ואפילו אם הם ארסיים יותר והם מוכנים לתת להם להסתובב חופשי והעיקר שאת אולמרט הם יעשו כל שה יכולים לרוצץ את ראשו ולחסל אותו ולהפוך אותו למת כמה שיותר מהר ?


  איזה מן מדינה אנחנו שיועץ משפטי שרואה את השם אולמרט מאשר כל חקירה ומהר מהר לפני שיתפגר ויוכלו לעשות לו עוד עינוי ועוד עינוי העיקר שיהיה אפשר כבר שוב לתלות אותו בכיכר העיר וכאשר זה אחד כמו נתניהו הוא נעלם, נאלם, מתפוגג, ואפילו לא יודע לקרוא את הכתוב כי זה קשה ולא בולט מספיק ואז הוא שולח את כולם לכתוב את זה יותר ברור כי הוא לא מצליח לקרוא ואז יש לו עוד זמן ועוד פנאי להתעסק בלפורר את אולמרט ולהפוך אותו לאפר ועפר .


  איזה מן מדינה אנחנו שרואים שמשטרת ישראל בכל הקשור לאולמרט הפכה להיות הגוף הכי מדהים במדינה בנושא חקירה, הפכה להיות טופ אוף זה טופ של חוקרי החקירות וכאשר זה מדובר בנתניהו היא יודעת להעלים את כל העקבות ועכבות, ויודעת גם לדאוג שלא יישארו בשום מקום שאריות וכאשר זה אולמרט......היא חופרת עם טרקטורים, מקדחות, שוברת קירות במהירות והעיקר כבר להביא עוד תוצאות ולהאשים אותו ברצח ארלוזרוב ואולי גם .....


  איזה מן מדינה אנחנו הפכנו להיות וזה האמת מטריד אותי מאד.


  זה הזוי מה שקורה פה בתורת הרדיפה הישראלית על אולמרט מול נתניהו.


  אולמרט מבקש לראות את הרופא שלו, מה כבר ביקש האיש שהיה פעם ראש ממשלה שהיה איש גדול והיום הוא באשפתות ? מה הוא רצה ? את הרופא שלו שיבדוק אותו כי הוא מכיר אותו הכי טוב והנה כאשר הוא מבקש ...... משום מה צריך שרות בתי הסוהר להקים ועדות כדי לחשוב אם מותר לרופא של אולמרט לראות אותו מדרדר ומרגיש רע ואם זה היה נתניהו, שמרגיש רע כבר היו סוגרים את כל המדינה, מביאים את כל הרופאים מכל העולם והעיקר שביבי ירגיש יותר טוב, האם לא מוגזם הדבר שככה עושים לו ? לי זה נראה פשוט שמחכים לראות איך הוא מתפגר שם ואיך הוא מת, ואיך..... מוציא את הנפיחה האחרונה.


  צר לי, אני יודע שזה פוסט מטורף אבל אני מרגיש כיום והיום יותר מתמיד אחרי ששמעתי את כל הנושא הבריאותי שלו, ומותר לאדם להרגיש רע אחרי תקופה קשה ומוזרה ושהוא נמצא כרגע בזמן ההכרעה, מותר לו גם שהלב שלו ידבר ולא רק הוא.


  וכאן, פתאום, עושה הרושם, שמישהו החליט שזהו הגיע הרגע שצריך לחסל את האדם הזה בדרך כזו מוזרה באמת.


  גורמי האכיפה במדינת ישראל, שרות בתי הסוהר, פרקליטות, משטרה וכל השאר  נותנים לי את ההרגשה הזו הרעה שעד שלא ייגמר סיפור אולמרט באופן אכזר הם לא יעזבו אותו וירדפו אותו עד הסוף המר.


  אני גם משוכנע, ואני מוכן כאן לחתום לכולם בבלוג, שגם אם אולמרט ירגיש טוב, גם אם הוא ייצא מבית הסוהר, יעבור את השליש האחרון, תהיו בטוחים, ואין בכך כל ספק שמשום מה יד נעלמה בפרקליטות ביחד עם משטרת ישראל ולא יודע מי עוד.... יעשו הכל כדי למצוא ולהפיל על אולמרט עוד משהו ועוד משהו העיקר שהם יוכלו לדפוק אותו עוד ועוד ולמרר לו את חייו עד שבסוף יגיע הרגע שגורלו יהיה כמו הגורל של אריק שרון שלא יכל עוד..... לכל הרדיפות ונרדם לתקופה ארוכה כי כולם רק רדפו אותו עוד ועוד.


  אז אולי די. אולי מספיק !


  הגזמתם כולם, הגזמתם הפרליטות, הגזמתם המשטרה, הגזמתם שרות בתי הסוהר, הגזמתם כל הרודפים, הגזמת אדוני היועץ המשפטי לממשלה.


  נמאסתם.


  גרמתם לפחות לי ואני בטוח שלהרבה יותר במדינה לא להאמין לכם, לא להאמין בכם ולראות בכם אסופה של נקמנים  אם לא הרבה יותר.


  גרמתם לי להבין דבר אחד

  שטחנות הצדק הישראליות  טוחנות את האדם שהן רוצות לטחון

  ואת אלה שהן רוצות לשמור, הם יגנו עליו וגם אם הוא ....

  עבריין ופושע יותר גדול.


  תעזבו את אולמרט בשקט, מספיק עם כל הרדיפה

  ואם חלילה, יקרה לו משהו באמת

  זה יישאר על מצפונם

  ואני אומר – מצפונם ? של מי ?


  של שרות בתי הסוהר ? של המשטרה ? של פרקליט המדינה ? של היועץ המשפטי לממשלה ?

  הבנתי שבכל הקשור לאולמרט.......... המצפון..... כבר מזמן נעלם.

  תתביישו לכם.

  תתאפסו, כי העם כבר איבד את אמונו בכם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     22/6/17 08:59:
   תגיד ברוטוס ותגיד נאטוס האם ביבי ישתמש בנשק יום הדין על מנת להשמיד את מעשיהו רגע לפני שחרורו של אולמרט או שמא הוא יפעיל את הנשק הזה להשמיד את היישוב מוצא אחרי שינקו לאולמרט שליש ? או לחילופין אולי מישהו ישפוך שמן על הכביש ..... האם ביבי יעשה כמו הקלינטונים או שלביבי יש דברים יותר תחמניים ? תגיד לי ברוטוס ? תגיד לי נאטוס איך את אולמרט מצילים מהרשעים ?
     22/6/17 07:17:

    

    

   ברוטוס:   אולמרט הוא האיום הכי רציני על ביבי ולפיכך אנשי שלומו רודפימותו

    

    

   נטוס:      ביבי שלח את הציידים לירות בחיה נמלטת

    

    

   ..

    


   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין