כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  בואו בואו לקרקס

  כתבת וסוקרת את החיים הטובים
  לייף סטייל, אופנה, ביקורת מסעדות, צרכנות, "שווה" - חדש על המדף, תיירות בארץ ובחו"ל ועוד....

  העיקר הבריאות !!! חוה ברק!!

  0 תגובות   יום ראשון, 2/7/17, 17:29

  דורית  גרינברג,מנכ"ל ובעלים של חברת מ.ד.ס פארם.

   

  ''

   

  מה גורם לאשה צעירה,תעמלנית בחברת תרופות,לקום יום אחד ולפתוח בעצמה חברה המייבאת מכשירים להקלה על כאבים, ולאחוז בתואר החברה מספר אחת לשיכוך כאבים. הכל בכתבה.

   

   

  מודה ומתוודה, כל מה שקשור לנשים שאוחזות בתפקידי מפתח,או במפתח עצמו,אני מסירה בפניהן את הכובע, במקרה והוא עלי,ובכלל מדליית האישה תמיד מוכנה אצלי להענקה.

  והפעם החלטתי להעניק אותה לאשה אחת ,ותזכירו לי לרשום בפנקס הרשימות של השאלות איך לכנות אותה אשה צעירה וחזקה? אשת עסקים נמרצת? או בעצם גם וגם ,שזה בסדר גמור.

  קוראים לה דורית גרינברג, והיא שולטת לנו על הכאב. כן כן על הכאב. טוב לא היא עצמה, אבל החברה שהיא עומדת בראשה, מ.ד.ס פארם ,שולטת היטב בשוק ,ומוצאת פתרונות לכאב.

  "תשמעי,אמרה לי גילי,חברתי הממונה אצלי על איתור נשים חזקות עוד מימי תוכנית הטלוויזיה בכבלים שלי,את חייבת אבל חייבת להכיר את דורית,  " ואצלי חייבת זה אומר מתייצבת .

  וככה הכרתי אותה, וככה רדפתי אחריה ,עד שאמרה בסדר!!

   

  אחת על אחת עם חוה ברק !

  נבחרת!!

  ספרי לי קצת עליך: ראשית דרכך בעולם הרפואה?

  ראשית דרכי  בעולם הרפואה החלה כשהתקבלתי לעבוד בתור תועמלנית רפואית באחת מחברות התרופות המובילות בארץ .הצצתי ונפגעתי. התאהבתי בתחום.  עצם הידיעה שאתה מתעסק בשיא החידושים והטכנולוגיה ברפואה ,שברוב המקרים אתה הוא נושא הבשורה לאנשי המקצוע שמטפלים ועוזרים לאנשים, שלפעמים מתחבטים בשאלות חשובות ולעתים אף גורליות לאנשים. המורכבות והתחכום של המידע שספגתי בתקופה זו היוו בסיס לחלק נכבד מהידע שלי כיום.

   

  אני מבינה שלא בדיוק שקטת על שמריך??

   

  . לאחר כשנה וחצי קודמתי לתפקיד של מנהלת מוצר. בתקופה זו למדתי תוך כדי תנועה את יסודות הניהול והשיווק . נחשפתי לדרך וצורת עבודה עם ספקים מחו"ל .למדתי להכין תכניות עסקיות למוצרים ,ולתחומים שונים . קראתי כמויות עצומות של ספרות מקצועית הן בנושאים הרפואיים והן בנושאים העסקיים ניסיתי לעשות את המיטב עבור החברה אותה ייצגתי.

   

  הילדים היו אומרים על זה היום חרשנית...היית כבר נשואה?ואני שואלת לא בגלל המחויבות של הבית ..ובכל זאת איך הסתדרתם?

   

  כמובן..הייתי כבר נשואה,ובאותה תקופה גם אני,וגם בעלי,השקענו את כל כולנו בעבודה. אלו הן השנים בהן ימי העבודה מתחילים בבוקר ומסתיימים עמוק בתוך הלילה, בהן הרצון להתקדם וללמוד פועם חזק. התחושה שלי באותן שנים הייתה שהחברה בה אני עובדת מקנה לי אושר מקצועי ולפיכך אני רואה בה הרבה יותר ממקור פרנסה, שמחתי לתת מעצמי ככל שיכלתי.  יחד עם זאת הייתי גם אימא לשלושה ילדים (מקסימים). למזלי, הוריו של בעלי הקדישו מזמנם וממרצם על מנת לעזור לנו ככל הניתן.  הם הסיבה העיקרית ליכולת של בעלי ושלי להתקדם בעבודה באותן שנים.

   

  ואת מממשיכה במרץ?

   

  אני באופיי יצירתית מאוד . מוחי קודח במחשבות בכל רגע נתון, כמעט.  חדשות לבקרים אני הוגה  בעוד ועוד רעיונות חדשים .במשך שנות עבודתי באתי לא פעם במגע עם פתרונות רפואיים, רעיונות ויוזמות שזיהיתי את הצורך הברור בהם בשטח , צפיתי בעיניים כלות איך רעיונות אלו נופלים פעם אחר פעם על בסיס כלכלי. מבחינת חברות גדולות שווקי נישה קטנים לא מעניינים ברמה העסקית.

  דבר זה קצת חרה לי מצפונית.  הרי אם הפוטנציאל העסקי של פתרון מסוים אינו גדול ,והכדאיות הכלכלית אינה גבוהה. האם המשמעות היא בהכרח שלאותם אנשים הסובלים מהבעיה לא יהיה פתרון נגיש, זמין?

   

  לא מאמינה שוויתרת?

   

  בתחילה כן .השנים עברו והמשכתי בחיי המקצועיים, תוך שאני ממשיכה להיתקל בפתרונות רפואיים מצוינים, אשר נדחים על הסף.

   

   ומה קרה ?הרמת ידיים?

   

  ממש לא. בשנת 1998, אחרי לא מעט התחבטויות והתלבטויות החלטתי להקים את מ.ד.ס פארם, חברה משלי.  חברה שתיתן דרור לרעיונותיי ושבעזרתה אוכל להתמקד בנושאים שחשובים לי גם במחיר כדאיות כלכלית נמוכה וצורך בחינוך שוק . עובדת היותי אישה הובילה אותי להתעניין בעיקר בפתרונות לבריאות האישה וברפואה מונעת.

   

   


   תצחקי לתחום שיכוך הכאבים, שנכון להיום מהווה את עיקר פעילותה של החברה, הגעתי במקרה .

  זה מעניין איך?

  כיאה ליבואן המתחיל בענף הרפואה, נסעתי לגרמניה לתערוכת ה- "מדיקה" השנתית שבה מאות חברות בתחום הפרמצבטי מציגות את הפיתוחים ואת המוצרים החדשים שלהם.

  לאחר שלושה ימים אינטנסיביים, בהן כיתתי רגליי ,סחבתי אוקיינוס של קטלוגים ,כרטיסי ביקור ועלוני מידע, חזרנו אני והמזוודה הענקית שאיתי, הביתה,  והתחלתי לעבוד.

   

  לנציגות של  - TENSCARE החברה שכיום תופסת כמחצית מפעילות מ.ד.ס  פארם  הגעתי  כאמור, במקרה.

  לאחר שראיתי את המטרניטי יוניט – מכשיר לשיכוך כאבי הצירים הפופולארי ביותר באנגליה, אחרי שלוש לידות טראומתיות ,התלהבתי מהרעיון של  מכשיר שבאמצעותו ניתן לשכך כאבי לידה. כשנחשפתי למכשיר והבנתי את דרך עבודתו ,הרגשתי רצון עז להביא את המוצר לארץ. מיד נסעתי ללונדון ונפגשתי עם נציגי TENSCARE לדון על זיכיון לנציגות בארץ .

   

  יש לומר תעוזה ,אבל בהחלט הרבה אומץ!


  במשרדי החברה נפרשו בפני שלל המכשירים ושלל התחומים שבהם עוסקת החברה . לפני כן לא שמעתי כלל את המושג אלקטרו תרפיה,  שלימים יהפוך להיות אחד התחומים החזקים בהם תתמחה מ.ד.ס פארם.

  ככל שהתארכה הפגישה , הבנתי שאומנם הגעתי לחברה בטעות אך כנראה שלחיים ,כמו שאנו עדים במקרים רבים , ישנה דרך מוזרה לנווט אותך ליעדך. הרגשתי שמצאתי את מכורתי.

  אוקי במה עוסקת כיום מ.ד.ס פארם בתחומים הבאים:

   

  1.טכנולוגיות של שיכוך כאבים כמו: מכשירי טנס,מכשירים לאימון שרירים, מכשירים לטיפול בדלקות,מכשירים לשיכוך כאבי צירים.
  2. מגוון מכשירים טיפוליים כמו: מכשירים ניידים לבדיקות כימיה בדם, בדיקות סטרס חימצוני ומכשירי אבחון עור.
  3. מגוון מוצרים לבריאות האישה כמו: מאמני ריצפת האגן ,בעיות גניקולוגיות שונות .
  4פיתוח ויצור במפעל חיצוני של סידרת תוספי מזון למגוון ספציפי של בעיות כמו: סוכרת,  לחץ דם, כולסטרול בדם, טריגליצרידים ,ריפוי פצעים ואקנה , נוגדי חמצון,ותכשיר להשבחת הזרע.

   

  את ממש מפעל,וזה מספק אותך? נראה לי שלא?


  במקביל לעבודתי התחלתי ללמוד את נושא האינטרנט ומיד הבנתי את הפוטנציאל העסקי ואת גודל החשיפה שיכול להיות ל מ.ד.ס פארם אם נכנס לאינטרנט.

   

  ל מ.ד.ס הקטנה היה אתר אינטרנט הרבה לפני רוב החברות הגדולות בארץ בתחום הרפואי .

  כמו שהספקתי להתרשם ממך יש לך עוד חברה?


  אכן כן. בשנת 2005 כשהמסחר האלקטרוני היה בחיתוליו ,ובארץ לא הייתה חנות מקוונת למוצרי בריאות , הקמתי את החנות האינטרנטית " בריאות און ליין " .במטרה לאפשר ללקוחות החברה לבצע רכישה של מוצרי החברה בנוחות, בכמה קליקים מהמחשב בבית או בעבודה, באופן מאובטח, מבלי לנסוע ,לחפש חניה, ולעמוד בקופות.

  השתדלתי לתת הסבר מקיף לכל מוצר ולגבות אותו במחקרים , בסרטוני מידע , חוברות הפעלה והמלצות. חשבתי על אוכלוסיית הנכים ששרות כזה יהיה נפלא בעבורם ויעזור להם מאוד.

  עם הזמן הגדלנו את לקוחות החברה לקופות חולים ובתי חולים ברחבי הארץ. כמו כן, לעוד  בתי מרקחת, בתי טבע, מוסדות רפואיים, קליניקות ,רופאים פרטיים, נטורופתים, דיאטנים ועוד.

  והיד עוד נטויה?

  אני מקווה שיהיה לי את הכוח ,ובעיקר הבריאות להמשיך ולהביא פתרונות ,לעזור לאנשים ולהמשיך ולספק  את השירות טוב שסיפקנו עד היום , וכן ליהנות מהאתגר היום יומי שהפעילות בחברה מייצרת עבורנו.

  בתמונות:חלק מהמוצרים,נלקח מתוך הקטלוג.

  catalog7פרפין

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   חוהברק
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין