כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  תרבות האשליות של הסקרים. מי יחטוף מכה בראש ומי ימשיך בתעתועים ?

  0 תגובות   יום רביעי, 12/7/17, 00:47

  שאלתי את שאלת התם היום – האם כלי התקשורת שמו לעצמם משימה – כמו שניסו לעשות בארצות הברית ולהמליך מלך חדש בישראל – מלך שמאלני – כאשר הם התחילו לפרסם סקרים היום כולם שמראים שמפלגת העבודה (או האבודה) פתאום ברגע אחד פורחת עם עשרים ומשהו מנדטים ועוקפת בסיבוב ומשאירה עשן ליאיר לפיד.

  האם באמת מישהו מאמין לסקרים האלה ?  ואני אגיד לכם היום. ממש לא ואיש לא קונה את הבלוף שהתקשורת מנסה לעשות על מנת להכתיר את המלך החדש – אבי גבאי.

  אבי גבאי ועוד כמה אנשים חיים היום באופוריה כאילו הם זכו השבוע בלוטו או בגלגל המזל. אבי גבאי ועוד כמה מרגישים... כאילו מישהו נתן להם זריקה שתקפיץ אותם  למעלה אבל...... לדעתי עוד זה ממש מוקדם.

  יש כמה דברים שצריך לזכור עכשיו ותפנימו את הדברים האלה טוב טוב.

  אם נתחיל בביבי – אם מישהו חי באשליות שהצוללות יטביעו אותו, שהסיגרים יחנקו אותו, או שנוני ירמוס אותו – תשכחו מזה לגמרי. לביבי יש שומרי סף חזקים כלכך שישמרו עליו מכל משמר, אם זה היועץ המשפטי לממשלה שיגן עליו בעוצמה גדולה יתר מהחומה הגדולה שטראמפ מנסה לבנות מול מקסיקו או החומה שקמה מול השטחים. יש גם את פרקליט המדינה ששומר על ביבי מכל משמר כך שביבי זה לא תופעה חולפת, ביבי יעשה עוד לכולנו אצבע משולשת ואז.. הוא לא יקבל רק 28 או 25 מנדטים אלא יקבל שלושים פלוס ואז עם בנט והחרדים ..... יראה לכולם מאיפה... הדג משתין או כמו שאומרים בלעז... מאיפה משתין הדג.

  אם נסתכל על מה שיקרה בזמן הקרוב לאבי גבאי, הוא חושב שזה שהוא נבחר לראשות העבודה יהיו לו חיים קלים, וכדאי לו להסתכל על עוד כל מיני בכירים שמישהו החליט לשים להם רגל או לתקוע להם קרש בגלגלי האופניים שלהם.... ופתאום השמחה הופכת לעצב, הנסיעה באופניים הופכת להיות נסיעה עם פנצ'ר ובעצם כל הטוב והשמח פתאום הופך להיות רע ובורח.

  מי שחשב לרגע שאבי גבאי נקי וטהור יחכה לשבועות הקרובים ששם.... נשמע ונגלה עוד הפתעות, מי יודע איזה סוג של הפתעה, ובמדינה שלנו ההזוייה הכל יכול להיות ואל נתפלא בכלל, האם אבי גבאי פתאום תיפול עליו איזה הטרדה מינית, האם פתאום מישהו אחר יגלה עוד טפח בקופת שרצים אבודה ויעשה מעכבר פיל ואולי אפילו יותר, האם פתאום נגלה שהאדם שנראה כלכך טהור, יתגלה כשחור – ואני – מקווה בשבילו שהכל טוב אבל תחושת הבטן שלי אומרת שהוא בעניין של ימים או שבועות יתחיל לגמגם ולאכול מרור.  אין לי ספק שיתגלו כל מיני דברים שיעשו לו חיים מסובככים, אין לי ספק שתתפוצץ לה איזה שהיא קופת שרצים עלומה והאיש..... יתגלה כעוד......

  אני משוכנע בכך שבזמן לא ארוך........ מישהו ידפוק לו חתיכת מארוך בראש והכוונה היא לא במובן הפיזי של המילה... אלא במובן הפלילי חברתי ציבורי שיראה לו – שהוא לא הולך ללקק דבש.

  ואם לרגע מישהו שכח נזכיר לכולם שרק אתמול אבי גבאי צוטט שהוא מוכן לחלק את ירושלים ומוכן לייבש את השטחים ואת הישובים  שהם אמורים להיות בגושים ואז גם מפה כמו שעשו לאולמרט זובור רציני שיתכונן שהמתחלים שהם אלופים במציאת ביאושים שיעשו לו מרורים ויזכירו לו שאם הם רוצים... הוא כמו אולמרט יסיים.... בבית האסורים.

  ואם נעבור לכחלון, היריב הקשה של גבאי, נגלה בקרוב שהוא ימציא לנו עוד הטבות על חשבון הקופה, הוא יחלק עוד אתנן וימשיך בכלכלת הבחירות שלו כי הוא יודע שאין לו זמן. כחלון יחלק עוד דירות לכולם, יעשה פתאום גם קייטנה בחינם ובייבי סיטר וצהרון לכולם בחינם, הוא פתאום יהיה מלך האנשים הטובים לנכים וייתן להם כספים... מכל הכיוונים יעשה עוד פעילות ולא רק שיהיה נטו משפחה אלא גם יהיה נטו גאווה ויהיה גם נטו רווקים ויהיה גם נטו מזרחים והוא גם יעשה תוכנית בטח מחיר למזדקן ופתאום כל ניצול שואה יקבל הון לא קטן ואולי גם יותר, כחלון שכבר נמצא בכלכלת הבחירות יחלק עוד ועוד ויעשה עוד מלא הטבות ייקח הקדיט לעצמו ויגיד לכולם – אל תבחרו בגבאי הרמאי תבחרו בי האיש שמפנק את כולם.

  ומה יעשה בזמן הזה לפיד ? יהפוך להיות מלך החילוניים. ללא כל ספק הוא יתחיל לצאת כנגד החרדים, יתחיל להיות  מוביל מאבקים אזרחיים למען החילוניים, יעשה הכל שייפתחו מרכולים בשבת, יעשה את  כל מה שניתן לעשות שיהיה אוטובוסים ורכבת ומטוסים ואוניות בין תל אביב וחיפה ובין ירושלים ובין צפת ביום שישי ובשבת  ושכל החילוניים יוכלו ללכת לסינמה קולנוע בירושלים בערב שבת וביום של חג. אין ספק שלפיד ילבש במקום השטריימל שהוא לובש היום את הכוח המוביל החילוני שיגנוב את החילוניים  לכל האחרים שנמאס להם משודדי הקופות.

  והחרדים בזמן הזה שכולם יריבו עם כולם, שביבי ישים קצוץ על כולם, שהיועץ המשפטי יגן על נתניהו מכל משמר, שקופות השרצים של גבאי יתגלו, שכחלון יחלק פתאום עוד אתנן גם לחרדים העלומים ושלפיד יהפוך להיות שנוא הדתיים, הדתיים בנתיים ימשיכו לשדוד את הקופה ולנצל כל רגע שאפשר להעביר עוד תקציב ועוד משהו לקופה שלהם ולצעוק .... יש לי יום יום חג. ויש לי יש לי יש לי כי הם בזמן הזה.....  ינקו את הקופה כי ... אולי בקדנציה הבאה הם יהיו מיובשים.... כי אולי.. תהיה הפתעה... ואולי... לא. ואז הם יזכו לעוד דברים בחגיגה הבאה.....

  והשורה אחרונה של כל הדברים, המלך ימשול פה לעולמי עולמים, גבאי יקבל מכה בראש ויזכירו לו שהוא לא ישתה עוד הרבה זמן שמפניה אלא אולי תירוש, כחלון ימשיך לחלק את כל הקופה וגם את מה שאין לו בכלל, לפיד ינסה להציל את עצמו על חשבון האוכלוסייה החרדית והחרדים ימשיכו לצהול ולפתוח בריקודים.

  שום דבר לא ישתנה ואל תחיו באשליות.

  גבאי יעוף אחרי קדנציה אחת אחרי שיבינו כולם... שהכל זה אחיזת עיניים ופסטיבל של אשליות.

  ביבי ימשיך להיות ראש ממשלה עוד שנים רבות

  החרדים יחגגו עלינו ויעשו את הקופות

  כחלון יחלק מתנות

  ולפיד ימשיך לחלום....  וימשיך לחיות באשליות.

   

  ואני.... אשב לי בצד ואמשיך לכתוב את הבלוגים שיגידו לכם מה יהיה באמת ואל תנסו לרגע לחיות באשליה שהנה הגיע לו הקוסם.

  אין קסם בישראל והקסם היחידי שקיים הוא

  שהתיקים של נתניהו אופס... יסגרו וייכחדו

  ואנחנו.......נאכל את הביעושים האלה  ונמשיך לחיות באשליות.

  יש מלך אחד בישראל.. לדאבוני והוא נתניהו

  וכל אלה שמנסים להמליך כרגע מלך חדש בסקרים

  יגלו שהכל זה סתם פרי ביעושים של התקשורת ובסוף כולנו נזכה בבחירות הבאות לביבי אמן התעתועים והאשליות.

  בוקר טוב ישראל. יש ביבי, יש לפיד, יש כחלון, יש גבאי

  אבל דעו לכם. הכל נשאר אותו דבר ספרה לפה ספרה לשם אבל בסופו של יום

  שום דבר לא השתנה

  ונגיד בלב עצוב

  הלכה המדינה ושום דבר לא השתנה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין