כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  0

  בקשה מאלוהים, שמור על אמיר פרישר גוטמן. תן לו כוחות וחיזוקים

  2 תגובות   יום שבת, 22/7/17, 18:30


  הוא היושב לו אי שם במרומים 
  הוא הרופא כל חולים 
  הוא הנותן רוב שמחה לילדים 
  הוא העושה משפטים 
  הוא בשמיים והוא היחיד 
  הוא הגדול הנורא 
  הוא השומר עלינו מצרה 

  אלוה, שמור נא עלינו כמו ילדים 
  שמור נא ואל תעזוב 
  תן לנו אור ושמחת נעורים 
  תן לנו כוח עוד ועוד 
  שמור נא עלינו כמו ילדים 
  שמור נא ואל תעזוב 
  תן לנו אור ושמחת נעורים 
  תן לנו גם לאהוב 

  מה כבר נותר לנו עוד בימים 
  מה כבר נותר כל היום 
  שמש תקווה והמון מבטים 
  לילה ויום של חלום 
  הוא בשמיים והוא היחיד 
  הוא הגדול הנורא 
  הוא השומר עלינו מצרה 

  אלוה, שמור נא עלינו כמו ילדים...

  (השיר תפילה, עופרה חזה, מילים בצלאל אלוני)  אלוהים שבשמיים. יש לי בקשה קטנה ממך.

  לא בשבילי הפעם. אבל למען איש יקר. אחד שעבר כלכך הרבה בזמן האחרון, וסוף סוף חזר לחיות וקיבל את חייו חזרה והנה שוב פעם חייו תלויים כחוט על שערה.

  אני יודע אלוהים, שאנחנו לא כלכך מסתדרים, דו השיח ביננו לא תמיד נעים, אבל הפעם, אני רוצה לבקש ממך, תחרוג קצת ותעשה משהו ותן לאיש היקר להשאר בחיים.

  אנא אלוהים, תן לאמיר פרישר גוטמן את החיים שיוכל להמשיך איתם ולהמריא למקומות טובים.

  אני יודע אלוהים, שזה לא קל לבקש ממך, ובטח לא בשבת שאתה עסוק בתפילות ויותר מזה בתקופת בין המיצרים, אבל באמת אלוהים לא יקרה  שום דבר אם טיפה תחרוג, ותעשה הכל כדי לתת נשמה טובה באפו של אמיר ולתת לו כוחות להחלים.

  מה שאמיר עבר בתקופה האחרונה אלוהים, זה לא היה פשוט, זה היה אכזרי.

  והוא צלח את הכל למרות כל המהמורות וחזר לעצמו בכמעט כל המובנים.

  אני לא מזמן חוויתי אובדן של חבר שהלך לישון ולא קם. ואני לא ביקשתי ממך כלום וזאת עוד על אדם שאני מכיר והיה החבר הכי הכי טוב.

  אבל, פה הלב נחמץ, הלב מתפוצץ, יש לו בעל למופת, יש לו ילד שנלחם עליו ויש לו הרבה יותר מזה, יש לו נשמה טובה ולב זהב וזה הרבה יותר מהכל.

  אנא אלוהים, תאזין לי לפחות ואני מאמין שלא צריך להגיד יותר מזה, מותר לבקש, מותר להביע משאלה, מותר לשאת תפילה וגם אם זה בתוך יום השבת.

  אנא אלוהים שמור על אמיר פרישר גוטמן, תן לו את הכוחות ואת כל מה שצריך על מנת שיקום מהמיטה גם הפעם ויצעק – אני בחיים !

  וכולנו בואו נישא תפילה להחלמתו של אמיר ונבקש מהאל שבמרומים שיעשה הכל להחלמתו.

  התפילה שתבוא מכל אחד מאיתנו ותגיע לנשמתו של אמיר, זה יהיה הכוחות שלו להתחזק ולצאת גם מזה.

  מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבוֹתֵינוּ וְאִמוֹתֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקֹב, מֹשֶׁה וְאַהֲרֹן, דָּוִד וּשְׁלֹמֹה, שָׂרָה רִבְקָה רָחֵל וְלֵאָה, הוּא יְבָרֵךְ וִירַפֵּא אֶת כָּל חוֹלֵינוּ (שמות הזקוקים לרפואה) בַּעֲבוּר שֶׁאֲנַחְנוּ מִתְפַּלְלִים לְהַחֲלָמָתָם. בִּשְׂכַר זֶה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא יִמָּלֵא רַחֲמִים עֲלֵיהֶם לְהַחֲלִימָם וּלְרַפְּאֹתָם וּלְהַחֲזִיקָם וּלְהַחֲיוֹתָם וְיִשְׁלַח לָהֶם מְהֵרָה רְפוּאָה שְׁלֵמָה מִן הַשָּׁמַיִם, עִם כָּל חוֹלֵי יִשְׂרָאֵל, רְפוּאַת הַנֶּפֶשׁ וּרְפוּאַת הַגּוּף, מִלִּזְעוֹק וּרְפוּאָה קְרוֹבָה לָבוֹא, הַשְׁתָּא בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב וְנֹאמַר אָמֵן.

  ה’ ה’ אל רחום וחנון ארץ אפיים ורב חסד ואמת נוצר חסד לאלפים נושא עוון פשע וחטאה ונקה, לךָ ה’ הַגּדֻלָּה והַגּבוּרָה והַתִּפְאֶרֶת והַנֵּצַח והַהוֹד כִּי־כֹל בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ. לךָ ה’ הַמַּמְלָכָה והַמִּתְנַשֵּׂא לכל לרֹאשׁ:

  ואתה בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש. ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפאות אנוש עד דכא, עד דכדוכה של נפש ולא יפלא ממך כל דבר, ובידך נפש כל חי. לכן יהי רצון מלפניך האל הנאמן אב הרחמים הרופא לכל תחלואי עמך ישראל הקרובים עד שערי מות, והמחבש מזור ותעלה לידידיו, והגואל משחת חסידיו, והמציל ממות נפש מרודיו, אתה רופא נאמן. שלח מרפא וארוכה ותעלה ברוב חסד וחנינה וחמלה לנפש (פלוני בן פלונית), לרוחו ונפשו האומללה, ולא תרד נפשו לשאול, ותתמלא רחמים עליו להחלימו ולרפאותו ולהחזיקו ולהחיותו כרצון כל קרוביו ואוהביו, ויראו לפניך זכיותיו וצדקותיו, ותשליך במצלות ים כל חטאתיו, ויכבשו רחמיך את כעסך מעליו, ותשלח לו רפואה שלימה רפואת הנפש ורפואת הגוף, ותחדש כנשר נעוריו, ותשלח לו.. ולכל חולי ישראל מרפא ארוכה, מרפא ברכה, מרפא תרופה ותעלה, מרפא חנינה וחמלה, מרפא ידועים וגלוים, מרפא רחמים ושלום וחיים, מרפא אורך ימים ושנים טובים, ויקוים בו (בה) ובכל חולי עמך ישראל מקרא שכתוב על ידי משה עבדך נאמן ביתך, ויאמר: אם שמוע תשמע לקול יהוה אלהיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצותיו ושמרת כל חקיו כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני יהוה רופאך: ועבדתם את אלהיכם וברך את לחמך ואת מימיך והסירותי מחלה מקרבך: לא תהיה משכלה ועקרה בארצך את מספר ימיך אמלא: והסיר יהוה ממך כל חולי וכל מדוי מצרים הרעים אשר ידעת לא ישימם בך ונתנם בכל שונאיך: ועל ידי עבדיך הנביאים כתוב לאמר ואכלתם אכול ושבוע והללתם את שם יהוה אלהיכם אשר עשה עמכם להפליא ולא יבושו עמי לעולם: דרכיו ראיתי וארפאהו ואנחהו ואשלם ניחומים לו ולאבליו: בורא ניב שפתיים שלום שלום לרחוק ולקרוב אמר יהוה ורפאתיו: וזרחה לכם יראי שמי שמש צדקה ומרפא בכנפיה: אז יבקע כשחר אורך וארוכתך מהרה תצמח: רפאינו יהוה ונרפא הושיענו ונושעה כי תהילתנו אתה:

  והעלה רפואה שלימה לכל מכות עמך ישראל ובפרט לפלוני בן פלונית רפואה שלימה לרמ"ח איבריו ושס"ה גידיו, לרפאות אותו כחזקיהו מלך יהודה מחליו, וכמרים הנביאה מצרעתה, בשם השמות הקדושים של שלש עשרה מדותיך, אל נא רפא נא לפלוני בן פלוני להקים אותו מחליו זה, ולהאריך עוד ימי חייו
  חיים של רחמים, חיים של בריאות, חיים של שלום, חיים של ברכה, כדכתיב כי אורך ימים ושנות חיים ושלום יוספו לך, אמן סלה.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     24/7/17 13:13:
   לצערי אלוהים לא נענה לבקשתי. לפחות אני מתנחם בזה שאמיר יהיה בחברה טובה עם דימה החבר שלי שהוא בן גילו ולפני 3 חודשים עלה למעלה לצערי . ביקשתי אתמול בלילה מדימה, שיקבל אותו יפה וישמור עליו.
     23/7/17 18:07:
   מצטרפת לתפילתך ומאחלת לאמיר פיי גוטמן רפואה שלמה בע"ה.

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין