כותרות TheMarker >
  ';

  נהג מונית

  טור דה ישראל 114-במלחמה על (הר) הבית, הערבים נהרו , המגנומטר הלאומי צפצף שנתניהו קרס אבל עם ישראל חזק יותר מכל מנהיגיו הרופסים!

  1 תגובות   יום שבת, 29/7/17, 21:30

    "כשיהודים יעזבו את ירושלים, הציונות תקרוס" אמר שגריר אש"ף בביירות זכי עבאס רק לפני קצת יותר מארבע שנים(בראיון בטלוויזיה-11/05/2012)- זה לא המגנומטרים, זה גם לא בדיוק מלחמת דת-חבר הכנסת לשעבר באסל גאטס שנכנס לאחרונה לכלא בגין הברחת טלפונים סלולריים  לרוצח חייל יהודי הוא נוצרי והוא הסמן הקימוני של בל"ד, חבר הכנסת לשעבר עזמי בישארה שנחשד בריגול לטובת החיזבאללה במהלך מלחמת לבנון השנייה ואשר הוביל את הציבור הערבי למאבק נגד קיום מדינת ישראל הוא גם כן נוצרי.

    המטרה הסופית של המאבק הערבי על ירושלים הוא למגר את התנועה הציונית-מי שחושב ומשלה את עצמו שהמאבק הוא על מגנומטר כזה או אמצעי בידוק אחר הוא או טמבל, או חושב שכולנו טמבלים או שניהם יחד!

    במאבק הזה בנימין נתניהו קרס השבוע, ממשלתו הושפלה, עוד קו אדום נחצה ונתניהו הוכיח שבמיוחד בקדנציה השנייה הוא חזק בדיבורים ורופס מאד במעשים- נתניהו של הקדנציה הראשונה לפני עשרים שנה עמד בלחץ בינלאומי וגם פנימי אדיר והורה להקים את שכונת "הר חומה" בדרום ירושלים במיקום אסטרטגי בעל חשיבות עצומה שמנעה אפשרות לחבור טריטוריאלי אפשרי בין בית-לחם הערבית לדרום ירושלים! בשמונה השנים האחרונות, נתניהו מקפיא את הבנייה בירושלים, מחליש אותה ובתגובה מקבל עוד ועוד החלטות הצהרתיות ופעולות בשטח המחלישות את ריבונות ישראל בירושלים ועלולות לגרום בטווח הארוך, לצערי הלא כל-כך ארוך לקריסת השליטה היהודית בלב העם היהודי-בציון ! את משמעותה של הקריסה הזו- אויבנו מבינים טוב מאתנו-תשננו ותפנימו טוב טוב את דבריו של זכי עבאס!

  ירדן ? העכבר ששאג אפשר להכתיר את מלך ירדן עבדאללה שחייב את שמירת שלטונו במרחב העוין לא מעט למדינת ישראל ! אלא שגם בגזרה זו, נתניהו נמלט מעימות אם מדיניותה העוינת של הממלכה האשמית הפיקטיבית ובתמורה, סופג עוד ועוד השפלות שמחלישות את מעמדה שלמדינת ישראל!   כבר באוקטובר 2014 ירדן היתה בראש המדינות שהובילו החלטות עויינות נגד מדינת ישראל במוסדות האו"ם השונים ששללו את ההכרה בזיקה ההיסטורית בין העם היהודי לירושלים בירתו הנצחית. יו"ר הפרלמנט הירדני דאז עאטף טראונה  קבע כי "התוקפנות הישראלית נגד ירדן היא לא פחות טרוריסטית וחמורה מהטרור של ארגון דעש"" לא פחות ונתניהו שתק ! באוקטובר בשנה שעברה ירדן הובילה, כן יזמה והובילה את ההחלטה המקוממת שקיבל ארגול "אונסקו" של האו"ם השוללת את הזיקה הישראלית לעיר העתיקה בירושלים כולל לכותל המערבי ולהר-הבית ! רק לפני כחודש, ירדן שוב יזמה החלטה דומה באו"ם עוד לפני המגנומטרים ורצח השוטרים הישראליים בלב המקום הקדוש של המוסלמים (לא הקדשו ביותר יש להזכיר !)  ונתניהו? ראש הממשלה הישראלי שרואה עצמו גם כראש ממשלת העם היהודי שותק ,מנגב את הרוק מהפרצוף תוך שהוא מגנה את "ההחלטות ההזויות של האו"ם נגד זיקתו ההיסטורית של העם היהודי לערש מולדתו בירושלים" אבל לא מזכיר כלל מי הוביל את ההחלטות "ההזויות הללו ! במקום לקרוא לשגריר הירדני ולהזהיר אותו ,גם בפומבי שאם ממשלתו תמשיך להוביל החלטות הזויות ומעוותות היסטורית השוללות את הקשר בין העם היהודי לערש מולדתו, ל"סלע קיומנו" כפי שקבע בעבר נתניהו (בצדק!),ראש-הממשלה מגנה את ההחלטות אך לא מתייחס ליוזמי ההחלטות ומצייר כאילו החלטות אלו הן גזרה משמים ! מי שלא התעמת בזמן עם ממשלת ירדן ומלכה ונמנע מלהעמיד אותו במקומו, מי שלא דפק על השולחן בזמן, השולחן התהפך עליו ונתניהו קרס תחתיו בעוד כל העולם וחלק גדול מהתקשורת הישראלית והפוליטיקאים הישראליים מייללים נגד צעדיו של נתניהו ש"לא מתחשבים ברגישות הירדנית"! כאשר הירדנים שוב ושוב יורקים בפרצופנו ועושים הכל לערער את זיקתנו ההיסטורית לבירתנו הנצחית התקשורת הישראלית וחלק מהפוליטיקאים ,ביחוד מהצד השמאלי של המפה שותקים!

  צ'רצ'יל המדינאי הנערץ ע"י נתניהו אמר בזמנו על ראש- ממשלת בריטניה שחזר ממינכן ונופף ב"הסכם" עם היטלר תוך שהוא קובע כי "הבאתי שלום לדורות"- "בריטניה יכלה לבחור בין חרפה לבין מלחמה-היא בחרה בחרפה ותזכה במלחמה "! נתניהו שברח מעימות עם מלך ירדן וממשלתו שמובילים כבר שנים קו אנטי ישראלי חריף גם במוסדות בינלאומיים, הוכיח במעשיו ובהתנהגותו כמה צ'רצ'יל צדק!    לו לפחות נתניהו היה נתניהו הנחוש של הקדנציה הראשונה שמאשר לבנות בהר-חומה כנגד מחאות כל העולם ואשתו-המחיר של "עימות" עם העולם היה שווה!  נתניהו ברח מעימות ,קיבלנו "חרפה" של השפלה" מול  ג'ונגל העולם הערבי ונקבל מלחמה, מלחמה על לב הבית, על לב הציונות !

  הכניעה והחרפה היא לא רק מול ירדן! נתניהו החליט לשלם פיצויים למשפחות הטרוריסטים הערביים שחוסלו על סיפון אוניית ה"מרמרה" ששייטה לכיוון ישראל תוך התעלמות מריבונות ישראלית ונקיטת פעולות אלימות נגד לוחמי צה"ל שנשלחו בסמכות ממשלת ישראל ! "הסכם פיוס" הכרחי עם טורקיה זעקה התקשורת למרות המחיר הכבד שישראל שילמה! בשבוע שעבר, בשיא המשבר, נשיא המדינה ראובן ריבלין רצה לשוחח עם המנהיג הטורקי למרות ש"מרד החוץ" במילים אחרות ומציאותיות- בנימין נתניהו התנגדו. ריבלין לא שהה לעצת "משרד החוץ" הישראלי שוחח עם המנהיג הטורקי על ה"משבר" בירושלים ובכך נתן לו גושפנקה להיות צד ,צד מחבל ומסכסך בלב בירת ישראל! כעבור ימים ספורים ,הוכח שנשיא מדינת ישראל צדק בהתעקשותו לדבר עם נשיא טורקיה! השליט הטורקי ארדואן נשא נאום משולהב כדרכו וקבע כי "מגפי הכיבוש היהודי מטמאים את  מסגד אל אקצה הקדוש "וקרא למוסלמים "להגיע בהמוניהם להגן על המקומות הקדושים לאסלם בירושלים"! אכן ,אין ספק שארדואן התרשם מאד משיחתו עם הנשיא ריבלין ועשה הכל על-מנת להרגיע את הרוחות נשיא המדינה? הוא שותק ומנגב בשקט את הרוק מהפרצוף-הבעיה היא שזה לא הפרצוף הפרטי של מר ריבלין-זה הפרצוף של כולנו! חרפה פאר אקסלנס!

     האם בנימין נתניהו יתעשת? האם ינקוט ללא רעש וצלצולים צעדים שקטים אך נחושים נגד שלטן הווקף בהר-הבית כגון איסור  כניסת משאיות מטעם הווקף להר-הבית, משאיות ש"מפנות עפר" מההר ולמעשה מפנות כל שריד היסטורי יהודי עתיק מההר הקדוש ליהודים ומוחקים את ההיסטוריה תרתי משמע ! בכתב הצבאי של ערוץ 10 אלון בן דויד כתב במאמר בסוף השבוע ב"מעריב" כמה הצעות פעולה ברוח זו, כנראה לא הצעות ממוחו הקודח אלא הצעות שעולות במערכת הצבאית הבכירה כמענה לדרישת הדרג המדיני שאולי מרגיש בצדק שהוא צריך להציל ולו במקצת משהו מהחרפה שממשלת ישראל הנחיתה השבוע על מדינת ישראל ועמה!

  המאבק על ירושלים נמשך וימשך-זהו מאבק על הציונות כפי שקבע בצדק זכריה עבאס! במאבק זה אסור להנהגה הלאומית למצמץ ! רק בשבוע בעת הדיון על "חוק ירושלים" (שקובע שכל ויתור במשא ומתן עתידי על ירושלים יחייב השגת רוב של 80 חברי כנסת) השר זאב אלקין, השר לענייני ירושלים הזכיר מעל במת הכנסת דברים נחרצים בעד חוק דומה שהובא לדיון בכנסת בשנת 2000-לפני 17 שנים. דברים של חברת הכנסת ציפי ליבני שנאמה נאום נלהב בעד החוק!  איפה ציפי ליבני של אז לעומת ציפי ליבני הרופסת של השנים האחרונות! ליבני ולא רק היא, מסמלת את הרפיסות של חלק מההנהגה הישראלית ,כולל מנהיגי מפלגות ימניות כמו אריאל שרון שברח מעזה בחרפה ועד היום אנחנו חיים בצל המלחמות שהיו מאז עם הישות הטרוריסטית ברצועת עזה שמדינת ישראל עזרה להקים במו ידה (ומחדליה!)אומרים שהיהודים הם חכמים אולם אמר כבר מי שאמר כי "מי שלא לומד מההיסטוריה נדון לחיות אותה מחדש". אחרי שברחנו מעזה, בנימין נתניהו מודיע כי הוא רוצה לברוח גם מוואדי ערה ! האם לא חשנו מספקי על בשרנו כי הסיסמא השחוקה והבלתי מציאותית מבית מדרשו של השמאל ("שלום עכשיו", אהוד ברק ועדו)- "אנחנו פה והם שם ושלום על ישראל" היא סיסמא חסרת כיסוי שהתפוצצה לנו שוב ושוב בפרצוף! ממשלת ישראל של נתניהו וליברמן אוסרת על נסיעה בכביש 10 היפיפה בדרום ,לאורך הגבול המצרי מפחד הטרור ומחשש כי לחימה של צה"ל בטרוריסטים תפגע בחיילים מצריים, ברוח זו, אם נברח מוואדי ערה גם כביש 6 יסכר לתנועת ישראלי- החזון של ליברמן ה"ימני" שרוצה לברוח מוואדי ערה, מחזק את העיר קלקיליה (רק השבוע היה פיגוע דקירה בפתח תקווה  שהוצע ע"י מחבל ערב מ...קלקיליה ה"שקטה")-מטר וחצי מנתניה וכפר-סבא!  מישהו,מישהם שם למעלה בהנהגה השתגע? עיני טחו מלראות את המציאות וללמוד מההיסטוריה ?

  בניגוד לשר אלקין שעמד על דעתו להצביע נגד החלטת הקבינט להסיר את המגנומטרים ו"כמעט נזרק מהקבינט בגלל זה" כדיווחי העיתונאים, הוכיחו את חולשתם לא מעט שרים כמו השר יואב גלנט שרומה להיות שר- הביטחון הבא מטעם "הליכוד" והוכיחי השבוע בריצתו המבוהלת לכל אולפן תקשורת למחות בזמן אמת נגד ההחלטה להציב את המגנומטר כי טוב שפרצופו ועמוד השדרה שלו מתגלה עכשיו שהוא עוד רחוק מכיסא שר- הביטחון וטוב שכך ! על טיפשים כמו ח"כ ביתן (השב"כ רק רוצה לחזור הביתה בשלום") מוטב שלא להכביר מילים...

  בנימין נתניהו של הקדנציה השנייה שמקפיא את הבנייה בירושלים שנים ארוכות רחוק מאד מבנימין נתניהו שאישר למרות לחץ בינלאומי כבד לבנות את השכונה היהודית "הר-חומה בדרום ירושלים ! נתניהו של החודשים האחרונים כנראה מתחיל לצלול ולהסתחרר מלחץ ה"חקירות", העיתון המפנק שלו "ישראל היום" להלן ה"ביביתון", מפנה לו עורף ,כנראה (אלא אם יש כאן בהפוך על הפוך הצגה אחת גדולה לעיני המשטרה כפי שטוענים כמה עיתונאים כמו רביב דרוקר ואילן לוקץ ועוד) ,קו הטלפון שלו ב"בזק" של אלוביץ (ואתר "וואלה")  התנתק בעוד שערורייה ומי יודע מה צופן לו המחר!
  זאב ז'בוטינסקי אמר כי "בשביל לרחוץ מעל גופנו ונשמתנו את אבק הגלות, את עקבות הסבילות בת שנות אלפיים, נזדקק לזמן ומים רבים "!  

   עם ישראל הוכיח גם בשנים האחרונות כי הוא חזק ונחוש יותר ממרבית מנהיגיו ונשמתו כבר טוהרה מנשמת הגלות הרקובה! בשוליים יש כמובן את הגלותיים ממאה שערים שסולדים מכל סממן ציוני ריבוני ובראש וראשונה חיילי צה"ל, עיתונאים פאתטיים והזויים כמו גדעון לוי, עמירה הס ועוד כמה אך רוב רובו של העם הוא בעל חוט שידרה וחוסן לאומי מופלא שיעמוד כצוק איתן מול הניסיון לקעקע את יסודות קיומנו בראש ובראשונה בלב בירתו- ירושלים! לא רק ה"ערבים" יודעים לנהור ביום פקודה- גם היהודים ידעו ל"נהור" ולהילחם ביום פקודה על סלע קיום העם היהודי והלוואי שתהיה הנהגה חזקה, נחושה וראוייה לעם היושב בציון לא רק הנהגה מצטיינת בדיבורים ריקים אלא גם הנהגה המצטיינת במעשים נחושים שיבטיחו את קיומו של העם היושב בציון לנצח! ההנהגה לא ראוייה שקורסת בזמן אמת שוב ושוב סופה שתשלח הביתה אם לא תתעשת בזמן ! דווקא בימים אלו ,ערב ציון חורבן בית שני והיציאה לגלות בתשעה באב, אנחנו בטוחים כי עם ישראל ידע לבחור הנהגה חלופת נקייה ומשוחררת מ"רוח הגלות"-הנהגה שלא רק תדבר גבה אלא גם תעשה בחוכמה ובפיקחות אך גם בנחישות הראוייה את הכל על מנת להבטיח את ביטחונו של הבית השלישי של העם היהודי ושהוא לא יקרוס חלילה גם מול הרבים רבים שרוצים ועושים הכל על-מנת להגלות את היהודים בפעם השלישית בהיסטוריה מארצם בכלל וליבה בפרט-מירושלים! עם ישראל כך אנחנו מאמינים, לא יתן 

  לאסון זה להתרחש-בשנה הבאה בירושלים הבנוייה באמת !  

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     1/8/17 10:48:
   תגלה לנו למה נהגי המונית אינם מפעילים מזגן בחום יולי אוגוסט?

   ארכיון

   פרופיל

   נהג מונית
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין