כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  סיפורי זימה

  ארוטיקה או פורנוגרפיה, ענין של נקודת מבט, כאן, אתם השופטים

  קינוח יפני (ישן)

  1 תגובות   יום רביעי, 16/8/17, 17:11

  הם ישבו בתוך הגומחה במסעדה היפנית, מביטים אחד בשניה. רק מחיצות נייר הפרידו בינם לבין האורחים מימין ומשמאל. מלפנים המחיצה נסגרה ונפתחה כאשר המלצר הגיע על ברכיו לקחת את ההזמנה ולהגיש. דייט ראשון, לפני כן נפגשו פעם אחת בלבד, במסיבת יומולדת של אחותה הגדולה.

   

  הוא היה ידיד ותיק של אחותה, הייתה להם תקופת יזיזות כשהיו בצבא. כשראה אותה נראתה כמו שאחותה נראתה לפני 5 שנים. גילה כי מלאו לה 18 לפני חודשיים והתגייסה לפני חודש. החליפו מסנג'ר וחיוכים. היה מופתע מהזיקפה שלו כשנגעה בידו.

   

  במסנג'ר, השאלה הראשונה ששאלה אותו היתה האם הוא חושק בה. ברור שכן ענה לה. גם אני בך החזירה תשובה, בחיים לא הרטבתי רק ממגע של יד ביד. מכאן השיחה התפתחה במהירות. היא רצתה אותו ובו בזמן פחדה. עד היום שכבתי ממש רק עם החבר הראשון שלי, כל האחרים נגמרו לפניי שהגענו למגע רציני. איתך, אני יודעת שלא אוכל להחזיק מעמד, מפחיד אותי אבל מושך אותי.

   

  יש לך אומץ? כתב

  ברור ענתה לו, עוד לא הבנת את זה?

  ניפגש במסעדה יפנית קטנה וחמודה. יש בה תאים יפניים חמודים, נהיה לבד אבל לא לבד, נחזיק מעמד ככה, לא?

  נשמע לי פיתרון מושלם ענתה לו.

   

  עכשיו, אחרי שהזמינו, התקרבו אחד לשניה. בסדר לך עם זה שאני בגיל של אחותך? שאל.

  אני חושבת שכן ענתה לו, אתה נראה הרבה יותר צעיר וכנראה שלמשיכה אין גבולות גיל.

   

  לקח את ידה בידו והתקרב אליה יותר, אני רוצה לנשק אותך אמר ושלח שפתיו אל שלה. היא נענתה לו ברעדה, שפתיהם נפגשו בהיסוס קל. נפרדו לרגע. עיניה היו עצומות. הוא נישק אותה שוב. הפעם כבר יותר בטוח בעצמו, שפתיו נמעכו מול שלה, לשונו הפרידה בין שיניה עושה דרכה אל הרטיבות החמה של פיה. לשונה, הססנית, החזירה לו פולשת לפיו. באותו רגע היא נמסה בזרועותיו, הרגישה את התשוקה בוערת בשיפולי הבטן שלה, רטובה יותר מרגע לרגע, נצמדה אליו בתאווה, מחבקת את עורפו, מלטפת את גבו השרירי, יד אחת עוברת לחזהו. הרגישה את פיטמותיו בולטות מבעד לחולצת הטריקו שלבש. היד השנייה ירדה למטה אל מכנסיו מחפשת את זכרותו שעמדה זקופה. החניקה נשימה כשהרגישה אותו כל כך מוכן לקראתה.

   

  באותו רגע נפתחה הדלת והמלצר כרע בפתח עם המנות הראשונות. נפרדו בחופזה. צחקקה במבוכה והוא סידר את שערו. המנות הוגשו בשקט. ניכר שהמלצר למוד ניסיון במעמדים כאלה והוא לא הראה שום תגובה לגיפוף הלוהט שנגלה לעיניו.

   

  הדלת נסגרה. היא ניגשה לסושי, טובלת אותו בסויה, בפה מלא אמרה אני מתה על סושי. אכלו, מחייכים אחד אל השניה. היא נשענה לאחור, בוחנת אותו אוכל. שלחה ידיה מתחת לשמלתה והחלה מורידה את תחתוניה. הפשילה אותם במורד ירכיה, התעכבה בברכיים והסתבכה עם הסנדלים. הסירה את הסנדלים במהירות והעיפה את התחתון למטה. אספה והכניסה לתיק הקטן שלה.

   

  הוא הביט כל הזמן, מודע לכל תנועה שלה, לא הפסיק לאכול לשנייה. כל תנועה שלה גוררת ביס רעב מצידו. כשהיא סיימה התקרב אליה רעב כאילו לא טעם דבר ובלע את פיה בשלו. ידו גיששה במעלה רגלה, לאט. אהב להרגיש את ירכיה החלקות כל כך. תפס אותן בכף ידו מועך ועוזב. השמיעה נאקת כאב בפיה החסום בלשונו.

   

  גם היא שלחה יד לירכו, ממהרת יותר, חדרה בתחתית מכנסיו הקצרים מגיעה מהר מאוד למפשעתו, אשכיו היו הראשונים שקיבלו לטיפה. רעד כולו והעלה את ידו במעלה ירכיה אל הרטיבות היוקדת של שפתיה התחתונות. היא הייתה חלקה לגמרי, כמו טוסיק של תינוק. היא נרעדה כולה, מחפשת את הזין שלו, כשנגעה בו, מיד החלה מלטפת אותו במהירות קדימה ואחורה. לאט לחש באוזנה, מנשק את צווארה. האיטה, מנסה להרגיש כל מילימטר שלו באצבעותיה והתמכרה לשלו שחדרו לתוכה בקלות. ידו עלתה וירדה, נכנסת פנימה ומעסה את הדגדגן שלה. היא נאנקה בקול.

   

  יותר בשקט אמר לה מביט למחיצות הנייר הדקות. היא לא ממש הקשיבה לו. כאחוזת תזזית, היא הניעה את אגנה קדימה ואחורה על ידו. הוא שמע את המלצר מתקרב שוב וניתק ממנה באחת. היא קפצה לא מבינה, עדיין שקועה באקסטזה שעלתה בגופה.

  מה... אמרה ולא המשיכה כאשר הדלת נפתחה. המלצר פינה את המנות הראשונות והגיש את המנות העיקריות. קד קידה וסגר את המחיצה.

   

  בואי הנה אמר לה. פתח את מכנסיו והוציא את הזין שלו החוצה. היא מיהרה אליו, הפשילה שמלתה והתיישבה עליו. שניהם הביטו בזין שלו חודר אליה ונעלם בתוכה.

   

  וואו אמר, זה כל כך מדהים. הסיר את כתפיות שמלתה ושחרר את שדיה הקטנים לחופשי. היא לא דיברה, עיניה פתוחות, פיה פעור היא החלה לנוע עליו קדימה ואחורה, לועסת את הזין שלו מחככת את הדגדגן שלה בבטנו.

   

  הוא ליקק ומצץ את פיטמותיה מתמסר לתנועה שלה עליו. הוא לא שמע אותה נאנחת בקול, אוזניו לא שמעו דבר חוץ מאת הולם ליבו.

   

  מהתאים בצדדים נעשה שקט. הקשיבו לאנחות שלה. היא הגבירה קצב ודציבלים. מצד ימין הסיטו מעט את המחיצה והציצו פנימה. הוא ראה אותם מציצים, שני זוגות בגיל העמידה, מחוייכים. החליט לא לעצור, הגיעו לנקודת אל חזור.

   

  גם התא מצד שמאל נפתח מעט, היו שם שתי נשים שהביטו בהם בתדהמה.

   

  הוא הרגיש דווקא טוב עם החשיפה הזאת. החזיק את ישבנה בידיו התרומם מעט והשכיב אותה על הדרגש. נשען על ידיו החל מזיין אותה בתנועות ארוכות, חודר עמוק ויוצא כמעט עד הסוף. היא ראתה שמביטים בהם, הביטה אליו והחליטה שלא עוצרים גם היא. החלה נעה לעומתו, תיזמון מושלם. אגניהם נחבטים אחד בשניה, הקצב מתגבר, אנחותיה כבר לא נעצרות, ממלאות את חלל החדר כולו.

   

  נראה שאורחים נוספים מהמסעדה הגיעו לצפות בהם. המחיצות מסביב נפתחו לגמרי וכולם הביטו בזוג המשתגל לפניהם. ישבנו עלה וירד, מכנסיו לבירכיו וחולצתו מופשלת למעלה. היא שלחה יד למטה לעזור לעצמה לגמור. הרגישה את האורגזמה שלה מתהווה בה.

   

  אחד מהצופים עודד אותם בשריקה, יפה אמר, קדימה, תן לה חזק. מישהו אמר שששש אבל אחת אחרת אמרה, שידבר, למה לא, דווקא יופי של זיון יש לנו פה.

   

  את קרובה לחש לה באוזן מרגיש שהוא עומד לגמור.

  עוד רגע... אני מתקרבת אמרה ואז גמרה, גופה רועד, פותה מתכווץ סביבו וצעקתה נשמעת בכל המסעדה. גם הוא גמר, יורה את אהבתו בתוכה, גונח בקולי קולות.

   

  מחיאות כפיים פזורות נשמעו מסביב ואחרי מספר שניות של מבוכה הצטרפו כל הצופים במחיאות כפיים סוערות.

   

  שכבו מחובקים, במבוכה אבל גם נהנים מהתשואות. הביט בכולם ואמר, תודה לכם, עכשיו אפשר לקבל קצת פרטיות בבקשה, סימן להם לסגור את המחיצות. היו מעט קריאות אכזבה אבל המחיצות נסגרו זו אחר זו.

   

  נשיקה ארוכה ואז נפרדו, בעודם מסדרים את בגדיהם נפתחה המחיצה מלפנים והמלצר הופיע כורע על ברכיו.

   

  קינוח? שאל.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     16/8/17 17:56:
   איפה המסעדה הזו ? :)

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   הוא מספר ש...
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין