כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  סובל/ת מאקנה?המיתוס שיש טיפול/פתרון סופי|מהיר|קל לאקנה לא מציאותי |איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 29/9/17, 13:51

  השיקולים בבחירת הטיפול באקנה, בגב, בפנים ובישבן הן בבני נוער בגיל ההתבגרות והן בגילאים מבוגרים יותר תלוי בגיל המטופל, בדרגת הנגעים, בחומרת המחלה, בנטייתה לגרום לצלקות בעור וכתמים פיגמנטריים.

   

   

  לעיתים הנך סובל/ת מאקנה שנים ולעתים הנך סובל/ת מאקנה רק מספר חודשים, לעתים הנגעים מרוכזים באזור אחד בגוף ולעתים הנגעים מתפשטים לאזורים נוספים בגוף, כמו: הפנים הקרקפת, הגב על החזה הזרועות על הישבן במפשעות ובירכיים האחוריות.

   

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לאקנה פצעי הבגרות.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצתיתות, מהיר וקל בחיסול חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים לאקנה בגב, בפנים ובישבן.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לריפוי הפצעים, הפצעונים, לעיתים גם פרונקלים, או אקנה ציסטית, המתבטאת בפצעים גדולים נפוחים כואבים ואדומים, המשאירים חותם באזור בהם הם מתפרצים, כתמים כהים אדומים וחומים.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה, פצעי הבגרות, בגב בפנים ובישבן.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתת, מהיר וקל לחטטים/צלקות חורים ונקבוביות פעורות הנלווים לאקנה פצעי הבגרות בגב בפנים ובישבן.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לעור שומני, מפריש, מבריק, אדמומי, מגרה מגרד, ומעקצץ - סבוריאה בפנים.

  מפתה מאד לחשוב שיש טיפל/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לקרטוזיס פילאריס - המתבטא בעור ברווז, חררה, מחוספס, באזור הזרועות, הגב, הישבן והירכיים.

   

  מדוע לא ניתן להבטיח טיפול /פתרון סופי מהיר וקל לאקנה, בגב, בפנים ובישבן?

   

  אקנה הינה מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובכון.

   

  זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות –

   

  את/אתה סובל/ת מאקנה בגב בפנים ובישבן – יש צורך בסדרה של 8-10 טיפולים, ולעיתים אף יותר, על מנת להגיע לשיפור והטבה ניכרת באקנה ממנה הנך סובל/ת שנים. לצערי אין טיפולי אינסטנט, וצריך להעזר בהרבה סבלנות והתמדה, אך יש אור בקצה המנהרה, הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בעזרתו ניתן להגיע לשיפור והטבה עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.

   

  טיפול יעיל ואפקטיבי באקנה מתמודד עם הפחתת יצור השומן, הפחתת הצטברות תאי עור וקטילת החיידק הגורם לדלקת. ולכן דרך הפעולה האדיאלית והאיכותית היא כפולה, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני. הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית ובמכון.

   

  פוטותרפיה הוא שם כולל לאוסף טיפולים רפואיים באמצעות חשיפת העור לקרני אור. הטיפול הפוטותרפי מאושר על ידי משרד הבריאות ואין לו תופעות לוואי כפי שיש לטיפול באמצעות תרופות וחומרים כימיים.

   

  הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור וגלי רדיו RF הנו טיפול חדשני ומוכח. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. .

   

  ללא תופעות לוואי – ללא תרופות – וללא פגיעה בכבד.

  ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – וללא ויטמינים.

   

  קיימים 3 סוגים עיקריים של אקנה:

   

  אקנה קלה     - המתבטאת במספר מועט של פצעים קלים בעיקר קומודונים/שחורים/שומנים.

  אקנה בינונית - כמות גדולה יותר של פצעים אדומים ומוגלתיים המכסה שטח רחב מהעור.

  אקנה קשה    - פצעים חמורים בשילוב עם ציסטות/פרונקלים עמוקים גדולים וכואבים עם סיכון מוגבר להצטלקות ופגיעה קשה בעור.

   

  ישנם תיאוריות רבות בשאלה מדוע יש כאלה שסובלים ממצב חמור של אקנה מאשר אחרים. יש הטוענים כי המדובר ברמה גבוהה של ההורמון הגברי, בעוד שאחרים אומרים שזהו פגם גנטי בבלוטת השומן. יש הטוענים על רגישות יתר לחיידק האקנה P.ACNE הגורם העיקרי לאקנה. והשילוב ביניהם הוא שגורם לשוני בן אלה הסובלים מאקנה קלה לאלה הסובלים מאקנה קשה.

   

  גנטיקה –לא חייבת להיות אקנה במעגל המשפחתי הקרוב ביותר. אך ככל שיותר קרובי משפחה סבלו מאקנה כך האקנה תהיה חמורה ותתפרץ לאורך זמן רב יותר ולכן משך הטיפול יהיה ארוך יותר.

   

  שינויים הורמונאליים בגוף – כמו קבלת המחזור בגיל ההתבגרות, שינוי בלקיחת גלולות, או הריון, שחלות פובליציסטיות תופעה המעידה על אי איזון הורמונאלי השכיחה אצל נשים ומאופיינת באקנה, הנמשכת לאורך השנים, שיעור יתר, מחזור קשה, השמנה או הרזייה.

   

  נערות בגיל ההתבגרות ונשים צעירות הסובלות מאקנה פעילה בפנים מתמכרות לשימוש במייק אפ, קונסילרים ופודרות ומנסות להסתיר את הפנים עם השיער ובכך מגבירות את התפשטות הנגעים והופעת צלקות וכתמים. אצל נערים וגברים נוצרים בעיות בגילוח, דימומים, רגישות אדמומיות ועוד.

   

  גורמים חיצוניים – כמו שימוש במוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה שאינם מתאימים לעור, שימוש בבדים סינטטים, ישיבה ממושכת, שימוש במוצרי שיער המגבירים התפרצות אקנה באזור המצח.שימוש בתרופות כל אלה עלולים לגרום להתפרצות פצעי אקנה ולהחמרה במצב הקיים.

   

  אם כבר ביקרת במכונים אחרים – והתאכזבת…

   

  אם פנית לרופא מומחה – שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב הישבן והגוף שלך, באומרו:: - "תלמד לחיות עם זה, או לא תהיה ילדה מושלמת",

   

  אם ניסית סדרות של כדורים, ראקוטן וכדורי אנטיביוטיקה הומאופתיה, רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה, גלולות יסמין…

   

  ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות, ונמאס לך מהפצעים ומהפצעונים, פרונקלים ציסטות שחורים/שומנים, אדמומיות בעור כתמים /חומים אדומים, כי הם מתפשטים לצוואר, לגב, לקרקפת, לחזה, לאזור הישבן הירכיים והמפשעות…

   

  ואת/ה רוצה לשפר את מראה עור הפנים הגב והישבן, כי זה מביך ולא אסתטי, כואב ולא נעים, ובסיטואציה אינטימית…! או כשאת רוצה ללבוש בגד סכסי עם מחשוף גב, ובקיץ בגד ים…! ובגילך מגיע לך עור נקי מפצעים בהיר מכתמים חלק ונעים למגע …

   

  סובל/ת מאקנה? גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, ייעלמו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בפנים/בגב/ בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים.

   

  ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות הנשמרות ולאורך זמן. הטיפול ניתן כטיפול אישי ופרטני על ידי בלבד איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית.

   

  תחום התמחותי - כ-17 שנים רק בפתרון לבעיות עור שאינן ניתנות לשיפור ברפואה הקונוונציונאלית..

   

  הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/משמר/תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.

   

  תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון