כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  תופעת הליצנים. ליצן יקר: קח בחשבון שאתה תוקף וכשאתה במסכה... יכול להיות היום האחרון בחייך. אל תחייך!

  0 תגובות   יום חמישי, 5/10/17, 04:15

  אני מודה. אין לי מושג מה תהיה התגובה שלי אם ירוץ לכיווני אדם עוטה מסכת ליצן כזו או אחרת. - התגובה יכולה להיות מבריחה מצד אחד ועד...... התגוננות או....התמודדות מול הליצן שיכולה ...... להגמר בדמעות לאחד או שני הצדדים.

  האינסטינקט יגיד את שלו. וכל תגובה שיעשה המותקף היא לגיטימית ו... הליצן והוריו שיתחילו לחשוב  שזה יכול להגמר בדמעות.

  פוסט זה מכוון לאלה שעוטים עליהם ביגוד ליצן או הסגנון ולא רק להם... להורים שלהם כאחד.

  השורה האחרונה שגם תפתח את הפוסט הזה תהיה – אם חלילה יקרה משהו ותוזילו דמעות, תתאבלו חלילה, תבכו, או תבלו בחדר מיון או מחלקה אורטופדית, תבואו בטענה רק אל הילד שלכם או לעצמכם, לא לאף אחד אחר באשר הוא.

  תופעת הליצנים על כל דמויותיהם מעוררת בי תחושה רעה והאמת פחד לעצמי וגם שאני אדם גדול ולא  ילד או נער. תופעה זו של אלה שמסתובבים ברחובות, עטויים במסכות של ליצן או דומה לזה או בסגנון הזה, מטרידה, והאמת יותר מזה מפחידה.

  ראינו כבר את מה שקורה, ראינו כבר בחדשות על אלה שמסתובבים עם מסכה, גז מדמיע, אלות, שוקרים וכל מיני דברים אחרים שמטרתם היא לפגוע באחרים, להפחיד או כל דבר דומה לזה, ראינו כבר שמשטרת ישראל החלה לפעול כנגד הפסיכים האלה  שהפכו את התופעה הזו למטרידה ומסוכנת ואלימה מאד.

  אבל העניין, שזה יכול להסתיים בקורבנות בנפש. הן בצד של אלה שייפגעו מהליצנים למינהם, ואו חלילה שמישהו יפגע ולו רק לשם ההגנה שלו בליצן וזה יכול היות לא פחות מסוכן.

  ליצן שמסתובב עם אלה, עם שוקר, עם מקל,  עם גז יכול לגרום לכך שאדם יישברו לו ידיים או רגליים והוא יברח שהוא נשאר מחופש. ליצן יכול להתיז גז לעיניים ולהפוך בשנייה אחת אדם מאושר לאדם עיוור ופגוע. ליצן שרודף אחרי אדם יכול לגרום לו לרוץ לכביש וכתוצאה מכך אדם יכול בקלי קלות להדרס להפצע, לההרג ומי יודע מה עוד יכול להיות וגם לאיזה קורבן באיזה צורה אחרת.

  ליצן שהולך עם שוקר יכול לגרום לאדם אחר נזק בלתי הפיך, וכל זה גם אם זה היה קונדס, זה יכול לעלות לאחר... באופן מעורר פחד ודאגה.

  התופעה של הליצנים הזו מסוכנת, מפחידה והאמת היום שאני מתחיל להסתובב בתוך תוכי יש פחד ומחשבה מה תהיה התגובה שלי אם חלילה ליצן כזה יתקוף אותי.

  ליצן כזה יכול לתקוף אותי בפארק בזמן חשכה, יכול לתקוף אותי ברחוב שאני יוצא לסיבוב או סתם למרכז, ליצן כזה יכול פתאום לנסות לגשת לרכב שלי או לעמוד מולו ולאיים בדרך כזו או אחרת, ליצן כזה יכול להראות ברחוב תוקף אדם אחר שאני רואה את זה ואני שואל את עצמי כל הזמן – מה תהיה התגובה שלי אם חלילה ליצן כזה פתאום יתקוף אותי.

  האמת, אין לי מושג וכשחשבתי על זה אמרתי לעצמי שרק אינסטיקט רגעי יכול להפעיל אותי בתגובה מול אחד כזה כי בסופו של דבר אין לי מושג אם הליצן הזה שבא מולי כמאיים – בא לפגוע בי, לשדוד אותי, לפצוע אותי, לנסות לגנוב לי משהו ואו לנסות לפגוע בי פיזית הכל יכול להיות והמטרה שלי תהיה אחת להגן על עצמי תוך כדי כך שהוא כמה שפחות ייצור איתי מגע כאשר יתקרב אלי באופן מאיים והמטרה שלי תהיה אחת – לנטרל אותו או להבריח אותו או לא יודע מה  - זה תלוי באותו רגע ובאותה סיטואציה שיכולה להיות שונה מהקצה לקצה.

  הליצנים האלה חושבים שהם מורמים מעל העם ומוגנים.

  אבל הם בקלות יכולים להפוך גם להיות פגיעים.

  אם ליצן יתקרב לרכב על הכביש באופן מאיים – אדם יכול לדרוס אותו כדי להגן על עצמו.

  אם ליצן יתנסה לתקוף רוכב אופניים חשמליים או לא חשמליים, הרוכב בקלות יכול לנסות להתנגש בו ולפגוע בו על מנת לנטרל את הסכנה.

  אם ליצן כזה יתקרב לאדם שיש לו תיק וינסה לגנוב או לפגוע ואדם יש לו אקדח – זה יכול להגמר בירייה שיכולה להיות גם מאד קטלנית.

  אם ליצן ינסה לפגוע כל תגובה אינסטנקטיבית תהיה הגיונית ולא משנה אם זה יהיה של אחד עם חגורה שחורה שישבור לו את העצמות או כל פעולה אחרת כדי למנוע ממנו לפגוע או לאיים.

  כל אדם יגיב אם הוא יוכל בצורה אחרת.

  אחד יברח, אחד יפחד, אחד ינסה למנוע מהליצן אם ינסה לעשות פעולה -את זממו, וכל אחד בדרך שלו שיכולה להגמר רע ואיש לא יוכל לבוא בשום תלונה לזה שיפגע בליצן, שיש לו כעיקרון פרצוף מחייך ובסופו של דבר זה יכול להיות גם פרצוף... מדמם וכואב.

  ליצן תוקף יש לו סיכוי שידרסו אותו וישברו לו עצמות ועד.... חלילה יהרגו אותו.

  ליצן תוקף יכול לצפות שיירו בו וזה יכול להיות מפציעה קלה ועד מוות.

  ליצן תוקף יכול לגמור את האירוע בשיניים , רגליים, ידיים, שבורות ואולי גם קצת יותר.

  ובמבחן התוצאה גם אם יבוא שוטר השורה האחרונה צריכה להיות – לעצור את הליצן ולא לגעת באדם שהיה מאויים והגן על עצמו

  מדמות הליצן.

   

  הורים יקרים, התופעה הזו הפכה להיות "משחק ילדים" מסוכן עד מאד. המשחק הזה יכול לעלות בכך שתהפכו להיות הורים של ילד נכה, ואולי אפילו תהיו הורים לילד מת שנפגע כתוצאה מכך שהוא ניסה להתל באנשים ובדרך הזו הפחיד ועשה מעשה שאין לו נקודת חזור.

  תעצרו את הילדים שלכם עכשיו מהמעשים האלה, תעצרו אותם לפני שיהיה מאוחר.

  תעצרו את הילדים שלכם לפני שיקרה להם משהו או חלילה הם יתקפו, יגרמו למישהו אחר נזק ובסופו של דבר יתבעו אתכם וימצצו לכם את הדם בתביעה כי הילד שלכם פגע באחר וגרם לו נזק בלתי ישוער.

  תעצרו את הילדים שלכם מהמעשים של הקונדס האלה שיכולים לעלות ביוקר, גם לתוקף, גם לנתקף ומי יודע איך זה יכול להגמר

  סביר להניח שזה ייגמר רע.

  ולכם הליצנים היותר גדולים שלא ברשות ההורים כבר דעו לכם, שהמעשה שלכם יכול להביא אתכם לבית הסוהר, לבית הקברות לא עלינו כי אם תנצלו את השררה הזו ותעשו מעשה  כזה ותיפגעו או תפגעו..... זה ייגמר רע.

  השיר היפה – ליצן קטן שלי, אולי תרקוד איתי לא קיים פה.

  כי כאן הליצן הקטן והנחמד.... הוא דמות מפחידה, מסוכנת, מאיימת  והסיפור הזה  בקלי קלות שאמור אולי להיות רגע של קונדס, יכול להגמר ברע, רע רע, גם ליצן, גם לנתקף והדבר מטריד מטריד..... ומעורר מאד דאגה.

  ליצנים יקרים

  המדינה שלנו מטורפת, כל דבר כזה מדליק לאדם פיוז שהמחשבה שלו – הולכים לפגוע בי, כל מה שיעשו לכם, כל מה שיפגעו בכם, כל מה שתחטפו – דעו לכם – זה יגיע לכם ואפילו עוד ואם זה ייגמר רק בשיניים שבורות שלכם, או רגליים וידיים שבורות תגידו תודה שזה לא נגמר בהרבה יותר דמעות.

  אין לי מושג איך אגיב שאראה ליצן

  אבל אם לא תהיה לי ברירה אני אעשה כל שאוכל להגן על עצמי ולא אחשוב על טובת הליצן, אחשוב רק על דבר אחד

  איך אני נשאר שלם. איך אני נשאר חי והליצן מבחינתי.....  אם זה חלילה יגיע.... גם יכול להיות בסופה שת התקיפה שלו... בר מינן.

  אני לא אבחל בשום דרך כדי להגן על עצמי ולא אחשוב על אימו של הליצן, אני אחשוב רק על עצמי ועל אמא שלי.

  עדיף שמאה אמהות של ליצנים יבכו, מאשר אמא שלי.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין