כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול באקנה בפנים-זה לא טיפול מהיר וקל בפנים|איריס לוי

  0 תגובות   יום שבת, 7/10/17, 21:26

  הידעת, כי תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה בפנים!

   

  וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגיל מבוגר יותר, בגיל 20, 30 וגם 45...

   

    

  אקנה בפנים - על פי פרסומים:  - יש טיפול במשחות ותכשירים ייחודיים החודרים "לעומק העור" ומטפלים באקנה בפנים - משחות ותכשירים החודרים לעומק העור? לאיזה עומק? כמה זמן מחזיק השיפור באקנה בפנים אם תכשירים? אם קרמים תוצרת אמריקאית, תוצרת צרפתית, קרמים ייחודיים? אז שלא יעבדו עליכן/ם!  


  ובסרטון המצולם המטפלת עובדת ללא כפפות על אקנה בפנים - אקנה בפנים מלווה - בפצעים פצעונים, ציסטות, שומנים שחורים, כתמים חטטים, נקבוביות פעורות - עור שומני ומפריש -  מקור הבעיה: חיידקים - P.Acne.


  • ואני שואלת את עצמי היכן אותה מטפלת למדה קוסמטיקה? אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

  סובל/ת מאקנה בפנים רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? לאיריס לוי יש טיפול - לא קל - לא מהיר - לא סופי - לא לצמיתות וללא התחייבות - ומדוע? 


  אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.


  זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור. קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.


  מריחת קרמים, ותכשירים קוסמטיים על פנים עם אקנה פעילה הנו טיפול חיצוני בלבד, שאינו חודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ולא עובד ולא פועל על שורש הבעיה, חיידקי אקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה.


  • הידעת - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis)  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים).

  כמה פעמים אתן או אתם נוכחתם לדעת שגם רואקוטן הכדור הקטלני לא מחסל אקנה בפנים,

   

  נראה לכן/ם שבעזרת מריחת תכשירים - קרמים "על פי פרסומים" ניתן לחסל פצעי אקנה בפנים?


  הדרך הטובה ביותר כיום למנוע את התופעה הוא בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF (Radio Frequency), שילוב של שני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית. 


  סקפטי/ת? לא מאמין/ה? הנך מוזמן/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות באתר ולהיווכח שאכן יש טיפול יעיל - אפקטיבי - ולטווח ארוך.


  טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה - איריס לוי כ-20 שנים עוסקת רק בתחום טיפול בבעיות עור בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF- טכנולוגיה ההורסת את חיידקי האקנה באופן סלקטיבי - מקור בעיית פצעי אקנה בפנים.


  לקוחה בת 48 מספרת - 3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים בטענה הנשמעת ממטפלות המעוסקות בתחום וניסיונן אינו מוכח – שבלאו הכי זה חוזר…!האמנם? שלא יעבדו עליכם!


  אני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!


  עד שנתקלתי באיריס לוי הקוסמת שלי -אחרי מספר טיפולים בשילוב ניקוי/ניקוז הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים - כמו שרק איריס יודעת כפי שאיריס מתארת כ"ניקיון פסח" עדיין לא סיימתי את סדרת הטיפולים אך בזכות אותו ניקוי/ניקוז עור הפנים נקי יותר חלק נעים למגע ואני מצפה להמשך הסדרה בטיפול הבהרת כתמים, חטטים וסימנים בפנים שנותרו בפניי מטיפולים קודמים - באתר ניתן לקרוא את ההמלצה הראשונה שלי.


  ועוד לקוחה בת 23 מספרת – לפני כ4 שנים בעקבת הפסקת טיפול בגלולות התפרץ אקנה קשה בפנים. הייתי בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים, השומנים קומודונים בטענה הנשמעת מהמטפלות במקום שניסיונן אינו מוכח, שבלאו הכי הכל חוזר!…האמנם! שלא יעבדו עליכן!


  בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …

  עד שהגעתי לאיריס לוי והבנתי מדוע לא ניתן להתגבר על אקנה בפנים בטיפול מהיר וקל - פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 


  ידוע שאקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.


  והשלב הראשון - העיקרי - בכל טיפול באקנה, הוצאת השחורים ניקוז// ניקוי השומנים הקומודונים הפנימיים והחיצוניים הנעשה ע"י איריס עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח .

  הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה. 

  תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות


  הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה.


  האם חשבת שעל ידי מריחת קרמים ומסכות ניתן להשמיד באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?


  טיפול קוסמטי בעזרת תכשירים בלבד - הנו טיפול קוסמטי חיצוני בלבד. השיפור בעקבות הטיפול הקוסמטי ידוע שהינו זמני בלבד, מכוון שאינו משפיע על היווצרות הקומודונים ואינו מחסל את שורש הבעיה - חיידקי האקנה. 


  • ישנן תיאוריות רבות בשאלה, מדוע יש לנקז/לנקות להוציא שחורים שומנים קמודונים?

  ניקוי פנים קוסמטי -


  האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?


  האם ידעת - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים?


  אקנה בפנים בטכנולוגיית IPL- טיפול חדשני - 

  נגעי אקנה בפנים מתפתחים בעקבות יצירה מוגברת של בלוטות החלב והיצרות או חסימה של פתח זקיק השיער, הצטברות החלב בזקיק הסתום מתבטאת בהיווצרות הקומודונים. החיידקים הנמצאים על העור, מתרבים ומסייעים להתפתחות סימני הדלקת. פצעי אקנה יכולים להיות לא דלקתיים ודלקתיים.

  לכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל לחיסול חיידקי אקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה כתמי אקנה משלה את עצמו.


  גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.

   

  נשים לפני מחזור, נשים בהריון או מניקות - יש נשים שסובלנות מאקנה גם לאחר שמחזור הווסת הסתיים.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.


  פעילות יתר של בלוטות החלב, בלוטות השומן – נפוצה יותר אצל בני נוער אך יכולה להתרחש גם אצל מבוגרים בשל חוסר איזון הורמונלי.ובכך לגרום לסתימה הנקבוביות ולפצעים פצעונים, אקנה.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.


  מתח נפשי - ישנם מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להתפרצות אקנה, הגורם לירידה ביכולת החיסונית להגן על הגוף ולפגיעה על מצב העור המתבטא באקנה.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.


  תכשירים קוסמטיים על בסיס שומן – נשים וגברים שעורם שמן ונוטים להשתמש בקרם פנים או בקרם הגנה או במייקאפ המכיל שומן, מריחת ווקס על השיער, שמן, אף הם עלולים/ות לסבול מאקנה. אקנה-קוסמטיקה.-אקנה הנגרם מתכשירים קוסמטיים.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.


  שימוש בסטרואידים – תרופות שונות ובעיקר סטרואידים עשויים אף הם לגרום להתפרצות אקנה בכל גיל.

  ולכן המאמין שיש טיפול לאקנה, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים מהיר וקל משלה את עצמו.

   

  אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון. מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים בגב ובישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר.

   

  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 90 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

  טיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפולי אקנה בשילוב טכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. טכנולוגית IPL יעילה גם בייבוש הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.

  אחד מיתרונות הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF באקנה בגב בפנים ובישבן, למעט אדמומיות נקודתית ולעתים תחושת רגישות שחולפת, אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

  ללא תופעות לוואי - שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - וללא וויטמינים - וללא דיאטת כאסח ...שלא יעבד עליכן.

   

  הטיפול באקנה, בפצעי אקנה, כתמי אקנה וצלקות אקנה בפנים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של סוג האקנה, מבנה ועומקה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב סוגים שונים של טיפולים.


  טיפול באקנה בפנים ניתן כטיפול אישי ופרטני ע"י איריס עצמה ולא ממטפלות שאך זה סיימו קורס, כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום וניסיונן אינו מוכח.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון