כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תיקון עולם

  אקטואליה, פוליטיקה והומור

  0

  מדוע המפקפקים לא מאמינים?

  1 תגובות   יום שישי , 27/10/17, 14:40

   

  ''
  .
  פעם כתבתי מאמר מנומק, מפורט וקצת עגום בניסיון למנוע בושה, צרה ותקלה, אבל כדרכה, הפרהסיה המשועממת פיהקה ונראתה די אדישה. סך הכל זה לגמרי מובן, שהרי מי בכלל מקשיב לאיזה אלמוני שאפילו לא צועק ברדיו או מתראיין בטלוויזיה כל הזמן?
  .
  כבר כמה שנים אני מודע לבעיה.המצערת שכרגע תוארה וגם משתדל להסביר לאלוהים את מהות המגבלה. ללא קשק, הבורא שבא לבקר בחלומי כל הזמן  ללא הזמנה ובהפתעה מזכיר לי שוב ושוב שהוא כבר פעמיים נתן לנו ספר הוראות ואת עיקרי התורה, ופוקד עלי לשאת נבואה כתובה עם התרעה ואזהרה. כמובן שאני ממלא את הוראותיו בקפידה ודאגה קיומית קלה, אבל השררה החשודה לכאורה מתעלמת לחלוטין מהאזעקה ממשיכה להפר את מיצוותיו כאילו כלום לא קרה, וכל יום מתגלה פרשה מזעזעת חדשה, לכאורה.
  .
  הנה משהוא שכבר מזמן אמרתי, עוד בזמן שעוד לא היתה הבנה והסכמה שיתכן שכבוד הנחקר במשטרה טעה, שגה וחטא במודע:
  .
  לצערי, לפעמים אני כל הזמן מדבר על מחדלי כבוד ראש הממשלה, ולעיתים אפילו מוסיף חטא על פשע וללא בושה מכנה אותו שקרן נכלולי שמשקר לאומה במצח נחושה. לרוב מזלי, עד היום משום מה לא הגיעו לעצור אותי חוקרי המשטרה, ואפילו לא הוגשה כנגדי תביעת דיבה. כמובן שזה קצת תמוה, שהרי הביקורת שלי בטח לא ממש נעימה לאוחזים בשררה, אבל יתכן שיש לזה סיבה טובה. סך הכל, כנראה שאי אפשר להאשים מישהו שבסך הכל חוזר על מה שאחרים כבר אמרו לפרהסיה.
  .
  צר לי לחשוב שהפוליטיקה המקומית אינה ממש מייצגת את חזונו של הרצל למדינה הציונית. במקום להיות אור לגויים יש לנו מנהיגים שאינם ישרים, חלקם עבריינים מורשעים, חלקם חשודים מזיעים שדואגים מהחלטת החוקרים והשופטים, וחלקם כבר ישב בעבר או עדיין נימצא בבית האסורים.
  .
  לעניות דעתי, אני מניח שהאבות המייסדים נאנחים בקיברם ומתהפכים בחוסר נחת על משכבם, שכן זה קצת מביך וממש לא נעים לראות לאן התדרדרו הדברים במדינת היהודים. מסתבר שאנחנו אולי עם ניבחר, אבל מנהיגינו הכזבניים נוהגים כשאר העמים. למעשה, לפעמים, נדמה שהשליטים הניבחרים שלנו אפילו יותר גרועים מאחרים.
  .
  ההיסטוריה מראה, כמובן, למי שמתעניין בכאלה נושאים משעממים, ששחיתות שילטונית בדרך כלל מביאה לתוצאות מאוד מסוכנות והרסניות לתושבים. זה מעניין שדווקא בנו של היסטוריון לא יודע את הדברים הידועים, והוא מפריח כזבים, בדיות ושקרים בוטים למאזינים המפקפקים והמאוכזבים כבר מזה שנים.
  .
  כמובן, מחמת היותי מתון שוחר שלום ולא לאומן קיצוני מהימין אין שום סיבה להאמין לי, ולפיכך חשבתי לתומי שאולי כדאי שהציבור יראה מה אומרים על הדברים הנלוזים אנשים אחרים. מי יודע? אולי האזרחים ישתכנעו אם יראו שגם חברים, ידידים ושותפים טיבעיים טוענים דברים דומים? מהסיבה הזו, סברתי שיתכן שכמה ציטוטים יסייעו לתושבים להבין שאם כולם אומרים אולי יש בסיס לטיעונים, שהרי הם חוזרים, שבים, עולים וצפים כבר מזה שנים.
  .
  ציטוט:
  .
  ליברמן: "נתניהו רימה ושיקר את ציבור הבוחרים".
  .
  ציטוט:
  .
  בני קצובר: נתניהו יודע, שהוא משקר.
  .
  ציטוט:
  .
  מארגני מאהל המחאה: נתניהו משקר לנו בעיניים.
  .
  מארגני מאהל המחאה נגד מחירי הדיור בתל-אביב כינסו מסיבת עיתונאים בתגובה על תוכנית הדיור שהציג ראש הממשלה, בנימין נתניהו.
  .
  ציטוט:
  .
  אילון מאבחן: ביבי שקרן פתולוגי.
  .
  עמי אילון הוקלט מתבטא נגד יו"ר הליכוד בחריפות. "הוא שקרן וזו הגדרה רפואית".
  .
  ציטוט:
  .
  בנט: נתניהו משקר.
  .
  לא התנגדנו למינוי כחלון.
  .
  ציטוט:
  .
  הרצוג: האמת נחשפת, נתניהו משקר לציבור.
  .
  בעקבות חשיפת ynet על הזינוק בבנייה בהתנחלויות, יו"ר האופוזיציה תוקף את רה"מ: 12 שנים של עבדות דרושות לרכישת דירה, אלא אם אתה גר ביו"ש.
  .
  ציטוט:
  .
  ההבטחות של נתניהו מתהפכות אחרי הבחירות.
  .
  ראש הממשלה סומך על הזיכרון הקצר של הציבור כשהוא מתנער מחלקו במשבר הדיור ומבטיח, כמו בכל מערכת בחירות, שהוא לא יעלה מסים. בעבר ההבטחות האלה התפוגגו והמסים דווקא עלו.
  .
  ציטוט:
  .
  נציגי נפתלי פרסמו הקלטה של עובד לשעבר: "הזוג נתניהו משקר".
  .
  ציטוט:
  .
  ליצמן תוקף: נתניהו שקרן, זו ממשלת בלוף.
  .
  ח"כ יעקב ליצמן תקף את התנהלות הממשלה וטען כי ראש הממשלה נתניהו שיקר.
  .
  ציטוט:
  .
  נתניהו במליאת הכנסת: "אבטלה בישראל- מהנמוכות בעולם"; גפני: "אתה שקרן".
  .
  ציטוט:
  .
  נתניהו מתנער סופית מנאום בר אילן: אם אבחר, לא תקום מדינה פלסטינית.
  .
  ציטוט:
  .
  נתניהו לאובמה בבית הלבן: "אני מחויב לפתרון שתי המדינות לשני עמים".
  .
  ציטוט:
  .
  יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, מבטיח בתשדיר תעמולת בחירות לקראת הבחירות לכנסת ה-18 בשנת 2009, להוריד מיסים בשיעור של 20% בתוך ארבע שנים. רשמנו לפנינו.
  .
  ציטוט:
  .
  ח"כ שאול מופז: "ראש הממשלה נתניהו שקרן".
  .
  ציטוט:
  .
  'סרקוזי: נתניהו שקרן. אובמה: לי נמאס ממנו יותר'.
  .
  עד כאן ציטוטים מצערים. אולי כדאי שמישהו יסביר את הציטוט האחרון למשה? חבל שהוא יופתע, יתאכזב או יקח את זה קשה.
  .
  מה עוד ניתן לומר? דומני שבשלב זה הדברים כבר די ברורים. כמובן, בנוסף לזאת הם גם פסולים, שגויים, מסוכנים ומקוממים, אבל אולי הבוחרים, האזרחים התמימים והשותפים הקואליציונים נהנים שעובדים עליהם, או שהם כבר רגילים.
  .
  למען האמת קצת חבל לי שאין במולדתי שליטים ישרים, הגונים ואמינים אלא נוכלים מיקצועיים ומיומנים, אבל מחמת היותי רק זוטר אלמוני וזניח אין לי הרבה שליטה על הדברים.
  .
  עד כאן ציטוט.
  .
  לצערי נראה שלקח קצת זמן עד שכל הקוראים הנבונים הבינו מכותרות העיתונים שמה שאני משתדל לומר כבר שנים זה לא שקרים, סיפורים, סיחרורים או פיטפוטים ריקים כנהוג אצל פוליטיקאים נכלוליים. חוץ מזה, כמובן שאני מצטער על הנזקים שהיו נמנעים לו אנשים חשדניים היו מאמינים לי כבר לפני שנים, אבל הדברים הם תהליכים, וצריך להיות סבלניים.
  .
  למרבה השמחה כבר יש סימנים רבים המעידים על האפשרות שבקרוב יוגשו אישומים ומלאכתי להעיר את הנמים תגיע לקיצה, שכן בעזרת השם וכמה חוקרים, שוטרים ושופטים, ביבי בקרוב עשוי לסיים את דרכו הנלוזה על ספסל הנאשמים, ורווחה והקלה רבה תבוא לתושבים המרומים.
  .
  (איור: גוגל)
  .
  .

  http://cafe.themarker.com/blog/513647

   

  ''
  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/10/17 10:10:
   הכל ידוע ידידי. השאלה מתי?

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   ronkraus
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין