כותרות TheMarker >
  ';

  בלוג אישי .

  בלי עין הרע 55555 .

  יש כאן אנס שמגונן על אנסים !!!

  19 תגובות   יום שני, 6/11/17, 18:20

  ---------------------------------------------------------

  ---------------------------------------------------------

  ---------------------------------------------------------

  ---------------------------------------------------------

  ---------------------------------------------------------

  ---------------------------------------------------------

   

  אנס שמגונן על אנסים זה כמו הרצחת וגם ירשת ?

  כל אשה צריכה להתלונן על עבירה מינית שנעשתה נגדה .

  כל הכבוד לסילבי קשת שאחרי 50 שנה הצליחה להקיא מתוכה את ההשפלה שעברה .

  כל הכבוד לכל הנשים שיש להן את האומץ להתלונן על הטרדות מיניות .

   

  הגם שאנס ומטריד מינית , מת . הלך לעולמו . צריך להתלונן עליו . חובה להתלונן עליו .

  הוא לא צריך לגונן ולהתגונן על עצמו הוא כבר מת . אבל המתלוננת יכולה לפרוק מתוכה את הידיעה המבישה הזו כדי שהיא בעצמה תחייה עוד כמה שנים טובות .. עם עצמה .


  תלונה = הישג גדול לנשים !


  ולא לא צריך להתחשב במשפחתו של האנס .

  לא צריך להתחשב בילדיו .

  במה ילדיו ומשפחתו חשובים יותר מסילבי קשת או נרי ליבנה או אושרת קוטלר ?

   

  האנס הגיבור מסתתר מאחורי "חוק ההתיישנות"  .

  אין התיישנות בנפשה של ילדה או נערה או אשה או סבתא שנאנסה .

  צריך לשנות דחוף את "חוק ההתיישנות" מפני אנסים גיבורים .

   

  האנס , כמו כל פושע , בכל פעם מחדש חוזר למקום הפשע .

   

  "נקודת מפנה היסטורית": גל חשיפות של הטרדות מיניות בפרלמנט הבריטי

  השיחות במסדרונות בית המחוקקים על החשדות נגד המפיק ההוליוודי הארווי ויינשטיין פתחו תיבת פנדורה גם בצמרת הממלכה. רק בשבוע האחרון התפטר שר ההגנה, נחקר סגנה של תרזה מיי, ועוד פוליטיקאים רבים נחשדים ונחקרים בגין הטרדות מיניות. "נעשה ניקוי אורוות", אמרה שרת הפנים אמבר ראד. "נקודת מפנה שתוביל לשינוי יסודי בשלטון" .

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5039102,00.html

   

  יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת .

  ''

   

  וכל הנשים שתומכות באנסים , תתביישנה לכן . טוב שהחברה האנושית לא כמוכן .

  איזה נשים תומכות באנסים ?

  נשים שמעולם לא קיבלו אהבה . נשים נואפות בוגדניות . בסלנג עממי "פריחות" . "פריחות" לא מגנות אנסים .

   

   

  נשים הן לא "משתנה ציבורית" .

  גבר שצריך לפרוק את יצרו ללילה אחד .. שילך לזונה ישלם לה 300 שקל ולא יפגע בנפשה של אף נערה .

   

   

   

  נשים רוצות אהבה . נשים רוצות רומנטיקה . נשים רוצות כבוד . נשים רוצות שייכות . נשים רוצות אחריות . נשים רוצות מחוייבות .


  האנס והקורבן - תיקון "חוק ההתישנות" .

  ''


  החשיפה של המיילים הן של שרון שפורר ב- המקום הכי חם בגיהנום ושל הדס שטייף. אלה מיילים ששלח יורם זק לפני 7 שנים לכלל עובדי ועובדות קשת. עברו 7 שנים. הוא עוד שם. כו-לם קיבלו את המייל הזה. כולם שתקו. כולם גיבו. כולם הבהירו בשתיקתם שזו התנהלות מקובלת, לגיטימית ודרך סבירה לדבר בה במקום העבודה.

  יורם זק צריך לעוף הביתה, אבל יחד איתו צריכים לקום, להתנצל ולהתקפל בכירים בקשת שקיבלו את המייל הזה ולא עשו דבר. העומדים מהצד. מוחאי הכפיים ונותני הגב, המגבים, המצחקקים, מי שאפשרו לזק להמשיך ולכתוב מילים בתפוצה רחבה ולא שלחו אותו לשבת בבית ולהסתכל על הקירות.
  עברו 7 שנים, אפשר לתקן. פטרו אותו.
  מייל נוסף מופיע בתגובות. ראו כתבתה של שרון שפורר שפרסמנו בעמוד.

   

   

  ולא .  חשיפת איבר המין שלך בפני נשים . זה לא חיזור !!!


   

  *

  אינוס קטינות וקטינים "אות קלון על החברה הישראלית" .

  "בלתי נתפס שהרשויות יודעות ש־3,575 אנשים צורכים מדי יום שירותי זנות מקטינים בישראל, יודעות מי האנסים ומי הנאנסים והנאנסות והיכן מתקיימים המפגשים האלו, ובכל זאת, מאז תחילת השנה לא הוגש ולו כתב אישום אחד", אומרת ח"כ תמר זנדברג (מרצ). "המשטרה, שיודעת בדיוק בחסות אילו אתרים ופלטפורמות מתאפשר המחדל הנוראי הזה, חייבת לגבש בהקדם וביחד עם משרדי הרווחה, ביטחון הפנים והמשפטים תוכנית חירום למיגור התופעה".

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5039378,00.html

   

  *

  זינוק בפניות נשים למרכזי הסיוע עקב חשיפת תקיפות מיניות

  השיח הציבורי על תקיפות והטרדות מיניות עשה את שלו. יש מרכזים שבהם הוכפל מספר הפניות של נשים. "זו תופעה כלל עולמית", אמרו בויצו. "השיח הציבורי נותן לנשים הרבה מאוד כוח, קמפיין #גם אני הוכיח שהנורמות השתנו", וכיוונו לדיווחיהן של נשים מוכרות על תקיפות מצד גברים בעברן

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5040075,00.html

   

  *

  אחרי עדויות על אונס, אלכס גלעדי "זז הצידה" מתפקידו כנשיא קשת

  שתי נשים סיפרו כי אנס אותן בעבר, גלעדי הודיע על חופשה זמנית - אך ממשיך להכחיש בתוקף. יו"ר דירקטוריון קשת, דרורית ורטהיים: "החל מהיום, אלכס גלעדי לא יכהן כנשיא קשת"

  *

  מסמך הקורבנות: 102 נשים נגד המפיק ויינשטיין

  שנת התקיפה, הקורבן, תיאור המעשה: נשים שסיפרו על הטרדות, תקיפות מיניות ומעשי אונס שביצע "היהודי החזק בהוליווד" פרסמו מסמך ובו רשימת הקורבנות המלאה, נכון לעכשיו. "היה נורא לכתוב את הרשימה, אבל כולנו תומכות זו בזו"

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5040357,00.html

  ''

   

   

   

  *

  איך קורה כדבר הזה ? מה עשו לנערה ? מופתע

   החשד לאונס באולפנה: הפרקליטות חזרה בה מכתב האישום נגד הרב

   שנה לאחר שהוגש כתב אישום נגד הרב דוד הריסון בגין עשרות עבירות אונס ומעשי סדום שביצע באחת מתלמידותיו, הפרקליטות חזרה בה מכתב האישום. בהודעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בירושלים נכתב כי "בגרסת המתלוננת חלה התפתחות ראייתית אשר חייבה בחינה מחודשת של כלל הראיות בתיק והובילה למסקנה כי הראיות אינן מבססות סיכוי סביר להרשעה". הריסון כפר בכתב האישום ובית המשפט זיכה אותו.

  (יעל פרידסון)

   

  *

  בעקבות התלונות על הטרדה מינית: גבי גזית יוצא לחופשה

  שדרן הרדיו שמואשם בהטרדה מינית של נשים איתן עבד לאורך השנים החליט לצאת לחופשה עקב ריבוי התלונות נגדו ולא ישוב לשדר את תוכניתו בשבוע הבא .

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5040901,00.html

   

  *

  לואי סי קיי מגיב להאשמות: "הסיפורים האלה נכונים, אני מתחרט"

  "בזמנו אמרתי לעצמי שמה שעשיתי הוא בסדר. אני מרגיש חרטה על מעשיי, ניסיתי ללמוד מהם, וגם לברוח מהם. כעת אני מודע להשלכותיהם", כך פרסם הקומיקאי בהתייחס להאשמות נגדו על הטרדות מיניות של חמש נשים. יציאתו לאקרנים של סרטו "I Love you Daddy" בוטלה


  *

  10.11.2017

  ''

  אחת מתוך אחת .

  הגיעה לידינו עדותה של רפ"ק צ', אישה אמיצה ומעוררת השראה, שהעידה במח"ש נגד ניצב רוני ריטמן, ראש להב 433. תקראו עד הסוף, ותבינו למה לוקח לנשים שנים להתלונן (אם בכלל), ולמה הן בוחרות להתלונן ברשתות החברתיות ולא רק במשטרת ישראל:

  רפ"ק צ' (עדות 2363):
  #metoo
  כשהתחילו להתפרסם בחו"ל אינספור עדויות על הטרדות ותקיפות מיניות בעקבות Me Too#, הרגשתי שסוף סוף יש מי שמדברות בשבילי. שאני לא לבד. ואז גם אצלנו בארץ נפתח הסכר, עוד ועוד נשים אמיצות מספרות את כאבן. לקורבנות, בעיקר לאלה ששנים רבות שתקו בלית ברירה, ולאלה שעדיין שותקות, זהו אוויר לנשימה.

  פתאום לא ברור בכלל איך אפשר היה לחיות בלי שנשמיע את קולנו וזעקתנו כל השנים. איך אפשר היה לשאת בשתיקה את הכאב, ההשפלה והסבל כל כך הרבה שנים? פתאום לכתוב על זה ולדבר על זה, הפך לא רק להגיוני, אלא לצורך של ממש, למאסט, למשהו שגם אני חייבת לעשות.

  גם אני רוצה להשמיע את קולי, גם אני רוצה לצעוק. בעיקר בגלל שכשסיפרתי את האמת – פגעו בכבודי, באמינותי והוסיפו כאב רב על כאבי. כבר הרבה זמן זה בוער בי. אבל הזכות הזו, ששמורה לכל אחת ואחד בעולם, נגזלה ממני. לי אסור לדבר... לי אסור להשמיע את קולי.

  התגייסתי למשטרה מתוך אידיאלים, כאלה שהיום מראים בפרסומות תדמית מבוימות של המשטרה... רק שאצלי זה מה שבאמת הביא אותי להתגייס ולשרוד כל כך הרבה שנים בארגון הזה. למעלה מ-20 שנה אני משרתת במשטרת ישראל בנאמנות אין קץ. נפצעתי במהלך התפקיד פציעה לא קלה וחזרתי לעבוד במסירות תוך שאני חווה חוויות לא פשוטות, נושכת שפתיים, בורחת ממפקד מתעלל ומטריד ובעיקר מסתירה ומדחיקה את מה שאסור לדבר עליו – כי במשטרת ישראל לא מתלוננים על תקיפות והטרדות מיניות. וזה היה קשה מנשוא, בפרט כי היו מקרים בהם טיפלתי בעצמי בקורבנות עבירות מין.

  שנים הייתי עסוקה בלהסתיר. כוחות נפש רבים הוקצו כדי לשכוח, להדחיק, להמשיך הלאה וכמובן להמשיך לתפקד מצוין - הכי טוב שאפשר
  אבל, לילה אפל אחד, מאוד אפל, כשחוקרי מח"ש התקשרו אלי וזימנו אותי למשרדיהם, עשיתי טעות קשה ובניגוד לתרבות הנהוגה בארגון – סיפרתי את האמת.

  סיפרתי מה שקברתי עמוק בפנים כ-4 שנים. מה שהדחקתי. מה שרציתי וניסיתי לשכוח והיו ימים שאפילו קצת הצלחתי. במשך היום הצלחתי, לא בלילה.

  ולא שסיפרתי בקלות את האמת. מהרגע הראשון ידעתי שאסור לי לומר דבר אם חפצת חיים אני – התעקשתי לא לספר דבר לאנשי מח"ש העיקשים. ידעתי שחיי כפי שהיו עד אז יגמרו. ידעתי שהקריירה שלי תסתיים. קריירה שעמלתי עליה קשות. שנים רבות של השקעה ירדו לטמיון. ידעתי שירדפו אותי. ידעתי שיעשו לי שיימינג. ידעתי שמקצינה מוערכת מאוד שכישוריה המקצועיים והשיגיה הם שם דבר, אהפוך בן לילה לזונה, שקרנית, מניפולטיבית, שאין לה מקום ודריסת רגל במשטרת ישראל.

  את כל הדברים האלה אמרתי לראשי מח"ש לפני שמסרתי את עדותי, אבל המציאות עלתה על כל דמיון. וואו. כמה צדקתי. מסתבר שאלשיך אפילו יותר יצירתי ממה שחשבתי.

  אז אם ידעתי את הצפוי לי ובהנחה שאני לא סובלת ממנגנון השמדה עצמית, למה לעזאזל בכל זאת סיפרתי את האמת?

  כי אנשי מח"ש והעומדים בראשה הבטיחו לי הגנה, אמרו שמחובתי לספר את האמת כדי שנוספות לא תפגענה, אמרו שהיועץ המשפטי לממשלה ויינשטיין בתמונה - הוא מכיר את הפרטים ונתן 'אור ירוק' לחקירה, הבטיחו שהם יהפכו כל אבן במטרה להגיע לחקר האמת וימצו את החקירה עד תומה (זו אגב ההבטחה היחידה שהם אכן קיימו), הבטיחו שילוו, שיסייעו, שלא יזרקו אותי לכלבים... אהה... אז הבטיחו. מי אמר שהבטחות צריך לקיים?
  כל מה שנעשה לי מאז אותו לילה נורא ועד היום, הוא עדות חיה לכך שבמח"ש לא מקיימים הבטחות לקורבנות עבירות מין ושאלשיך נוחל הצלחה יתרה בהתעללות מתמשכת בי, במשך שנתיים פומביות ונוראות – למען יראו ויראו.

  ועכשיו נשים יקרות, נראה מי תהיה מספיק אמיצה לספר את האמת במח"ש. 
  בחזרה לאותו לילה במח"ש - כולם ידעו שיש נפגעות נוספות – גם מח"ש - אבל אף אחת נוספת שהיא שפויה לא תפתח את פיה, אחרי הכל אנחנו מדברים על ניצב ריטמן! מי תעז לפתוח את הפה ולספר את האמת אודותיו, זה ריטמן!!! ראש להב 433, יש לו קשרים, כוח, הוא לא סתם ניצב, הוא אחד שפוחדים ממנו. מי תעז להתעסק אתו? רק מתאבדת.

  לא רציתי לספר מה קרה לי, ידעתי שהמחיר שאשלם הוא כבד מנשוא. לא לחינם שתקתי שנים, פצעים שלא הגלידו ולא יגלידו לעולם.

  אבל, וזה האבל המשמעותי ביותר שגרם לי בסוף לפתוח את הפה - יש הבדל בין לשבת בבית ולשתוק גם אם זה אוכל אותך מבפנים, לבין לשקר במח"ש (שזה בכלל אסור) ולהגיד שהאיש הנורא הזה לא עשה לך מעולם דבר. לא יכולתי להיות זו שמנקה את התוקף שלה מכל חשד, אז סיפרתי. למרות שידעתי בדיוק מה עומד לקרות לי, למרות שידעתי שאני חורצת את גורלי במו פי, כמו מי שכורכת עניבת חנק סביב צווארה.

  כל חווית מסירת העדות וחשיפת האמת הוא תהליך קשה, טראומטי וכואב, במיוחד כאשר זו לא יוזמה שלך ובפרט כאשר שעות ספורות אח"כ מתחילים להתעלל בך באכזריות שקשה לדמיין.

  אבל אחד הדברים היותר נוראים, פוגעים וכואבים שחוויתי בתהליך הזה, היה כשגיליתי במפתיע שלתקיפה המינית שעברתי ע"י ניצב ריטמן היו עדות ראיה. לחומר הראיות זו כמובן היתה תוספת משמעותית, עבורי זהו שבר נורא שלא יתאחה. לפתע פתאום, אחרי שנים שאני שותקת, מדחיקה ובטוחה שרק אני והתוקף יודעים מה קרה באותו לילה ארור, נודע לי במהלך החקירה שהיו שוטרת וקצינה שראו מה קרה והיו איתן נוספות שהן סיפרו להן בזמן אמת, אף אחת מהן לא חברה שלי אבל כולן עמיתות לעבודה. אני מתקשה לבטא במילים את גודל הזעזוע שחשתי מהגילוי הזה ואני חשה עד היום. סירבתי להאמין כי היו נשים, שוטרות, שראו מה הוא עושה לי ועמדו מנגד. הקצינה (ל') אמרה בעדותה: "ו' היתה בשוק, ו' היתה מזועזעת ממה שראתה, היא היתה נסערת, היא היתה בשוק שהיא ראתה את זה..." – אם הן היו בשוק, מה קרה לי? איך הן לא רצו אלי מיד להושיט עזרה? איך לכל הפחות לא התקשרו אלי אח"כ לשאול לשלומי? איך הן לא דיווחו לאף אחד מהמפקדים על התקיפה המינית שראו? ואיך למחרת התנהגו כאילו הכל כרגיל כשהכל לא כרגיל?!!! איך זה יכול להיות??? הרי אפילו מבחינה חוקית הן היו מחויבות לדווח על התקיפה המינית שראו. עם אחת העדות חלקתי משרד במשך שנים. הקצינה (ל') היתה לימים מפקדת שלי, היא העידה במח"ש שגם היא הוטרדה מינית ולא דיווחה על כך מעולם והיא לא מבינה למה אני עושה עניין ממשהו שקורה להרבה. שתיהן ידעו כל השנים מה קרה לי ולא פצו פה. נשים. שוטרות שהיו חייבות למלא את חובתן ע"פ חוק. זה מזעזע אותי כל פעם מחדש. ערער את אמוני באדם. איך הן ישנות בשקט? אם זה היחס שלהן לתקיפה מינית שבוצעה כלפי עמיתתן, מה היחס שיפגינו לתקיפה מינית שתבוצע כלפי אזרח/ית? האם הן היו שותקות כך גם אם היה מדובר בפריצה לרכב? אני די בטוחה שלא. כי יש רק סוג אחד של עבירות שלא מדווחים עליו במשטרה – עבירות מין.

  וזה מה שקרה לתיק הפלילי שנחקר במח"ש - בשל מעמדו הרם וקשריו של ריטמן, (אין לאף אחד הסבר אחר) למרות שהיתה המלצה חד משמעית של מח"ש להעמיד את ריטמן לדין פלילי על עבירות מין, למרות שהיו עדי ראיה, למרות שנמצאתי דוברת אמת בבדיקת פוליגרף של בודק פוליגרף מוסמך של מח"ש, למרות שבדיקת הפוליגרף שריטמן עשה אצל בודק פרטי נמצאה מוטלת בספק לשון המעטה, למרות שהיו ראיות ועדים גם להטרדות מיניות נוספות – לתדהמת כולם במערכת המשפטית והמשטרתית - אלשיך החליט החלטה שערורייתית להשאיר את ריטמן בתפקידו כראש יחידת להב 433. 
  זה היה יותר מידי. המעט שהגיע לי זה שיבקשו ממני סליחה. אם לא התוקף שעשה את מה שעשה - אז לפחות המפכ"ל היה אמור לבקש סליחה בשם הארגון, כמי שעומד בראשו - הוא היה אמור להגן עלי ולספק לי את התמיכה לה אני זקוקה אחרי שהעזתי לעמוד בגבורה מול אדם כל כך בכיר, ולספר את האמת.

  מה אלשיך עשה במקום זה? הוא השיב את ניצב ריטמן כגיבור אל כיסאו, כשריטמן, זה שהומלץ להעמידו לדין פלילי בגין עבירות מין, יצא פטור בלא כלום וזוכה למלוא הגיבוי והתמיכה של המפכ"ל. בהחלטה אומללה, פסולה ושערורייתית זו בחר אלשיך לגבות את המטרידים המינית במשטרה ולהעביר לקורבנותיהם מסר חד וברור. ראו הוזהרתן! ואלשיך מעביר זאת במסר חד משמעי - בדיון רשמי במשטרה (אני מצטטת מתוך דבריו של המפכ"ל ביום 27.12.15) - "יש להפסיק את התופעות של עדויות אנונימיות, עדויות כבושות ותופעות מעין אלה שהן חמורות לא פחות מהטרדות מיניות". 
  אני כותבת ולא מצליחה להאמין שזה אמיתי. זה פשוט לא יכול להיות בישראל 2017 כי אצל אלשיך דבר לא השתנה לטובה מאז אמר את הדברים הללו ב-2015. אלה צבר מילים שבעיני יוצרות משפט פשוט מטורף! אלשיך החליט כבר בימיו הראשונים כמפכ"ל, שמי שמתלוננת באופן אנונימי או ש"עדותה כבושה", כלומר כל אחת מאותן נשים אמיצות שזעקו את כאבן עכשיו, עושה מעשה שהוא חמור לא פחות ממעשיו של התוקף שפגע בה. 
  כשקראתי לראשונה את הדברים המזעזעים הללו של אלשיך, לקח לי כמה ימים להתאושש. לא הבנתי כיצד האדמה לא רעדה. תהיתי האם אלה הם באמת דבריו של מפכ"ל משטרת ישראל או דברים מפיו של מפכ"ל משטרת סעודיה? היכן אנחנו חיים? איך קורבנות עבירות מין בישראל מאפשרות לו לראות בהן עברייניות, ולא סתם עברייניות, אלא עברייניות מין, לא פחות! איך יתכן שאני לבד במערכה מול האיש הזה שתוקף לא רק אותי אלא את כולנו - נשים, גברים וכל מי שהחוק חשוב לו? ואיך לא מבינים שכשנתעורר זה יהיה מאוחר מידי.

  בהמשך, כשאלשיך העז בתדרוך עיתונאים לקרוא לי עבריינית, הוא לא סיפר לעיתונאים מה הסיבה האמיתית בגללה הוא מכנה אותי עבריינית – אבל אני ידעתי - עדותי במח"ש היא לשיטתו "תלונה כבושה" היא נמסרה יותר משעה או יממה אחרי התקיפה... לשמחתי בימים אלה אני בחברה טובה ומכובדת, של כל הנשים שפרסמו את "עדותן הכבושה" – כולנו עברייניות בצוותא. 
  ואכן, מאז שסיפרתי את האמת במח"ש – אלשיך לא נח לרגע. הלוואי שהיה משקיע את האנרגיה שהוא משקיע בלמרר את חיי בלהגן על אזרחי ישראל למשל מפני מכוניות מתפוצצות ברחובות או בהגנה על קטינים המנוצלים לזנות.

  אלשיך מצא פתרון ייחודי לחסל את ההטרדות המיניות במשטרה באופן סופי ומידי – הוא רמס אותי עד עפר באופן קשה ופומבי, אין שוטרת שלא יודעת מה אני עוברת. אורי כרמל ר' מח"ש אמר כי 'אין לנו כיום תלונות על הטרדה מינית ולא כי התופעה נעלמה'. מי תרצה לעולל לעצמה את מה שאני עוברת?

  אספר על קצה המזלג מה עובר עלי בשנתיים האחרונות - 
  מרגע שסיימתי לספר את האמת במח"ש, גורמים שונים עושים כל שביכולתם להפוך את חיי לגיהינום יום יומי – אקדחי המשטרתי נלקח ממני באקט שנועד להשפיל אותי, גורמים משטרתיים רשמיים פרסמו בניגוד לחוק לעיתונאים רבים את שמי וכתובתי - כי המשטרה היא מעל החוק... צלמים חיכו לי מחוץ לבית, כי לשם מה פרסמה המשטרה את פרטי בניגוד לחוק?
  אני מוכפשת עד עפר ע"י מנגנון דוברות משומן היטב, נזרקתי מתפקידי בבושת פנים, מכוניתי חובלה ע"י גורמים עלומים, חוקרים פרטיים עקבו אחרי, ישבו בפתח ביתי וחיטטו באשפה שהשלכתי (מקווה שנהנו לפחות מהריח. לא יודעת מי שילם להם, נותר לי רק לנחש). סיפרו לי כי מחפשים תמונות שלי בבגד ים, חיפשו אודותיי דברים בפייסבוק, "אלמונים" שתלו אמצעים להאזנת סתר במקום בו אני שוהה. ויש עוד... גיסו של המפכ"ל, שכלל איננו שוטר, טרח לעשות לי שיימינג ברשת, לאחר שקיבל מידע שקרי 'ממקור ראשון'. נתפר לי תיק משמעתי שהוא הזיה – בעוד שראש להב 433 שביצע בי עבירות מין, מקבל גיבוי מלא מהמפכ"ל, אני מואשמת כי בתאריך לא ידוע קראתי למישהי לא ידועה טיפשה ולמישהי אחרת טרקתי את הטלפון. זה אמיתי. כך נראה ציד מכשפות 2017 למי שהעזה לספר את האמת במח"ש, ועוד היד נטויה.

  אחרי הכל, לשיטתו של אלשיך, אני עבריינית החשודה בפשע חמור – סיפרתי את האמת על עבירות מין שביצע בי קצין בכיר בדרגת ניצב (=אלוף) היושב בסגל הפיקוד הבכיר של רב ניצב (=רמטכ"ל) אלשיך. כתבתי את הדרגות המקבילות של הקצינים בצה"ל, כי אין לי ספק שאילו זה היה קורה אצל הרמטכ"ל איזנקוט, זה היה נגמר בתוך זמן קצר - קצין שתקף והטריד מינית, בתיק עם ראיות, עדות ראיה והמלצה להעמיד לדין פלילי - היה הולך מיד הביתה. וזה נורא עצוב שאצל אלשיך זה לא כך, ההיפך – מטרידים מינית זוכים לקידום, טיפוח והגנה, ודוגמאות לכך יש למכביר, תקצר היריעה. 
  תפקידיה המרכזיים של משטרת ישראל הם אכיפת החוק והגנה על אזרחים. אז איך יתכן שקצין כה בכיר, שביצע עבירות כה חמורות ממשיך ונושא בתפקידו הרם? ניצב ריטמן כראש להב עוסק בתיקי רה"מ, בתיקים של בכירים ונבחרי ציבור בהן עבירות מין - דברים שבשבילם אתה צריך להיות נקי כפים והגון. מה הדוגמא האישית שנותן ניצב ריטמן במעשיו לציבור ולפקודיו? שמותר לתקוף ולהטריד מינית כל עוד המפכ"ל מגבה אותך?
  כשהבנתי שאת הצדק שאני מבקשת אוכל לקבל רק בבית המשפט, עתרתי לפני כשנה וחצי לבג"צ נגד ההחלטה השערורייתית של אלשיך להשאיר את ריטמן, שהטריד והתקיף אותי מינית, בתפקידו הרם. מאז עתרתי לבג"צ אני רק סובלת יותר והרדיפה כלפי רק התעצמה. אלשיך שחבר לריטמן ותומך בו לאורך כל הדרך, כאילו מדובר באחד מל"ו צדיקים, החליט להעניש אותי קשות על שפתחתי את הפה והעזתי 'לצאת נגד המערכת', אבל אני נשארת עם ראש מורם מעל המים וממשיכה להילחם על האמת והצדק.

  בימים אלה, כשקראתי בתדהמה ובזעזוע את הדברים שכתב אלשיך בתצהירו לשופטי בג"צ, הרגשתי שההשפלה הגיעה לשיא חדש – אלשיך מצהיר ומודה כי אכן, האירוע בו ריטמן אחז בידי ומשך אותי אליו (כך לדבריו) אכן התרחש, אולם, בלי להתבלבל, הוא כותב לשופטי בג"צ שלאירוע הזה יכולה להיות פרשנות לגיטימית!
  הרגשתי שעד כאן - enough is enough .

  מה שמפכ"ל המשטרה הנכבד עושה הוא לא פחות ממפחיד – לאחר שהוא נאלץ להודות שהאירוע לו יש עדי ראיה אכן קרה – הוא למעשה מצדיק את התקיפה המינית שלי, וקורא לה התנהגות שיש לה פרשנות לגיטימית!!! בדברים אלה אלשיך מספק לכל תוקף ומטריד מינית קו הגנה לפיו להתנהגותו היה הסבר לגיטימי- אם רק נקשיב לתוקף והמטריד מינית, הוא יסביר לנו למה התקיפה שלו היא למעשה התנהגות לגיטימית!

  אלו הן בדיוק הנורמות הפסולות והמסוכנות המאפשרות לכל אותם נבחרי ציבור וידוענים להישאר בתפקידם או להמשיך לפעול בזירה הציבורית. 
  וזו לא איזו שטות שפלט בטעות אדם מיזוגן, חשוך, נושא משרה שולית בחברה. ממש לא. זו אמירה מפחידה, מאיימת, מסוכנת ומחושבת שכותב אל שופטי בג"צ השוטר מספר אחת, שאמור לשמור עלינו ולאכוף את החוק. 
  וכל זאת מתוך מחשבה צלולה המשקפת תפישת עולם.

  אלשיך מוצא פרשנות לגיטימית להתנהגותו של קצין בכיר הרודף בחושך, כשהוא בגילופין, אחרי פקודה זוטרה שלו, תופס אותה בכוח ומושך אותה אליו. למה? לפי אלשיך ממש לא כדי לנשק אותה בכוח כפי שהיא ועדי הראיה מספרים, אבל הי! הכל בסדר - לאלשיך יש פרשנות לגיטימית להתנהגות הפלילית הזו והיא לא כוללת תקיפה והטרדה מינית.

  אז כל מי ששלומו ושלום יקיריו חשובים לו – היזהרו! היזהרו כשאתם הולכים ברחוב. כשאני הותקפתי, רק הלכתי לתומי ברחוב בדרכי אל הרכב שלי. רחוב שקט ובטוח, עם הרבה קציני משטרה סביבי. ואת התקיפה שלי אלשיך מצדיק ומוצא לה פרשנות לגיטימית!

  לא סיפרתי כאן כמה עד קשה הדרך. עד כמה קשות מנשוא היו השנתיים שחלפו. לא סיפרתי עד כמה קשה לקום בבוקר וכמה קשה להירדם בלילה. כמה קשה היום יום. כמה קשה להמשיך במאבק. כמה קשה להמשיך להאמין בעצמי, לשאת עיניים ולקוות ליום המיוחל בו שופטי בג"צ יחליטו את ההחלטה הנכונה ויתנו מזור לא רק לי אלא לכל הקורבנות שקולן לא נשמע, במשטרת ישראל ובעוד מקומות רבים.

  כששאלו אותי סיפרתי את האמת, הצבעתי באצבע על התוקף שתקף אותי והלכתי עם האמת עד הסוף. מאז במשך שנתיים אני נרדפת, מוקעת, מנודה. חיי אינם חיים.

  ולמרות הכל, אני אמשיך להילחם, שלא יהיה לאף אחד ספק. האמת היא זו שנותנת לי את הכוח להמשיך להילחם, לחפש את הצדק בבג"צ גם עבור אלה שקולן אינו נשמע.

  מקווה ומאמינה שהצדק ימצא ויעשה.


   

  *

  התמונה של ‏‎Joel Jarrett‎‏.

   

  *

  13.11.2017

  מתלוננת נמצאה דוברת אמת, מח"ש תחקור תקיפות מיניות בשב"כ

  עובדת בשב"כ טענה כי שלושה בכירים בארגון הטרידו אותה מינית וביצעו בה מעשים מגונים. היא נשאלה בבדיקת פוליגרף אם נאנסה על ידי שניים מהבכירים - ונמצאה דוברת אמת. מח"ש תחקור את החשודים באזהרה

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5042464,00.html

  *
  14.11.2017
  אישה טוענת: "נתן זהבי התנפל ונישק בכוח"
  גלי צה"ל הביא עדות של אישה שטוענת כי השדרן תקף אותה מינית לפני 15 שנה במסעדה בתל אביב. "הצמיד את השפתיים וניסה לדחוף את הלשון שלו לפה שלי, התנגדתי והרגשתי מושפלת". זהבי: "לא היו דברים מעולם"
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5042422,00.html
  *
  חשד לעבירות מין ב-4 נשים: שימוע נערך למשה איבגי
  השחקן התייצב לשימוע בנוגע לחשדות שביצע מעשים מגונים והטריד מינית ארבע נשים בין השנים 2013-2012. לפני שלושה חודשים הודיעה הפרקליטות כי איבגי צפוי לעמוד לדין בהתאם להמלצת המשטרה

  *
  15.11.2017

  צעירה שהגישה תלונה כוזבת על אונס תפצה את הנער שנעצר

  צעירה בת 27 שהגישה תלונה כוזבת במשטרה על אונס תפצה את הנער שנגדו הוגשה התלונה ב-5,000 שקלים. בעקבות התלונה שהה הנער בן ה-16 ארבעה ימים במעצר. בית משפט השלום בתל אביב הרשיע אותה בעבירה ששמה "ידיעות כוזבות בעבירת פשע" וכן בשיבוש הליכי משפט.

  (גלעד מורג)

   

  *

  17.11.2017

  תלונה: סילבסטר סטאלון כפה על נערה בת 16 לקיים עמו יחסי מין
  מתלוננת נגד השחקן סיפרה שקיימה עמו יחסי מין כשהייתה נערה וטענה שהוא הכריח אותה לקיים יחסי מין גם עם שומר הראש שלו. לדבריה, איים עליה שיכה אותה אם תספר למישהו על התקרית
  https://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5044179,00.html
  *
  צרפת סוערת אחרי זיכוי גבר מאונס בת 11 : "איך יכולה להיות הסכמה" 
  לפי החוק הצרפתי, יחסים עם ילדים מתחת לגיל 15 אינם בהכרח אונס, אלא "רק" עבירה מינית. בעקבות זיכויו של בן 30 מאונס בת 11 והאשמתו של צעיר שגם כן קיים יחסים עם ילדה בגיל זה בעבירה פחותה יותר, צרפת מעלה את גיל ההסכמה לסדר היום. שרת המשפטים מבטיחה חוק חדש .

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5043998,00.html

   


   

  *

   

  18.11.2017

   

  הדס שטייף: "אולמרט הטריד אותי מינית בעבר";
  אולמרט מכחיש .

  מטעמו של אולמרט נמסר בתגובה: "לא היו דברים מעולם".

  (איתמר אייכנר)

   

  "‏הכל אמת", הוסיפה שטייף. "סיפרתי בזמן אמת להמון אנשים. נגעלתי, לא שכחתי, ולכן אני מאמינה לכל הנשים שמעיזות לצאת גם אחרי 30 שנה ולדבר. אנחנו באמצע המהפכה. למען הילדות, הילדים, הנכדות, הנכדים של כולנו. זאת האחריות שלנו. לא נפחד, לא נסתתר, גם במחיר תקיפות אישיות. זה המחיר שאני מוכנה לשלם בשביל הדור החדש".

   

  שטייף אמרה כי לאורך השנים היא הוטרדה מינית על-ידי כ-40 גברים וכי היא זוכרת כל אחד מהם. לדבריה לא התלוננה נגדם בזמן אמת כדי שלא יכנו אותה מתלוננת סדרתית, אולם בימים הקרובים היא מתכוונת לחשוף שמות נוספים.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5044442,00.html

   

  *

  24.11.2017

  התמונה של ‏שדולת הנשים בישראל - נאבקות על הזכויות שלךְ‏.

  הדו"ח השנתי של איגוד מרכזי הסיוע התפרסם היום. מה אפשר ללמוד מהנתונים? שנפגעות תקיפה מינית נרתעות מלהגיש תלונה במשטרה, ובצדק. 

  47,901 פניות על אונס, מעשי סדום, הטרדות מיניות, תקיפות מיניות קבוצתיות וגילויי עריות התקבלו בשנה שעברה במרכזי הסיוע ברחבי הארץ – עלייה של 30% בחמש השנים האחרונות. רק 13.7% מהפונים והפונות הגישו גם תלונה במשטרה, ומתוך התלונות שבכל זאת התקבלו שם, 84% מהתיקים נסגרו, מיעוט קטן מתוכם מחוסר אשמה. 

  הסיכוי שמערכת המשפט תעניק טיפול ראוי הוא נמוך מדי, ויש המון עבודה לעשות כדי שהקמפיין המדהים והמרגש שאנחנו עדות לו בימים אלה יביא לשינוי גם באופן שבו נעשה, או לא נעשה, צדק.

  מה עוד אפשר ללמוד מהדו"ח? שאנחנו שותקות פחות ומעזות יותר לבקש עזרה. אלה חדשות טובות ומעוררות תקווה, שלמרחבים הבטוחים שבנינו ברשתות החברתיות ולתמיכה שאנחנו מעניקות אחת לשנייה יש חלק גדול בהן. וזאת גם ההזדמנות להגיד תודה ענקית לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ולנפגעי תקיפה מינית בישראל ולמרכזים השונים, שעושים עבודת קודש אמיתית ומצליחים במקרים רבים לתת את המענה שהמדינה נכשלת בלספק.

   

  *

  27.11.2017


  התמונה של ‏שדולת הנשים בישראל - נאבקות על הזכויות שלךְ‏.

   

  לפי הפרסומים, זה מה שיוצע למשה אבגי, במסגרת הסדר טיעון. משה אבגי, שתקף והטריד ופלש לנפשן של הנשים שנפגעו ממנו, שפרנסתן נפגעה, שתפקודן נפגע - הוא יודה באשמה. וזהו.

  מה הפלא שאנחנו לא עומדות בתור מחוץ לתחנות המשטרה כדי להתלונן על גברים שפגעו, הטרידו, תקפו, אנסו, או היכו אותנו?

   

  *
  התמונה של ‏אחת מתוך אחת‏.


  כל מי שאי פעם סיפרה על הטרדה או תקיפה מינית שעברה שמעה את המשפע "למה לא הלכת למשטרה?!". עכשיו עם המשך החשיפות הקשות של המציאות בה אנו חיות באמצעות#metoo אנו שומעות את זה כל הזמן. "למה לעיתון?!" "למה לפייסבוק?!" "למה שיימינג?!". הסיבה היא שמערכת אכיפת החוק לא עושה את עבודתה באופן שגורם לנפגעות תקיפה מינית להרגיש שיש סיבה להיכנס לשנים של חקירות משפילות וקשות. מערכת אכיפת החוק ומערכת הצדק משדרות לנפגעות תקיפה מינית - שאין טעם. שאין צדק. למה רבות מאיתנו בוחרות לא ללכת למשטרה? כי... בשביל מה?

  *
  3.12.2017
  אחת מתוך אחת .

  רינת (עדות 2373) .

   

  אז מה אם את לא רוצה
  אני יכול
  אז מה אם את רגישה
  אני גדול
  אז מה אם לא חשבת שלשם זה יוביל
  הנה אנחנו כאן, שבי זה רק מתחיל
  ומה חשבת לעצמך בכלל?
  שתגיעי עד אליי?
  נשב שנינו בדירה,
  נראה ביחד עוד סדרה,
  ואת לא תסכימי לי לגעת?
  זאת חוצפה, זאת הטרדה

  לא אמרו לך שגופיה אומרת כן?
  שמכנס קצר לא ייתכן?!
  שלהגיע בדייט ראשון אליי הביתה 
  זאת אימרה
  חד משמעי זה כן
  אין דרך חזרה
  גם אם תצעקי בדירה
  זה רק שנינו, מי ישמע?

  כי אני הרי מוצלח, גבוה, חזק וחכם
  את יודעת שאת רוצה
  ואם לא
  אז למה את כאן?
  התחרטת? 
  בטוחה?
  כי נראה לי את רוצה
  תני לי להוריד לך עוד חולצה
  בואי מתוקה, אל תפחדי
  אני בטוח שמגע בציצי תאהבי

  אל תגידי לא
  זה לא עוזר
  אני גדול וחזק
  ואני זה שבוחר 
  אין לך זכות ככה לשחק בי
  להסיט לי את היד
  להגיד "דיי זה כואב לי"
  פשוט תביני שאין לך ברירה
  אם נכנסת אין דרך יציאה
  בחורה כמוך צריכה לדעת
  מבית טוב והמון ערכים
  שלבית של זרים לא נכנסים
  כשגבר רוצה הוא יכול, הוא מחליט
  אז תפסיקי להגיד לא
  את נשמעת כמו תקליט

  רק תבטיחי לי דבר אחד
  תשמרי כוחות לאחר כך
  לסיוט שתעברי
  כי היום מי מאמין לך?
  את אחת מתוך אחת
  אז כדאי שתשתקי.


  *
  דרג את התוכן:

   תגובות (19)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     10/2/18 17:43:

   צטט: goodyear2016 2018-01-29 10:01:51

   מי אמר למי (ולא סולק מהקהילה) : שכלך יבש כפותך !

   --------------------------------

   אמר האנס לפדופילית . ולא קרה כלום . הם ממשיכים לפרשן כאילו עול הקהילה על כתפייהם הגרומות . הכל ממשיך כרגיל כאילו המילים לא נכתבו כלל .

     29/1/18 10:01:
   מי אמר למי (ולא סולק מהקהילה) : שכלך יבש כפותך !
     27/12/17 20:32:

   צטט: ז! 2017-12-11 21:15:31

   אם הוא מת, הוא לא יכול להתגונן, כמו שמי שמלכלכים עליו אחרי 30 שנה לא ממש יכול להתגונן. אולי היא פסיכית שהוזה הזיות? אולי היא שקרנית? אולי היא מנסה להשיג משהו על ידי סיפורי סבתא (למשל - פרסום)? אולי היא מנסה להביך מישהו במשפחתו? הקיצר - עבר זמנו בטל קורבנו אז שלא יבלבלו את המוח כי הן דופקות את האמינות של אלה מאיתנו שמתלוננות על מקרים רלבנטיים.

   -------------------------------------------------------

   אולי . אולי . אולי . אולי . סילבי קשת היא עתונאית מאוד מוערכת ולאף אחד חוץ ממך אין ספק שתלונתה אמינה .

   המת לא צריך להתגונן . המת הוא מת . זו לא היתה כוונת הסיפור שסופר . לגרום למת להתגונן ... כוונתה של סילבי קשת היתה לשתף בחוויה הכאובה והמשפילה שהיא חוותה עם המת . אפילו הבן של המת הבין את ההומור השחור בסיפור .

     20/12/17 18:39:

   צטט: מכבית- coach לכתיבה 2017-12-11 20:55:03

   להבנתי,יש מתלוננות שוא - אבל מעט מאד. רוב התלונות מבוססות, גם אם קשות להוכחה.

   --------------------------------------------------------------

   אני מניחה שכל אשה יודעת בדיוק איפה הפגיעה שלה ולמה היא התלוננה . רק שהשוטרים שגובים עדות מהמתלוננות ,  מטפלים בתיק בעל דחיפות ראשונית כמו אונס והטרדות מיניות-בשילוב אלימות פיזית , ופחות מתייחסים להטרדות מיניות/ אונס שהתבצע על ידי עבריין מין שמוכר ריגשית לקורבן . ויש הרבה כאלה .

   לגבי תלונות שווא , המשטרה מדווחת על 2% מסך כל התלונות , כך שזה זניח , לא נחשב ראוי להתייחסות בכלל מצידה . בזבוז כסף/ביזבוז זמן , כאשר רוב התלונות הן תלונות אמת .

     11/12/17 21:15:
   אם הוא מת, הוא לא יכול להתגונן, כמו שמי שמלכלכים עליו אחרי 30 שנה לא ממש יכול להתגונן. אולי היא פסיכית שהוזה הזיות? אולי היא שקרנית? אולי היא מנסה להשיג משהו על ידי סיפורי סבתא (למשל - פרסום)? אולי היא מנסה להביך מישהו במשפחתו? הקיצר - עבר זמנו בטל קורבנו אז שלא יבלבלו את המוח כי הן דופקות את האמינות של אלה מאיתנו שמתלוננות על מקרים רלבנטיים.
   להבנתי,יש מתלוננות שוא - אבל מעט מאד. רוב התלונות מבוססות, גם אם קשות להוכחה.
     11/12/17 18:00:
   נסגר התיק נגד ראש העיר אשקלון המושעה בגין עבירות מין הפרקליטות החליטה לסגור את התיק נגד ראש העיר אשקלון המושעה, איתמר שמעוני, שנחשד בעבירות מין. על פי הפרקליטות התיק נסגר מחוסר ראיות מספקות. במקביל נמשך ההליך הפלילי בעניינו של שמעוני בנוגע לחשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון ועבירות מס. (גלעד מורג) דעה: זכור לי שליכאורה שילם לגברת שהתלוננה עליו עשרות אלפי שקלים דמיי שתיקה . זו לא ראיה פלילית ????
     11/12/17 15:45:

   ליכאורה , המשטרה היא שמונעת מהקורבנות הגשת כתביי אישום כנגד עברייני מין .


   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5054794,00.html
   מחקר: שוטרים נוטים להאשמת קורבנות אונס יותר מאחרים
   לפי המחקר באוניברסיטת אריאל, שוטרים מחזיקים ב"מיתוסי אונס" שקריים, המצביעים על ייחוסי אשמה לקורבן, הפחתה מחומרת המעשים ותפיסה סלחנית כלפי אונס. עורכות המחקר מציעות גם דרכים לשינוי
   שוטרים נוטים להאשים קורבנות עבירות מין במידה רבה יותר מאשר אזרחים - כך עולה ממחקר שנערך באוניברסיטת אריאל. המחקר מצא ששוטרים מחזיקים ב"מיתוסי אונס" שקריים, המצביעים על ייחוסי אשמה לקורבן, הפחתה מחומרת המעשים ותפיסה סלחנית כלפי אונס, ללא קשר למינו של הקורבן.
     4/12/17 06:08:
   זהו . ניגמר הדף . הדף כבר לא יכול להכיל .
     30/11/17 08:25:

   צטט: דורון אנ_פל 2017-11-28 12:05:11

   לידיעתך, התמונה בה קלינטון מעניק מדליות נשיאותיות לאנשים החשודים בהטרדות מיניות הינה זיוף, חוץ מאשר המדליה בה זוכה הנשיא לשעבר קלינטון. התמונה משמשת כתעמולה מצד תומכי טראמפ נגד הדמוקרטים.
   ------------------------------------------------------------
   אובממבה מעניק מדליות למטרידים . לא חשודים אלא מטרידים !
   התמונה היא אילוסטרציה קומית . 

    

     28/11/17 12:05:
   לידיעתך, התמונה בה קלינטון מעניק מדליות נשיאותיות לאנשים החשודים בהטרדות מיניות הינה זיוף, חוץ מאשר המדליה בה זוכה הנשיא לשעבר קלינטון. התמונה משמשת כתעמולה מצד תומכי טראמפ נגד הדמוקרטים.
     9/11/17 15:32:

   צטט: דורון אנ_פל 2017-11-09 14:10:46

   צטט: goodyear2016 2017-11-09 12:05:47

   צטט: דורון אנ_פל 2017-11-08 13:17:35

   הגל הנוכחי של תלונות של נשים על הטרדה מינית מצויין. עודדתי "שיימינג" משנת 2011 . כי אין דרך אחרת . המשטרה אין לה יכולת לטפל בכל-כך הרבה עברייני מין והם מסתובבים חופשי באין מפריע . רק לאחרונה היתה מסיבה גדולה לכבוד יום ההולדת של שטרית שליכאורה שילם אלפיי שקלים למוטרדת מינית כדי שתסתום את הפה .  במסיבה הזו היו כל-כך הרבה גברים לובשיי הצווארון הלבן שחלקם הואשמו על ידי נשים בעבריינות מינית כלפייהן . עם שטרית היה שם גם סילבן שלום , ושכמותו , חברו להם כולם ביחד ,(גם אולמרט) ועוד רבים שמשרתים בכנסת ישראל . כן ראיתי את התמונות מהמסיבה הגדולה . מתבקש מכך שהחברה הישראלית מאפשרת לעבריינים מין לחגוג ולרקוד ולאכול ארוחות גורמה ואין דין ואין דיין . והכל הכל מכספיי האזרח הישראלי . כי הם מקבלים פנסיות מוגדלות .  . הוא מוציא החוצה כל מיני לכלוכים שהיו סמויים, ומאפשר לנשים לא לחשוש לגלות. אולם, המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" הוא לחלוטין אינו נכון. הוא משפט נכון . הוא המשפט הכי נכון ואחזור שוב על המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" . יש מלא נשים המתלוננות תלונות שוא, שקר מוחלט ! ביחוד כדי להשיג יתרון בתיקי גירושים, עורכות דין מלמדות נשים להתלונן תלונות שוא, נכון . עורכות דין מעודדות נשים להגיש תלונות כנגד בעלייהן על אלימות ואונס . ו"זה נכון - כי בעלים רבים מתעללים בנשותייהם "! אכן , נשים אלו לא היו מתלוננות ללא תמיכתן של עורכות הדין שלהן , אבל אלו לא תלונות שווא , אלו תלונות נכונות . וזו הסיבה שמלכתחילה ניפתח תיק גירושין . אשה לא מתגרשת מבעלה אם הוא טוב אלייה !!! יש נשים (בלי לפרט שמות) נשואות שמתלוננות משום מה על ניצול מיני מכמה גברים, אני תוהה אם זה יכול להיות נכון,  ואם זה נכון, מדובר באשה בוגדת. נשים נשואות רבות עוברות ניצול מיני במקום עבודתן . בהחלט . חלקן עוזבות ונישארות ללא פרנסה . וחלקן נישארות ולומדות לחיות עם בוס מטריד בשביל הפרנסה . וחלקן נענה לחיזוריו של הבוס ומקבלות טובות הנאה . מה שנקרא ניצול הדדי / אלו הן הנואפות ויש הרבה נשים נואפות בחברה הישראלית וחבל . קצת קשה לשפוט דברים שנעשו בחדרי חדרים. קל מאוד לשפוט . איפה אתה מוצא קושי ? פשוט להסתכל על העובדות ! כשיש הרבה תלונות על גבר אחד אז כנראה "אין עשן ללא אש", אבל אסור לשפוט גברים "שיפוט מהיר" על סמך תלונות, מותר . וצריך כל הזמן לשפוט ולהתריע ולעשות שיימינג . לא לחכות שהמשטרה תפעל כי המשטרה אין לה כלים להתמודד עם כל-כך הרבה עברייני מין שהורסים את האשה הישראלית ואת החברה הישראלית . ככל שנשים הן אצילות וחסודות, הרי יש ביניהן גם נקמניות, או מנצלות הזדמנויות. אתה טועה במהות של הפרשנות שלך , "אשה שעברה פגיעה מינית פועלת מתוך מצוקה קשה" ולא מתוך נקמנות וניצול הזדמנויות . אישית, אני מאמין שרוב התלונות שאנו שומעים לאחרונה הן אמת, תודה . זה גם משהו .. האני מאמין שלך . אבל, שוב, אסור לעשות לגבר שיפוט מהיר, זה יהיה אסון. מותר וחובה לעשות שיפוט מהיר . כי אין דרך אחרת להינצל מהמצוקה הקשה שנמצאות נערות ונשים בישראל שנוצלו מינית . 
   --------------------------------------------------
   יש את העיקרון הזה שאדם הוא חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. העיקרון הזה כבר לא קיים הלכה למעשה מכיוון שאם מוגש כתב אישום לפרקליטות .. אז הפרקליטות יוזמת "עיסקת טיעון"  וליכאורה מוציאה את האשם חף מפשע כמו במקרה של בוכריס ושות' ואפילו אייל גולן שליכאורה עשה רק עבודות שרות  . ברוב המקרים בכלל לא מוגש כתב אישום . זאת אומרת שחד משמעית אין יותר בסיס לעיקרון אדם הוא חף מפשע עד שהוכחה אשמתו . גם אם אני בצד שלך שנשים צריכות לדבר, שגברים שהתלוננו עליהם צריכים להבדק, שאם יש מספר מתלוננות זה מגביר את הסבירות שהתלונות אמיתיות, איני יכול לחלוטין להזדהות עם גישה שבה אשה שמתלוננת זה מעל החוק, אין חוק . החוק כבר לא יכול למנוע שחיתות במערכת . מעל בדיקה. בישראל נשים יכולות להתלונן תלונות שוא ולא להענש, אבל בכלל, הגישה שלך יותר קיצונית: "אין תלונות שוא". אין תלונות שווא . הסטטיסטיקה אומרת שיש 2% בלבד של תלונות שווא . וזה לא נחשב . 2% מכלל 100% זה בטל ומבוטל . זאת גישה שלא מאפשרת חיים תקינים ושלטון חוק, אין שלטון חוק בישראל . המערכת מבזה את החוק . כל כך הרבה תיקים לא טופלו לפי החוק היבש . זה בדיוק כמו לומר שיש דמוקרטיה . אבל אין דמוקרטיה באף מקום בעולם . אין חופש ביטוי . אין זכויות שוות לכולם . זה גרוע לא פחות מגברים שמטרידים, כי זה הופך כל אישה לשופטת ושולטת בחיי כל גבר שתחפוץ נפשה. מה הכוונה שזה הופך כל אשה לשופטת ושולטת בחיי כל גבר שתחפוץ נפשה ??? אשה יכולה וצריכה לשלוט רק בגבר שלה . נקודה . 

    

     9/11/17 14:10:

   צטט: goodyear2016 2017-11-09 12:05:47

   צטט: דורון אנ_פל 2017-11-08 13:17:35

   הגל הנוכחי של תלונות של נשים על הטרדה מינית מצויין. עודדתי "שיימינג" משנת 2011 . כי אין דרך אחרת . המשטרה אין לה יכולת לטפל בכל-כך הרבה עברייני מין והם מסתובבים חופשי באין מפריע . רק לאחרונה היתה מסיבה גדולה לכבוד יום ההולדת של שטרית שליכאורה שילם אלפיי שקלים למוטרדת מינית כדי שתסתום את הפה .  במסיבה הזו היו כל-כך הרבה גברים לובשיי הצווארון הלבן שחלקם הואשמו על ידי נשים בעבריינות מינית כלפייהן . עם שטרית היה שם גם סילבן שלום , ושכמותו , חברו להם כולם ביחד ,(גם אולמרט) ועוד רבים שמשרתים בכנסת ישראל . כן ראיתי את התמונות מהמסיבה הגדולה . מתבקש מכך שהחברה הישראלית מאפשרת לעבריינים מין לחגוג ולרקוד ולאכול ארוחות גורמה ואין דין ואין דיין . והכל הכל מכספיי האזרח הישראלי . כי הם מקבלים פנסיות מוגדלות .  . הוא מוציא החוצה כל מיני לכלוכים שהיו סמויים, ומאפשר לנשים לא לחשוש לגלות. אולם, המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" הוא לחלוטין אינו נכון. הוא משפט נכון . הוא המשפט הכי נכון ואחזור שוב על המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" . יש מלא נשים המתלוננות תלונות שוא, שקר מוחלט ! ביחוד כדי להשיג יתרון בתיקי גירושים, עורכות דין מלמדות נשים להתלונן תלונות שוא, נכון . עורכות דין מעודדות נשים להגיש תלונות כנגד בעלייהן על אלימות ואונס . ו"זה נכון - כי בעלים רבים מתעללים בנשותייהם "! אכן , נשים אלו לא היו מתלוננות ללא תמיכתן של עורכות הדין שלהן , אבל אלו לא תלונות שווא , אלו תלונות נכונות . וזו הסיבה שמלכתחילה ניפתח תיק גירושין . אשה לא מתגרשת מבעלה אם הוא טוב אלייה !!! יש נשים (בלי לפרט שמות) נשואות שמתלוננות משום מה על ניצול מיני מכמה גברים, אני תוהה אם זה יכול להיות נכון,  ואם זה נכון, מדובר באשה בוגדת. נשים נשואות רבות עוברות ניצול מיני במקום עבודתן . בהחלט . חלקן עוזבות ונישארות ללא פרנסה . וחלקן נישארות ולומדות לחיות עם בוס מטריד בשביל הפרנסה . וחלקן נענה לחיזוריו של הבוס ומקבלות טובות הנאה . מה שנקרא ניצול הדדי / אלו הן הנואפות ויש הרבה נשים נואפות בחברה הישראלית וחבל . קצת קשה לשפוט דברים שנעשו בחדרי חדרים. קל מאוד לשפוט . איפה אתה מוצא קושי ? פשוט להסתכל על העובדות ! כשיש הרבה תלונות על גבר אחד אז כנראה "אין עשן ללא אש", אבל אסור לשפוט גברים "שיפוט מהיר" על סמך תלונות, מותר . וצריך כל הזמן לשפוט ולהתריע ולעשות שיימינג . לא לחכות שהמשטרה תפעל כי המשטרה אין לה כלים להתמודד עם כל-כך הרבה עברייני מין שהורסים את האשה הישראלית ואת החברה הישראלית . ככל שנשים הן אצילות וחסודות, הרי יש ביניהן גם נקמניות, או מנצלות הזדמנויות. אתה טועה במהות של הפרשנות שלך , "אשה שעברה פגיעה מינית פועלת מתוך מצוקה קשה" ולא מתוך נקמנות וניצול הזדמנויות . אישית, אני מאמין שרוב התלונות שאנו שומעים לאחרונה הן אמת, תודה . זה גם משהו .. האני מאמין שלך . אבל, שוב, אסור לעשות לגבר שיפוט מהיר, זה יהיה אסון. מותר וחובה לעשות שיפוט מהיר . כי אין דרך אחרת להינצל מהמצוקה הקשה שנמצאות נערות ונשים בישראל שנוצלו מינית . 

   יש את העיקרון הזה שאדם הוא חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. גם אם אני בצד שלך שנשים צריכות לדבר, שגברים שהתלוננו עליהם צריכים להבדק, שאם יש מספר מתלוננות זה מגביר את הסבירות שהתלונות אמיתיות, איני יכול לחלוטין להזדהות עם גישה שבה אשה שמתלוננת זה מעל החוק, מעל בדיקה. בישראל נשים יכולות להתלונן תלונות שוא ולא להענש, אבל בכלל, הגישה שלך יותר קיצונית: "אין תלונות שוא". זאת גישה שלא מאפשרת חיים תקינים ושלטון חוק, זה גרוע לא פחות מגברים שמטרידים, כי זה הופך כל אישה לשופטת ושולטת בחיי כל גבר שתחפוץ נפשה. 
     9/11/17 12:05:

   צטט: דורון אנ_פל 2017-11-08 13:17:35

   הגל הנוכחי של תלונות של נשים על הטרדה מינית מצויין. עודדתי "שיימינג" משנת 2011 . כי אין דרך אחרת . המשטרה אין לה יכולת לטפל בכל-כך הרבה עברייני מין והם מסתובבים חופשי באין מפריע . רק לאחרונה היתה מסיבה גדולה לכבוד יום ההולדת של שטרית שליכאורה שילם אלפיי שקלים למוטרדת מינית כדי שתסתום את הפה .  במסיבה הזו היו כל-כך הרבה גברים לובשיי הצווארון הלבן שחלקם הואשמו על ידי נשים בעבריינות מינית כלפייהן . עם שטרית היה שם גם סילבן שלום , ושכמותו , חברו להם כולם ביחד ,(גם אולמרט) ועוד רבים שמשרתים בכנסת ישראל . כן ראיתי את התמונות מהמסיבה הגדולה . מתבקש מכך שהחברה הישראלית מאפשרת לעבריינים מין לחגוג ולרקוד ולאכול ארוחות גורמה ואין דין ואין דיין . והכל הכל מכספיי האזרח הישראלי . כי הם מקבלים פנסיות מוגדלות .  . הוא מוציא החוצה כל מיני לכלוכים שהיו סמויים, ומאפשר לנשים לא לחשוש לגלות. אולם, המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" הוא לחלוטין אינו נכון. הוא משפט נכון . הוא המשפט הכי נכון ואחזור שוב על המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" . יש מלא נשים המתלוננות תלונות שוא, שקר מוחלט ! ביחוד כדי להשיג יתרון בתיקי גירושים, עורכות דין מלמדות נשים להתלונן תלונות שוא, נכון . עורכות דין מעודדות נשים להגיש תלונות כנגד בעלייהן על אלימות ואונס . ו"זה נכון - כי בעלים רבים מתעללים בנשותייהם "! אכן , נשים אלו לא היו מתלוננות ללא תמיכתן של עורכות הדין שלהן , אבל אלו לא תלונות שווא , אלו תלונות נכונות . וזו הסיבה שמלכתחילה ניפתח תיק גירושין . אשה לא מתגרשת מבעלה אם הוא טוב אלייה !!! יש נשים (בלי לפרט שמות) נשואות שמתלוננות משום מה על ניצול מיני מכמה גברים, אני תוהה אם זה יכול להיות נכון,  ואם זה נכון, מדובר באשה בוגדת. נשים נשואות רבות עוברות ניצול מיני במקום עבודתן . בהחלט . חלקן עוזבות ונישארות ללא פרנסה . וחלקן נישארות ולומדות לחיות עם בוס מטריד בשביל הפרנסה . וחלקן נענה לחיזוריו של הבוס ומקבלות טובות הנאה . מה שנקרא ניצול הדדי / אלו הן הנואפות ויש הרבה נשים נואפות בחברה הישראלית וחבל . קצת קשה לשפוט דברים שנעשו בחדרי חדרים. קל מאוד לשפוט . איפה אתה מוצא קושי ? פשוט להסתכל על העובדות ! כשיש הרבה תלונות על גבר אחד אז כנראה "אין עשן ללא אש", אבל אסור לשפוט גברים "שיפוט מהיר" על סמך תלונות, מותר . וצריך כל הזמן לשפוט ולהתריע ולעשות שיימינג . לא לחכות שהמשטרה תפעל כי המשטרה אין לה כלים להתמודד עם כל-כך הרבה עברייני מין שהורסים את האשה הישראלית ואת החברה הישראלית . ככל שנשים הן אצילות וחסודות, הרי יש ביניהן גם נקמניות, או מנצלות הזדמנויות. אתה טועה במהות של הפרשנות שלך , "אשה שעברה פגיעה מינית פועלת מתוך מצוקה קשה" ולא מתוך נקמנות וניצול הזדמנויות . אישית, אני מאמין שרוב התלונות שאנו שומעים לאחרונה הן אמת, תודה . זה גם משהו .. האני מאמין שלך . אבל, שוב, אסור לעשות לגבר שיפוט מהיר, זה יהיה אסון. מותר וחובה לעשות שיפוט מהיר . כי אין דרך אחרת להינצל מהמצוקה הקשה שנמצאות נערות ונשים בישראל שנוצלו מינית . 


     9/11/17 10:54:

    

   צטט: yaakov~~~ 2017-11-08 12:53:19

   מי שאנס, ראוי בהחלט שיעמוד לדין, גם אחרי 30 שנה. גם אחרי בכלל ולתמיד בחייו ובמותו .

   מי ששכב עם אישה תחת איום כלשהו, כנ"ל. תמיד יש איום כלשהו .

   כאדם, כאב, זו דעתי, מעבר לכל ספק או היסוס.

   לקרוא ולבכות לקרוא ולבכות לקרוא ולבכות .

   עם זאת, יש לי שלושה סייגים, לשיפוטכם. מהקל לכבד. מי שמך לשופט שיהיו לך סייגים ? אתה אשה ? אתה יודע מה נערה/אשה חשה כשאונסים אותה/מטרידים אותה מינית/מבזים ומשפילים אותה ? אתה יודע איך מגיב הגוף שלה ומשפיע על הנפש שלה ?

   א. אישה בגירה שוכבת עם גבר מרצונה החופשי המוחלט. אשה בגירה שוכבת רק עם גבר שהיא אוהבת והוא אוהב אותה מרצונה החופשי המוחלט . אם אשה בגירה נשואה שוכבת עם גבר שאינו בעלה היא נואפת וזה אף פעם לא יהיה מרצונה החופשי . יהיו לכך סיבות אחרות אבל לא רצון חופשי . אחרי תקופה של יום, איזו אשה שוכבת עם גבר אחרי תקופת היכרות של יום אחד ??? חודש או שנה, הגבר מחליט לנטוש אותה, "לנטוש - לנטוש - לנטוש" לקרוא ולבכות . אתה יודע מי נוטש ? יש בריות שנוטשות . מי שנוטש את הילדים שלו/נוטש את אמא שלו/נוטש פצוע בקרב/נוטש את הכלב שלו/אז ינטוש גם את האשה שהוא שכב איתה . כי אינו רואה הלימה ביניהם או מכל סיבה אחרת. לא נוטשים אם אין הלימה ואין התאמה וניגמרה האהבה . "נפרדים" . יש תהליך כואב של פרידה שראוי שיעשה בסבלנות ובכבוד ולא בנטישה .

   היא חפצה להתנקם, ומתלוננת.  לא . ממש לא . ולכן התהליך נמשך שנים ארוכות עד שאשה מתלוננת עד שפותחת את סגור ליבה .  זה באמת תסריט בלתי אפשרי ? לא אפשרי . אחרת נשים וגברים שעברו תקיפות מיניות היו מתלוננים מיד .  

   ב. גבר לא מאיים על אישה, אלה אומר לה בכנות: "אם תשכבי איתי, אסייע לך להתקבל לג'וב זה או אחר". בוודאי שזה איום . הוא מנצל את חולשתה . הוא יודע הייטב שהיא רוצה להצליח ולהתפרסם ובעיקר היא רוצה להתפרנס מדוגמנות ומשחק והוא מתנה את קבלתה לעבודה בכך שהיא תשכב איתו . זה איום נוראי על כל החלומות שלה . אז היא שוכבת איתו . היא מסכימה. שוכבת איתו.  היא הסכימה כי הוא איים על החלומות שלה . הנבל לא נתן לה את העבודה לפי כישורייה אלא אם היא תשכב איתו . זו כפייה . "היא שכבה איתו בהסכמה מתוך כפייה" לא היתה דרך אחרת לקבל את העבודה שחשקה בה נפשה .  מתלוננת על כך אחרי 20 שנה. בוודאי שמתלוננת זה אוכל אותה מבפנים כל השנים איך "הנבל ניצל את חולשתה" כשהיתה טפשה בת 20 . מה ההבדל  בין התנהלותה לבין התנהלות זונה ששוכבת עם גבר תמורת 1000 שקל ? זה אתנן וזה אתנן.     לא ?  מה ??? אתה מבין מה שאתה כותב ? לקרוא ולבכות ! מה הקשר יעקב ? איך אתה עושה את ההקשרים בין ילדה/נערה בת 20 שרצתה להיות דוגמנית או שחקנית מצליחה והנבל סוכן הדוגמניות , או סוכן השחקנים , היתנה את התפקיד בכך שהיא תשכב איתו,,, לזונה ששוכבת עם גבר תמורת אתנן ??? צריך לקחת את המוח שלך ולעשות לו "תיקון כללי "!

   ג. איכשהו, אם אישה נאנסה, ראוי ורצוי שתתלונן, ולדעתי, לא אחרי 20 שנה אלא אחרי 20 שעות. אבל נניח שחיכתה... לא . לא . לא רצוי ולא ראוי . היא לא יכולה להתלונן מיד מכיוון שכשאשה עוברת תקיפה מינית היא נסגרת . רוב התקיפות המיניות זה מגברים שהנערות/נשים מכירות . לוקח המון זמן לעכל את החוויה הקשה שהיא חוותה . את המציאות החדשה שנכפתה עלייה . לכן חובה על כנסת ישראל לשנות את "חוק ההתיישנות" .

   היה לי אב, נפטר בגיל 80.  אם מחר תקום אישה ומטען שלפני 60 שנה, אנס אותה. אילו כלים יש לי בידיים כדי להגן עליו ?? אתה לא יכול להגן עליו ואתה לא צריך להגן עליו . אם גבר לא כיבד את הנשים שחשק בהן , צריך לעשות לו שיימינג גם אם הוא מת . המשטרה אין לה יכולת להגיש כתביי אישום לכל העברייני מין בייקום חיים או מתים .

   מה הערובה שדבריה אמת ושהיא לא חפצה להתנקם בזכרו, או פשוט, בי ?!

   דברייה תמיד יהיו אמת . כי "אין עשן בלי אש" וכעבור 60 שנה אם היא סיפרה ,  זה אומר שהיא קיבלה אומץ  לשחרר ולפתוח את מה שהעיק עלייה 60 שנה . זה לא קשור לנקמה אלא צורך לניקיון וזיכוך הנפש . 

    

    


     8/11/17 13:17:
   הגל הנוכחי של תלונות של נשים על הטרדה מינית מצויין. הוא מוציא החוצה כל מיני לכלוכים שהיו סמויים, ומאפשר לנשים לא לחשוש לגלות. אולם, המשפט "יש להבין שאין אשה שמתלוננת תלונת שווא . אין חיה כזאת" הוא לחלוטין אינו נכון. יש מלא נשים המתלוננות תלונות שוא, ביחוד כדי להשיג יתרון בתיקי גירושים, עורכות דין מלמדות נשים להתלונן תלונות שוא, יש נשים (בלי לפרט שמות) נשואות שמתלוננות משום מה על ניצול מיני מכמה גברים, אני תוהה אם זה יכול להיות נכון, ואם זה נכון, מדובר באשה בוגדת. קצת קשה לשפוט דברים שנעשו בחדרי חדרים. כשיש הרבה תלונות על גבר אחד אז כנראה "אין עשן ללא אש", אבל אסור לשפוט גברים "שיפוט מהיר" על סמך תלונות, ככל שנשים הן אצילות וחסודות, הרי יש ביניהן גם נקמניות, או מנצלות הזדמנויות. אישית, אני מאמין שרוב התלונות שאנו שומעים לאחרונה הן אמת, אבל, שוב, אסור לעשות לגבר שיפוט מהיר, זה יהיה אסון.
     8/11/17 12:53:

   מי שאנס, ראוי בהחלט שיעמוד לדין, גם אחרי 30 שנה.

   מי ששכב עם אישה תחת איום כלשהו, כנ"ל.

   כאדם, כאב, זו דעתי, מעבר לכל ספק או היסוס.

    

   עם זאת, יש לי שלושה סייגים, לשיפוטכם. מהקל לכבד.

   א. אישה בגירה שוכבת עם גבר מרצונה החופשי המוחלט.  אחרי תקופה של יום, חודש או שנה, הגבר מחליט לנטוש אותה, כי אינו רואה הלימה ביניהם או מכל סיבה אחרת.

   היא חפצה להתנקם, ומתלוננת.       זה באמת תסריט בלתי אפשרי ?

   ב. גבר לא מאיים על אישה, אלה אומר לה בכנות: "אם תשכבי איתי, אסייע לך להתקבל לג'וב זה או אחר". היא מסכימה. שוכבת איתו.  מתלוננת על כך אחרי 20 שנה. מה ההבדל  בין התנהלותה לבין התנהלות זונה ששוכבת עם גבר תמורת 1000 שקל ? זה אתנן וזה אתנן.     לא ?

   ג. איכשהו, אם אישה נאנסה, ראוי ורצוי שתתלונן, ולדעתי, לא אחרי 20 שנה אלא אחרי 20 שעות. אבל נניח שחיכתה...

   היה לי אב, נפטר בגיל 80.  אם מחר תקום אישה ומטען שלפני 60 שנה, אנס אותה. אילו כלים יש לי בידיים כדי להגן עליו ??

   מה הערובה שדבריה אמת ושהיא לא חפצה להתנקם בזכרו, או פשוט, בי ?!

     6/11/17 21:18:

   צטט: day-dreamer 2017-11-06 20:29:57

    

   מילים כדורבנות.

   אכן אין שום סיבה להגן על שם טוב של ז"ל אם היה נבל

    

   ----------------------

   תודה על התמיכה . גם עם מתים עברייני מין צריך לבוא חשבון למקרה שבשמים חשבו לשים אותם בגן עדן . גם שם קרמה עובדת .

    

     6/11/17 20:29:

    

   מילים כדורבנות.

   אכן אין שום סיבה להגן על שם טוב של ז"ל אם היה נבל

    


   ארכיון

   פרופיל

   goodyear2016
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין