כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  הוידוי של ויינרוט

  6 תגובות   יום שישי , 10/11/17, 03:01

  הייתי סקרן, ולכן הערב בחרתי לוותר על לראות את X פקטור והחלטתי להשקיע את זמני בצפייה בעובדה, בפרק הפתיחה בה התראיין עו"ד ויינרוט.

  אין לי ספק לרגע כי האיש אדם ישר, הגון גם אם הוא קצת מקמבן כעורך דין אבל זה דרך העבודה, ודבר אחד אני בטוח – האיש אדם מיוחד במינו ומקצוען מהמדרגה הראשונה. אין ספק שלדבר הוא יודע, אין ספק שמילותיו היו שקולות, ואין ספק בכלל שהוא ידע בדיוק מה הוא עושה, איפה הוא מתראיין וידע גם שיבחרו מתוך כל שלל הצילומים את מה שמעניין את העם וזה בעיקר נתניהו ולא משהו אחר כי מי שמכיר את אילנה דיין יודע שהמטרה שלה בראיון היא לא איך היה העבר המקצועי שלו אלא... הלקוח שלו הידוע לכולנו, בנימין נתניהו.

  האיש חולה מאד ורואים את זה, האיש אני מאד מקווה שלא יסבול ומקווה שעוד יזכה לחיים ארוכים, טובים ובריאים, אבל איך שהוא נראה אני מודה זה מעורר דאגה. הוא לא נראה טוב אבל חייב לומר שהוא צלול לגמרי ושקול מאד במילותיו ובדיבורו.

  ויינרוט היום חילק את הראיון לשני חלקים, האחד הוא עצמו, והשני הוא פסע קטן על משפחת נתניהו ודעתו על המתרחש שם ומהמעט שאמר, אפשר להבין בדיוק את דעתו על ביבי, שרה ועל כל הדברים שקרו שם בזמן האחרון.

  שאני מנסה להבין את מה שהיה פה בראיון הזה, אני רואה פה סוג של וידוי של האיש, סוג של הזדמנות אחרונה שלו, שהוא צלול לגמרי, שהוא יכול להעביר לציבור את מה שהוא חושב על משפחת נתניהו ועל הלך הרוחות שם. אני בדעה שכל הראיון הזה הוא בעצם וידוי גדול כלפי האומה שאנשים לא יראו בו מלקק או שבוי של משפחה זו ושיידעו כולם שדעתו חלוקה על משפחת נתניהו בדרכיה וגם אם הוא עשה דברים שהם ביקשו והם רצו, הוא לטעמי רצה שכל אדם ואדם יידע מה הוא באמת חושב על המשפחה וזה הזמן הנכון לעשות את זה, כל  עוד הוא בצלילות טובה ובמצב שמאפשר לו לדבר, להגיד ולומר את אשר על ליבו.

  ויינרוט לא טיפש בכלל, הוא ידע שיחתכו, יקצצו, והיה לו ברור ואפשר גם להבין את זה מהראיון שהוא מודע לכל הדברים האלה וידע, שזה ההזדמנות שלו, בצורה מבוקרת לומר, מצד אחד אני שומר אמון לבני משפחת נתניהו ויש דברים שאני יודע וסודם יישמר לעולמי עד, אבל מצד שני לא הסכמתי איתם וחשבתי שצריך לנהוג אחרת במקרים כאלה ואחרים בניגוד לדעתם של בנימין ושרה.

  הוא דיבר באופן מעורר הערצה, ואין לי ספק שהאיש ידע בדיוק לאן הוא הולך ומה מעשיו.

  מכל זה ניתן רק להבין בברור, שהוא מצד אחד נאמן למשפחה באופן מלא, אבל מצד שני חלק על דעתם בלא מעט דברים וחשב שצריך לנהוג אחרת אבל..... לא הקשיבו לו.

  והלילה, אחרי שהסתיימה התוכנית, התזמורת התחילה לנגן.

  דובר משפחת נתניהו אמר שניצלו את מצב בריאותו של ויינרוט בראיון.

  ביבי יצא בהצהרה גם על כך שקיצצו את הדברים ותקף כמובן..... את כולם.

  ויינרוט הוציא הודעה שקיצצו את הדברים שלו וחתכו את רוב הצילומים.

  לעניין משפחת נתניהו, היה ברור שהתזמורת שלהם תנגן, תילל, תבכה, תזעק, תגיד שוב פעם אילנה דיין עושה עלינו מניפולציות. האמת בזה אין חדש ושום דבר לא השתנה.

  לעניין ויינרוט, אני לא קונה את ההודעה שלו, לדעתי זה תרגיל מבריק שבו הוא אומר שהוא אמר הרבה יותר דברים וטובים על נתניהו שקוצצו, אני לא אוכל את הבולשיט הזה ולטעמי לפחות הוא ידע מראש שיקצצו, שיבחרו רק את הרע עם קצת ליטופים של טוב והוא ידע בדיוק אן הוא הולך ולא הלך לשם סתם. לא מאמין להודעה שלו ולא קונה אותה ולדעתי זה יותר בשביל  להגיד לביבי, לא בגדתי בך והטלווזיה קיצצה אותי לגמרי. אבל בואו נהיה אמיתיים – ויינרוט לא טיפש בכלל, הוא אדם חכם וידע שהוא יקוצץ וידע שיבחרו רק את הג'יפה והרע ועשה את זה בנפש יודעת ומלאה.

  מכל מה שראינו פה בראיון הזה ראינו איש מבריק, חכם, שיודע לקרוא מפה, שיודע מה צריך לומר איפה ויודע לשחק שח ויודע מתי גם יש מט.

  ויינרוט רצה לשנות את דעת הציבור עליו. ויינרוט שחושש שהימים שלו לא ארוכים עוד רצה שהעם יידע את האמת על מה שהוא חושב ומה שהוא מרגיש, ויינרוט עשה את הכל כי רצה שהאמת שלו תצא ושלא ייראה שהוא שפוט של משפחת המלכים.

  אני סמוך ובטוח שהראיון הזה מבחינת ויינרוט מהווה וידוי אישי.

  אני סמוך ובטוח שהראיון הזה בא מתוך החלטה שהוא רצה שהציבור יבין את דעתו האמיתית.

  אני סמוך ובטוח שהכל מתוזמן, מתוכנן וברור.

  אני סמוך ובטוח שהוא ידע שיקצצו ויבחרו את הרע ומצד שני להראות שהוא נאמן להוד מלכותו.

  אני סמוך ובטוח שההודעה שלו זה רק בשביל משפחת המלוכה.

  אני סמוך ובטוח שכל מילה שנאמרה – נמדדה.

  אני סמוך ובטוח שהאמת שלו יצאה לאור וראינו מצד אחד את היושרה של האיש ומצד שני שהוא לא הסכים איתם הרבה אבל עשה הכל כדי לשמור עליהם.

  אני סמוך ובטוח שהאיש הזה הגון, אבל ההודעה שלו הלילה זה כיסוי על משהו מאד ברור.

  אין לי ספק שכל זה היה כדי שהציבור יבין שהוא לא הסכים איתם בכל מה שקרה שם, הוא רצה שהעם יידע רגע לפני שאולי הוא יסתלק מכולנו לצערי בגלל מחלה קשה (ואני מאחל לו מכל הלב בריאות טובה, החלמה וחיים ארוכים עם המשפחה) הוא רצה שכולם יידעו שזו משפחה שלא קל להתמודד איתה (משפחת B נתניהו) והיה לו חשוב להעביר את זה שלא היו בכל דבר הסכמה.

  זה היה וידוי של אדם שידע לאן הוא הולך.

  זה היה וידוי אמיתי של אדם ישר, הגון שרצה להראות את האמת שלו רגע לפני.

  אז מר נתניהו, ליכודניקים לקקנים, תפסיקו להתבכיין, זה הזוי ואתם יודעים.
  ויינרוט זה אדם חכם שידע לאן הוא הולך ולא הלך לשם סתם.

  הוא אמיץ, שהעיז להגיד את דעתו ושלא הסכים עם הוד מלכותו.
  הוא אדם מיוחד ומופלא לטעמי ומקצוען.

  היום הוא התוודה כי ידע שאולי הדרך שלו עוד לא ארוכה בגלל המחלה.

  עצוב, לראות אדם כזה שקמל לו ככה והלב כואב.

  תודה מר וינרוט על ראיון מדהים.

  מאחל לך מכל ליבי בריאות טובה, אריכות ימים, שתחלים, תתחזק, תהיה עם המשפחה ושיהיה לך את כל הטוב ותמשיך לעזור לאנשים, תודה על הוידוי שיצא היום מפיך, אני משוכנע בזה שעשית את זה בידיעה ברורה שזה מה שרצית.

  ואני מודה שאחרי הראיון הזה אני מעריך אותך הרבה יותר, כי כל הזמן ראיתי בך נאמן לנתניהו בלי שאתה חולק על דעתו והיום גילית לנו שלא בכל דבר הסכמתם ומצד שני אתה שומר את סודו.

  אילנה דיין ידעה מה היא עושה.

  ויינרוט ידע לאן הולך ומה תהיה הכתבה.

  זה היה ברור, זה לא היה סתם

  הבכי של נתניהו הוא בכי של תנין יללן, בכיין.

  והכל

  היה מרגש ומופלא

  וידוי של אדם מבריק, שידע לאן הוא בא, לאילנה דיין.

  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     15/11/17 19:13:

   קישור לכתבה בגלובס

    

   ראיון וינרוט - מהלך מבריק; נתניהו קבע את 'גבולות הגזרה'


    

   לטענת ד"ר לימור זר-גוטמן, "הראיון הוא מהלך מבריק של עו"ד וינרוט, שבא 'להקריב את המלכה' כדי לנצח בתיק 1000" ■ וינרוט מספר דברים אישיים על ביבי ושרה, וזו 'המלכה' שהוא מקריב, אך למעשה (כדי 'לזכות במלך') הוא

   בונה ומחזק את קו ההגנה של הלקוח שלו"

    

    ויינרוט  במהלך מבריק, דווקא, בונה קייס כדי לחלץ את ביבימפרשות השחיתות     12/11/17 17:04:

   ראיתי את התוכנית - ללא ספק וינרוט עושה בדלת אמותיו חשבון נפש עמוק, ממש חריש עמוק, ובראיון הוא מהלך בין הטיפות כדי לשמור על הלקוח המפורסם שלו ורעיתו.

   אבל אוזן מקצועית יכולה לשמוע שם הרבה הרבה ביקורת מאוד נוקבת, שלא היינו שומעים ממנו בכזה גילוי, נגיד, לפני חשבון הנפש. וינרוט עו"ד צמרת כי הוא חכם וידען, אבל כשמוסיפים אמוציות לתערובת, מהסוג שחשבון נפש יכול להעלות, מקבלים דברים מעניינים.

   מעניין לכספת של מי יעבור ההסכם שבין מתניהו לרעיתו... אותו הסכם שבאמצעותו (כך אומרות שמועות עקשניות) אוחזת הרעיה בבעלה בצבת ברזל. ההסכם (שמועה, כן?) היה בזמנו בכספת של עו"ד יעקב נאמן ומשם נדד לכספת של ויינרוט. שמועות...לך תדע. 

     11/11/17 12:16:
   תודה על התשובה ושמח לשמוע עוד דעות ידוע שעורכי דין ממולחים מוציאים גם רוצחים ואנסים זכאים וזה דרכו של עורך הדין. אין לי בעיה עם זה שהוא מגן עליהם, מישהו צריך לעשות זאת. אני כן מאמין שהאיש הזה מבריק ושמח שיש מי שמגן גם על הזוג המלכותי. האיש הזה עורך דין משכמו ומעלה, זה שהוא מגן עליהם זכותו וכל עוד הוא עושה את זה ביושר וגם אם זה בניגוד לדעתנו - אני אמשיך לראות בו עילוי. הוא לא צריך לתעל את זה לדברים אחרים.... המדינה הזו כמו שנראית היום לא מגיע לה שמישהו יעשה משהו בשבילה. תודה על התגובה
     11/11/17 08:58:

   התחלתי לראות וחוסר-נוחות גרמה לי לעבור לאקס פקטור

    

   "הוא דיבר באופן מעורר הערצה..."

    

   לא מעורר הערצה בכלל. להגן על שועי-הארץ ביודעו על מעלליהם.

   כל אדם גם אם עבריין ראוי, שתהיה לו הגנה משפטית. זו זכות בסיסית במשטר דמוקרטי.

    

   אבל ... אתה חי במדינה הזו, מבריקותך האדבוקטורית מסייעת לא רק להנצחת עוולות אלא לדירדור עמוק יותר של המוסריות, וחותרת ומקעקעת את היסודות החברתיים. כי אדם, שלא משלם בכלל על עוולותיו או שיוצא עם "מכה קטנה בכנף"  מגביר את המוטיבציה ואת ההעזה של אחרים, ותורם תרומה גדולה להתפוררות חברתית. ילדיך ונכדיך חיים כאן, האם לא תרצה לייצר עבורם חברה מתוקנת יותר?

    

   איך כאיש מאמין שהכתובים מעודדים לתיקון-עצמי ששיאו מגיע בחג-השבועות, הוא מסייע לקלקול-עצמי של אחרים ושל החברה.

    

   אני סבורה שאדם שחונן בכישורים מצויינים, ראוי שירתום אותם לקידום החברה. קשה לי לפרגן לאדם כזה שהמוטיבציה שמניעה אותו מפוקפקת בעיני.

     10/11/17 13:48:
   https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/uvda-2018/VOD-bc0fa6abb30af51006.htm?sCh=b5f4c13070733210&pId=1580104316&partner=hp-main אם זה לא עובד תכנס לאתר מאקו - תוכנית עובדה ויש את התוכנית שם האיש אדם משכמו ומעלה לדעתי
     10/11/17 13:30:
   יש לינק לקטע עם וינרוט?

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין