כותרות TheMarker >
  ';

  נהג מונית

  טור דה ישראל 122- מה באמת מסתתר מאחורי "ההפגנות נגד השחיתות" של ה"צדיק" אלדד יניב-(רמז-לא מאבק אמתי בשחיתות השלטונית!)

  0 תגובות   יום ראשון, 3/12/17, 01:16

   הון ,שלטון, צביעות וזה רק המתאבן בסיפור חייו הציבוריים של אלדד יניב! במוצ"ש האחרון (02/12/2017) הוא היה ממובילי הפגנת השמאל נגד "השחיתות השלטונית" של ממשלת ישראל ובעיקר השחיתות האישית לכאורה של ראש- הממשלה ,ליתר דיוק, ראש-ממשלת הימין בנימין נתניהו. נתניהו, מוביל באמצעות מקורביו הנאמנים בכנסת, להלן צמד הדודאים הפוליטי-דויד ביטן ודויד אמסלם, חוק/חוקים שנטען, אולי בצדק שהם נועדו ל"השתיק", את משטרת ישראל ולאסור עליה לפרסם או בכלל לסכם חקירות שהיא עורכת נגד חשודים בפלילים אלא שהכוונה כך טוענים כמעט כולם ,פרט לצמד הדודאים למעשה, היא לא לתת למשטרה לסכם ולפרסם את החקירות שהיא מנהלת נגד בנימין נתניהו בכמה תיקים, תיקים שניתנו להם כותרות מעניינות-"תיק 1000",  "תיק 2000" ואולי זוהי רק ההתחלה!

     למען אוותם תמימים שבטוחים שהצדיק אלדד יניב רוצה רק "להפיל" את בנימין נתניהו ולמגר את "השחיתות השלטונית" ולא חשוב לו בכלל איזו ממשלה תשלוט בישראל, אחרי שראש-הממשלה המכהן יאלץ לעזוב את תפקידו בצדק או שלא, כדאי להזכיר לכולם, אבל לכולם מימין ומשאל מיהו באמת אלדד יניב ומהי מטרתו האמיתית וכמו שאומרים-הציבור ישפוט ויכריע בקלפי!    לפני שמונה שנים פרסם אלדד יניב יחד עם חברו, המחזאי שמואל הספרי מסמך ארוך, מרתק, כתוב בשנינות והומור יש לציין ,חד ונוקב תחת הכותרת "השמאל הלאומי"-מסמך מפורט בן 78(!) פרקים. לא פחות ממליץ מאד לקרוא ולהפנים!

     אביא כאן רק בתמצות כמה ציטוטים מהמסמך, רק כדי שנבין את מה שבאמת מסתתר מאורי "ההפגנות נגד השחיתות" שהחלו בפ"ת והגיעו במוצ"ש האחרון לאזור נוחות של השמאל הישראלי- שדרות רוטשילד בואכה כיכר התיאטרון הלאומי "הבימה".

     בפרק השישי של המסמך כותבים יניב והספרי כי "השמאל צריך לצאת לרחובות עם דגל ישראל ביד אחת ועם נבוט ביד השנייה על-מנת לשכנע את הממשלה לצאת מהשטחים!"   בפרקים 21 ו-22 אלדד וחברו עוסקים בהרחבה בהסתה ללא בושה וטוענים כי "מפעל ההתנחלויות הוקם ומתקיים על חשבון שיקום שכונות המצוקה!"

  בפרק 16 יניב והספרי קוראים לצאת מ"סלע קיומנו יהודה ושומרון כמו שהאנגלים עזבו במאה השש-עשרה את חבל נורמנדי בצרפת שנחשב גם אז סלע קיומם! (איזה תעלת -לאמנש מפרידה בין יהודה ושומרון ומזרח-ירושלים לבין מדינת ישראל בגולות הקו הירוק שאותם יניב הספרי ממש מקדשים לאורך כל המסמך?)  ובפרק 17 מסכמים יניב והספרי וקוראי לממשלת ישראל לצאת, גם חד-צדדית וללא הסכם מיהודה ושומרון –"לא רוצים להיות כובשים-זה מסרטן והורג"! ופרק 30 במניפסט "השמאל הציוני " יניב והספרי (הספרי גדל במשפחה דתית לאומית "לייט", בהיותו נער היה לאיש ימין קיצוני והיה חבר בתנועה ימנית קיקיונית-דב"-דיכוי בוגדים") .מאור יותר, עזב את הדת והשקפתו הפוליטית התהפכה במאה ושמונים מעלות! הספרי מסרב שמחזותיו יועלו על בימות בתיאטראות מחוץ ל"קו הירוק" כמו באריאל!) ,שני החברה הטובים מתייחסים בהרחבה ל"פושעי נוער הגבעות"!

  ואחרי היציאה/נסיגה מכל השטחים, כולל מרמת-הגולן הכבושה כך יניב והספרי, איך מדינת ישראל תגן על עצמה ? לאסטרטגים הדגולים יש תשובה ברורה- בפרק 34 במניפסט תחת הכותרת "יש עם מי לדבר", הם קובעים כי "הסעודים, מדינות המפרץ, ירדן, אירופה ,רוסיה ואמריקה" הם הם ש"יכנסו במקומנו לשטחים- צבא בינלאומי וכח רב-לאומי יבטיח את השלום והשלווה במדינת ישראל ,רק לא האיראנים!" -והם מסכמים-"לצאת וזהו!" כל-כך קל, כל-כך פשוט ! הרוסים,המצרים ומדינות המפרץ ממש ישלחו לכאן כוחות צבא להלחם בטרור מעבר לגבול-נכון-כמו שהמצרים מצליחים בקלות לחסל את הטרור בסיני וכמו שהרוסים לא משתפים פעולה עם איראן בסוריה וכמו שהאירופאים והאמריקאים מגינים עלינו עד טיפת דמם האחרונה של מיטב חייליהם מול הטרור מרצועת-עזה! כל הכבוד ליניב והספרי-לאיזה פתרון פשוט ונכון וגאוני הם רוצים להוביל את מדינת ישראל-איך אף אחד לא חשב על זה קודם ולא ניסה את זה? באמת מפליא!

   ואם כל זה לא יעבוד חלילה-בפרק 35 מודיעים הגנראלים יניב והספרי "אם הטרור ימשך נצא למלחמת מנע חזקה !" אבל רגע צמד חביב, רק בפרק הקודם הבטחתם לנו שלום ושלווה בחסות כוחות בינלאומיים ! אתם כבר מגלים סקפטיות?

   כמובן שגם לירושלים יש ליניב והספרי פתרון פשוט וציוני להפליא-בפרק 39 הם קובעים כי "ירושלים תחולק וחלקה המזרחי כולל האגן הקדוש יועברו לראשות בינלאומית כאשר החלק הקדוש בעיר ינוהל במשותף ע"י רבנים, נציגי האפיפיור ונציגי הווקף המוסלמי" שבטוח יעמדו על חופש תפילה וגישה חופשית לכולם לכל המקומות הקדושים! פתרון מצויין-הצלחה מובטחת!

  בפרק 43 שוב קוראים יניב והספרי להקמת מדינה פלשתינאית ש"כוח בינלאומי ישגיח על בטחונה ויבטיח שלא יצאו ממנה טרוריסטים!" לשניים חזון מרהיב-"יתכן מאד שבנת 2020 האולימפיאדה תתקיים במשותף במדינת ישראל ובמדינת פלסטין" אם לא הייתי מכיר את הצמד חמד יניב את הספרי הייתי בטוח שהם נאיביים קיצוניים! או סתם סטיריקנים מוצלחים!!הם לא!! ממש לא!! הם שמאלנים קיצוניים!

      יניב והספרי גם מקוננים על אפלייתם של "הערבים הישראלים" וקוראים לממשלת ישראל להעניק שוויון זכויות מלא לערבים ובתמורה, לדרוש מהם שוויון חובות-"יבא היום ולמג"ד אחד יקראו מוחמד ולמג"ד השני בחטיבה-שמוליק! ממש חזון אחרית הימים מציאותי!

    בסוף המניפסט הארוך מתברכים הצמד חמד יניב את הספרי בברכות חמות על הרעיונות שהועלו על-ידם ומצטטים עיתונאים כמו הפתעה,הפתעה, אמנון אברמוביץ, רביב דרוקר, נדב איל, רינו צרור ואחרים שבגדול ובכפוף לכמה הערות (אברמוביץ לא אהב את התייחסותם המזלזלת ליאסר עראפת, אברמוביץ מנסה לאתרג גם את רב-המרצחים הזה!).

   החיים פשוטים ונפלאים-רק תנו ליניב וחבריו את מפתחות השלטון ויבא שלום על ישראל! אגב, אלדד יניב הוא לא כזה איש עקרונות שמוכן לוותר על כסף תמורת מימוש עקונותין\ו- בנובמבר 2011 התברר כי משרד עורכי הדין של הצדיק יניב מספק יעוץ משפטי ל...עירית אריאל השוכנת כידוע עמוק והרחק מעבר ל"קו הירוק" אותו קידש יניב במסמך שלו! ( "הארץ" 08/11/2010-יניב מייעץ לעירית אריאל" ). כסף ויניב הולכים ביחד ?(ע"פ הפרסומים משרדו של יניב קיבל מעיריית אריאל כשלושה מיליון ₪ במשך שלוש השנים האחרונות עבור היעוץ המשפטי")הפתעה? יניב הברברן מלמל בתגובה משהו ש"שותפי למשרד הם העוסקים בפועל ביעוץ" ("לא ידעתי"? מזכיר טיעונים של מישהו?...) וכן "אולי אריאל צריכה להישאר בריבונות ישראל בעתיד ! הספרי היה אמיתי וגלוי יותר והביע בכתבות שהתפרסמו דאז על הלוליינות האידיאולוגית של יניב והגמישות שלה תמורת כסף והרבה בתדהמה אמיתית ! אפילו הוא, "הספרי כאח בכור לי" כפי שכינה אותו יניב, לא ידע! יניב יניב-"צדיק הדור" מה שנקרא-אבוי למטיפים!

     אז לפני ש"הימין" ואנשי הימין "הרך" מצטרפים למהומה הכללית שיניב מצית בם "המלחמה בשחיתות", כדאי שידעו ויבינו מהי מטרתו האמיתי של יניב! לא שאין בעיות בהתנהלותו של נתניהו, לא שיכול להיות מאד עשן כבד ,לא נעים ואולי פלילי משהו מאחורי עשן הסיגרים אבל צריך להיזהר מלשפוך את המים עם התינוק!! אף ראש-ממשלה כמעט לא קם ועזב את השלטון מרצונו כאשר הגיע הזמן שלו לעשות זאת למרות שהציבור עדיין לא הפיל אותו בבחירות- לא בן-גוריון שאחרי שפרש לא היה יכול לסבול לראות את מחליפו לוי אשכול כראש-ממשלה ונלחם בו וניאץ אותו, לא רבין את פרס, לא שרון את נתניהו, מרגרט תאצ'ר אולצה לפרוש ע"י חברי מפלגתה שלה ועוד דוגמאות רבות! גם המנהיגים הם בני אדם עם אגו גדול, אולי גדול מדי! לעיתים יש לקנא בשיטת הבחירות האמריקאיות על כל חסרונותיה שלא מאפשרת לנשיא אנריקאי, מוצלח ואהוד ככל שיהי, לכהן יותר משמונה שנים!

   אולם ,תמיד בחיים כמו בחיים ,גם בחיים הפוליטיים, צריך לזכור שלמחרת סילוק "המושחתים", יעלה ויבא שלטון אחר! אחרי "מושחתים נמאסתם!" שהפילה את ממשלת יצחק שמיר, עלתה ממשלת רבין/פרס והביאה איתה את "אוסלו" האסוני ואחרי שנתניהו הופל לראשונה ב-1999, עלתה ממשלת ברק שלראשונה בהיסטוריה, שברה ב"שיחות השלום" עם עראפת את הקונסנזוס הישראלי הרחב חגבי "ירושלים מאוחדת!"

    אחרי שהשבוע נמסר כי ששניים ממקורבי המקורבים של בוז'י הרצוג יעמדו לדין, אחרי שימוע(!) בשל שחיתות, לכאורה כמובן, במהלך מערכת הבחירות של יצחק הרצוג לראשות מפלגת העבודה מול שי יחימוביץ (2015), קיבלנו עוד תזכורת כי השחיתות הפוליטית היא לא נחלתו של צד אחד במפה הפוליטית בישראל!!! מה שלא מנע מהרצוג, שכבר נחקר בעבר בחשד למעורבות בשחיתות פוליטית לכאורה ("פרשת העמותות" של אהוד ברק בתחילת שנות האלפיים), ושמר על זכות השתיקה, לזעוק במוצ"ש למפגיני השמאל "להגיע בהמוניהם לכנסת ולמחות על חוק ההמלצות"! מה שנקרא-היזהרו מן הצבועים! כמובן שבוז'י הנ"ל התקבל בכבוד מלכים ע"י יניב וחבריו במוצ"ש בצעדת "רוטשילד" נגד השחיתות הפוליטית!...

     בפרק 41 במניפסט ה"שמאל הלאומי" קובעים יניב והספרי כי הישראלים ילכו לבחירות הבאות על בעד או נגד חלוקת הארץ"! כאן הם צודקים-לא שחיתות מעסיקה את ה"צדיק" אלדד יניב, אלא הרצון לבחור (והוא יניב אישית, להיבחר) בממשלת שמאל קיצונית שאת עיקרי מדיניותה ,ההזויה לדעתי ולדעת רוב הישראלים, וכל השאר הם מופעי תעתועים ואחיזת עיניים של אלדד יניב! וכדאי מאד שבימין הישראלי יפנימו זאת ולא יתנו להיסטוריה לחזור יתכן שנתניהו צריך ללכת, אבל צריך לעשות זאת מבלי שכל הימין יפסיד את השלטון! האחריות בעניין הזה מוטלת גם על נתניהו שאולי יצטרך לגלות בגרות ואחריות ממלכתית ואישית, זה קשה מנשוא, אני בטוח, לעזוב מרצונו את השלטון ולתת למנהיג ר\אחר מהימין לרשת אותו ולהתמודד בבחירות מול כל השמאל! אין לי ספק שגם הפעם הימין ינצח! אם זאת צריך לזכור ולהביו היטב היטב כי בסוף כל צעדה נגד "השחיתות הממשלתית שצריכה לגרום לנתניהו לעוף מהשלטון" מתכוון יניב, גם אם הוא מנסה להסתיר זאת בפעלולים שונים- להמליך את  ממשלת אוסלו ג'! שלא יהיה ספק בכך!! על הימין בכלל ועל ראש הממשלה נתניהו בפרט לגלות אחריות לאומית ואישית ולמנוע בכל מחיר אפשרות נוראית זו!!!

       שבוע טוב ונעים!

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   נהג מונית
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין