כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  חברי הקהילה הגאה. זה הזמן להקים מפלגה ולהתנער ממרץ והתדמית השמאלנית ו...לדאוג לעצמנו

  3 תגובות   יום ראשון, 14/1/18, 00:56

  בשנים האחרונות התהווה מצב בו אם אתה הומו אתה שייך למצביעי מרץ ואתה שמאלני. לדאבון ליבי במידה מסויימת זה נכון אבל זה לא נכון במלוא מובן המילה. אם אני מסתכל על הבית הפתוח בירושלים כדוגמה, אני רואה את הגרעין שלו הקשה כגרעין שמאלני ואף שמאלני קיצוני. מודה כאחד שנמצא די בחושך בכל הקטע החברתי הגאה וזאת בעיקר בגלל לקות השמיעה שלי וגם הבחירה שלי להתרחק מההוויה התל אביבית החלטתי להתרחק גם מהבית הפתוח בירושלים שמבחינתי משדר שמאל קיצוני קשה במקום להיות הבית של כולנו. אני באופן חד משמעי רואה בבית הפתוח בירושלים שהוא לא מקום שמייצג אותי כגיי וההפך הוא – הוא מרחיק אותי ברמות ממנו וגם אם הוא עושה פעילות חברתית טובה ומועילה אבל עצם הזהות של כל הגרעין הקשה שלו כשמאל שמאל שמאל מרחיק אותי באופן מטורף.

  יותר מזה, מי שרוכב כל הזמן על הקטע ההומואי הוא מפלגת מרצ. מפלגה שמנסה גם היא להפוך אותנו ההומואים והלסביות, הטראנסים וכל השאר לשמאלנים או נוטי שמאלה.

  אני יכול לומר עלי, על עוד רבים שאני מכיר, שזה ממש לא כך ואני מאמין שהגיע הזמן שנשנה את התמונה ונוציא את הזהות הזו של הומואים ושמאל ונהפוך את עצמנו לכוח חזק במדינה כי יש לנו את הכוח, יש לנו את האנשים ויש לנו את האפשרות להראות שאנחנו כולנו במטרה אחת מגובשת לדאוג לעצמנו, לזכויות שלנו, לחיים שלנו ולדרך החיים שבה בחרנו ותוך כדי זה גם להשפיע על כנסת ישראל ועל הפוליטיקה הישראלית בכלל.

  אני רוצה ומקווה להגיע יום אחד שבו תקום מפלגה גאה, שתזכה לנציגים משלנו שהם לא יהיו שמאל, לא יהיו ימין, שלא יהיו עם זהות כזו או אחרת אלא יהיו אנשים שיבואו לכנסת על מנת לדאוג לנו ולמי שרוצה להצטרף להיות חלק מהדרך שלנו.

  כבר עכשיו אנו רואים שכנסת ישראל נמצאת עם חברי כנסת שהם מהקהילה והם עושים עבודה נפלאה, אם חברים שנמצאים במפלגת העבודה, אם חבר שנמצא בליכוד, אם חברים במרץ ועם ! כאלה שנמצאים בכנסת ונמצאים עמוק בארון ולא רוצים להיות מזוהים כהו זה עם היותם חלק מהקהילה.

  אני מייחל לכך שתקום מפלגה שהבסיס שלה יהיה חוצה מפלגות, חוצה פוליטיקה, חוצה הכל ושמה שיעמוד על סדר היום שלה יהיה קודם כל הזכויות שלנו, קודם כל החיים שלנו על כל הנדבכים המורכבים, שיהיה לנו נציגות מבורכת בכנסת כך שנוכל להיות גורם משפיע ואולי אפילו ברמה אסטרטגית של מספר מנדטים לא מבוטל כך שגם יצטרכו לדאוג לצרכים שלנו ולדרך שלנו ולא רק לאחרים אם בכלל.

  היום, שאנו נמצאים במדינה חשוכה, מדינה שהבסיס שלה הוא הליכוד והחרדים, הזכויות שלנו כהומואים, לסביות ובכלל חברי הקהילה נרמסות ונזרקות לפינה ורק בזכות בתי משפט ולא מעט גם בית המשפט העליון אנו זוכים לעדנה וקצת לאוויר.

  לא זהבה גלאון אני רוצה שתייצג אותי, לא יאיר לפיד, לא אבי גבאי ובטח לא ההומופוב מספר אחד נפתלי בנט שמספר שיש לו עוזרת לסבית אבל בתוכו הוא הומופוב יותר מכל דבר.

  אנחנו במדינה אחוז לא קטן של אנשים, מי בארון, מי בחוץ מי בגינה ומי בשביל, וכולנו יכולים להתאחד לכוחות חזקים משמעותיים ולדעתי נוכל למשוך אלינו גם בני משפחה שיצביעו בעד מפלגה כזו שהמטרה שלה היא לדאוג לעצמנו לחיים טובים יתר ויפים.

  הגיע הזמן שנתאחד, נאחד כוחות, נפצל מפלגות קיימות ונקרא לאחרים שיבואו ויתמכו בנו למען הבאות.

  כמו שבעבר הייתה מחאה והצביעו לא מעט למפלגת הגמלאים ולו רק להביע בדרך זו את המחאה של הבוחרים, הפעם אנחנו יכולים להרים מפלגה עם לא מעט נציגים הומואים ולסביות מוכשרים וטובים ואלה שיש לנו כבר בחלקם מוכיחים שהם עושים רבות למען הגאים.

  אם ניקח את איציק שמולי, אם ניקח את אוחנה שאני לא מת עליו אבל הוא מקובל בקרב לא מעט, אם ניקח את מירב מיכאלי ונעשה לה קצת ניעור שיוציא את השמאל שבה וישאיר את הטוב שבה (לפחות בהשקפה שלי) אם ניקח את אלה שבארון ונביא אותם לגינה ואולי קצת מחוץ למגירה אם ירצו לצאת ואם נצרף לזה גם עוד חברים גאים וגם לא חייב גאים אלא כאלה שרואים בנו חלק מהעם ולא אוייבים, לטעמי נוכל להקים את אם כל המפלגות שתשנה לכולנו את הפנים של החיים.

  מי יודע, אנחנו חלק נכבד בעם ואם כולנו נתאחד, אם כל ההומואים והלסביות, וכל חברי הקהילה הגאה בכלל ירימו את ראשם ויצביעו למפלגה החדשה נוכל אולי לכבוש את המדינה ואם לא לפחות להיות כוח כזה שיגרום למפלגות האחרות שאם ירצו אותנו בקואליציה שלהם יצטרכו גם לקבל את דרכנו ולהביא לנו דברים טובים וגם לא מעט זכויות.

  רוצה שנתנער מכך שכל הומו או כל לסבית זה שמאלנים.

  רוצה שנתנער מכך שכל הומו או לסבית זה מרץ או דומה לזה.

  רוצה לראות נציגות אמת חוצת מפלגות, רוצה לראות פה קהילה שנלחמת למען עצמה בלי זהות של שמאל או ימין, רוצה קהילה שהולכת בראש מורם ודואגת לעצמה וזה בהחלט יכול להיות.

  בואו נעשה מעשה, ולא נשב ונקטר על מר גורלנו.

  בואו נגרום לכך שלא נצטרך את כל הפוליטקאים הזולים שבאים לחזר אחרנו בכל מצעד.

  בואו נגרום להם לחזר אחרינו בכל בחירות ונהיה כוח משפיע במדינה.

  לא רוצה להיות מזוהה עם שמאל, לא רוצה בטח עם ימין קיצוני

  רוצה מפלגה עם גאים וגאות, עם כאלה שרוצים לשנות, עם כאלה שרוצים לעשות ולא לנוח למען הקהילה שרוצה וצריכה שינוי משמעותי וזה בר ביצוע ובהחלט ניתן לעשות.

  הומואים יקרים, לסביות יקרות

  חברי קהילה יקרים

  בואו נאחד כוחות, בואו נוציא את התדמית הזו של שמאל או ימין

  בואו נעשה את הדברים לעצמנו כך שבמקום לחזר יחזרו אחרינו כל המפלגות

  יש לנו במדינה בקהילה כמות אנשים ענקית

  הגיע הזמן שנתאחד

  הגיע הזמן שנהיה כוח

  אין בזה בושה שתקום מפלגה גאה

  ואני נשבע פה על במה זו

  שאם תקום מפלגה כזו אני אתפקד בה

  ואם תקום מפלגה כזו אני את הפתק אשים לה במלוא מובן המילה ואדאג שתעשה את זה כל המשפחה שלי והסביבה.

  בואו ניקח את הדברים לידיים שלנו.

  המדינה הזו הופכת ליות חשוכה מרגע לרגע יותר

  המדינה שלנו הופכת להיות חושך מצריים "בזכות" נתניהו והליכוד שמוכרים אותנו בזול לחרדים.

  יש משפט שלימדו אותי החרדים בזמנו

  אם אין אני לי – מי לי ואם לא עכשיו... אימתיי

  הגיע הזמן שנדאג לעצמנו

  הגיע הזמן שננתק את חוט הטבור ממרץ השמאלנית

  הגיע הזמן שנזכה לייצוג משלנו רב משמעי

  ואני מאמין שנוכל להפתיע בגדול

  יש לי את הסיבות שלי שאני לא נכנס לפוליטקה

  אבל אני מוכן לתת מכל נשמתי למען מפלגה כזו כי אני מאמין שיש לנו את הכוחות

  שבזכותם

  נוכל לשנות את המדינה ובגול

  הגאים מתאחדים

  לא שמאל, לא מרכז לא ימין

  ופועלים למען עצמנו ולמען חיים טובים יותר 

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     15/8/18 23:51:
   זה כבר קורם עור וגידים, יוסי. תוכל לקרוא כמה ניירות עמדה בדף הפייסבוק שלי. אילן שיינפלד.
     14/1/18 22:34:
   וכרגע יש לנו מפלגות - המושחתים, המושחתים יותר , הסחטנים, אנשי הג'ל, אז.... הגיע הזמן שנעקוף את כולם בסיבוב - אנחנו הגאים הרוב במדינה ולא החרדים ... אז לנו זכות לפני כולם. ואם הג'ינג'ים ובעלי הקיה יקימו מפלגות אז בכלל יהיה נפלא אולי ינגסו בנתניהו והחרדים....
     14/1/18 18:28:
   כבר עכשיו אחת מבעיות המשילות הקשות שיש בארץ היא יותר מידי מפלגות. הג'ינגי'ם יקימו מפלגה, והרגישים לגלוטן יקימו מפלגה, ואחר כך בעלי המאזדה ...

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין