כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול בפצעים/ציסטות/אקנה בישבן?אבחון שגוי|איריס לוי

  0 תגובות   יום חמישי, 18/1/18, 00:15

  פצעונים קטנטנים, גבשושיות, חספוס, חררה, עור ברווז לעיתים מלווים בנגעים דמויי אקנה וזה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס" בישבן .

   

  שילמת סכום הגון כ- 6000 ש"ח בהבטחה ל -2 - טיפולים וזה יעבור... ותקבלי ישבן חלק נקי זוהר ללא פצעים וכתמים, חררה וחספוס, מוכן לבגד ים/בקיני לקיץ !... שלא יעבדו עליכן!

   

   עם טיפול ב"אור כחול" וקרמים שהקוסמטיקאית מילאה בעצמה והדביקה מדבקה עם שמה -    

   

  - ללא אישור משרד הבריאות 

  - ללא פירוט המרכיבים הפעילים של הקרם

  - ללא פירוט פעילות הקרם

  - ללא הזהרות מתופעות לוואי 

  - ללא תאריך פג תוקף... וזה לא עזר וזה לא עבר וזה לא שיפר... ומדוע?

   

    MAKO -  אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית.

   

  https://www.mako.co.il/finances-finances-economy-newcast/q4_2018/Article-ca256befd299761004.htm

   

   

  לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל. יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59  

   

  על פי פרסומים, הטיפול החזיק מעמד כ- 3 חודשים ומהר מאד כל הפצעונים - החספוס - הכתמים עלו וצפו מחדש. ומדוע?

   

  האבחון היה שגוי,  והטיפול לא נועד לטפל ולשפר "קרטוזיס פילאריס" בישבן...שלא יעבדו עליכן!

   

  הטיפול הנפוץ כיום לבעיות אקנה בישבן הנו כ"טיפול פנים" לישבן, עם "אור-כחול" ומריחת תכשירים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק...!

   

  ידוע שעיצוב ומיצוק שייך לחדר-כושר ולא למכון המתיימר לטפל בבעיות עור בישבן. 

   

  מדוע הטיפול ב"אור-כחול" לא מתאים לטיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן?

   

  טיפול באקנה בישבן זה לא כמו טיפול  "בקרטוזיס פילאריס" בישבן – "קרטוזיס פילאריס" בישבן כמו "קרטוזיס פילאריס" בזרועות מתבטא בפצעונים קטנטנים, לעיתים עם ראש קטן לבן, עור מחספס ולא נעים למגע, חררה, עור ברווז אדמומיות גם בישבן!

   

  ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.

   

  ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.

   

  המחלה היא גנטית, והיא מציקה יותר לנשים מאשר לגברים, כאשר בזמן הריון או בתקופת ההתבגרות היא נוטה להחמיר.

   

  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.

   

   

  הטיפול בקרטוזיס פילאריס באזור הישבן לא דומה לטיפול באקנה בישבן - ואינו מושתת על חיסול חיידקי אקנה P.acne הגורמים העיקריים לאקנה בישבן - על שומנים  שחורים קומודונים בישבן..

   

  וכאן המקום בה נמדדת רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית, באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור.

   

  אבחון נכון הנו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

   

  הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור שאינן ניתנת לפתרון ברפואה הקונבנציונלית, כ-19 שנים אני עוסקת רק בתחום בעיות עור, מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמה ועומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי גם לבעיית "קרטוזיס פילאריס" באזור הישבן והירכיים האחוריות.

   

  כל הפתרונות, ניתנים לך על ידי בלבד ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

  פתרונות המתבססים על ידע מקצועי נרחב וניסיון רב, המאפשרים לי לתת מענה נכון ומדויק לצרכים שלך. התאמת הטיפול, הביצוע ללא פשרות, תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים יבטיחו שיפור איכותי, אפקטיבי ארוך טווח. 

   

  טיפול חדשני - הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ע"י איריס לוי עצמה, ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן.

   

  טיפול הנותן מענה אפקטיבי ולאורך זמן לחספוס, עור ברווז, פצעונים קטנטנים, חררה, אדמומיות בישבן, בשילוב טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF .

   

  ללא תופעות לוואי - וללא תרופות -  ללא רואקוטן ואנטיביוטיקה - ללא "אור-כחול" - ללא פילינג עמוק - ללא שיוף - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד,

   

   

  מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ולשפר באחוזים ניכרים את מצב הפצעונים החספוס והאדמומיות המתלווה ל"קרטוזיס פילאריס" בישבן, בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

   

  הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעונים, החליק את העור פתר את בעיית האדמומיות, מנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

   

  הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency השילוב בין שתי אנרגיות, מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור  בלבד.

   

  אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בפצעונים, חספוס, חררה, גבשושיות קטנטנות, נגעים דמויי אקנה, כתמים וצלקות - קרטוזיס פילאריס בישבןו, בשילוב עם הטיפול החדשני בטכנולוגיית - IPL ו- RF (מחקרים בגוגל מראים שקרן אור משפרת משמעותית קרטוזיס פילאריס ) היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.

   

   

  "קרטוזיס פילאריס" באזור הישבן

   

  הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 -8 - 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.

   

  תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

   

  בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון