כותרות TheMarker >
  ';

  פוסטים אחרונים

  ארכיון

  תגובות (0)

  נא להתחבר כדי להגיב

  התחברות או הרשמה   

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  אין רשומות לתצוגה

  0

  יישום התוכנית

  0 תגובות   יום ראשון, 4/2/18, 10:44

  ''

  הסבר קצר: אנוש משופר נעלה 65 סגן יו"ר מועצת השליטה שהודחה על ידי קבוצת שבעה רובוטים יעילים באופן יוצא דופן, אשר שימשה כמעצה לקידום ועידוד מצוינות, המועצה היחידה בפלנטת השלווה בראשותם של רובוטים; ואשר אמנ65 וחבר מועצה נוסף אמנ71א, בגדו בעמיתיהם בני האנוש והמירו את מוחותיהם של הרובוטים ליכולות אנושיות. לאחר ההפיכה המוצלחת וגירוש שרידי קבוצת בני האנוש; שואפים הרובוטים שליטיה החדשים של פלנטת השלווה להשתלט על הלבנה ועל כל הגלקסיה, בהתאם לתוכניותיו של אמנ65, ולאחר שישלים בהצלחה את משימותיו יחוסל, כפי שחוסל עמיתו אמנ71א.

   

  יישום התוכנית

  פלנטת השלווה

  קטע

  לאחר יומיים קדחתניים בהם העמיד אמנ65 פנים שהוא מאוד עסוק, הותקנה על אחת משלוש ספינות החלל הקטנות תחנת ממסר אלקטרונית ממוזערת בהשגחתו האישית; התחנה נוסתה בהצלחה והוכחה ככשירה לפעולה. השלב הבא לאחר ההתקנה המוצלחת אמור להיות טיסת מבחן, כדי לבדוק האם תחנת הממסר של הספינה מסוגלת לנטר את התקשורת הפנימית של הלבנה.

  החדשות אודות הצלחת התקנת תחנת הממסר בספינת החלל, הועברו ללא דיחוי ל- ררי48 ועמיתיו למועצת השליטה; ו- אמנ65 זומן להופיע בפני וועדת השליטה, ולדווח לחבריה על תוצאות עבודתו.

  ובכן המצב מעודד מאוד, הוא עשה זאת בהצלחה ואנו נשתמש בספינת החלל הזו, עד אשר אמנ65 ייצור עבורנו לווייני מעקב לאיסוף מידע.’

  ראוי גם שנצייד את שלושת ספינות החלל הקטנות שלנו במערכות ירי, להגנת הפלנטה שלנו ובאותה המידה גם למטרות שונות אחרות…’ הציע ררי51, האמון על הביטחון הפנימי והמודיעין.

  אוה בוודאי בפרט כעת עם ההתפתחויות החיוביות בתוכנית שלנו, והתגובה השלילית האפשרית של חברי מועצת השליטה של הלבנה, אבל הנה הוא בא;

  הואיל לשבת אמנ65 ודווח לנו את מלוא הפרטים אודות תוצאות עבודתך.’

  ספינת החלל צוידה בתחנת ממסר אלקטרונית, והיא חונה מוכנה לטיסת מבחן בטרמינל האווירי אדוני.’

  הספינה הזו עברה מבחן טיסה מיד לאחר שהסתיימה בנייתה.’ העיר ררי51 האמון על ענייני הפנים של הפלנטה.

  לא יכולת הטיסה של ספינת החלל עומדת למבחן אדוני, אלא תחנת הממסר שהותקנה בה ויש גם לסנכרן אותה תוך כדי טיסה; כדי למצוא מה הגובה המתאים ביותר, להשגת התוצאות הטובות ביותר אדוני.’ הוסיף להסביר אמנ65 ליושב ראש מועצת השליטה ולשאר חבריה, בסבלנות ובאדיבות רבה.

  האם לא ניתן לבדוק את תחנת הממסר כאשר ספינת החלל בחנייה בטרמינל האווירי, האם זה לא יהיה פשוט ויעיל יותר?’ שאל ררי48 יושב הראש בסקרנות תמימה, אשר הפתיעה במידה רבה את אמנ65.

  ברור להם כי רק אני יכול לבחון את אמינות תחנת הממסר, אבל הם חוששים שאערוק, ומדוע שלא אערוק? הם הרי מתכננים להיפטר ממני, להרוג אותי מיד לאחר שאשלים את בניית הלוויינים… אמנ65 הוסיף להרהר בדאגה, בעודו קורא את המחשבות הזהות כמעט לחלוטין של כלל חברי מועצת השליטה.

  הבדיקה הזו חייבת להתבצע תוך טיסה אדוני, על מנת להחליט מהם הגבהים הטובים ביותר כדי לנטר את התקשורת הפנימית של הלבנה. ומיד לאחר מכן אני מציע ברשותך אדוני, לנתח מהם השלבים הבאים של תוכניתנו להשתלטות על הלבנה.’

  בסדר גמור אתה תנהל את טיסת המבחן, אך ביחד עם שני בני אנוש משובטים; ואתה תלמד אותם תוך כדי טיסת המבחן, כיצד להפעיל את תחנת הממסר שבנית. יפה, בואו נזוז אם כך לטרמינל האווירי, ו- אמנ65 יקבל תחת פיקודו שני בני אנוש משובטים ויסמיכם לעבוד על תחנת הממסר המעופפת; נא לדאוג ששני בני אנוש משובטים מתאימים ימתינו בטרמינל האווירי.’ ררי48 הוסיף וקם ממקומו והחל לנוע לכיוון דלת היציאה מהאולם.

  © חיים קדמן פברואר 2018כל הזכויות שמורות.

   

  דרג את התוכן: