כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  היזהרו מחיקויים-נקודות אדומות,חררה בזרועות-טיפול ב-IPL|מומחית -

  0 תגובות   יום חמישי, 22/2/18, 00:27

  צטט: איריסלוי00 2018-02-22 00:12:22

  נקודות אדומות - על הזרועות עם נטייה להתפשט לאזור הרגלים הירכיים הישבן הגב -קרטוזיס פילאריס רוברה -keratosis pilaris  פצעים, פצעונים קטנים, לעתים אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס וגס כמו חררה, עם אדמומיות מתפשטת. 


  היזהרו מחיקוייםלא כל טיפול בחררה או נקודות אדומות בפנים/בזרועות ובגב זה טיפול ב- קרטוזיס פילאריס.

  טיפול בחררה עם -רם לחות או תכשירים המכילים חומצה סליצילית בריכוז נמוך המעודדת נשירת תאי עור מתים נחשבת לטיפול יעיל באקנה ובעור שומני" - קרטוזיס פילאריס זה לא עור שומני ולא ניתן לטפל בחיספוס עם קרם לחות או חומצה סליצילית - אז שלא יעבדו עליכם!

  טיפול בחררה עם "איזון הגוף, שינוי בתזונה שלך ותוספי תזונה, עם טיפול קוסמטי/אסתטי להסיר את הנקודות האדומות ולטפל להבהיר את הכתמים אחרי הגירודים" זה לא קרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכם!

   

  1. הטיפול אינו מצריך איזון הגוף ...!
  2. הטיפול אינו מצריך שינוי בתזונה שלך...!
  3. הטיפול אינו מצריך תוספי תזונה....!
  4. הנקודות האדומות בקרטוזיס פילאריס לא נגרמות מגירודים.
  5. הטיפול עם קרם לחות או חומצה סליצילית לא מטפל בעור מחוספס, עור ברווז. זה לא קרטוזיס פילאריס, שלא יעבדו עליכם!

   את/ה סובל מקרטוזיס פילאריס בפנים/בזרועות בגב ובאזור הישבן - לא ניתן לעבור טיפול קוסמטי/אסתטי ולהסיר את הנקודות האדומות בלי לטפל בקרטין - הגורם העיקרי לבעיה...! אז שלא יעבדו עליכם!


  מחקרים מדעיים משנת 2015 לטיפול בקרטוזיס פילאריס בשיטת לייזר/IPL המושתתים על אותם פרמטרים, מעידים שקיימים בין  70-100 אחוזי הצלחה בקרטוזיס פילאריס ובתופעות הנלוות לה בטיפול בטכנולוגיית IPL -קרן אור. עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.


  סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהיווכח שיש טיפול איכותי ואפקטיבי גם לנקודות אדומות קטנות או פצעונים, עור מחוספס בזרועות/בגב בישבן ובחזה/מחשוף - קרטוזיס פילאריס. 

  הטיפול ניתן לך ע"י איריס לוי עצמה - מומחית לבעיות עור (כ-18 שנים בתחום רק של בעיות עור) שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

   כטיפול אישי ופרטני מאיריס לוי ולא ממטפלות אחרות שאך זה סיימו קורס וניסיונן אינו מוכח.

   
  האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה הם: החלק העליון של הזרועות. הישבן, הירכיים הקדמיות  והלחיים.
  בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השער יכול לגרום גם להתפרצות פצעי אקנה.
   

  מרגיש/ה שנמאס לך לסבול מנקודות אדומות בזרועות, מאדמומיות, ומחיספוס בעור דמויי חררה, פצעונים קטנטנים, גבשושיות בזרועות העליונות עם נטייה להתפשט לאזור הגב, הירכיים והישבן!

   

  כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים למגע עם נטייה לאדמומיות בולטת, זה משתלט על חייך. מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.


  וניסית  תכשירים למריחה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא, ולא ראית תוצאות...


  ופנית לרופא מומחה המסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה או זה סוג העור שלך"!  נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך  

   
  הטיפול בקרטוזיס פילאריס הניתן על ידי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הנו טיפול ממוקד ומתאים, החיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק, בהיר נקי ואסתטי.  
   

  ללא שינוי באורך החיים שלך - ללא שינוי בתזונה - ללא ויטמינים

   

  השלבים לטיפול בקרטוזיס פילאריס: 


  1.  טיפול  - המשפר ומחליק את מרקם העור. 


  2. בשילוב טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF ללא תופעות לוואי וללא תרופות.

  מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ולשפר באחוזים ניכרים את מצב הפצעים/פצעונים בזרועות, בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעונים/גבשושיות/חררה החליק את העור פתר את בעיית האדמומיות, מנע צלקות וכתמים לאורך זמן.  


  הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency


  השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד. 


  אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.


  3. תכשירים לשימור המצב בבית - הינם ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

    


  קרטוזיס פילאריס - מדובר על תופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. 


  בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.


  ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.


  ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה. 

   

  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.


  הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.


  בטיפול המשמר בביתיש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור. 

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון