כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  סובל/ת מחצ'קונים/פצעים בפנים?אין טיפול/פתרון מהיר|איריס לוי

  0 תגובות   יום שבת, 24/2/18, 16:28

  ההבטחה כי יש פתרון או טיפול מהיר וקל לאקנה - חצ'קונים - פצעים בפנים עד 90% הצלחה המונע את חזרתם, מאד מפתה, אך לא אפשרית ולא מציאותית במיוחד לא בבני נוער בגיל ההתבגרות!

   

  על פי פרסומים: נפתח המרכז הגדול ביותר לטיפול באקנה - עד 90% הצלחה אלפי לקוחות מרוצות!!!


  ובסרטון המוצג  המטפלת עובדת על עור הפנים של הלקוחה ללא כפפות - ואני שואלת את עצמי היכן היא למדה קוסמטיקה? ואלפי לקוחות - יש ל"מרכז הגדול בישראל" אתר באינטרנט, מדוע אין המלצות של אלפי לקוחות באתר?...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  ועוד על פי פרסומים: טיפול עם סדרת תכשירים יחודית שנבדקה והוכחה יעילה ביותר לאורך שנים רבות ועל מאות מטופלים. הטיפול כולל חומרים החודרים לעומק העור במטרה לעצור את הווצרות האקנה. וחומרים הפועלים על החלק החיצוני של העור במטרה להעלים סימנים וצלקות שנותרו...שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  גם אם החומרים תוצרת צרפתית, או אמריקאית, או ספרדית ידוע שתכשירים קוסמטיים, קרמים קוסמטיים לא חודרים לעומק הדרמיס העמוק והורסים את החיידקים, חיידקי האקנה P.Acne באופן  סלקטיבי - הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר.

   

  הידעתן/ם - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים.

   

   

  רוצים לקבל טיפול יסודי - איכותי - יעיל ולטווח ארוך לאקנה - כתמים אדומים חומים - פצעים - ציסטות - צלקות - חטטים וסימנים בפנים ובמחשוף - בגב ובכתפיים?

   

  לאיריס לוי יש טיפול - סקפטי/ת? הנך מוזמן/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות http://www.iris-levy.co.il/ממליצים עדות של לקוחות מרוצים ולהיווכח שיש טיפול לא מהיר - לא קל - אך יעיל ולטווח ארוך טיפול חדשני בשיטת  -  IPL ו-RF

   

  רוצים לדעת מדוע לא ניתן להבטיח טיפול או פתרון מהיר עם הצלחה של 90% לאקנה - חצ'קונים - כתמים ופצעונים בפנים? שלא יעבדו עליכן/ם! 


  בגיל ההתבגרות קיימים גורמים שונים המעוררים את התהליך הפתולוגי הגורם להתפרצות הופעת החצ'קונים, פצעי הבגרות, פצעים פצעונים שומנים שחורים  כתמים ציסטות - אקנה בפנים.

   

  הגורמים העיקריים והמשמעותיים הם: שינויים הורמונאליים האופייניים לגיל הבגרות וזו אחת הסיבות העיקריות שלא ניתן להבטיח טיפול או פתרון מהיר לפצעים - כתמים אדומים חומים - חצ'קונים בפנים ואף ולמנוע את חזרתם! שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות

   

  הטיפול בחצ'קונים, פצעים, פצעונים, ציסטות, שחורים שומנים חטטים צלקות וכתמים תלוי ב-

  מצב העור,

  סוג הפצעים,

  רמת החצ'קונים,

  עומק הנגעים,

  תגובת העור,

  בחירת התכשירים הנכונים לטיפול,

  סוג העור ומצבו.

   

  • על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

   

  מילת המפתח לפני טיפול באקנה - פצעי הבגרות, החצ'קונים הכתמים בפנים בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר, היא תיאום ציפיות.


  בשיחה מקדימה עם כל מטופל אני מסבירה שאין העלמות מוחלטת של הפצעים, הכתמים והצלקות, אלא שיפור משמעותי בנראות ובבולטות שלהן.

   

  כן יש טשטוש, עידון, החלקה, הבהרה, אך לא ניתן להגיע לצמיתות, או עד 90% אחוז שיפור והטבה, תמיד יישארו עכבות באזור המטופל .. אז שלא יעבדו עליכן/ם!.

   

  אקנה - החצ'קונים, הפצעים והפצעונים מהם את/ה סובל, נוטים לתקוף ולהופיע בגיל ההתבגרות, בדיוק כאשר בני הנוער במצב הפגיע ביותר שלהם, בונים קשרים וחברויות עם בני גילם – והפצעונים, החצ'קונים העור השומני והכתמים כל התופעות הנלוות לפצעי הבגרות / אקנה בפנים ולא רק. ידוע שאקנה, פצעי הבגרות עלולים להתפרץ להופיע ולהפריע גם באזור הגב והישבן ואף יכולים לגרום למתבגרים להתבייש בעור שלהם.

   

  הדימוי העצמי וההערכה העצמית עלולים לסבול מכך.

   

  ואכן, מחקרים רבים מצביעים על כך שבני נוער הסובלים מכתמים אדומים חומים, מפצעים פצעונים חצ'קונים בגיל ההתבגרות מראים גם סימפטומים של חרדה ודיכאון, נוסף על הערכה עצמית נמוכה והשפעה על התפקוד בחברה ובבית הספר.

   

  גנטיקה - מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות משפיעה אף היא. מתח נפשי, תזונה, שימוש בתרופות, שימוש בתכשירי קוסמטיקה שאינם מתאימים אף הם עלולים להגביר את הסיכון לפצעי הבגרות. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

   

  ולכן לא ניתן להבטיח טיפול או פתרון עד 90% הצלחה, לחיסול החצ'קונים/פצעונים כתמים חטטים וסימנים בפנים .


   

  סובל/ת מחצ'קונים/פצעים פצעונים בפנים - טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ו- RF 

   

  ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא פגיעה בכבד - ללא שיוף כימי עם קריסטלים - ללא פילינג עמוק - ללא התניה לרכישת ערכת ויטמינים כמו: בי12, חומצה פולית, ברזל ואבץ וללא בדיקות דם מתאימות המוכיחות מחסור בהן. וכמובן ללא הפניית הרופא המטפל - ללא התניה ל"דיאטת כאסח" לניקוי רעלים  - וללא שינוי באורח החיים שלך..

   

   

  הטיפול ניתן לך מאיריס לוי עצמה מומחית לטיפול בבעיות עור. ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

  איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

   

  כ-  20 שנים עוסקת רק בתחום טיפול בעיות עור. חצ'קונים פצעים, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - אקנה בפנים, בגב, ובישבן - בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF -

   

  תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.ולא תתאכזב/י

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון