כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  שוויון בנטל..... שנראה לוויות צבאיות במאה שערים או בני ברק נדע... שיש שוויון בנטל. זה לא יקרה

  0 תגובות   יום רביעי, 14/3/18, 00:41

  אני אדגיש ואומר לפני שאני מתחיל את הפוסט הזה שאין לי דבר וההפך הוא יש לי הרבה ואפילו המון הערכה לדתיים עם הכיפות הסרוגות וכן לחרדים שמתגייסים לצבא והולכים לפי צו המצפון שלהם. אני מודה שאפילו כמה כאלה כיום נתפסים לי כדמויות להערצה.

  לפני 37 שנים אני התגייסתי לצבא ושרתתי חלק בתותחנים ואפילו במלחמת שלום הגליל הראשונה. כן ואחר כך בגלל בעיות בריאות עברתי להיות ג'ובניק בפיקוד מרכז. מעלי ובחמדון בלבנון בגלל בעיות עור עברתי לשרת בפיקוד המרכז ולא בגלל שרציתי, אלא בגלל שעדיף היה לשמור על הבריאות שלי מאשר להקריב את הבריאות שלי לצבא.

  אם אקח כמקבילה את יאיר לפיד, יאיר לפיד התגייס לקרבי, לפחות לפי מה שאני יודע, ובסופו של דבר בגלל בעיות בריאות עבר לשרת בעיתון במחנה.

  המשותף ליאיר לפיד ולי מול כל החרדים הוא שאני ויאיר לפיד כל אחד במקומו הוא שרתנו בצבא, תרמנו את עצמנו לצבא הגנה לישראל ולא משנה איפה אבל שרתנו 3 שנים בצבא שרות צבאי מלא.

  אני מתחיל בזה כי כל הזמן , בזמן האחרון אנשים חופרים במוח וטוחנים את השכל שיאיר לפיד היה בעיתון במחנה. נו אז מה. לא חייבים להיות מפקד סיירת מטכ"ל, אלוף פיקוד או רמטכ"ל כדי להיות ראש ממשלה. כדי להיות ראש ממשלה צריך להיות קודם כל אחד שהוא פטריוט ואחד שאוהב את המדינה ויותר מזה שתרם את חלקו לצבא ולא משנה איפה הוא היה.

  גם אני, יכול להיות ראש ממשלה. ואפילו טוב. לכן כל החפירה שכולם חופרים על השרות של יאיר לפיד לא עושה אותו פחות טוב מנתניהו וההפך הוא, הוא הרבה יותר טוב מנתניהו ולו רק בגלל דבר אחד – יאיר לפיד, אדם ישר, הגון, פטריוט ואחד שהמדינה חשובה לו והוא מקריב את חייו למען המדינה לאחר שהייתה לו קריירה נהדרת בתקשורת אבל הוא החליט שהוא רוצה לתרום למדינה ולהפוך אותה לטובה יותר.

  אם יאיר לפיד יהיה ראש ממשלה, אני משוכנע שהוא יהיה ראש ממשלה למופת ויותר מכך אני מאמין שגם יקבץ סביבו אנשים טובים וישרים וכמו כל מדינה וכמו כל מקום יכול גם שאליו ישתרבבו בשלב כזה או אחר אנשים שסורחים אבל אני מקווה...שלא.

  כל העליהום שעושים היום על לפיד זה הדבר הכי מפגר שאני מכיר ולא ראיתי איפשהו שרשום שצריך להיות מפקד סיירת או לא יודע מה כדי להיות ראש ממשלה. תאמינו לי לפעמים דוקא האיש שהתחיל אחרת יכול להיות יותר טוב מכולם. ומודה אני מאמין בלפיד שאם יהיה בראש הוא יהיה יותר טוב מרבים – רק שיתנו לו את ההזדמנות להוכיח זאת לעם.

  אבל בעצם, הפוסט שלי בא בעקבות יום אחד בשנה ויותר מזה בא גם מהרבה מאד קרבות ואירועי מלחמה שידעה מדינת ישראל.

  תהיתי וגם היום לפני שכתבתי את הפוסט הזה שאלתי את אבא שלי שאלה.

  אנחנו נמצאים בהר הרצל שנים כל יום זיכרון לחללי צה"ל שעולים לפקוד את קבר הדוד שלי יוסף קוטינסקי ז"ל שנהרג בתאונת אימונים אכזרית בצבא בשנת 1961.

  אני שאלתי את השאלה כשאלת תם.

  האם שאתה נמצא בהר הרצל, ואתה נמצא בו כבר שנים ראית הרבה חרדים ? דתיים? והתשובה של אבא שלי הייתה – אני רואה המון המון כיפות סרוגות, אבל חרדים, לבושי כובע ושחורים אני רואה אולי בודדים אם בכלל.

  האמת זו התהייה שלי וזה ההוכחה שלי שאין שוויון בנטל וכל מה שהחרדים עושים הוא סיפור עצוב של בריחה והשתמטות בזויה ועלובה כאשר היום עוד היא הולכת להתקבל יותר חזק "בזכות" חוק שמעלה ראש המדינה שנמצא תחת חקירות ומנסה לשרוד ומוכן בשביל זה למכור חצי עם.

  שוויון בנטל זה בכל דבר.

  שוויון בנטל זה גם בדבר אחד שאם אני אראה אותו אני אאמין סוף סוף שיש שוויון בנטל בין החילוני לדתי ולחרדי בכלל.

  ביום

  ביום

  ביום שאני אראה לוויה צבאית שרוב הקהל בה הוא חרדי, ביום שאני אראה לוויה שיוצאת ממאה שערים, סנהדריה, או מבני ברק אני אאמין שיש שוויון בנטל.

  ביום שאני אראה לוויה ולא אחת של חייל חרדי שמגיע לו שאפו, שאני אראה שכמו שיוצאות עשרות לוויות מבתי משפחות שנהרסות בגלל שהקריבו את יקיריהן – אם זה בהתנחלויות שם אנשים מדהימים בכל קנה מידה עם כיפות סרוגות, אם זה בכל מקום שם אנו רואים דתיים, חילוניים שמקריבים את חייהם  אם אני אראה שיש גם שוויון בנטל ונראה גם לוויות שיוצאות עם חרדים, כמו שראינו את הלוויה של אויערבך או אחרים בזמן האחרון שאחרי הארון הולך נחיל של חרדים ולא חילוניים מלאי דמעות אם אני אראה דבר כזה שבראש מופיע קומנדקר צבאי עם ארון עטוף בדגל הלאום אם אני אראה את זה אני אגיד – כן, יש שוויון בנטל. וסוף סוף כולם שווים פה וכולם תורמים גם בחיים וגם במתים.

  אבל זה אשליה, זה לא יקרה, זה לא יהיה כאשר יש לנו ראש ממשלה שמוכן למכור אותנו בגרוש למען הכסא שלו והשלטון. זה לא יקרה במדינה שלנו שתצא לוויה ממאה שערים. זה לא יקרה שתצא לוויה צבאית מבני ברק, זה לא יקרה שתצא לוויה צבאית מסנהדריה, לא יקרה כי יש לנו היום ממשלה שמכשירה את ההשתמטות והופכת אותה לסיפור הצלחה לחרדים.

  החרדים, יודעים רק לדרוש ויודעים רק איך לקבל, אבל לא מוכנים לתרום משהו גם למדינה שנותנת להם את כל הזכויות ואפילו יותר.

  אם הם לא רוצים ללכת לצבא, אם הם לא רוצים ללכת לשרות לאומי אם הם רוצים לחיות פה כלומדי תורה..... .מבחינתי זה בזוי ביותר.

  כל אדם צריך לתרום, והמינימום הוא שרות לאומי אבל רוב החרדים שאנו רואים איך הם נלחמים בשוטרים יכולים להיות פצצה של חיילים.

  אבל הם משתמטים בהכשר של נתניהו ששומר על החיים שלו ונאחז בקרנות המזבח.

  זה עצוב. זה כואב.

  שאני רואה את הילדים של אחי, שאני רואה את הבן של קרובי משפחה שלי שמתגייס לצבא ומצד שני אני רואה את החרדים שרק הופכים את המדינה, חוסמים אותה והם אנשים שלדעתי יכולים לתרום מכוחם וחוכמתם לצבא, שאני רואה את ההשתמטות הזו ושאני רואה איך מכשירים אותה ליבי ליב בוכה וכואב.

  70 שנה המדינה הזו קיימת. 70 שנה היא חוגגת.

  אבל מרגע לרגע המצב פה נהיה מתסכל יותר.

  החרדי משתמט.

  החילוני מפרנס אותו ושומר עליו.

  ראש הממשלה בחקירות ומוכן למכור את כולנו בשביל הכסא.

  והיום עולה החוק שבעצם אומר ...... תשמט חבר. זה משתלם ביותר.

  אז מה עוד נשאר לנו מהתקווה של המדינה פה. לטעמי שום דבר.

  החרדי ימשיך לחלוב את הקופה של כולנו עד כמה שרק יוכל.

  החרדי ימשיך לחסום לחילוני את כל הדברים כולל תחבורה ומרכולים בשבת.

  החרדי ימשיך להשתמט מהצבא ובכלל

  החרדי ידרוש קצבאות כספים ועוד ויקבל את הכל לפני כולם.

  ואנחנו.....

  נממן אותם, נשרת במקומם, נגן עליהם

  ולהם לא תישפך אפילו טיפה אחת של דם.

  ויותר מזה

  האמא שלהם והאבא שלהם לא יבכו כמו כולם בבית העלמין הצבאי והדבר היחידי שהם יבכו בו הוא כי השפריצו עליהם מים של בועש אבל נראה לי שגם מזה הם נהנים ושמחים.

  כך זה ימשיך לצערי ושוויון בנטל לא יהיה פה לעולם.

  החרדים ימשיכו בשלהם

  החילוניים יבכו

  הלוויות ייצאו מכל מקום חילוני או מקום של כיפות סרוגות

  ואנו לא "נזכה" לראות לוויה צבאית שיוצאת ממאה שערים

  כי ההשתמטות היא בראש.

  כמה עצוב שאין שוויון בנטל לא רק בחיים אלא גם בין המתים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין