כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  0

  כחלון - לך הביתה (לא בגלל מה שאמרת לביבי) בגלל התוספת של 6 ש"ח לקשישים.... תתבייש, לך הביתה שלום - בושה

  1 תגובות   יום חמישי, 15/3/18, 23:51

  שני דברים בחיים שלי יכולים לחרפן אותי ולהוציא אותי משווי המשקל. שני הדברים האלה לפני הכל יכולים לגרום לי להכנס לאטרף במלוא מובן המילה.

  האחד, הדבר שמבחינתי הוא בראש זה ילדים או חולים בכלל שלא מצליחים לקבל את התרופות שלהם ובגלל זה חיים חיים קשים ונאבקים בשביל הרצון לחיות.

  השני – לראות זקן שחי בזבל, זקן שחי בדירה עלובה, לראות זקן רעב, לראות זקן שקר לו, לראות זקן שאין לו כסף לקנות תרופות לראות זקן שחי בחרפת רעב, לא משנה אם הזקן הזה הוא ניצול שואה או שהוא פשוט..... זקן שהגיע לתקופה שלו שהוא כבר "אדם מבוגר" שיכול להיות גם עם בעיות בריאות או...... סתם אחד שחי בבית עם זוגתו או לבד, וצריך להתפרנס ולחיות בכבוד בזמן שלו שעוד נותר והאמת ..... רצוי גם שזה יהיה טוב. לראות זקן במצב נואש מבחינתי זה אות קלון לחברה הישראלית

  אבל יותר זה אות קלון

  לשר האוצר וראש הממשלה שלא עושים כלום לא למען זה ולא למען זה וכל מה שאיכפת להם זה איך הם מעבירים את התקציב שלהם עם החרדים ועם השותפות האחרות, נותנים אתנן אבל לאלה שבאמת צריכים את הכסף הזה בשביל חיים בריאים או חיים בכבוד.... המדינה הזו עושה עליהם סיבוב אחד גדול.

  על התרופות שלא נותנים לילדים ועושים אייפה ואייפה כבר כתבתי רבות וקראתי לאדון כחלון להחזיר את המפתחות וללכת הביתה, אני גם משוכנע יותר מכל שאם חלילה מישהו מבני משפחתו של כחלון היה חולה במחלה ארורה כזו או אחרת והיה זקוק לתרופה שעולה מאות או מליונים של שקלים כחלון היה ממציא גם את התוכנית – נטו תרופה. אין לי ספק בכלל בזה שהוא היה עושה את זה אבל כנראה שכולם שם בריאים ואני מאחל מכל  ליבי למשפחתו חיים נפלאים אבל אם חלילה מישהו מהם או מישהו ממקורביו היה חולה ..... אין ספק שהייתה יוצאת על ידי מפלגת כולנו והעומד בראשה כחלון, תוכנית – נטו תרופות כדי.... לעזור ובמיוחד ... ל....

  אבל היום אני רוצה להתמקד על משהו אחר והוא הקשישים וניצולי השואה וזה לאחר שהיום במקרה עם הקפה של הבוקר שישבתי עם ההורים שלי שיבדלו לחיים ארוכים, שהם כבר מעל גיל 80, וישבנו ביחד וקראנו את ידיעות אחרונות וראינו את המאמר שבו כתוב שממשלת ישראל שידרגה לקשישים את קצבת הזקנה ב......... סכום המדהים של .... 6 שקלים חדשים.....

  בושה. זה מילה פשוטה, ביזיון, זה מילה פשוטה,  ומה אגיד לכם, אם זה שר אוצר חברתי אז מה עוד נשאר.

  באותה נשימה של אישור המחווה לקשישים אישרו לחברי הכנסת תוספת משכורת של 5000 שקלים חדשים לחודש......  מישהו מבין את זה ? לחברי הכנסת מאשרים תוספת חודשית של 5000 שקלים ולזקנים ולניצולי השואה מאשרים..... שישה שקלים. כמה פוגע, כמה מעליב, כמה בושה, איזה ביזיון לשר האוצר שרק אתמול העביר את התקציב ופרסם הודעה שהוא העביר את התקציב הכי חברתי שישראל ידעה.

  האם זה כך ? האם זה חברתי ?

  האם מצפים שקשיש יחיה מ 2301 ₪ לחודש וגם יקנה תרופה, גם ישלם מים וחשמל, גם יקנה אוכל וגם וגם וגם מסכום כזה עלוב ? האם זה חברתי ? האם זה לא לעג על כולם של ממשלה הזויה ? האם זו ממשלה חברתית או שזו ממשלה עלובה ורעה ? והתשובה שלי היא אחת – זו ממשלה עלובה שכל מה שאיכפת להם זה התחת שלהם שיישב על הכסא ויותר מזה הם עוזרים רק למי ? למי שהם יכולים אולי לזכות ממנו לקולות בבחירות הבאות – כן, מחיר למשתכן, נטו משפחה, נטו תינוקות נטו בטיח ונטו בלטה ונטו.... כחלון...... כן, לזה דואגים כי שם מצוי הפונטציאל של המצביעים של מר כחלון ולכן הוא צריך לפנק אותם.

  כחלון נוח לו לפנק את המצביעים הפוטנציאלים שלו. כחלון נוח לו לפנק ולהטיב עם אלה שהם כנראה הבוחרים שלו בבחירות הבאות, כחלון נהנה לדאוג להם ולתת להם הנחות מס  בקנייה באינטרנט ומה לא רק ... שיצביעו עבורו בבחירות הבאות

  אבל לקשישים ? לניצולי השואה ? מי איכפת לו בכלל בממשלה העלובה הזו שמרגע לרגע נראית יותר רעה ומסריחה.

  האמת, שראיתי היום את הדבר הזה ודיברתי עם אמא ואבא שלי על זה אמא שלי שהיא לא בת 18 כבר אמרה במילה אחת את הכל.

  עלבון.

  מה שכחלון עשה עם הדבר הזה הוא פשוט יריקה בפרצוף לכל הקשישים באשר הם במדינה, למייסדי המדינה, לאלה שבנו אותה לאלה שהקימו אותה, לאלה שתרמו למען המדינה הזו ובזכותם אנחנו כאן וקיימים כאן ומה שנעשה כרגע עם הוספת ה 6 שקלים שגם זה פתטי לגמרי, מה שקרה פה רק מוכיח שהמדינה לא שמה על אנשים אלה כי הם ..... בעמדת המתנה לבית הקברות מתישהו ואין צורך לדאוג להם כי... בין כה הם... יתפגרו בקרוב וסלחו לי קשישים וניצולי שואה יקרים, אני מאחל לכם חיים ארוכים, בריאים וטובים אבל נראה הדבר שמנהיגי המדינה ובראשם שר האוצר כחלון רוצים שתירקבו בגיהנום ותעלמו מכאן ולא יהיה צריך לשלם לכם כסף בכלל כי... מי אתם בכלל.

  אם אני אגיד בלב שלם – אני מקווה שכחלון יתפוגג בבחירות הבאות או שאולי אחרי הראיון שלו היום בערוץ 2 שבו הוא העביר מסר לנתניהו שיתפטר אם יגישו כתב אישום אני מקווה שהליכוד יעשו לו כיפה אדומה ויסבירו לו....... את הכל מקרוב. כחלון בגד בשני קהלים בתקופה הזו

  בניצולי השואה והקשישים – וזאת עשה ...... באופן מחפיר
  בביבי וחבריו כאשר אמר היום... כתב אישום יוביל את נתניהו הביתה והוא יפרק את הממשלה.

  אני מקווה שאם הוא לא יעוף בגלל האופן המחפיר שבו נהג לקשישים, אני מקווה שאת הבוקס בפנים הוא יקבל מביבי והליכוד ... והם יראו לו מאיפה....... הוא יאכל אותה יותר מהר.

  לא שאני נותן לביבי קרדיט, כי הוא בסופו של דבר ראש הממשלה והוא האיש האחראי על כך שבני האדם במדינה יחיו בכבוד וכמו שהוא דאג לאבא של שרה אני מצפה שגם כך ידאג לשאר העם הקשיש שלא חי בפשטות וזקוק לעזרה ואפילו עזרה כבירה.

  כחלון, אלף נטו משפחה, אלפיים מחיר למשתכן, שלושת אלפים נטו תינוקות לא יצילו אותך מהבושות שאתה עושה ומההתנהגות הקלוקלת שלך לזקנים ולניצולי השואה.

  אתה צריך להתבייש לך, אתה צריך לעשות חושבים ולהבין שפישלת בגדול ופגעת באנשים רבים וחשובים.

  לדעתי, אחרי ביזיון כזה מול אנשי הדור המיסד של המדינה וניצולי השואה אתה צריך לעשות שני דברים חשובים:

  קודם לקחת מהרזרבה של ה 10 מיליארד שסיפרו לנו שיש לך כזו בקופה הקטנה..... ולתת לכל אל שזקוקים להם את העזרה הנכונה, להכפיל את קצבת הזיקנה, לתת להם עוד הטבות, לסייע במגורים לראות שהם מקבלים את החיים הכי טובים והכי מושלמים.

  בוא רק אספר לך כחלון, שהייתי בלווית החבר שלי בדנבר, סיפרו לי ההורים של החבר שנפטר מה מקבל הסבא של החבר והוא בן למעלה מ 80 שנים והכל מהמדינה:

  הוא מקבל דירה שכורה במחיר מדהים מרוהטת במקום ראוי ומיוחד, הוא מקבל כל יום עזרה, הוא מקבל מבשלת שבאה לבשל לו, הוא מקבל מנקה שדואגת לו לניקיון הבית כל יום או יומיים, הוא מקבל מועדונית והסעות אליה כדי שלא יהיה משועמם כי הוא לבד (הסבתא נפטרה), הוא מקבל ביטוח רפואי אמריקאי עד הגרוש האחרון, הוא מקבל דמי כיס שיהיה לו מעבר לכך ועוד ועוד ועוד דברים וכן, כך אמריקה דואגת לקשיש שנמצא שם באופן מדהים ומכובד.

  זה רמת הציפיות שאני רוצה פה לכל קשיש וקשישה, זה רמת הציפיות שאני רוצה פה לכל ניצול או ניצולת שואה, כן, זה המגיע לכל אלה עד הגרוש האחרון ולפני כולםםםםםםםםםם. לפני נטו משפחה, לפני מחיר למשתכן ולפני החרדים שלהם אתה נותן כסף בלי להסס וכמו שראינו איך שרק השבוע קיצצת לכולם ואילו לחרדים הוספת 30 מליון שקלים לעוד כמה ישיבות.

  אחרי שתיתן להם, אחרי שתדאג להם ולכל החולים, אחרי שתדאג לכל אלה שבאמת צריכים את העזרה ואחרי שתפסיק לפגוע בהם ולהעליב אותם כי כל מה שחפצה נפשם היא לחיות בכבוד או לחיות עם בריאות תקום מעל הבמה ותבקש מכולם סליחה.

  ואם אתה לא מסוגל לתת לזקנים, לקשישים, לניצולי השואה, לחולים, אם אתה עסוק רק במתן אתנן לאלה שהם...... מצביעך הפוטנציאלים בבחירות הבאות, הכי חשוב שתעשה זה שתחזור לאמא באולגה, שתחזור לאמא שלך שנמצאת שם תיכנס לבית שלה ותשאר שם ותבין מה זה קשיש למרות שאני בטוח שאמא שלך מרופדת עד הקצה וראינו איך אתה דואג לה שרצו לסגור את סניף הבנק ליד הבית שלה ....אז בזכותך.... הסניף נשאר קיים. כי רצית לדאוג לאמא שלך היקרה לך -  היקרה באדם.

  תנסה לחשוב כחלון, שכל הזקנים האלה שמקבלים 2300 שח בחודש הם אבא או אמא שלך. תנסה לחשוב איך הם חיים וכמה הסכום הזה עלוב ואפילו מעורר חלחלה. תנסה להבין מה זה חולה שלא מקבל תרופה ויותר מזה הוא מאבד את התקווה.

  תנסה להכנס לנעליים שלהם ותבין

  שאתה אדם רע, אתה אדם שאולי למראית עין נראה טוב

  אבל מבחינתי לפחות אתה כחלון – אתה אדם רע בכל המובנים.

  אם אתה לא מסוגל לדאוג לקשיש, לניצול ולחולה ואם אתה רק מסוגל לדאוג לבוחר שלך אז כנראה שאתה באמת לא ראוי להיות נבחר במדינה הזו ורצוי.... שתיקח את רגליך, ותלך הביתה כי אדם כמוך לא ראוי להיות שר בממשלה ובטח לא.... שר האוצר שחי לו..... בכלכלת בחירות מהיום הראשון שהוא קיים.

  לך הביתה כחלון.

  פגעת בקשישים, פגעת בניצולים, פגעת בחולים

  עוד מעט יגיע יום השואה ואז תספר לכולם שאתה עושה רבות למען כל אלה אבל כולנו יודעים שאתה כולך רוח וצילצולים ואולי עכשיו תספר סיפורים שאתה עוזר להם ואתה מקסים אבל הכל שקר עטוף במרמלד, והכל הצגה אחת גדולה עלובה ועצובה.

  תעשה רעש בקרוב ותספר שאתה עוזר להם. תורם להם, הולך לקראתם ויום אחרי יום השואה  תעלם לכולם... כי ...... אתה לא עושה שום דבר.

  לך הביתה כחלון, ומקווה שהליכודניקים שנפגעו ממך היום ונתניהו בראש

  יעשו לך את  הכיפה אדומה הכי כואבת

  כי לי כואב הראש ממך

  אמא ואבא שלי נעלבו ממך עד דמעה.

  וכל מעשיך הם...... בושה אחת גדולה וחרפה.

  תתבייש כחלון.

  שישה שקלים תוספת.

  מה עוד יש להגיד ולדבר.

  ביזיון.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   .

   בדיחת 6 השקל לשון בחוץ

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין