כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול באקנה/פצעים מוגלתיים בפנים ללא שינוי בתזונה שלך|איריס לוי

  0 תגובות   יום רביעי, 18/4/18, 09:59

  ההבטחה כי יש פתרון מהיר לחיסול החצ'קונים/פצעים כואבים מוגלתיים בפנים ובגב על ידי שינוי בתזונה שלך המונע את חזרתם מאד מפתה, אך לצערי הפתרון לאקנה פצעי הבגרות הפצעים המוגלתיים בפנים לא יבוא עם שינוי בתזונה שלך ובאורח החיים שלך זו לא הסיבה העיקרית להתפרצות אקנה/פצעי הבגרות בכל גיל- שלא יעבדו עליכם!

   

  מדוע לא ניתן להיפטר מהפצעים המוגלתיים והכואבים בפנים ובגב בטיפול מהיר או ע"י שינוי בתזונה שלך? שלא יעבדו עליכם!

   

  רופאי עור בכירים מנפצים כמה מהמיתוסים המקובלים על אקנה, פצעי בגרות.- ועל שינוי בתזונה שלך - בספרם "אקנה הסיפור האמתי הכל על פצעי בגרות"  

   

  במחקרים שנעשו לא ידוע על קשר בין אכילת מאכלים מסוימים להתפרצות פצעי בגרות, פצעים מוגלתיים, אקנה בפנים. זהו אחד המיתוסים הנפוצים ביותר בקרב בני נוער, ואף בקרב הוריהם. את עיקר האחריות מטילים על מאכלים כמו, שוקולד, פיצוחים, טוגנים וגבינות צהובות. במחקרים שנעשו עד כה שללו כל קשר בין פצעים מוגלתיים בפנים, פצעי בגרות לבין אכילת שוקולד או מאכלים עתירי שומן.

   

  לפני הכל חשוב לזכור, שאקנה היא מחלת עור המושפעת משינויים או תהליכים הורמונליים בגוף. אמנם לעיתים היא יכולה להיגרם או להחמיר עקב חשיפה לחומרים מסוימים, ועלולה לשוב ולהתפרץ עקב השימוש בתרופות מסוימות, או שימוש בתכשירים קוסמטיים שאינם מתאימים, אך ברב המקרים היא אינה קשורה לגורמים חיצוניים- כמו שינוי בתזונה שלך -שלא יעבדו עליכם.

   

  על תגידו שזה יעבור - לעיתים לילדים ולבני נוער, מתבגרים קשה לשמור על שיגרת טיפולים, וכאן תפקידו של ההורה לסייע להפוך את הטיפול בפצעי הבגרות , אקנה להרגל יומיומי כדי שהטיפול ישא את התוצאות.

   

  וכל זאת כמובן על פי הנחיית איריס לוי - מומחית לטיפול באקנה בבני נוער ומבוגרים בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF.

   

  הטיפול ניתן כטיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות שאך זה סיימו קורס וניסיונן אינו מוכח, כפי שמקובל במכונים גדולים העוסקים בתחום.   

   

  בגיל ההתבגרות קיימים גורמים שונים המעוררים את התהליך הפתולוגי הגורם להתפרצות/הופעת החצ'קונים, פצעי הבגרות, פצעים פצעונים שומנים שחורים - אקנה.

   

  הגורמים העיקריים והמשמעותיים הם:

   

  שינויים הורמונאליים האופייניים לגיל הבגרות אצל נערים ונערות בגיל ההתבגרות. וזו אחת הסיבות העיקריות שלא ניתן להבטיח טיפול או פתרון מהיר לחצ'קונים בפנים בשילוב עם שינוי בתזונה ובכך ולמנוע את חזרתם! שלא יעבדו עליכם!

   

  זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות – הטיפול  באקנה, פצעי הבגרות בפנים ובגב,  בחצ'קונים פצעים פצעונים שחורים שומנים חטטים צלקות וכתמים תלוי ב- מצב העור, סוג הפצעים, רמת החצ'קונים, עומק הנגעים, תגובת העור, בחירת התכשירים הנכונים לטיפול, סוג העור ומצבו.

   

  • . על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

   

  מילת המפתח לפני טיפול בפצעי הבגרות, החצ'קונים הפצעים המוגלתיים הכואבים בפנים ובאזור הגב היא תיאום ציפיות. בשיחה מקדימה עם כל מטופל אני מסבירה שאין העלמה מוחלטת של הפצעים, הכתמים והצלקות, אלא שיפור משמעותי בנראות ובבולטות שלהן. כן יש טשטוש, עידון, החלקה, הבהרה, אך לא ניתן להגיע לצמיתות, או למאה אחוז שיפור והטבה, תמיד יישארו עכבות באזור המטופל .

   

  החצ'קונים, הפצעים והפצעונים נוטים לתקוף ולהופיע בגיל ההתבגרות, בדיוק כאשר בני הנוער במצב הפגיע ביותר שלהם, בונים קשרים וחברויות עם בני גילם – והפצעונים, החצ'קונים העור השומני והכתמים כל התופעות הנלוות לפצעי הבגרות/אקנה בפנים עלולים להפריע ואף יכולים לגרום למתבגרים להתבייש בעור שלהם. הדימוי העצמי וההערכה העצמית עלולים לסבול מכך. ואכן, מחקרים רבים מצביעים על כך שבני נוער הסובלים מפצעונים, חצ'קונים בגיל ההתבגרות מראים גם סימפטומים של חרדה ודיכאון, נוסף על הערכה עצמית נמוכה והשפעה על התפקוד בחברה ובבית הספר.

   

  גנטיקה - מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות משפיעה אף היא. מתח נפשי, תזונה, שימוש בתרופות, שימוש בתכשירי קוסמטיקה שאינם מתאימים אף הם עלולים להגביר את הסיכון לפצעי הבגרות. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - וכפי שציינתי ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

   

   

  יש טיפול חדשני לפצעים מוגלתיים וכואבים בפנים ובגב בטכנולוגיית IPL ו- RF

   

  ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - וללא פגיעה בכבד.

  ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי מקום העבודה שלך - ללא ויטמינים 

   

   

  איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. כ- 18 שנים רק בתחום טיפול בעיות עור.

   

  הטיפול בחצ'קונים פצעים, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - אקנה בפנים, בגב, ובישבן - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

   

  קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

   

  הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונלית מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק על פי מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, אפשרויות לטיפול ושיפור. מתן פתרון יעיל ואפקטיבי, בחירת התכשירים הנכונים והמתאימים לשימור המצב בבית בהתאם לסוג העור ומצבו. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון