כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  העובדות הסוציאליות בבטוח לאומי - לב של אבן - ללא נשמה - רוע ורשע זה הן, לא פנים של תקווה

  0 תגובות   יום ראשון, 29/4/18, 01:13

  כשפגשתי את המוות ביוני 2001, שאמרו להוריי שהגעתי לבית החולים שאין סיכוי והסיכוי שאצא מבית חולים חי הוא קלוש פגשתי את מלאך המוות והוא נתן לי תקווה ונתן לי אפשרות לחזור לחיים ולפתוח דף חדש - אחרי שבועיים יצאתי על שתי רגליי מבית החולים ולא בתכריכים)

   

  שפגשתי את העובדת הסוציאלית של ביטוח לאומי שבקושי הרווחתי 15000 ש"ח לשנה, והייתי במצוקה קשה מכל כיוון - היא הסתכלה עלי ואמרה לי - לך מכאן, אין לך מה לחפש אצלי, אתה נראה טוב - תסתדר לבד

   

  מלאך המוות נתן לי הזדמנות נוספת לחיים

  העובדת הסוציאלית בביטוח לאומי - לא נתנה לי הזדמנות אחת אפילו ושלחה אותי לישון על ספסלים בגנים ושלחה אותי לאנחות ולתסכולים


  מזלי..... שיש לי הורים נפלאים

  התעמרות העובדות הסוציאליות בביטוח לאומי, לב של אבן, אטומות, שמחכות ליום שנמות, נתפגר, ואם אתה ישר, הגון ואמיתי, שכח מזה שהגוף שאמור לתת לך את התקווה, יעזור לך אלא רק ימצוץ את  דמך, עד הטיפה האחרונה.

   

  ישבתי וראיתי סרט עכשיו ביס 3 שדיבר על התעמרות של פקידי הביטוח הלאומי באנשים והלב נחמץ והלב כאב ופשוט הזדהתי עם הסרט בכל רגע ורגע. שהתחיל הסרט לא רציתי לראות את זה כי לא רציתי לפתוח את הפצעים מהתנהגות הפקידים בביטוח הלאומי והכוונה שלי היא לא לפקידים שנותנים שרות בדלפקים אלא הכוונה פה היא לעובדים הסוציאלים של ביטוח לאומי שלדעתי הלב שלהם הוא לא לב של אדם, הלב של העובדים הסוציאלים וועדות הרפואיות זה לב של אבן ולא לב של אדם בכלל.

  בסרט ראיתי איך אדם, חולה, שלא מסוגל כמעט לעשות דבר, אדם מבוגר, מבקש את עזרת המדינה על מנת שהוא יוכל לחיות בכבוד ובאופן ראוי והפקידים, שולחים אותו כל פעם מחדש, ללא כל עזרה, ללא כל רצון לעזור, בהתעמרות, בדרך בזוייה כאילו הוא הנבל הכי גדול בכיכר העיר הגדולה. כל פעםשהגיע לפקידה בביטוח הלאומי היא התייחסה אליו כמתנשאת, כאחת שנמצאת גבוה מעליו ובדרך שרק מעוררת הרבה תהיות האם בשביל זה הם נולדו או שהם נולדו על מנת לעזור לאנשים ולתת להם את הכוח, את העזרה המקסימאלית שרק ניתן או שמא הם האנשים שצריכים להגן על הקופה של הביטוח הלאומי ולתת לאדם משהו ..... זה פשוט בזיוני.

  האיש חטף התקף לב, חי בדיכאון, עשה כל שיכל לחיות באופן ראוי ולא בזוי, ביקש כולה רק ועדה רפואית שתיתן לו את מה שבאמת מגיע לו ובסופו של דבר כאשר כבר אחרי טונות של עינויים והתעמרות ביום שהוא הגיע לועדה הרפואית, כבר פגש שם אדם שהסביר לו מה קורה, והלך לשטוף את פניו לפני הועדה אבל כבר ליבו, ליבו לא יכל לעמוד יותר במתח ובעצבים, ובחדר השרותים, כאשר הוא שוטף את פניו, התמוטט ומת, ולקח את הכל עם עצמו לקבר רגע, לפני שהגיע הזמן לדבר בועדה.

  ובעצם, למה הדבר הזה דומה.

  לפקידים של ביטוח לאומי בישראל, לעובדים הסוציאלים בביטוח לאומי ישראל 2018, שליבם, ליבם הוא גוש של סלעים ואבנים ולא סתם, בזלת, משהו כזה שלא נכנס בו טיפה נשמה והם אולי בכלל אנשי פח ולא אנשים עם לב בכלל אפילו אולי לא האבן היא בלב שלהם.

  העובדים בביטוח לאומי שאני פגשתי עד היום, אלה שאני נתקלתי בהם הן נשים מדושנות, כאלה שאי אפשר לומר שהן כאלה שמוכנות לעזור ואם הן מראות שהן רוצות לעזור זה הכל הצגה כדי להגיע לשורה האחרונה, תסתדר לבד, תחיה לבד ואם לא תקבל התקפת לב בסוף ותמות תבוא ונראה אולי..... לא תקבל כלום.

  זה לא משנה בביטוח הלאומי בישראל אם יש לך טינטון ועוד מחלות, או שיש לך גדיעת איבר או מחלה בכלל מטורפת.

  אם הגעת לועדה הרפואית בביטוח לאומי עמדת המוצא שלהם היא – אתה שקרן.

  לא משנה איזה מסמך תביאו להם – אם לא שומעים או אי אפשר ללכת על הרגליים או אולי אין לך כליה או עין או ..... לא משנה הבסיס של העובד הסוציאלי הוא – מי שבא לבקש הוא שקרן פתלוגי והם....... הם הקדושים.

  אמרו לי פעם תשקר, תעשה הצגה וכך תזכה בדברים מהביטוח הלאומי, כי אם תבוא ישר והגון לא תזכה מהם לכלום. אם תגיד להם את האמת על מצבך, תקבל – נע בעין ואולי גם את זה לא.

  אמר לי פעם מישהו – יש לי אוטו, יש לי בית, אבל את הבעלות על האוטו העברתי למישהו במשפחה, את הדירה רשמו על שם סבתא וכך אני זוכה לקבל קיצבת הכנסה ועוד קצבת נסיעה ועוד קצבת ככה ועוד קצבת ככה.

  שאלתי אותו למה עשית את זה ? וידוע שיש לו בעיה באמת אמיתית, אז הוא אמר לי – אם הם יראו שיש לי דברים, אז אני לא אקבל כלום, וגם אם מגיע לי, אז סבתא רשומה על הדירה... למרות שהיא כבר מתה מזמן. אז..... אחותי רשומה על האוטו שלי.... אבל.... בזכות זה אני זוכה גם לקצבת ניידות, גם לקצבת הכנסה, גם לקצבת נכות.... אז בעצם..... בשביל מה לעבוד הרי אני מרוויח יותר מאשר אם אעבוד.

  אמרתי לו – אבל למה לא לקבל את הכל בדרך מסודרת ורגילה והוא אמר לי – שהלכתי בדרך הישר הביטוח הלאומי בשראל זרק אותי לקיבינימט, אז החלטתי שצריך לחצות את הגבולות ובמקום להיות ישר כמו שאני בדרך כלל, החלטתי לחצות את הקווים ולהיות שקרן, רמאי, נוכל ובעצם לעשות את הכל כדי לגרום לביטוח לאומי לשלם לי ואם כבר, אז גם יותר.

  זו לא תהיה דרכי גם אם אמות ברחוב על ספסל יוםאחד.

  זו לא תהיה דרכי גם אם ארעב ללחם ולא משנה איך ייראה הגורל.

  אני אבוא לביטוח הלאומי בראש מורם עם הצרות שלי ואראה את התעמרות הפקידים ממשיכה עד שיקחו לי את טיפת הדם האחרונה.

  לשמחתי. אני עובד ומצליח להחזיק עסק קטן.

  לשמחתי אני מצליח לחיות עם ראש מעל המים.

  מה ביקשתי אני האיש הקטן בסך הכל מביטוח לאומי שיש לי אצלם 72 אחוז נכות לצמיתות בשקלול כאשר אם הייתי לוקח רק אחד היה לי מעל 90 אחוז לצמיתות ?

  ביקשתי התחשבות בתשלום לביטוח לאומי

  ביקשתי התחשבות בתשלום למס הכנסה.

  ביקשתי התחשבות אולי בתשלום אגרות כאלה ואחרות

  לא צריך טובות מאף אחד, אני אמצא דרך להסתדר עם כל השאר

  ביקשתי רק שיעזרו לי בנושא של תשלומי ביטוח לאומי שמחסלים אותי טוטאל

  והתשובה שלהם הייתה אחת

  תשכח מזה מותק

  אתה נראה טוב, אז מה אם נתנו לך אחוזי נכות לצמיתות של 72 אחוז.

  לך תתפגר עם זה וחרה עליך והמדינה לא תעזור לך בכלל.

  ושהיום ראיתי את הסרט, ראיתי את התעמרות העובדים הסוציאלים, הכל עלה לי ונזכרתי במשפט של העובדת הסוציאלית:

  "אתה נראה טוב – אין סיכוי שנעזור לך בכלל וגם אם יש לך נכות אתה ....לא תקבל מאיתנו עזרה בכלל"

  ובפעם השניה שביקשתי עזרה למצוא מקום עבודה נוסף כדי להרוויח עוד קצת

  היא אמרה לי

  "אני לא יכולה לעזור לך – תסתדר לבד אתה לא בקטגוריה של האנשים שאני יכולה לסייע להם"

  אז מה עוד נשאר ?

  פקידים בביטוח לאומי – עובדים סוציאלים  - שהלב שלהם הוא מאבן, ולא לב פועם מזהב.

  אם מראים לכם את העובדת הסוציאלית בסרטונים בכל הפרסומות שהיא עוזרת, תומכת, תדעו לכם שזה לא אמת, זה לקוח מהסרט פנטזיה בארץ הביטוח הלאומי.

  תשאלו את אלה שמתמודדים עם הביטוח הלאומי – יום יום ושעה שעה

  תשאלו את אלה שצריכים קצת עזרה כדי להשאיר את הראש מעל המים ולא לטבוע

  תשאלו את כל אלה שזקוקים לביטוח הלאומי, לעובדים הסוציאלים שם

  ותשמעו מהרוב

  שלעובדים הסוציאלים בביטוח הלאומי

  יש לב של אבן

  יש להם לב.... שאין בו טיפה חמלה ונשמה.

  ולפעמים אני בסתר ליבי מאחל לפקידים בביטוח לאומי שטיפלו בי... שיקבלו רק את הטינטון שלי ולא לכל הזמן רק לשבוע שבועיים, שיסתובבו איתו, שירגישו מה זה רעש 24 שעות  7 ימים בשבוע, שיסתובבו שבוע ימים רק כאשר מנוע מטוס סילון יושב להם באוזן, שהם קמים, שהם הולכים לישון, שהם הולכים לעבודה, שהם עושים כל דבר ואולי אפילו שהם הולכים להצגה, שירגישו מה הוא הטינטון וזה עוד ... יחסית קטן ואני רוצה לראות אותם איך הם יתנהגו אחרי שבוע

  אני מאמין

  שבעזריאלי למטה יהיה אוסף גדול ורב של אלה שקפצו מהגג אחרי שהיה להם טינטון.... שבוע ואם הם לא השתגעו.... אז....

  אין לי מושג איך אני מצליח לשרוד את הטינטון.

  אבל יותר מזה אני לא מצליח להבין איך אני הצלחתי לשרוד ולהסתדר עם הפקידים המתעמרים בביטוח לאומי

  הגיע הזמן שמשהו שם ישתנה

  ואם צריך לעשות לעובדים הסוציאלים ניתוח לב פתוח ולהחליף את הלב של האבן בלב אחר אני ועוד רבים מחבריי הרבים נשמח ונשמח גם יותר מזה להגיש לכם כוס תה וחיבוק כי אולי אז תגלו שיש דבר כזה נשמה ויש גם דבר כזה אנשים בעלי מוגבלויות שאוכלים חרה כל שעה וכל דקה.

  איש לא יעשה להם ניתוח לב פתוח ואיש לא יחליף את הלב של האבן של העובדים הסוציאלים והועדות הרפואיות בלב אנוש.

  עובד סוציאלי בביטוח לאומי = זה לב של אבן. כמה חבל.

   

  והערה לסדר היום

  אני את החוויות שלי עברתי בביטוח לאומי רמלה אצל העובדות הסוציאליות

  ולעולם לא אבין, ולעולם לא אתפוס את זה, כמה רשע יש שם , כמה חוסר של רצון לעזור, כמה יש שם גישה רעה שמובילה את האדם להגיע במקום לתקווה רק לאכזבה

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין