כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  מי אמר?בטיפול אקנה בפנים אסור לנקות/לנקז שומנים/שחורים/קומודונים |איריס לוי

  0 תגובות   יום שבת, 12/5/18, 17:40

  טיפול באקנה - פצעים, בפנים, שחורים שומנים, קומודונים, בפנים ללא ניקוי/ניקוז ועדיין הפצעים שם, השומנים שם, הכתמים והחטטים – מוכר לך?שלא יעבדו עליכם!

   

  אני כבר 3 שנים בטיפול עם טיפול פוטודינמי ”אור כחול” שלא עוזר ולא משפר את מצב עור הפנים שלי – אקנה בפנים.

   

  -לקוחה בת 48 ..וזה לא נגמר, אני כל החיים סובלת, ועדיין מסתירה את הפצעים החטטים הצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…

   

  והמטפלות טוענות שאסור לגעת בפנים. אסור לנקז/לנקות את השחורים השומנים, בטענה שבלאו הכי הם חוזרים…   האמנם?

   

   

  הידעת

  ניקוי פנים קוסמטי - טיפול / ניקוי, ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים, זו אבן היסוד ללימודי קוסמטיקה! המחייב התמחות מיוחדת!

   

  הידעת

  שעל אותם שומנים, שחורים, קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne שורש הבעיה. הגורם העיקרי לתופעת אקנה בפנים?

   

  הידעת -

  מקור הבעיה של פצעי אקנה, פצעי הבגרות, פצעים פצעונים, ציסטות פרונקלים, הם אותם שומנים שחורים קומודונים עליהם מתבססים חיידקי האקנה P.Acna -אז שלא יעבדו עליכם!

   

  אצלי הטיפול ניתן לך רק על ידי בלבד ולא ממטפלות שאך סיימו קורס וניסיונן אינן מוכח. כטיפול פנימי וחיצוני בשילוב ניקוי/ניקוז השומנים השחורים, טיפול הנותן מענה ארוך טווח, עם אפקט מצטבר, הכולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו. אבחנה והבנה של סוג האקנה, מבנה ועומקה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד”כ סוגים שונים של טיפולים.

   

  לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, איזון הפרשת השומן (הסבום) בעור ומניעת היווצרות קומודונים שחורים שומנים ופצעים, פצעי אקנה, חדשים לאורך זמן.

   

  עלינו לזכור, שאקנה נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

   

  אור כחול” טיפול פוטודינמי על פי רופאים לא יעיל לאקנה דלקתית, ונדרשים בין 8-30 טיפולים.

   

  אקנה / פצעי בגרות בפנים – מתאפיין בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי לא אחיד ולא אסתטי, אדמומי, מחוספס ומגרד, נקבוביות מורחבות, פצעים פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, פרונקלים צלקות וכתמים – גירוי מתמשך ודלקת בעור, כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה – חזזית או חטטת בעברית.

   

  השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה רק בעיה פתולוגית אלא גם אסתטית. ריחם של השחורים בפנים (נגרם מהחיידקים) אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן חשוב ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים.

   

  הטיפול יעיל ואפקטיבי לשיפור ולהטבה בטיפול באקנה בפנים בכל גיל.

   

  יש טיפול לאקנה בפנים - בגיל ההתבגרות אצל נערים ונערות וגם אקנה המתפרצת בגיל מבוגר:

   

  טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF (טיפל המומלץ ע”י רופאים). המתבסס על טיפול מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים בבני נוער ובמבוגרים, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

   

  יתרונה הגדול של טכנולוגיית – IPL בשילוב אנרגיית גלי רדי RF בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני. התקדמות הטכנולוגיה כיום, מאפשרת להגיע לתוצאות לא רק בטיפול אלא גם בתופעות הנלוות לאקנה, בריפוי, הבהרת הכתמים (חומים/אדומים) ושיפור משמעותי בצלקות.

   

  אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

   

  אקנה בפנים/פצעים, שחורים שומנים נקבוביות מורחבות - מבוסס על 4 שלבים עיקריים בטיפול חדשני עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

   

  טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב השומן משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות מניעת קשקשת, יובש וקילופים איחוי וריפוי.- שלא יעבדו עליכם!

   

  לצערי לא ניתן להגיע לשיפור בכל מצב של אקנה בפנים ללא ניקוי/ניקוז יסודי של השחורים, השומנים, נקודות שחורות, קומודונים, לעיתים נדרש גם ניקוז עדין של הנגעים על מנת להגיע לשיפור המיוחל באקנה, פצעים, פצעונים, חטטים וכתמים בפנים – אחרת את/ה סוחב את אותם נגעים, פצעים ציסטות שומנים חטטים וכתמים לאורך שנים.

   

  • הסיבות לפצעים, פצעונים, ציסטות וכתמים המופיעים על הפנים בגיל מבוגר נגרמים לרוב מחוסר איזון הורמונלי ובאחוז גבוה יותר אצל נשים- בעיקר מצבים של הפרשת יתר של הורמונים אנדרוגניים – כל אלה יכולים להחמיר אקנה.

   

  זה יכול לקרות בהחלפת גלולות או בהפסקת גלולת, סביב המחזור החודשי, טיפולי פוריות או הפרעות הורמונאליות אחרות. כל הסיבות הללו יכולות לגרום להתפרצות או החמרה באקנה.

   

  גם בגיל 41-37- וגם בגיל 45. יש טיפול לאקנה הורמונלי בגיל מבוגר

   

  ללא תופעות לוואי – ללא שינוי באורח החיים שלך – ללא שינוי מקום העבודה שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא ויטמינים – ללא תרופות – ללא בדיקות דם – ללא פגיעה בכבד.

   

  הטיפול ניתן לך ע”י איריס לוי עצמה מומחית רק לבעיות עור (כ-18 שנים רק בתחום טיפול בבעיות עור).

  איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון