כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול באקנה הורמונלי קשה בפנים?זה לא טיפול קל ומהיר|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 20/7/18, 10:53

  ''
  ''

   

  על פי פרסומים - השיטה הנפוצה כיום לטיפול באקנה פעילה בפנים – אקנה הורמונלי קשה בפנים, ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, הינה על שיטה טבעית עם תוצאות מהירות - הניתן לך כ"טיפול פנים רגיל"...

   

  שיטת טיפול המבוססת על סידרת תכשירים, קרמים קוסמטיים, עם חומרים החודרים לעומק העור במטרה לעצור התפתחות פצעי אקנה, וחומרים הפועלים על החלק החיצוני של העור להעלים סימנים וצלקות ...שלא יעבדו עליכן! 

   

  טיפול על ידי מריחת תכשירים, קרמים קוסמטיים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול שילוב "אור-כחול" או "מנורת לד" והבטחה שתוך 30 יום נעלמים הכתמים האדומים/חומים הפצעים הפצעונים הציסטות ותקבלי עור חלק ונקי...שלא יעבדו עליכן!

   

   

  • על פי פרסומים: הטיפול במריחת תכשירים, או חומרים שנבדקו ונוסו לאורך השנים על מאות מטופלים המשמשים לעיסוי באזור הפנים הנגוע - חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הפצעים, הפצעונים, הכתמים והצלקות לאזורים נוספים, ולהחמרת הדלקת.


  מריחת קרמים קוסמטיים גם  ֵ באקנה פעילה בפנים הינו טיפול חיצוני בלבד, שאינו חודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ולא עובד/לא פועל על שורש הבעיה, חיידקי אקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה.

   


  האם זה מוכר לך? על פי פרסומים: מטופלת שעברה טיפול באקנה הורמונלי, ללא תופעות לוואי וללא כאב, בשיטה טבעית עם תוצאות מהירות, כותבת

   

  גם אחרי הטיפול - עדיין יש לי פצעים ובעיקר הרבה הרבה שחורים שמהם אני סובלת שנים ארוכות, אין לי אקנה חמור, יש לי אקנה די קל, אבל רוב פני מכוסות "שחורים" ו"לבנים"..יחד עם פצעים פנימיים ולעתים 2-1 מוגלתיים" גמר ציטוט. 

   

  האם ידעת? שחורים| שומנים| קומודונים| פנימיים או חיצוניים, שמהם את סובלת שנים רבות יכולים להיות גם מאופיינים כאקנה קומודוניקה - אקנה שמאוד קשה להיפטר ממנה.

   

  הגישה הרווחת בטיפול אקנה הורמונלי קשה בפנים, ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, שטיפול באקנה הורמונלי ע"י מריחת קרמים ומסכות ללא ניקוז | ללא ניקוי | וללא הוצאת השחורים, השומנים, הקומודונים, ניתן יהיה לתת מענה קל ומהיר, ללא תופעות לוואי, וללא כאב, סופי ולצמיתות לאקנה הורמונלי קשה בפנים - האמנם? שלא יעבדו עליכן!


  האם ידעת שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

   

  האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים  מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים? 

   

  האם ידעת - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי בפנים? 

   

  בפצעוני האקנה בפנים ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבבבלוטות השומן בלוטות החלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה – אקנה הורמונלי קשה בפנים.


  האם חשבת שע"י מריחת קרמים ומסכות ניתן לפתור את בעיית אקנה הורמונלי קשה בפנים?

   

  האם חשבת שע"י מריחת קרמים ומסכות ניתן לחסל את החיידקים הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי קשה בפנים? החיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה בעור?

   

  האם חשבת שניתן לומר סוף לאקנה הורמונלי בפנים? תוצאות כבר מהטיפול הראשון ללא תופעות לוואי וללא כאבים? שלא יעבדו עליכן!

    

  https://www.iris-levy.co.il/חדשני---אקנה-פצעים-על-רקע-הורמונלי-ב-IPL-ו-RF

   


  ידוע שהטיפול במריחת קרמים ומסכות, חומצות "אור כחול" או "מנורת לד", באקנה הורמונלי קשה בפנים נותן מענה שטחי ולטווח קצר ביותר. 

   

  יש טיפול לאקנה הורמונלי קשה בפנים טיפול אפקטיבי יעיל וארוך טווח - הטיפול בשיטת IPL ו- RF - טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח 

  כטיפול אישי ופרטני - פנימי וחיצוני -

   

  טיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפולי אקנה בשילוב טכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

   

  טכנולוגית IPL יעילה גם בייבוש הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.

   

  אחד מיתרונות הטיפול הטבעי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF באקנה הורמונלי בפנים, למעט אדמומיות נקודתית ולעיתים תחושת רגישות שחולפת, אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה


   

  ללא תופעות לוואי - ללא רואקוטן - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד. 

  סקפטית? לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי להתרשם מעשרות הממליצות באתר ואף לקבל טלפון להתקשרות.

   

  נגעי אקנה בפנים מתפתחים בעקבות יצירה מוגברת של בלוטות החלב בלוטות השומן בעור והייצרות או חסימה של פתח זקיק השיער, הצטברות החלב בזקיק הסתום מתבטאת בהיווצרות הקומודונים. החיידקים הנמצאים בשכבות העמוקות יותר, מתרבים ומסייעים להתפתחות סימני הדלקת. פצעי אקנה יכולים להיות לא דלקתיים ודלקתיים. 

   

  אקנה הורמונלי קשה בפנים מהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון. 

   

  מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים, פצעונים ציסטות, שחורים שומנים כתמים צלקות וחטטים הם נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות.

   

  מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך,אקנה הורמונלי בפנים שכיחה יותר ממה שחשבנו.נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר.

   

  אקנה הורמונלי קשה בפנים, נראית שונה בשלבים שונים ובדרגות חומרה שונות – החל מקומודונים ("ראשים לבנים" או "ראשים שחורים") "אקנה קומודוניקה" עם פצעונים אדומים או בלעדיהם, ועד לנגעים מוגלתיים גדולים, אדומים וכואבים - "אקנה ציסטית"

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות לאיריס לוי מומחית 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזבי.


  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון