כותרות TheMarker >
  ';

  יוסי קווטינסקי כותב על הכל

  בלוג שנותן במה הן לצד העסקי והן לדעות שלי על כל דבר שרק אראה לנכון. מקום להביע הגיגים , מחשבות, דעות ועוד הרבה ובין השאר לספר על עיסוקי

  לכל המגיבים, אני מבקש להשתמש בגודל הפונט האחיד, לא אות שמנה, אות רגילה - כולנו שווים וכמו שאני כותב בגודל אות רגילה - אני מבקש מכולם - תכתבו בגובה העיניים באות הסטנדרטית ולא אות שונה. תגובות בפונטים שונים מוגדלים או שמנים - יוסרו, כולנו שווים ואין פה מישהו עם גדול יותר או שהוא שווה יותר

  מגיבים בבלוג שהם משתמשים פרטיים / אנונימיים מתבקשים לא להגיב בפורום זה. אדם בלי זהות ואו אחד שלא מוכן לקבל תגובה לא תתאפשר לו הזכות להגיב בבלוג זה. הדבר נובע מכך שאנשים שאין אפשרות להגיע אליהם על מנת להעיר להם אם כתבו משהו לא ראוי לדעתי והם מסתתרים בדרך כלל אחרי שמות בדויים ומרשים לעצמם לכתוב, להכפיש ועוד.

  מוכן לקבל כל תגובה, רק מאנשים שיש להם "זהות" ויש אפשרות לתקשר איתם.

  0

  מדינת הלכה - להלן סעיפים נבחרים מתוך מצע הליכוד לבחירות 2019 לכנסת

  2 תגובות   יום רביעי, 22/8/18, 10:58

  להלן סעיפים נבחרים מתוך מצע הליכוד לבחירות 2019 לכנסת:

  חוק הלאום יעבור שינוי. בחקיקה הנוכחית חוק הלאום – מדינה יהודית.
  החקיקה החדשה של ממשלת נתניהו לאחר הבחירות – מדינת ישראל תוכרז כמדינת הלכה באופן רשמי ולא רק כמדינה יהודית. חוק הלאום יגדיר את ישראל:
  "מדינת ישראל תהיה מדינה הלכה יהודית...."

  סעיף נוסף בחקיקה:
  יום השבת יוכרז כיום שבתון לאומי כדוגמת יום הכיפורים. ביום שבת ייסגרו כל בתי העסק, מועדונים, מקומות בילוי, קניונים, חופי רחצה, שידורי הטלוויזיה יושבתו והכל מכניסת השבת ועד צאתה.

  סעיף נוסף בחקיקה:
  החל מיום שישי בעת כניסת השבת ועד מוצאי שבת יחול איסור על נסיעה בכבישים בכל תחומי מדינת ההלכה היהודית ישראל. אדם אשר ייתפס נוסע בכביש עם רכב על לוחית ישראלית, רכבו יחולט ויועבר לרשות השלטונות.

  סעיף נוסף:
  חל איסור על כל משכב זכר וכל מפגש בין גבר לגבר או בין אישה לאישה.
  יוקמו בתי סוהר מנהליים וכל החורגים ממסגרת החוק ייכלאו במאסר מנהלי ללא אפשרות שימוע למשך 60 חודשים. הם יועברו חינוך מחדש על ידי שלטונות ההלכה היהודית.

  סעיף חקיקה חדש נוסף:
  חובת לימוד תורה – מעכשיו כל אדם החי בתחום מדינת ישראל יחוייב בלימודי תורה 4 שעות ביממה. הלימודים ייערכו במרכזים שיוקמו במיוחד על ידי ממשלת נתניהו לייצמן גפני מקלב.

  פטור גורף משרות לכל החרדים:
  כל חרדי שעד היום נעצר כ"משתמט" – ישוחרר ויקבל ממדינת ישראל תואר עילוי.
  החרדים מרגע זה פטורים לחלוטין מכל שרות בצבא ההגנה לישראל.

  חוק נוסף חדש שיחוקק:
  חל איסור מרגע חקיקת החוק על חתונות אזרחיות, או כל חתונה שהיא לא חתונה יהודית כהלכה. זוג שיתחתן בחתונה לא יהודית – לא יוכר במדינת ההלכה ישראל והוא יגורש לאלתר מהמדינה או ייכלא בבית הסוהר המנהלי למשך 60 חודשים.

  תשלום מיסים:
  מרגע חקיקת החוק (כאילו שזה לא קיים כבר) – כל חרדי יהיה פטור מתשלום מיסים לביטוח לאומי ולרשות המס הישראלית היהודית. חרדי יהיה פטור מכל תשלום ויהיה מצד שני זכאי להטבות נרחבות בכל הקשור בקבלת תשלומים מהמדינה על היותו לוחם דת יהודי למען שמירה על בטחון ישראל.

  לבוש:
  מרגע חקיקת החוק, חל איסור על לבישת מחשוף, מכנס קצר וחובה ללכת בלבוש צנוע שמכסה 90 אחוז מגוף האדם.

  גבר יהיה חייב ללכת עם מכנס קצר וחולצה ארוכה, חובה תהיה על גידול זקן ופיאות, ויותר מזה חובה יהיה לשים כיפה / כובע על הראש. הליכה עם יותר מ 10 אחוז חשוף – תגרור קנס של 1000 ₪ ושליחה לחודש ימים למחנה לחינוך מחדש.

  אישה – 95 אחוז מגופה צריך להיות יהיה מכוסה, חובת לבישת חיג'אב יהודי, רק העיניים יכולות להיות לא מכוסות. החובה היא על חיג'אב בצבע שחור צנוע ותמים.

  ברית מילה:
  יילוד שייולד יעבור טקס ברית מילה על ידי רב העיר ולא תהיה כאן למשפחה זכות בחירה, הוא יעבור את הטקס הזה לפני מסירת הילד למשפחה.

  חובת תפילות:
  מרגע חקיקת החוק – חלה חובה על כל אדם הגר במדינת ישראל לביצוע התפילות שחרית, מנחה וערבית. אדם שלא יבצע את התפילות יישלח לצינוק ולאחר  60 חודשים יועבר למחנה חינוך מחדש חרדי.

  חשמל ומים:
  מיום שישי בעת כניסת השבת ועד מוצאי שבת יושבתו משאבות המים במדינת ישראל ולא יוזרמו מים בצינורות וזאת על מנת לא לחלל את השבת. מי שירצה מים יצטרך לשמור בבקבוקים בביתו מים על מנת שיוכל לבצע את רצונותיו. מערכת המים היהודית תהיה מושבתת בשבת.

  לציין, במידה וייבנו מתקנים לחשמל כשר תורשה זרימת חשמל בשבת, עד למציאת פתרון, יודממו בכניסת השבת כל תחנות החשמל ויופעלו מחדש עם צאתה.

  בכל יום השבת חל איסור גורף על העברת חשמל בכבלי החשמל במדינת ישראל.

  בתי חולים:

  בתי החולים יעבדו בסופשבוע רק על ידי רופאים ואחיות שאינם יהודים. חל איסור גורף על העסקת עובדים יהודיים בבתי החולים – לא רופאים, לא אחיות ולא כל צוות אחר בבית החולים אסור שיהיה יהודי. חריגה מזאת תביא להשבתת בית החולים.

  בית החולים בשבת יעבוד על בסיס גנרטור כשר שיספק לבית החולים חשמל כשר למהדרין.

  משטרה:

  בסופשבוע מכניסת השבת ועד צאתה – חל איסור על העסקת שוטרים יהודיים במשטרת ישראל. במידה ואין מספיק שוטרים ערביים / רוסים / דרוזים  יישכרו מסין שוטרים על מנת למלא את המכסה וייובאו מסין ותאילנד שוטרים על מנת להשלים אח החוסר בשוטרים. במידה ולא תתמלא המכסה יושבתו הניידות וגם אם יהיה אירוע חריג תצא בכל היותר משטרת הדת לטפל ולא יהיה טיפול אחר.

  בתי משפט:

  בתי המשפט בישראל מרגע החקיקה החדשה ישפטו רק לפי חוקי התורה וההלכה. לא יהיה אפשרות לשפוט לפי חוקים אחרים . רק דין התורה יוביל את השופטים בהחלטות הדין למינהם.

  נמלי תעופה ושדות תעופה וים:

  נמלי התעופה ונמלי הים יושבתו מכניסת השבת ועד צאתה. במידה ומטוס הגיע לתחום מדינת ישראל אחרי כניסת השבת הוא יוכל לנחות אבל הנוסעים יצטרכו להמתין במטוס עד צאת השבת כאשר המטוס חונה בחניה, בשדה התעופה, לא תורשה ירידה מהמטוס והציבור יצטרך להמתין במטוס עד צאת השבת ליציאה מהמטוס.

  לסיכום:

  ממשלת ישראל החדשה בראשות ראש הממשלה כבוד הרב בנימין נתניהו, ושר האוצר גפני, שר הביטחון ליצמן ושר הדתות ישראל כץ מכריזים על הפיכת מדינת ישראל – למדינת הלכה יהודית.

  במשך 400 ימים מרגע השבעת הממשלה יתאפשר לכל אדם שרוצה לעזוב את המדינה, אפשרות לעשות זאת, כל אדם שיחליט לא להיות חלק ממדינת ההלכה היהודית, יקבל כרטיס טיסה לכוון אחד למספר מדינות מקלט אשר יסכימו לקבל את הישראלים שלא מוכנים לקבל שלטון חדש.

  בין המדינות שהסכימו לקלוט את הישראלים:

  גרמניה
  הולנד
  ארצות הברית
  סודאן
  אתיופיה
  סין
  אוסטרליה
  ניו מקסיקו
  קולומביה
  אלסקה

  כל אדם יוכל לקבל כרטיס טיסה לכיוון אחד וכן מענק הסתגלות למדינה חדשה בסך של שקל אחד ממדינת ישראל על מנת שיוכל להסתדר.

  מדינת ישראל היהודית גם תתמוך במשך שנה בכל אחד בכל הקשור לביטוח בריאות.

  כל אחד שיחליט לעזוב את מדינת ישראל, יחזיר ביציאתו את הדרכון, את תעודת הזהות בעת העזיבה של המדינה.

   

  כתבתי פה פוסט שנשמע הזוי. כן, נכון.

  אבל איך שהדברים מתנהלים בארץ שלנו.

  וכמו שכבר לא מעט פעמים כתבתי דברים ובסוף הם קרו

  אני חושש

  שגם כל מה שכתבתי פה

  עוד יהפוך למציאות.

  אם לא נצא למלחמה להציל את המדינה שלנו

  אל תתפלאו אם אחרי הבחירות כל מה שכתבתי פה

  יהפוך למציאות

  עגומה

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     22/8/18 13:11:

   אימא'לה... חטפתי חום..... צעקה

     22/8/18 11:27:

   זה היה מנחם אם היית פותח את פוסטך בפיסקה [???].

   הייתי יכול להאמין בתכנות החזון הזה.

   אבל כל המסביב מנחית, מעורר תוגה, מבהיר את האין מוצא,

   מצייר את הפיסקה הפנטסטית כלעג לרש.

   הנותר להמתין חלקת קבורה ע"ח המדינה ? 

   מקהלה: כן כן כן

    

   [???]

   "במשך 400 ימים מרגע השבעת הממשלה יתאפשר לכל אדם שרוצה לעזוב את המדינה, אפשרות לעשות זאת, כל אדם שיחליט לא להיות חלק ממדינת ההלכה היהודית, יקבל כרטיס טיסה לכוון אחד למספר מדינות מקלט אשר יסכימו לקבל את הישראלים שלא מוכנים לקבל שלטון חדש."

   ארכיון

   פרופיל

   יוסיקווטינסקי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין