כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  סובלת מחצ'קונים? יש טיפול | לא מהיר| נגד חצ'קונים בשיטת IPL|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 14/9/18, 18:33

  סובלת מחצ'קונים? ללא טיפול מתאים הם עלולים להחמיר - חצ'קונים בפנים בגב ובישבן?

  יש טיפול - לא מהיר - לא קל - אך יעיל, אפקטיבי לטווח ארוך בשיטת IPL ...שלא יעבדו עליכן!

   

  לא מאמינה? סקפטית? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי בממליצים ולהתרשם מעשרות הממליצות  עדות של מטופלות מרוצות בטיפול לא מהיר - לא קל - אך יעיל אפקטיבי לטווח ארוך בחצ'קונים, בשיטת IPL .

   

  סובלת מחצ'קונים? חצ'קונים, פצעים פצעונים, שומנים שחורים, אדמומיות, חיספוס, נקבוביות פעורות,  בפנים בגב ובישבן - הם לא חולפים עם שינוי בתזונה שלך -

   

  ההתניה ל"דיאטת כאסח" "דיאטה קיצונית" אינה הגורם לריפוי - או להקלה או לטיפול בחצ'קונים בפנים בגב ובישבן...שלא יעבדו עליכן!

   

  יש טיפול נגד חצ'קונים - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא וויטמינים - ללא שיוף כימי - וללא רואקוטן - בשיטת IPL ו-RF.

   

  הטיפול ניתן ע"י איריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

  כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - מדוע דווקא אצלי/כנסי

   

  הלוקים באקנה | פצעי בגרות | חצ'קונים, לא רק שסובלים מאי נוחות אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי.

   

  הדעה הנפוצה והרווחת על אקנה, פצעי אקנה, פצעי בגרות, חצ'קונים בפנים בגב ובישבן, הנה שזו תופעה אסתטית זמנית - בעיה שעוברת עם הזמן, או עם טיפולים נגד חצ'קונים, המבטיחים סופי, לצמיתות, פתרון מהיר, אקנה נעלם, 100% הצלחה טיפול מהפכני...שלא יעבדו עליכן!


  ציפייה כזו עשויה לפגוע באלה הסובלים מחצ'קונים ולא פונים לטיפול המתאים.

   

  • חצ'קונים בפנים/בגב ובישבן עלולים להחמיר, להתפרץ, להתגבר, ולפגוע בטווח הקצר והארוך ולגבות מחיר נפשי ורגשי כאחד הן בבני נוער בגיל ההתבגרות והן במבוגרים "אקנה בגיל מבוגר".

   

  הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.


  תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

   

  הטיפול בחצ'קונים בפנים, בגב, ובאזור הישבן דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים.

   

  סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה.


  במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב טיפול בשיטת IPL ו-RF- ללא תופעות לוואי - טיפול המאושר ע"י משרד הבריאות..

   

  הטיפול הנפוץ והמקובל בחצ'קונים אקנה, פצעי בגרות בפנים בגב ובישבן, הינו בשיוף כימי, או פילינג עמוק, מריחת תכשירים ומסכות, אור כחול, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך,

   

  - ובסיום: התניה לרכישת ערכת ויטמינים המכילה בי-12 - אבץ - ברזל ועוד

  ידוע שכדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקות דם המעידות מחסור בהן שלא יעבדו עליכן!.

   

    מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

   

  שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן.

   

  יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות


  התניה נוספת - הנך מתבקשת לשנות את הרגלי התזונה שלך - ולהתחיל ב"דיאטה קיצונית" - "דיאטת כאסח" -(המייעצת על פי הפרסומים המזכירה המועסקת במקום)...שלא יעבדו עליכן!

   

  למה "דיאטת כאסח" מסוכנת לבריאות MAKO

  מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

   

    "הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים.

   

  בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

   

  לא רק השער והשיניים עלולים להיפגע ב"דיאטות כאסח" אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים ב"דיאטות כאסח".

   

  מה זה בכלל "דיאטת כאסח" "דיאטה קיצונית" או הטענה - הטיפול בחצ'קונים מתחיל עם שינוי בתזונה שלך!  

  • הידעת?"דיאטות כאסח" מורכבות לרוב ממאכל אחד מרכזי בתפריט היומי כמו: אבטיח, אורז, מרק כרוב, פופוקורן ועוד.
  • במרבית הדיאטות ישנה הוראה גורפת להתנזר מפחמימות וסוכרים כמעט לחלוטין.
  • קצב הירידה מהיר, בשבוע אפשר להוריד 2 ק”ג ואפילו יותר.
  • זמן ממוצע שבה ניתן להתמיד בדיאטה: שבוע עד חודש לכל היותר (לאופטימים שבינינו).
  • יתרונות: הרזייה מהירה, תוצאות מידיות.
  • חסרונות: עייפות, מצב רוח ירוד, חוסרים בויטמינים ומינרלים חשובים לגוף, עלייה דרסטית במשקל לאחר שמפסיקים את הדיאטה.

  “המאפיין את "דיאטות הכאסח," היא ירידה מהירה במשקל בתקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מחזיקים מעמד יותר מחודש, מפני שהן דיאטות דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים.

   

  במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ. הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק”ג לשבוע כלומר 6 ק”ג בחודש, להבדיל מדיאטות מאוזנות, שם בממוצע יורדים כ-500 גרם בשבוע. הגוף מתקשה להחזיק מעמד לאורך זמן בדיאטות מסוג זה, כי הוא אינו מקבל את הויטמינים שהוא זקוק כדי להתקיים 


   

  הטיפול הקונבנציונאלי באקנה, פצעי בגרות, חצ'קנים, הנו צריכה משולבת של משחות אנטיביוטיות לשימוש וטיפול חיצוני שאינו יעיל בטווח הארוך ונטילת תרופות /כדורים כמו: אנטיביוטיקה ורואקוטאן המחייב מעקב רפואי צמוד עקב תופעות הלוואי החמורות הנלוות בלקיחתו, על פי דעת רופאים : עייפות, ישנוניות ואף חולשה, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, ופגיעה בתפקוד הכבד שלעתים אף מביא להחמרה במצב האקנה, החצ'קונים בפנים בגב ובישבן.

   

  מצב העור משקף את מצבנו הבריאותי - הטיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור (טיפול ההורס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, מייבש את הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק P.Acne).


  הטיפול בחצ'קונים בשיטת IPL נותנת היום מענה לטיפול באקנה בפנים בגב ובישבן, שיקום וריפוי העור בלי התערבות תרופתית. ייחודה הגדול של טכנולוגיית IPL הוא השפעתה על הגוף מתונה ומאוזנת, אפקטיבית ולטווח ארוך.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון