כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  פתרון מהיר לפצעי אקנה|חצ'קונים-אין-יש פתרון יעיל לטווח ארוך|איריס לוי

  0 תגובות   יום שלישי, 16/10/18, 04:24

  לצערי בטיפולי אקנה לא ניתן להבטיח "טיפול מהיר" "פתרון מהיר" "שיפור מהיר" שלא יעבדו עליכם!

   

  פצעי אקנה - חצ'קונים מתפתחים בעקבות יצירה מוגברת של בלוטות החלב והייצרות או חסימה של פתח זקיק השער, הצטברות החלב בזקיק הסתום מתבטאת בהיווצרות הקומודונים. החיידקים הנמצאים על העור, מתרבים ומסייעים להתפתחות סימני הדלקת.

   

  פצעי אקנה - חצ'קונים  יכולים להיות לא דלקתיים ודלקתיים.

  לכן המאמין שיש פתרון מהיר לחיסול חיידקי אקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה- חצ'קונים משלה את עצמו.

   

  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 80 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

   

  טיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפולי אקנה בשילוב טכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. טכנולוגית IPL יעילה גם בייבוש הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.כיווץ הנקבוביות והבהרת כתמי פוסט אקנה חומים

  /אדומים שלאחר הדלקת.

   

  אחד מיתרונות הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF באקנה בגב בפנים ובישבן, למעט אדמומיות נקודתית ולעתים תחושת רגישות שחולפת, אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה- פתרון אפקטיבי יעיל לטווח ארוך.

  מדוע דווקא אצלי? כנסו

  .

   

  ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא וויטמינים - ללא דיאטה קיצונית - ללא שיוף כימי - ללא פילינג עמוק - ללא  אור כחול (ידוע שאור כחול הנו טיפול קצר מועד ולא יעיל לאקנה דלקתית)

   

  הטיפול באקנה, בפצעי אקנה, כתמי אקנה וצלקות אקנה בפנים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של סוג האקנה, מבנה ועומקה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב סוגים שונים של טיפולים.

   

  על רקע הסיבות המוזכרות, גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד בטווח הארוך עלולים לגרום להתפרצות החצ'קונים, פצעי בגרות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון


   

  גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי אקנה --- חצ'קונים משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל.

  לכן המאמין שיש פתרון מהיר בטיפול בפצעי אקנה-חצ'קונים משלה את עצמו..

   

  נשים לפני מחזור, נשים בהריון או מניקות - יש נשים שסובלנות מאקנה גם לאחר שמחזור הווסת הסתיים.

  - לכן המאמין שיש פתרון מהיר לפצעי אקנה - חצ'קונים משלה את עצמו.


  פעילות יתר של בלוטות החלב, בלוטות השומן – נפוצה יותר אצל בני נוער אך יכולה להתרחש גם אצל מבוגרים בשל חוסר איזון הורמונלי. ובכך לגרום לסתימה הנקבוביות ולפצעים פצעונים, אקנה.

   - ולכן המאמין שיש פתרון מהיר לפצעי אקנה - חצ'קונים משלה את עצמו.


  מתח נפשי - ישנם מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להתפרצות אקנה, הגורם לירידה ביכולת החיסונית להגן על הגוף ולפגיעה על מצב העור המתבטא באקנה.

  - ולכן המאמין שיש פתרון מהיר לפצעי אקנה - חצ'קונים משלה את עצמו.

   

  תכשירים קוסמטיים על בסיס שומן – נשים וגברים שעורם שמן ונוטים להשתמש בקרם פנים או בקרם הגנה או במייקאפ המכיל שומן, מריחת ווקס על השיער, שמן, אף הם עלולים לסבול מאקנה. אקנה-קוסמטיקה.-אקנה הנגרם מתכשירים קוסמטיים.

  - ולכן המאמין שיש פתרון מהיר לפצעי אקנה - חצ'קונים משלה את עצמו.

   

  שימוש בסטרואידים – תרופות שונות ובעיקר סטרואידים עשויים אף הם לגרום להתפרצות אקנה בכל גיל.

  - ולכן המאמין שיש פתרון מהיר לפצעי אקנה - חצ'קונים משלה את עצמו.

   

  אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון. מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים בגב ובישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר.

   

  אקנה נראית שונה בשלבים שונים ובדרגות חומרה שונות – החל מקומודונים ("ראשים לבנים" או "ראשים שחורים") "אקנה קומודוניקה" עם פצעונים אדומים או בלעדיהם, ועד לנגעים מוגלתיים גדולים, אדומים וכואבים - "אקנה ציסטית"

   

  במהלך התפרצות פצעי אקנה - חצ'קונים יש תקופות של שיפור ושל רגרסייה, החמרה. עד לשיפור המיוחל בשילוב טכולוגיית IPL

   

  מדוע לא ניתן לומר פתרון מהיר? שיפור מהיר? טיפול מהיר? 

   

  הטיפול באקנה דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים, בין 6-10 מפגשים (ולעתים גם יותר) במרווחים של 2-3 שבועות, ולאחר מכן עם התקדמות והטבה ניתן לרווח לפעם ב-3 שבועות עד חודש.

   

  סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה.

   

  טיפול קוסמטי בלבד - הנו טיפול חיצוני בלבד, השיפור בעקבות הטיפול הקוסמטי ידוע שהנו זמני בלבד, מכיוון שאין הוא משפיע על היווצרות הקומודונים, ואינו מחסל את שורש הבעיה חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים..

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון