כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול בפצעים לישבן חלק ונקי לקיץ? לא ב-2 טיפולים! |איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 23/11/18, 00:50

  על פי פרסומים: שילמת 2700 ל-2 טיפולי אקנה בישבן כ"טיפול פנים" לישבן , בשילוב קרמים מקלפים  - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא המרכיבים הפעילים. - ללא אופן השימוש בקרמים ועם מדבקה ושם המכון המטפל והבטחה סוף לפצעים בישבן - היה אקנה ואין אקנה - לצמיתות סופי...הידעתן?

   

  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

   

  זה להיט | זה זול | וזה מפתה | רק 2 טיפולים | אך לא יעיל ולא אפקטיבי

   

  עוד שיטה נפוצה לטיפול בפצעים בישבן  "אור-כחול" המוקרן ממרחק על האזור הנגוע, בשילוב, מריחת תכשירים קוסמטיים/ משחות ומסכות למיניהם, עיסוי פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון / חומצות / שיוף וקילוף, מכשיר אדים (ידוע שחום מעורר חיידקים) כ"טיפול פנים" לישבן עמו ניתן לקבל פתרון סופי לאקנה ממנה הנך סובל/ת שנים...! שלא יעבדו עליכן!

   

  מדוע הטיפול ב"אור-כחול"לא יעיל לטיפול בפצעים פעילים בישבן?

   

   

  ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

   

  השימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

   

  אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות

   

   

  מדוע הטיפול בשיוף כימי - פילינג עמוק - עיסוי - לא יעיל לטיפול בפצעים בישבן? 

   

  פילינג או שיוף באקנה פעילה בישבן - לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה,

   

  פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

   

  טיפול פילינג או שיוף באקנה פעילה בישבן - לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

   

  מריחת תכשירים, מסכות, הינה פעולה חיצונית בלבד שאינה משפיעה ואינה חודרת לשכברות הדרמיס העמוקים שם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים.

   

  מדוע ישנה התנגדות נחרצת ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, שלא לשלב גם בטיפולי אקנה בישבן ניקוז/ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים גם בישבן?

   

  האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

   

  האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה - פצעים - פצעונים - ציסטות - פרונקלים - גם בישבן?

   

  ידוע שאותם החיידקים, חיידקי ה - P.acne מתקיימים על אותם שומנים, שחורים קומודונים ופועלים על זקיקי החלב,בלוטות החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה.

   

  חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

   

  1. אין ספק שיותר מהיר וקל להדליק מכשיר כמו "אור כחול" לרוב נעשה שימוש בחומצה אמינו-לבולאנית (ALA) או נגזרותיה , בתמיסה או קרם, אותה מורחים על פני העור ומשהים עד להספגה וייבוש שלאחריו מוקרן "האור הכחול" כ-20 דק' על האזור הבעייתי...
  2. טיפול - ניקוז/ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים מאריך את זמן הטיפול. 
  3. טיפול - בישבן מלא פצעים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.
  4. הטיפול - בישבן מלא פצעים מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור.

   

  • הטיפול בפצעים בישבן – אקנה בישבן -  זה לא טיפול קל - ולא טיפול מהיר - מדוע?

   

  פצעים בישבן - אקנה בישבן מלווה - בפצעים – פצעונים – ציסטות – פרונקלים – שחורים – שומנים – קומודונים - כתמים – צלקות – חטטים – אדמומיות – חיספוס – 

   

  אקנה - מחלת עור כרונית אשר עלולה להתפרץ בגלל גורמים שונים, כמו: מתח נפשי, שינויים הורמונליים, סוג עור, מאפיינים תורשתיים, גנטיקה, תנאים סביבתיים חיידקים ועוד.

   

  אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון.

   

  מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בישבן בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בפצעים מוגלתיים ובנגעים עמוקים וכואבים יותר.

   

  אקנה נראית שונה בשלבים שונים ובדרגות חומרה שונות – החל מקומודונים ("ראשים לבנים" או "ראשים שחורים") "אקנה קומודוניקה" עם פצעונים אדומים או בלעדיהם, ועד לנגעים מוגלתיים גדולים, אדומים וכואבים - "אקנה ציסטית" במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה, והחמרה.

   

  ולכן לא ניתן להבטיח אחרי 2 טיפולים הפצעים בישבן נעלמים ואינם...שלא יעבדו עליכן!.

   

  חשוב להפנים שגם לאחר הטיפול ולאחר השיפור במצב, יתכנו התפרצויות ויהיה צורך לחזור לטיפולים נוספים. כדי לתחזק את תוצאות הטיפול ולמנוע התפרצויות חוזרות של פצעים בישבן. ולשם כך חשוב להקפיד על טיפול משמר גם בבית וגם בקליניקה.

   

  לא להתייאש - יש טיפול חדשני , טיפול פוטותרפי המומלץ אף ע"י רופאים הניתן לך רק ע"י איריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח - טיפול בפצעים בישבן.

   

  לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצות באתר,  עדות של מטופלות מרוצות.  

   

  http://www.iris-levy.co.il/ממליצים

   

   

  מתפתה לכותרות: אחרי 2 "טיפולי פנים" בפצעים בישבן,  בקיץ, על חוף הים, תלכי עם בקיני, והפצעים לא יהיו שם...!

   

  • נבוכה מדי לגשת לרופא ולחשוף את ישבנך – ולשמוע: “אין מה לעשות” אז "לא תהיי מושלמת” "זה העור שלך"


   

  יש טיפול בפצעים בישבן, אישי ופרטני פנימי וחיצוני, הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה.

   אני עוסקת כ- 20 שנים רק בתחום טיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

   

  טיפול בפצעים בישבן, אקנה בישבן בשילוב טכנולוגיית IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF

   

  ללא תרופות – ללא רואקוטן ללא אנטיביוטיקה - ללא תופעות לוואי – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא דיאטת כאסח – ללא פילינג עמוק – ללא בדיקות דם – ללא פגיעה בכבד. 

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון