כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  פצעים בישבן?סוף לאקנה |שינוי מהטיפול ה-1 -|לא באקנה|איריס לוי

  0 תגובות   יום ראשון, 2/12/18, 10:32

  פצעים בישבן - אקנה בישבן -  מלווה | בפצעים | פצעונים | פרוונקלים | ציסטות | שחורים | שומנים | קומודונים פנימיים וחיצוניים | כתמים|  צלקות | חטטים | סימנים | חספוס | אדמומיות | 

   

  על פי פרסומים -


  מה הסיבה להופעת הפצעים בישבן? הופעתם של פצעי האקנה בישבן יכולה לנבוע מישיבה ממושכת הגורמת להזעת יתר ופצעים בישבן, שנויים הורמונליים ,חוסר היגיינה, תזונה לקויה -

   

  1. ישיבה ממושכת לא גורמת להזעת יתר ופצעים בישבן,

  2. שינויים הורמונליים לא גורמים לפצעים בישבן .

  3. חוסר היגיינה - מי לא שומר על היגיינה? אקנה בישבן לא מתפתחת בילדים !!!

   

  מי לא שומר על היגיינה? צעירים וצעירות העוסקים בספורט? סטודנטים? חיילים וחיילות? אימהות? אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

   

  ידוע שאקנה בישבן היא מחלת עור גנטית, ולא תמיד חייבת להתפרץ מהמעגל הקרוב של המשפחה.

   

  אקנה בישבן מושתתת על שני סוגי חיידקים - P.acne הפועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

   

  ועוד על פי פרסמים -


  ההבטחה לישבן נקי חלק בהיר ללא אקנה ללא פצעים בישבן | ב-2 | טיפולים בלבד...

   

  סוף לאקנה שינוי כבר מהטיפול הראשון טיפולים בשילוב "אור-כחול" וחור בכיס של 6000 ש"ח ולעיתים גם יותר ...שלא יעבדו עליכן/ם! 

   

  מתפתים לתמונות לפני ואחרי - היזהרו מזיופים...! לעיתים ניתן לרכוש תמונות מאתרים לטיפולי עור.

   

  • מדוע "טיפול פנים בישבן" זה לא הטיפול המתאים לפצעים בישבן - כתמים בישבן - צלקות בישבן - אקנה בישבן? 

   

  • הטיפול הנפוץ בתחום לטיפול בפצעים בישבן הינו - "כטיפול פנים בישבן"  ב"אור-כחול", מריחת תכשירים, עיסוי, שיוף עם פילינג גרגרים, על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים) ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק!

   

  עיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור בישבן...!  

   

  ועוד באותו טיפול מוסיפה המטפלת שניסיונה אינו מוכח - 5 קופסאות של 30 מ"ג קרמים עם מדבקה ושם המכון המטפל -


  - ללא אישור משרד הבריאות.

  - ללא תאריך פג תוקף.

  - ללא שמות המרכיבים העיקריים בקרמים.

  - ללא הסבר על שימוש בהם.

  - ללא הזהרות ממה חשוב להימנע בזמן המריחה (שמש, מסנן קרינה גבוה ועוד). 

   

  MAKO  אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית

   

  לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל. יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59

   

  לפרטים נוספים כנסו

  https://www.mako.co.il/finances-finances-economy-newcast/q4_2018/Article-ca256befd299761004.htm

   

  והבטחה שבקיץ הטוסיק שלך יהיה נקי חלק ובהיר מוכן לביקיני ללא פצעים - ללא צלקות - ללא כתמים...!שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  על פי פרסומים תקופה מאד קצרה הפצעים חוזרים כאילו ולא היה טיפול...והאכזבה גדולה כי נשארת עם חור בכיס וקרמים שאינם יעילים לטיפול, וכמובן אין סוף לפצעים בישבן! 

   

  פצעים בישבן אקנה בישבן - אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, גנטית תורשתית, המחייבת טיפול.

   

  • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

   

  - זה מביך, לא אסתטי ולא נעים,

  - ובקיץ על חוף הים את/ה מתבייש/ת, רוצה ללבוש בגד ים ... וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

   

  - כי הפצעים הכתמים והצלקות נראים וצצים מכל פינה גולשים גם לירכיים... 

  - ולעיתים הם נפוחים אדומים וכואבים, מלווים בכתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות סימנים וחורים...!.

   

  - ומה קורה אם יש לך חבר/ה/בעל? ובסיטואציה אינטימית...! וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

   

  זה מעצבן עושה שמות לדימוי העצמי,  וכאבי לב למי שלוקים בה.

   

  החדשות   הטובות הן, לאיריס לוי יש טיפול יעיל אפקטיבי ולאורך זמן...

   

   

  הטיפול בפצעים גדולים בישבן, דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יתכן ויהיו תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה. עד לשיפור המיוחל בשיטת IPL.

   

  • אקנה פצעים בישבן  - בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים בד"כ לקרמים המיועדים למריחה על העור. ההתפרצויות מושפעות מפעילות הורמונאלית, כמו זאת שקורית במחזור החודשי, או בהנקה.

   

  כשאקנה נעשה יותר חמור, האופציות שעומדות לרשותנו פוחתות. הרבה דרמטולוגים רואים אקנה ציסטי כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק, ומודים שהאופציות הטיפוליות מוגבלות לתרופות אורליות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקות מסוג סולפה - שתיהן אופציות מהימנות, אבל לא נטולות סיכונים. אף לא אחד מהם יומלץ במקרה של הריון או הנקה.

   

  בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה – אקנה

   

   

  האם נראה לכם שב - 2 טיפול פנים בישבן "באור-כחול"  - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  הטיפול באקנה בישבן - פצעים, כתמים, צלקות וחטטים בשיטה טבעית ומהפכנית ב"אור כחול" לא יעיל באקנה קשה, אקנה ציסטית, אקנה דלקתית, ואקנה הורמונלית.

   

  ידוע שהטיפול המהפכני ב"אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

   

  טיפול העושה שימוש ב"אור כחול",  אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

   

  אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

   

   

  מדוע לא נכון השימוש בפילינג סקראב, שיוף ועיסוי בפצעים פעילים בישבן?

   

  שיוף פיזי או פילינג סקראב או עיסוי – באקנה פעילה, חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים לאזורים נוספים להחמרת הדלקת והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה .

   

  פעולת השיוף והפילינג – הינה פעולה שטחית וחיצונית שאינה עובדת ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק הגורם העיקרי להתפרצות פצעים בישבן, פצעונים פרונקלים ציסטות כתמים בישבן.

   

   

  יש טיפול בפצעים בישבן - בכתמים בישבן - צלקות בישבן - לאיריס לוי יש טיפול יעיל אפקטיבי ולטווח ארוך טיפול חדשני -בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF 

   

  טיפול לא מהיר - לא קל - וללא שינוי מהטיפול הראשון - שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  הטיפול ניתן לך ע"י איריס לוי עצמה מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

  כטיפול אישי ופרטני פנימי חיצוני - ללא תופעות לוואי - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא אדים - ללא שיוף - ללא פילינג עמוק - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד. 

   

  איריס לוי - להבדיל מהרבה קוסמטיקאיות - עוסקת כ-  20 שנים - רק - בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנים לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

   

  סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים

  http://www.iris levy.co.il/ממליצים עדות של מטופלים מרוצים,

   

  הטיפול בפצעים בישבן, אקנה ציסטית בישבן, פרוונקלים, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

   

  • הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק על פי מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, אפשרויות לטיפול ושיפור. מתן פתרון יעיל ואפקטיבי, בחירת התכשירים הנכונים והמתאימים לשימור המצב בבית בהתאם לסוג העור ומצבו.

   

  הטיפול בפצעים בישבן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת לאיריס לוי עצמה 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ( טיפול מיועד גם לגברים הסובלים מאקנה - פצעים - בישבן).

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון