כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  פצעים בישבן|כתמים בישבן|צלקות בישבן|יש טיפול|איריס לוי

  0 תגובות   יום שלישי, 8/1/19, 09:40
   

  על פי פרסומים - הכיני ישבנך לקיץ - טיפול השייני-הייני - טיפול בפצעים בישבן -

  וקבלי ישבן ללא פצעים - חלק ונקי מפצעים מוכן לבקיני. חוטיני וסקיני לים !!!

   

  והטיפול הניתן על פי פרסומים: "טיפול קוסמטי" "טיפול פנים" לישבן...טיפול שאינו יעיל, אינו משפר, אינו אפקטיבי לפצעים -אקנה בישבן...שלא יעבדו עליכן! 

   

  הטיפול הנפוץ לקראת הקיץ ממטפלות שניסיונן אינו מוכח הינו - על פצעים בישבן על ידי עיסוי הישבן בחומצות, ובפילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, שיוף עם קריסטלים אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק…!


  ידוע שעיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור - כמו פצעים בישבן.

   

  הידעת?


  פצעים בישבן - אקנה בישבן -  מלווה | בפצעים - לעיתים נפוחים אדומים וכואבים | פצעונים | פרוונקלים | ציסטות | שחורים | שומנים | קומודונים פנימיים וחיצוניים | כתמים|  צלקות | חטטים | סימנים | חיספוס | אדמומיות | 

   

  ההבטחה לישבן נקי חלק בהיר ללא אקנה ללא פצעים בישבן | ב-2 | טיפולים בלבד...סוף לפצעים בישבן, שינוי כבר מהטיפול הראשון טיפולים בשילוב "אור-כחול" שיוף ועיסוי וחור בכיס של 6000 ש"ח...שלא יעבדו עליכן!


  - מתפתים לתמונות לפני ואחרי - היזהרו מזיופים...! לעיתים ניתן לרכוש תמונות מאתרים לטיפולי עור.

  •   

  ועוד באותו טיפול מוסיפה המטפלת - 4-5 קרמים עם מדבקה ושמה - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים העיקריים בקרמים - ללא הסבר על שימוש בהם - והבטחה שבקיץ התחת שלך יהיה נקי חלק ובהיר מכתמים מצלקות ופצעים תוכלי ללבוש בגד ים ...!שלא יעבדו עליכן!

   

  קרמים המכילים רק חומצוח, לטיפול בפצעים בישבן בשילוב עם "אור-כחול" לא מחסל באופן סלקטיבי את החיידקים, חיידקי האקנה, P.Acne הגורמים העיקריים לפצעים בישבן - אקנה בישבן.

   

  MAKO


  אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית  לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59

   מדוע לא ניתן להבטיח אחרי 2 טיפולים או 4 טיפולים תקבלי ישבן חלק נקי ובהיר?

   

  פצעים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.

   

   אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר   

   

  עליכן לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

   

  -  זה מביך, לא אסתטי ולא נעים,

  - ובקיץ על חוף הים את/ה מתבייש/ת, ונבוכה, רוצה ללבוש בגד ים ... וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

   

  - כי הפצעים הכתמים והצלקות נראים וצצים מכל פינה גולשים גם לירכיים... 

  - ולעיתים הם נפוחים אדומים וכואבים, מלווים בכתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות סימנים וחורים...!.

   

  - ומה קורה אם יש לך חבר/ה/בעל? ובסיטואציה אינטימית...! וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

   

  פצעים בישבן - כתמים בישבן - צלקות בישבן ...זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי, וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה.

   

  החדשות הטובות לאיריס לוי יש פתרונות אפקטיביים יעילים ולטווח ארוך..!

   

  הטיפול בפצעים בישבן, דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יתכן ויהיו תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה. עד לשיפור המיוחל בשיטת  IPL.

   

   הידעת? 


  בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה – אקנה

   

  • האם נראה לכם שב - 2 טיפולים - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? שלא יעבדו עליכן!


  מדוע הטיפול ב"אור-כחול" לא יעיל, בפצעים -כתמים - צלקות בישבן?

   

  טיפול באקנה בישבן - פצעים, כתמים, צלקות וחטטים בשיטה טבעית ומהפכנית ב"אור כחול" לא יעיל באקנה קשה, אקנה ציסטית, אקנה דלקתית, ואקנה הורמונלית.

   

  ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

   

  טיפול העושה שימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

   

  אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

   

  מדוע שיוף או עיסוי עם פילינג סקראב  לא יעיל לטיפול בפצעים -בישבן?

   

  שיוף או עיסוי עם פילינג סקראב – בפצעים בישבן, חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים לאזורים נוספים להחמרת הדלקת והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה .

   

   שיוף או עיסוי עם פילינג סקראב על פצעים בישבן – הינה פעולה שטחית וחיצונית שאינה עובדת ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק הגורם העיקרי להתפרצות פצעים בישבן, פצעונים פרונקלים ציסטות כתמים בישבן.

   


  יש טיפול בפצעים בישבן - בכתמים בישבן - צלקות בישבן -

   

  טיפול לא מהיר - לא קל - וללא שינוי מהטיפול הראשון  כי זה לא אפשרי אך כן טיפול יעיל - אפקטיבי הנשמר לטווח ארוך... שלא יעבדו עליכן!


  טיפול באקנה בישבן בשיטה חדשנית בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

   

  הטיפול ניתן לך מאיריס לוי עצמה  מומחית לבעיות עור ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

  כטיפול אישי ופרטני פנימי חיצוני - ללא תופעות לוואי, ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא שיוף כימי - ללא פילינג עמוק - ללא בדיקות דם  - ללא פגיעה בכבד

   

  איריס לוי - להבדיל מהרבה קוסמטיקאיות - עוסקת כ-  20 שנים - רק - בתחום טיפול בבעיות עור -

   

  סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים, ולהיווכח שאכן יש טיפול לפצעים בישבן.  

  http://www.iris-levy.co.il/ממליצים

   

  הטיפול בפצעים בישבן, אקנה ציסטית בישבן, פרוונקלים, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

   

  הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק על פי מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, אפשרויות לטיפול ושיפור. מתן פתרון יעיל ואפקטיבי, בחירת התכשירים הנכונים והמתאימים לשימור המצב בבית בהתאם לסוג העור ומצבו.

   

  הטיפול בפצעים בישבן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת לאיריס לוי עצמה 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם - ולא תתאכזבי.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון