כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול בפצעים בפנים?שחורים|שומנים|אין שינוי מהטיפול הראשון|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 11/1/19, 11:46

  על פי פרסומים: נפתח המרכז הגדול בישראל להבהרת כתמים אדומים בפנים - עם אלפי המלצות של לקוחות מרוצות - עם הבטחה בקייץ תלכי עם עור פנים נקי מכתמים - נקי מפצעים - נקי משחורים...

   

  מי מבטיחה לכן שכבר מהטיפול הראשון תראו שינוי בפצעים בפנים?  

   

  מי מוכרת לכן בסוף הטיפול  4-5 קרמים עם מדבקה ועליה שם המכון - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים הפעילים - ללא אופן השימוש בהם - ?

   

  מי טוענת שאסור לנקז/לנקות את השומנים/ השחורים / הקומודונים כי יישארו בפניכם נקבוביות מורחבות?

   

  מי משאירה אתכן עם אכזבה עמוקה הן מהטיפול הן מהחור הגדול שנשאר בכיס ?

   

  ובאחד מהסרטונים המוצגים המטפלת מטפלת בפנים של לקוחה מחויכת ללא כפפות -

   

  ואני שואלת היכן אותה מטפלת למדה קוסמטיקה?

  ואם יש אלפי לקוחות מרוצות ויש אתר אינטרנט מדוע אין אלפי המלצות באתר?

   

   

  זו התורה שלי - איריס לוי כ- 20 שנים אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית :

   

  •  יושרה, הגינות ואמינות הן לא מילים גסות ולא סיסמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה, התחייבות זו התחייבות להצלחה שלך ושלי.

   

  אני לוקחת על עצמי טיפולים בהם אני יכולה לספק ערך מוסף אמתי ללקוח/ה.

   

  • ברגע ששכרתם את שירותיי, אני מחויבת לכם, להצלחתכם בעקבות השירות/הטיפול שלי הוא סיפוק מאד גדול עבורי.

   

  • אני לא מאמינה בקיצורי דרך וקסמים אך אני כן מאמינה באבחון מדוייק, שילוב עבודה של פנים וחיצון ובעיקר התמדה לאורך זמן וסבלנות.

   

  • כחלק מהשירות/הטיפול הניתן על ידי בלבד אני לא שומרת את הקלפים קרוב לחזה כחלק מהשירות, אני אלמד אותך איך להמשיך לטפח ולשמר את המצב.

   

  אני אומרת את מה שאני חושבת מתוך מחויבות מקצועית לעסק שלי ולמקצוע שלי , ומקפידה לראות את טובת הלקוח/ה .

   

   

  הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בפצעים בפנים, שחורים שומנים רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. בשילוב טיפול פוטו תרפיה בטכנולוגיית IPL ו-RF אנרגיית גלי רדיו .

   

   

  מדוע הטיפול ב"אור-כחול" בשילוב שיוף  - עיסוי - פילינג סקראב אינו מטפל/משפר אקנה | פצעים בפנים?

    

  הגישה המקובלת בטיפולי אקנה פעילה | או סבוריאה פעילה פנים היא בהבטחה שבעזרת "אור כחול" המוקרן ממרחק על האזור הנגוע, בשילוב, מריחת תכשירים קוסמטיים/ משחות ומסכות למיניהם, עיסוי פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון / חומצות / שיוף וקילוף, מכשיר אדים (ידוע שחום מעורר חיידקים) כ"טיפול פנים" רגיל   ניתן לקבל פתרון סופי לאקנה | לפצעים | סבוריאה ממנה הנך סובל/ת שנים...! שלא יעבדו עליכן!

   

  • פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, שחורים, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים שומני, אפרורי, אדמומי , צורב, מעקצץ ייבש בלווי קשקשת . כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה | פצעים | סבוריאה באזור הפנים  - 

   

  לקוחה בת 24 מספרת  - חשבתי שאני סובלת מאקנה - הגעתי למקום בו הבטיחו לי שינוי מהטיפול הראשון בשילוב "אור-כחול", עם תכשירים ומדבקה שעליה שם המקום - והסבר בעל פה איך לטפול בתכשירים. - וללא ניקוי/ניקוז של השומנים. - השחורים - הקומודונים....!

   

  אחרי 4 טיפולים לא ראיתי שינוי רק החמרה ובמקביל אכזבה... ואז מצאתי את איריס לוי המומחית והתברר אחרי בדיקה יסודית ומקצועית שלה שאין לי אקנה יש לי סבוריאה גם בפנים וגם בקרקפת - ועם ההסבר של איריס הבנתי שהטיפול ועמו ההבטחה לשינוי כבר מהטיפול הראשון לא מציאותי ולא ריאלי- ההמלצה שלי בקרוב באתר של איריס לוי .

   

   

  ידוע ש"אור הכחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים ער מחוספס אדמומי ולא חלק.

   

  שימוש "באור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

   

  אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן לעיתים באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

   

  על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעיתים נדרשים עד 30 טיפולים בשילוב "אור כחול" על מנת להגיע להטבה ושיפור במראה החצ'קונים בפנים ללא ניקוז/ניקוי השחורים השומנים הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה .P.Acne

   

   

  1. האם ידעת - שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

   

  2. האם ידעת - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים - פצעים בפנים - סבוריאה בפנים?

   

  אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, פרונקלים ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה- חזזית או חטטת בעברית.

   

  השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

   

  ריחם של השחורים בפנים אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים,

   

  טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן,

   

  אצל איריס לוי - תקבל/י בכל מפגש שילוב של טיפול ניקוי/ניקוז הוצאת השחורים השומנים הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, - ניקוי פסח!!!  

   

   

  בפצעים בפנים ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים:

   

  "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה.

   

  אקנה פצעי בגרות - חצ'קונים,פצעים פצעונים, פרונקלים כואבים אדומים ונפוחים, שומנים שחורים, פנימיים וחיצוניים עור מחוספס אדמומי מגורה מגרד ומעקצץ – כל התופעות הנלוות לאקנה ולסבוריאה בפנים.

   

  האם נראה לך שניתן לחסל את החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים בפנים במהירות? וב"אור כחול" וללא ניקוי יסודי של הפנים משחורים שומנים קומודונים? שלא יעבדו עליכן/ם! 

   

  ומדוע ישנה התנגדות מניקוז/ניקוי השחורים השומנים בפנים?

   

  הטיפול - באקנה בפנים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.

   

  הטיפול - באקנה בפנים על ידי ניקוז/ניקוי שומנים/שחורים/קומודונים בפנים מאריך את זמן הטיפול.

   

  הטיפול - באקנה בפנים מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור

   

  מחוסר ידע וניסיון יש המשתמשות במחט ובכך גורמות נזק רב  לרקמות העור. בצורת כתמים חומים/אדומים צלקות וחטטים בפנים.

   

  אין ספק שיותר מהיר וקל להדליק מכשיר כמו "אור כחול" לרוב נעשה שימוש בחומצה אמינו-לבולאנית (ALA) או נגזרותיה , בתמיסה או קרם, אותה מורחים על פני העור המעורב ומשהים למשך1-3 שעות. שלאחריו מוקרן "האור הכחול" כ-20 דק' על האזור הבעייתי...

   

   

  יש טיפול לפצעים בפנים - סבוריאה בפנים - אקנה בפנים - בשילוב - טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - - טיפול חדשני הנותן מענה אפקטיבי ולאורך זמן.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות ל-0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזבי.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון