כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול בפצעים בפנים?שחורים|שומנים|אין שינוי מהטיפול הראשון|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 11/1/19, 11:46

  על פי פרסומים: "נפתח המרכז הגדול בישראל"  - עם אלפי המלצות של לקוחות מרוצות (משום מה כל אותן אלפי המלצות לא רשומות באתר ) - עם הבטחה לשיטה המבטיחה לך  "בקייץ תלכי עם עור פנים נקי מכתמים - נקי מפצעים - נקי משחורים"..שלא יעבדו עליכן/ם!.

   

  ועוד על פי פרסומים: ועדויות של לקוחות שהגיעו אלי מטיפולים מאכזבים - ויקרים: טיפול 1 ב"אור-כחול"  ומספר טיפולים ב"מנורת-לד" המונחת כמו מסכה על הפנים, גימיק פרסומי שלא מטפל בשום בעיה עורית, ותכשירים המכילים חומצות חזקות לטיפול ומריחה בבית תקבל/י "עור פנים נקי - ללא כתמים - ללא סימנים - ללא צלקות" 

   

   

  1. מי מוכרת לכן/ם בסוף הטיפול  4-5 קרמים עם מדבקה ועליה שם המכון - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים הפעילים - ללא אופן השימוש בהם - ?
  2. מי טוענת שאסור לנקז/לנקות את השומנים/ השחורים / הקומודונים כי יישארו בפניכם נקבוביות מורחבות?
  3. מי משאירה אתכן אם אכזבה עמוקה הן מהטיפול והן מהחור הגדול שנשאר בכיס?
  4. מי מבטיחה לכן שכבר מהטיפול הראשון תראו שינוי בפצעים בפנים

   

  ידוע שהטיפול המבטיח תוך חודש בלבד תקבלי "עור-בריא-ונקי", הנו הטיפול הנודע "בחומצות ובתכשירים ייעודיים" במהלך הטיפול, תקולף שכבת העור החיצונית, והעור יזכה לניקוי פנימי, עמוק ומסיבי... 

   

  והפירוש לניקוי הפנימי  | העמוק | והמסיבי - על פי "מנהלת המכון" לאקנה בפנים, בגב או בישבן המלווה - בפצעים, פצעונים, ציסטות (פצעים כואבים גדולים ונפוחים) שחורים, שומנים, קומודונים, כתמים, חטטים וסימנים -

   

  שכל אלה ייעלמו יתנדפו - ותקבל/י עור - "בריא - חלק - ונקי".

  1. על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי לאחר שעברו טיפול "בחומצות ותכשירים ייעודיים" רבות סיפרו שהתעלפו אחרי הטיפול האגרסיבי, (שעל פי הנחיית משרד הבריאות רק רופא רשאי לטפל בעור בפילינג חומצות עמוק או בשיוף כימי) ועל כאבים הנמשכים לעתים עד כשבועיים ימים.  
  1. גוון עור משתנה, פיגמנטציה קשה וכהה יותר, ועור הנראה כלאחר טראומה. עם פצעים פצעונים שחורים שומנים גדולים וכואבים יותר. 
  • ומהר מאוד, פחות מחודש ימים, על פי עדויות של לקוחות (גברים ונשים כאחד) הכל צף ועלה כאילו ולא היה  טיפול... 

  • והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!...אז שלא יעבדו עליכן/ם!  

   

  ומה לא מספרת לכן/ם אותה מנהלת? 

   

  1. האם ידעת/ה - שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

   

  2. האם ידעת/ה - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים - פצעים בפנים - ציסטות בפנים?

   

  • אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה- חזזית או חטטת בעברית.

   

  • השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

   

  • ריחם של השחורים בפנים אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי - ניקוז הוצאת השחורים / השומנים הגורמים העיקריים להיווצרות הפצעים בפנים שלך.

    

  לאיריס לוי יש טיפול, לפנים שלך. טיפול לא מהיר אך יעיל, אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן,

   

  1. אצלי - תקבל/י בכל מפגש שילוב של טיפול ניקוי/ניקוז הוצאת השחורים השומנים הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, - ניקוי פסח!!!   

  סקפטי/ת לא מאמין/ה? הנך מוזמן/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים

  עדות של מטופלים מרוצים, ולהיווכח שאכן יש לי טיפול...לא רק לפצעים בפנים שלך...גם ...

  1. לשחורים בפנים שלך 
  2. לשומנים בפנים שלך  
  3. לציסטות בפנים שלך
  4. לכתמים חומים/אדומים בפנים שלך.
  5. לצלקות בפנים שלך.
  6. ולסימנים בפנים שלך.   

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישיר -0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא תתאכזב/י.

   

   

  זו התורה שלי -  כ- 20 שנים אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה

  הקונבנציונאלית :

   

  • יושרה, הגינות ואמינות הן לא מילים גסות ולא ססמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה, התחייבות זו התחייבות להצלחה שלך ושלי.

   

  אני לוקחת על עצמי טיפולים בהם אני יכולה לספק ערך מוסף אמתי ללקוח/ה.

   

  ברגע ששכרתם את שירותיי, אני מחויבת לכם, להצלחתכם, בעקבות השירות/הטיפול שלי. הוא סיפוק מאד גדול עבורי.

   

  אני לא מאמינה בקיצורי דרך וקסמים אך אני כן מאמינה באבחון מדוייק, שילוב עבודה של פנים וחיצון ובעיקר התמדה לאורך זמן וסבלנות - ובהמשך טיפולים משמרים.

     

   

  כחלק מהשירות/הטיפול הניתן על ידי בלבד אני לא שומרת את הקלפים קרוב לחזה. כחלק מהשירות, אני אלמד אותך איך להמשיך לטפח ולשמר את המצב.

   

  אני אומרת את מה שאני חושבת מתוך מחויבות מקצועית לעסק שלי ולמקצוע שלי, ומקפידה לראות את טובת הלקוח/ה .

   

  הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בפצעים בפנים, אך ורק ממני, מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. בשילוב טיפול פוטו תרפיה בטכנולוגיית IPL קרן אור ו-RF אנרגיית גלי רדיו .

   

   

  מדוע הטיפול ב"אור-כחול" בשילוב שיוף  - עיסוי - פילינג סקראב אינו מטפל/משפר אקנה | פצעים בפנים?

    

  הגישה המקובלת בטיפולי אקנה פעילה | או סבוריאה פעילה בפנים, היא בהבטחה שבעזרת "אור כחול" הפועל על קרן אור אחת "כחולה" ממרחק על אזור הפנים שלך, בשילוב:

   

  מריחת תכשירים קוסמטיים | משחות ומסכות למיניהם, עיסוי פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון | חומצות | שיוף וקילוף, מכשיר אדים (ידוע שחום מעורר חיידקים) כ"טיפול פנים" רגיל ניתן לקבל פתרון סופי לאקנה | לפצעים | בפנים או סבוריאה בפנים, ממנה הנך סובל/ת שנים...! שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  • פצעים, פצעונים, ציסטות, שחורים, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים שומני, אפרורי, אדמומי , צורב, מעקצץ ייבש בלווי קשקשת. כל אלה הם הביטוי הראשוני של אקנה | פצעים | בפנים. 

   

  לקוחה בת 24 מספרת  - חשבתי שאני סובלת מאקנה - הגעתי למקום בו הבטיחו לי שינוי מהטיפול הראשון בשילוב "אור-כחול", עם תכשירים ומדבקה שעליה שם המקום - והסבר בעל פה איך לטפול בתכשירים. - וכמובן וללא ניקוי/ניקוז של השומנים. - השחורים - הקומודונים....! בטענה ההזויה שבלאו הכי הכל חוזר...!

   

  אחרי 4 טיפולים ללא שינוי ...קיבלתי שיוף במצח שהיה מלא בפצעונים, בשומניות יתר, חיספוס ואדמומיות שרק החמירו את המצב ... הבנתי שמכאן לא תגיע הישועה...

   

  בחיפוש בגוגל מהר מאוד מצאתי את איריס לוי המומחית והתברר אחרי בדיקה יסודית ומקצועית שלה שאין לי אקנה יש לי סבוריאה גם בפנים וגם בקרקפת - ועם ההסבר של איריס הבנתי שהטיפול ועמו ההבטחה ל"שינוי כבר מהטיפול הראשון לא מציאותי ולא אפשרי" - ההמלצה שלי כבר נמצאת באתר של איריס לוי (אנה).

   

   

  ידוע ש"אור הכחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים ער מחוספס אדמומי ולא חלק.

   

  השימוש "באור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

   

  אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן לעתים באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

   

   

  בפצעים בפנים ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים:

   

  "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה.

   

  האם נראה לך שניתן לחסל את החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים בפנים במהירות? ובשילוב עם "אור כחול"? ללא ניקוי יסודי של הפנים משחורים, שומנים, קומודונים? שלא יעבדו עליכן/ם! 

   

  ומדוע ישנה התנגדות מניקוז/ניקוי השחורים השומנים בפנים?

   

  הטיפול - באקנה בפנים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.

   

  הטיפול - באקנה בפנים על ידי ניקוז/ניקוי שומנים/שחורים/קומודונים בפנים מאריך את זמן הטיפול.

   

  הטיפול - באקנה בפנים מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור

   

  יש טיפול לפצעים בפנים - סבוריאה בפנים - אקנה בפנים -  טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - ללא תרופות - ללא שיוף - ללא חומצות - ללא ויטמינים - ללא שינוי בתזונה שלך -  

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון