כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפים לטיפול בפצעים בישבן|אקנה |חצ'קונים|לא מהיר ולא קל|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 18/1/19, 10:19

  פצעים בישבן -פצעונים בישבן, חצ'קונים, ציסטות (פצעים כואבים אדומים ונפוחים) פרונקלים, שחורים שומנים קומודונים, כתמים חומים-אדומים, חטטים צלקות חספוס, נקבוביות מורחבות, עור שומני, אפרורי. כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה גם בישבן - חזזית או חטטת בעברית

   

  האם נראה לכם שניתן לתת פתרון מהיר לפצעים בישבן? לאקנה בישבן? האם נראה לכם שניתן במצב של אקנה פעילה בישבן לראות שינוי מהיר מהטיפול הראשון? שלא יעבדו עליכם!

   

  מודעות הטיפוח נמצא בשנים האחרונות בעלייה מתמדת, וטיפוח העור הינו חלק ממהפך זה והינו הגורם המניע והמדרבן רבים להגיע לעיתים קרובות לטיפול קוסמטי אסתטי בעקבות בעיה ספציפית בעור ממנה הם סובלים.

   

  נבוכה מדי לגשת לרופא ולחשוף את ישבנך – ולשמוע: ש “אין מה לעשות” אז לא תהיי מושלמת” זה העור שלך”

   

  • אצלי את לא צריכה להיות נבוכה  - כי הטיפול ניתן לך רק ממני כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני,  טיפול יעיל אפקטיבי ולטווח ארוך בפצעים בישבן - אקנה בישבן .
  •   

  אני  - עוסקת כ-19 שנים רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

   

  בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF אנרגיית גלי רדיו - טיפול המאושר ע"י משרד הבריאות

  ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא שיוף - ללא פילינג סקראב - ללא חומצות

   

  הטיפול  יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לשימור המצב בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי.

   

  מדוע לא מומלץ הטיפול בתכשירים - חומצות - פילינג - עיסוי באקנה פעילה בישבן ?

   

  השיטה הנפוצה היום לטיפול בפצעים בישבן – הינה כ"טיפול פנים רגיל" על ידי מריחת תכשירים, חומצות, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק - ידוע שעיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור. 

   

  הטיפול במריחת תכשירים, עיסוי על פצעים בישבן - חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הפצעים, הפצעונים, הכתמים והצלקות לאזורים נוספים, ולהחמרת הדלקת.

   

  מריחת קרמים באקנה פעילה גם בישבן הינו טיפול חיצוני בלבד, שאינו חודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ולא עובד/לא פועל על שורש הבעיה, חיידקי אקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה.

   

  מדוע לא מומלץ לרכוש תכשירים עם מדבקה ושם המכון המטפל?


  כי על הקופסאות לא מצוין -  אישור משרד הבריאות

  • כי על הקופסאות לא מצוין -  תאריך פג תוקף

  • כי על הקופסאות לא רשום - שמות המרכיבים הפעילים

  • כי על הקופסאות לא מצוין  - אופן השימוש בהם

  • כי על הקופסאות לא מצוין -  הזהרות מתופעות לוואי - אז שלא יעבדו עליכם!

   

  MAKO אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית...

   

  לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל/ת,

  יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59

   

  https://www.mako.co.il/finances-finances-economy-newcast/q4_2018/Article-ca256befd299761004.htm

   

  גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת בפצעים בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד.

   

  לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אזור הישבן אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים.

   

  פצעים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר. -  

   

  רצ"ב עצות וטיפים לטיפול באקנה - פצעים בישבן:

   

  • מצעים - מומלץ להקפיד על החלפת המצעים.

   

  • מגבות - הם כר אדיר לחיידקים לכן מומלץ השימוש בגלילי בד ניקול אותם ניתן לזרוק לפח לאחר הניגוב.

   

  • מים חמים - יש להימנע משימוש בקומפרסים חמים, באדים חמים או במים חמים. החום עלול לגרום לביקוע הנקבוביות ואף לפגוע ביכולתו להילחם בחיידקים המחוללים את הדלקת

   

  • לא מומלץ לסבן את אזור הישבן עם ליפה, או מברשת העלולים לגרות האזור ולגרום להתפשטות הנגעים.

   

  • לא מומלץ השימוש בפילינג, שיוף העלולים אף הם לגרום להתפשטות הדלקת .

   

  • לא מומלץ הסרת שיער בשעווה או בלייזר/או גילוח העלולים לגרות את האזור ולעורר התפרצות פצעים חדשים.

   

  • כן מומלץ השימוש בתחתוני בוקסר לנשים מכותנה - ומכנסים רחבות.

   

  * אם כבר ביקרת במכונים אחרים - והתאכזבת... אם פנית לרופא מומחה - שלא הצליח לשפר את מצב הישבן שלך, עם כדורי רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה, וניסית הומאופתיה, רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה, גלולות יסמין...

  * ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות, ונמאס לך מהפצעים ומהפצעונים, פרונקלים ציסטות שחורים/שומנים, אדמומיות בעור כתמים /חומים אדומים, כי הם מתפשטים לירכיים והמפשעות ... ואת/ה רוצה להיפטר מהם כי זה מביך ולא אסתטי, כואב ולא נעים. ובסיטואציה אינטימית...!

   

  או כשאת רוצה ללבוש בקיץ בגד ים...! ובגילך מגיע לך עור נקי מפצעים בהיר מכתמים חלק ונעים למגע ...

   

  גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד. לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים.

   

  ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי איריס לוי - 0558833337  לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון