כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפים לטיפול בפצעים בישבן|אקנה |חצ'קונים|לא מהיר ולא קל|איריס לוי

  0 תגובות   יום שישי , 18/1/19, 10:19

  פצעים בישבן - היזהרו משיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק   - שיוף עם קריסטלים - על פצעונים בישבן, חצ'קונים, ציסטות (פצעים כואבים אדומים ונפוחים), שחורים, שומנים קומודונים. כתמים חומים / אדומים, חטטים צלקות חספוס, נקבוביות מורחבות, עור שומני אפרורי כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה גם בישבן - חזזית או חטטת בעברית 

   

  ?האם נראה לכן/ם שניתן לתת פתרון מהיר לפצעים בישבן? לאקנה בישבן


  האם נראה לכן/ם שניתן במצב של אקנה פעילה בישבן, או פצעים דלקתיים נפוחים וכואבים, לראות שינוי או תוצאה מהירה מהטיפול הראשון? שלא יעבדו עליכן/ם

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י אלי לתיאום פגישת ייעוץ חינם 0558833337 ולא תתאכזב/י

   

  סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים  ואף לקבל טלפון להתקשרות ולהיווכח שאכן יש טיפול לפצעים בישבן שלך - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל.

   

  אקנה בישבן פצעים בישבן טיפול בטכנולוגיית קרן אור

   

   

  על פי פרסומים: טיפול בצלקות אקנה בישבן - הצלקות, החטטים, והכתמים הם נעלמו מהר? היו צלקות ואין צלקות? הסרת צלקות בשיטה מהפכנית...או השיטה הבלעדית והיחידה מעל 90% הצלחה ואלפי לקוחות של המרכז הגדול...אלפי לקוחות? ואני שואלת מדוע הן לא רשומות באתר? 

   

  ועוד פרסומים והבטחות שווא - עם "מנהלת מכון" המתהדרת שהיא היחידה עם החידושים העדכניים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית העולמית והטיפול המוצע על ידה הנו:

   

  טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי...באופן סופי??? 

  תוכנית שהוכיחה עצמה כמנצחת בטיפולי אקנה...טיפול המתבצע תוך ניקוי יסודי של האזור...


  לא תאמינו... עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבל/י עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי ומסיבי עם פילינג וחומצות???...שלא יעבדו עליכן/ם!

     

  כל בר דעת מבין שזה לא עובד - זה פשוט עבודה בעיניים - ועל כך יעידו כל אותן ואותם לקוחות שהגיעו אלי עם תקווה בלב אך עם עגמת נפש גדולה ואכזבה עמוקה..כי כבר אחרי חודש כל הפצעים הכתמים הצלקות והסימנים צפים ועולים מחדש, העור נראה כלאחר טראומה....

   

  פילינג המבוסס על חומצות ושיוף המבוסס על חומצות זה היינו אך, לצערי, לא עובד ולא מנקה, ולא משפר אקנה, פצעים, ציסטות, כתמים וסימנים על הישבן שלך... עוד מכון ועוד מטפלת שצוחקת כל הדרך אל הבנק! 

   

  את/ה רוצה לדעת מדוע "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" לא נותן "ניקוי פנימי ומסיבי" לישבן שלך?


  טיפול בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. 

  הפילינג הייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הישבן שלך. 


  פעולת הפילינג הייחודי המבוסס על חומצותחושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.


  טיפול פילינג ייחודי עם חומצות באקנה פעילה, בפצעים פעילים לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר

  על פי התניית משרד הבריאות שיוף כימי או פילינג עמוק זו פעולה המתבצעת רק על ידי רופא (רופא עור או כירורג פלסטיקאי).

   


  .סובל/ת מפצעים בישבן? נבוכ/ה מדי לגשת לרופא?

   

  אצלי את/ה לא צריכ/ה להיות נבוכ/ה כי הטיפול ניתן לך רק על ידי כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני, טיפול אפקטיבי ולטווח ארוך בפצעים בישבן אקנה בישבן.

   

  אני עוסקת כ-20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

      

  בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF אנרגיית גלי רדיו - טיפול המאושר ע"י משרד הבריאות

  ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא שיוף - ללא פילינג סקראב - ללא חומצות 

  הטיפול  יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לשימור המצב בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי.

   

  גם אם חשבת/ה להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י  שאם לא טיפלת בפצעים בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם לעתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד.

   

  לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אזור הישבן אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעתים כנגעים גדולים עמוקים.

   

  פצעים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.  

   

  רצ"ב עצות וטיפים לטיפול באקנה - פצעים בישבן:

   

  מצעים - מומלץ להקפיד על החלפת המצעים.

   

  • מגבות - הם כר אדיר לחיידקים לכן מומלץ השימוש בגלילי בד ניקול אותם ניתן לזרוק לפח לאחר הניגוב.

   

  • מים חמים - יש להימנע משימוש בקומפרסים חמים, באדים חמים או במים חמים. החום עלול לגרום לביקוע הנקבוביות ואף לפגוע ביכולתו להילחם בחיידקים המחוללים את הדלקת

   

  • לא מומלץ לסבן את אזור הישבן עם ליפה, או מברשת העלולים לגרות האזור ולגרום להתפשטות הנגעים.

   

  • לא מומלץ השימוש בפילינג, שיוף העלולים אף הם לגרום להתפשטות הדלקת .

   

  • לא מומלץ הסרת שיער בשעווה או בלייזר/או גילוח העלולים לגרות את האזור ולעורר התפרצות פצעים חדשים.

   

  • כן מומלץ השימוש בתחתוני בוקסר מכותנה לנשים ולגברים - ומכנסים רחבות.

   

  * אם כבר ביקרת במכונים אחרים - והתאכזבת... אם פנית לרופא מומחה - שלא הצליח לשפר את מצב הישבן שלך, עם כדורי רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה, וניסית הומאופתיה, רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה, גלולות יסמין..

  .

  * ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות, ונמאס לך מהפצעים ומהפצעונים, פרונקלים ציסטות שחורים/שומנים, אדמומיות בעור כתמים /חומים אדומים, כי הם מתפשטים לירכיים והמפשעות ... ואת/ה רוצה להיפטר מהם כי זה מביך ולא אסתטי, כואב ולא נעים. ובסיטואציה אינטימית...!

   

  או כשאת רוצה ללבוש בקיץ בגד ים...! ובגילך מגיע לך עור נקי מפצעים בהיר מכתמים חלק ונעים למגע ...

   

  ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי איריס לוי - 0558833337  לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י..

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון