כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול טבעי בפצעים בגב|מהפכני, לא עם שיוף בגב|איריס לוי

  0 תגובות   יום שני, 25/2/19, 12:07

  על פי פרסומים: יש טיפול מהיר ומהפכני לפצעים בגב, עם תוצאות מובטחות...מהיר? שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  1. הידעתן/ם?
  1. ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם לא להבטיח מהר (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 80 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר


  על פי פרסומים נוספים: טיפול טבעי - מהפכני לפצעים בגב הנו כ"טיפול פנים לגב" ...

  "מנהלת מכון" המעידה על עצמה שהיא היחידה עם החידושים העדכניים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית העולמית והטיפולים המוצעים על ידה הם:

   

  שינוי תזונתיהמתמקד בהימנעות ממזונות הגורמים לאקנה

  ואני טוענת - כמומחית רק לבעיות עור - באופן כללי, השפעת התזונה על אקנה היא אינדיבידואלית, ועם הניסיון כל אחד מכיר את גופו ומבין מאילו סוגי מזון עליו להימנע.


  ויטמינים  - על פי דבריי אותה "מנהלת-מכון" הטוענת שהם תוספי תזונה    - חומצה פולית - ויטמין בי12 - סידן - ברזל שאמורים להינתן במרשם רופא המטפל, עם הפנייה לבדיקות דם המאשרות מחסור בהן ולא במכירה ללא רישיון רוקחות...שלא יעבדו עליכן/ם!.

   

  ואותה מנהלת מחייבת אותך לרכוש -3 צנצנות עם אותם ויטמינים "תוספי תזונה" עלות כל צנצנת 471 ש"ח. 


  הידעתן/ם?


  מולטי ויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

   

  שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

   

   ועוד מעידה  על עצמה אותה "מנהלת" שיש לה ...תוכנית שהוכיחה עצמה כמנצחת בטיפולי אקנה...טיפול המתבצע תוך "ניקוי יסודי של האזור"..לא תאמינו...


  עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבל/י עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי עמוק ומסיבי???עם פילינג וחומצות???

   

  ואני טוענת, כמומחית רק לבעיות עור, זה לא נלמד בבית-ספר לקוסמטיקה...

   

  "ניקוי פנימי עמוק ומסיבי עם חומצות" זו  שיטה שמאמצות מנהלות מכון "לעבודה קלה - וקצרה - ללא השקעה - ללא ידע - ללא מקצועיות - ורווח קל...כמובן! ...והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!!..אז שלא יעבדו עליכן/ם! 


  בשביל מה היא למדה קוסמטיקה? אולי בשביל להדליק את "האור-הכחול", ואולי לא למדה ועברה רק הכשרה...!

   

  סובל/ת מפצעים, אקנה בגב? לאיריס לוי יש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל - בשילוב טכנולוגיית IPL -RF . 

   

  1. רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי - איריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.
  1. סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות של לקוחות ולהיווכח שיש טיפול טבעי לפצעים בגב ללא שיוף - ללא חומצות - ללא דיאטת כאסח - וללא הבטחות שווא. 

   

  טיפול באקנה פצעים פרונקלים בגב בטכנולוגיית קרן אור

   

   

  מדוע זה לא עובד:

   

  טיפול בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. 

   

  הפילינג הייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים בפנים | בגב | ועל הישבן שלך. 

   

  פעולת הפילינג הייחודי המבוסס על חומצותחושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

   

  טיפול פילינג ייחודי עם חומצות באקנה פעילה, בפצעים פעילים לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

                                            

  רבות הלקוחות שהגיעו אלי וסיפרו על אכזבה עמוקה כשמהר מאוד הכל צף ועלה עם טראומה לעור, פצעים גדולים יותר, כתמים כהים יותר ועוגמת נפש רבה..אז כמובן שלא יעבדו עליכן/ם!


  1. שיטה נוספת הרווחת בתחום, על פי פרסומים, הטיפול ב"אור-כחול".

  על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול אור-כחול לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור.

   

   

  ידוע שהטיפול ב"אור-כחול", עובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" המקרינה אור כחול ממרחק לאזור הבעייתי שלך, הגב שלך.

   

  אורך גל קצר, 415nm אשר אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) ולאותם חיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, הנמצאים בעומק העור.

   

  ידוע שאחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן בפצעים בגב, אקנה דלקתית בגב עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, ועבה כמו בגב, יעילות הטיפול פוחתת.  

   

  הטיפול ב"אור-כחול" המכוון ממרחק לאזור הבעייתי  - ואת/ה שוכב/ת כשעה - מתחת למנורה -

   

  המטפלת או מנהלת-המכון שניסיונה אינו מוכח, לא נוגעת באזור הבעייתי - לא מנקזת לא מנקה את השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים החיידקים P.Acne והגורמים העיקריים לאותם פצעים פצעונים, ציסטות נפוחות אדומות וכואבות, כתמים, חטטים צלקות וסימנים על הגב שלך.

   

   

  מדוע עדיף במצבים אלו השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הניתן לך מאיריס לוי עצמה, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני?


  הטכנולוגיה המשלבת בתוכה להבדיל מ"אור-כחול" ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - - אור אדום כחול  / ירוק / צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - הנעשה במגע ישיר על העור

   

  שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור.


  השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר ולטווח ארוך.

   

  ועוד על פי פרסומים: "מנהלת המכון" מחייבת אותך לשלב טיפול עם "דיאטת כאסח".

   

  והטענה ההזויה הנשמעת מפי אותה "מנהלת מכון" הנה -  לא תאמינו - כדי שהגוף יתחיל לנקות את עצמו ולהביא תוצאות עם הפצעים והסימנים האדומים!!!  


  תזונה שעוזרת לגוף להתאזן -   ציטוט:"לא תקפידי לא תגיעי לתוצאות" גמר ציטוט, כמו אכילת פירות בבוקר - 3 עלי חסה - 3 גזרים -  ביום.

   

  ועוד מוסיפה אותה מנהלת  - בעזרת הניסיון הרב שלנו פיתחנו את רשימת הטעויות שאם תעשי אפילו אחת מהן את עלולה להרוס לעצמך את התהליך ולא תגיעי לתוצאות...שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  על פי מחקרים ידוע "דיאטת- כאסח" לא משפרת פצעי אקנה בגב, ומסוכנת מאוד ללא השגחה מקצועית מתאימה. 


    
  האם ידעתן/ם

   

  שעל-פי חוק משרד הבריאות:

  רק למי שיש ברשותו תעודת תזונאי דיאטן תקפה מטעם משרד הבריאות זכאי להציג עצמו כתזונאי דיאטן בישראל.

   
  כמן כן, לא יציג מעסיק במישרין או בעקיפין את מי שפועל מטעמו כתזונאי דיאטן אלא אם כן, אותו אדם הוא בעל תעודת תזונאי דיאטן תקפה מטעם משרד הבריאות....


  האם שאלת את עצמך כלקוחה "האם אותה מטפלת המשלבת התניה ל"דיאטת כאסח" או רכישת ויטמינים כמו - אבץ ברזל, חומצה פולית, ויטמין בי12 ללא בדיקות דם מתאימות, וללא הנחיית הרופא המטפל, היא בעלת תעודה תקפה מטעם משרד הבריאות? שלא יעבדו עליכן/ם!  


   ... ואולי זה מסוכן?  ואולי זה לא בריא

   

  דיאטנים הם אנשי מקצוע בכל הנושאים הקשורים לתזונה. על מנת להיקרא דיאטן/דיאטנית חובה לרכוש השכלה אקדמית – תואר ראשון במדעי תזונה ((B.Sc.Nutr ולאחר מכן לעבור הכשרה מעשית במוסדות הבריאות (סטאז" בבית חולים, קופת חולים ובקהילה). תוכנית הלימודים במדעי התזונה כוללת קורסים מגוונים כמו: ביולוגיה, כימיה, גנטיקה, סטטיסטיקה, אנאטומיה, פיזיולוגיה, תזונת האדם, פתולוגיה ומחלות, אנדוקרינולוגיה, תזונת ספורט, פסיכולוגיה ועוד.


  הדיאטנים הם אנשי מקצוע בלעדיים הרשאים לאבחן ולטפל בבעיות ומצבים הקשורים לתזונה.
  דיאטנים מתרגמים את הידע המדעי בנושא התזונה למעשים. הם אחראים לבניית המלצות אישיות ברמת האדם הבודד וכן ברמה הכללית לכל האוכלוסייה. חשיבותו של מקצוע הדיאטן היום הולכת וגדלה בזכות המודעות של הרפואה המודרנית לתפקיד המכריע של התזונה במניעת מחלות רבות כמו : סוכרת, מחלות לב, לחץ דם, סרטן ועוד ...אז שלא יעבדו עליכן/ם 

   

   טיפול באקנה בגב, מהווה אתגר טיפולי לא קטן, אקנה ציסטית, אקנה קומודוניקה (המתבטאת רק בשחורים ושומנים) אקנה בגיל מבוגר, על כל אלה נוספים מאפייני העור, רגישותו, גוון העור, עוביו, רמת הנגעים סוג הנגעים ועוד.

   

  השארתם של שחורים, שומנים, קומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור אינה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית. אלה פקקים בזקיקי השיער העשויים חלב, שומן, סבום. ריחם של השחורים בגב בכתפיים ובחזה, אינו נעים וכן המראה שלהם.

   

  הופעתם בצפיפות על עור הגב שלך, יוצר מראה לא נקי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי/ניקוז השחורים השומנים הקומודונים גם בגב, טיפול יעיל ואפקטיבי הנשמר לאורך זמן וזה ניתן....

   

  הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים

   

   

  פצעים בגב, אקנה בגב -מתבטא - פצעים פצעונים, ציסטות, שומנים שחורים קומודונים, כתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות נקבוביות פעורות, עור שומני עם סימנים, צלקות חטטים ועוד....לצערי, לא ניתן לטיפול מהיר קל וסופי.

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון