כותרות TheMarker >
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  טיפול טבעי בפצעים בגב|מהפכני, לא עם שיוף בגב|איריס לוי

  0 תגובות   יום שני, 25/2/19, 12:07

  על פי פרסומים: יש טיפול מהיר ומהפכני לפצעים בגב, עם תוצאות מובטחות...מהיר? שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  הידעתן/ם?

   

  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם לא להבטיח מהר (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 80 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר


  על פי פרסומים נוספים: טיפול טבעי - מהפכני לפצעים בגב הינו כ"טיפול פנים לגב" ...עם שיוף כימי, מריחת תכשירים, חומצות, מסכות, אור-כחול...

   

  אור כחול - ידוע  שאחת הבעיות של אור כחול, היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן לעיתים בפצעים בגב, אקנה דלקתית בגב עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול באור-כחול קשה יותר ויעיל פחות.

   

  עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים),  ללא ניקוי/ניקוז השומנים השחורים, הקומודונים המתלווים לפצעים בגב. והטענה מפי המטפלות שניסיונן אינו מוכח - אסור לגעת בעור, בלאו הכי הכל חוזר...האמנם!


   

  יש לי הפתעה בשבילך - יש טיפול שגורם לאותם שומנים לא לחזור באותה רמה,  ולעיתים לא לחזור כלל!

  אותם שומנים עליהם מתקיימים החיידקים חיידקי אקנה P.Acne ...שלא יעבדו עליכם!

   

  השארתם של שחורים, שומנים, קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית. אלה פקקים בזקיקי השיער העשויים חלב, שומן, סבום. ריחם של השחורים בגב בכתפיים ובחזה, אינו נעים וכן המראה שלהם.

   

  הופעתם בצפיפות על עור הגב שלך, יוצר מראה לא נקי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי/ניקוז גם בגב.

   

  טיפול להוצאת השחורים/השומנים, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן... 

   

  הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים

   

   

  פצעים בגב, אקנה בגב -מתבטא - פצעים פצעונים, ציסטות, שומנים שחורים קומודונים, כתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות נקבוביות פעורות, עור שומני עם סימנים, צלקות חטטים ועוד....ניתן לטיפול מהיר קל וסופי? שלא יעבדו עליכם!

   

  טיפול טבעי בפצעים בגב - הוא לא טיפול מהיר - לא קל - ולא סופי לצערי!

  הידעתם ההתניה ממשרד הבריאות הינה, לא להבטיח מהיר, קל, סופי, לצמיתות, גם בהסרת שיער אז שלא יעבדו עליכם! 

   

  יש טיפול טבעי, אפקטיבי וארוך טווח לפצעים בגב, אקנה בגב - ללא רואקוטן - ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד!

   

  סקפטי/ת? לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי להתרשם מעשרות ההמלצות ולהיווכח שאכן יש טיפול טבעי בפצעים בגב ולא עם שיוף בגב..

   

  טיפול באקנה בגב, מהווה אתגר טיפולי לא קטן: אקנה ציסטית, אקנה קומודוניקה (המתבטאת רק בשחורים שומנים), אקנה בגיל מבוגר, על כל אלה נוספים מאפייני העור, רגישותו, גוון העור, עוביו רמת הנגעים סוג הנגעים ועוד.

   

  כדי לקבל תוצאות טיפוליות מובהקות עלינו לקחת בחשבון את מאפייני העור, סוג האקנה ומצבו הנוכחי ולשקלל את כל אלה לכדי טיפול מדויק ומותאם היטב. וזאת המומחיות שלי.

   

  - קוסמטיקאית פרא רפואית היא קוסמטיקאית המתמחה בבעיות עור ומסתמכת על מחקרים קליניים וממצאים רפואיים. החומרים בהם אני משתמשת מרוכזים יותר ועוצמתם מוגברת. אלו חומרים שקיבלו הכשר לשימוש פרא-רפואי לאחר שנחקרו במעבדות קליניות.

   

  רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח/ה ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

   

  הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור – פצעים בגב, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה בגב, בבני נוער ומבוגרים, מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי .

   

  הטיפול הניתן לך הינו טיפול אישי ופרטני על ידי איריס לוי בלבד ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

   

  אני עוסקת רק בתחום בעיות עור כ- 20 שנים בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית -

   

  ללא רואקוטן - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

   

  אקנה ופצעים בגב היא לא נחלתם של הצעירים בלבד והיא עלולה להתפתח בכל גיל!

   

  מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה אקנה היא נחלתם של צעירים. מתברר שאקנה בגיל מבוגר, אקנה על רקע הורמונלי יותר שכיחה ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר עם נגעים עמוקים וכואבים יותר. אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון ויכולה להמשיך ולהתפרץ עד אחרי גיל 45. 

   

  מגילאי שנות העשרה ומאוחר יותר גם נשים וגברים סובלים מהתופעה בדרגות חומרה שונות, מה שהופך את הבעיה מבעיה פיזית – פיזיולוגית לבעיה חברתית.

   

  מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר בטחון.

   

  ולנפגעי אקנה, ולאלה שלא קבלו מענה מספק לפצעים בגב - יש טיפול טבעי בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה לך - ללא שינוי מקום העבודה שלך- וללא תופעות לוואי.

   

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון