כותרות TheMarker >
  ';

  פוסטים אחרונים

  ארכיון

  תגובות (0)

  נא להתחבר כדי להגיב

  התחברות או הרשמה   

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  אין רשומות לתצוגה

  0

  סינוואר

  0 תגובות   יום שני, 13/5/19, 10:31

  ''

  ...כמו כן ראוי לזכור כי האירופים מתנגדים למהלך המוטעה של נשיא השטן הגדול...’ חדר לתודעתו של המנהיג העליון המשפט האחרון של שר החוץ.

  ומה זה יעזור לנו כנגד הסנקציות של השטן הגדול, והמקל שתוקעת לנו בגלגלים סעודיה בהורדת מחירי הנפט?’ קטע בכעס המנהיג העליון את דבריו האחרונים של שר החוץ.

  ברשות הוד קדושתך אני אבהיר את הסיכויים למניעת התהליך הבזוי הזה, או הנקיטה באמצעים במידה ומנהיג השטן הגדול יעמוד על דעתו ויבצע את ביטול ההסכם. ראשית דברתי עם מקרון...’

  עם מי, זה אדם או פירמה?’

  יסלח לי הוד קדושתו שלא ציינתי בפירוש כי דברתי עם נשיא צרפת, והוא הבטיח לי שידבר עם נשיא השטן הגדול וינסה לשכנעו להימנע מהמהלך הבזוי שלו. גם איימתי בגלוי ובאיומים מוסווים שלבטח יגיעו לאוזניו של נשיא השטן הגדול, ואני מקווה מאוד הוד קדושתו שהוא ירתע ברגע האחרון.’

  אני מסופק ואני אעלה בקבינט הביטחוני את הנושא ומכל היבטיו אנו נדון באחד בלבד, כיצד נממש את האיומים שאתה מוחמד פרסמת בתקשורת הבינלאומית.’ סיכם בפסימיות רבה המנהיג העליון את הנושא הכאוב, ונפלה מיד דומיה כללית מאחר והיועצים אמרו את דבריהם ולא היה להם דבר להוסיף. הישועה הגיעה עקב הזמן שחלף, ומזכיר הוד קדושתו הודיע כי נציגי הקבינט הביטחוני מבקשים את רשות הוד קדושתו להיכנס. הרשות ניתנה וארבעת נציגי הקבינט הביטחוני נכנסו, כל שאר הנוכחים קמו על רגליהם; ולאחר שארבעת הנאמנים ביותר למנהיג העליון נישקו בזה אחר זה את ידו, גם היועצים שהורשו לצאת את הלשכה, חזרו ונישקו פעם שנייה את ידו של המנהיג העליון בטרם פינו את מקומותיהם ויצאו. המנהיג העליון הוסיף לשבת במקומו בראש השולחן. לאחר שניתנה הרשות לשבת, התיישבו כל חברי הקבינט הביטחוני המצומצם סביב השולחן גדול המידות, והמתינו לפתיחת הישיבה על ידי הוד קדושתו.

  מה מעכב את חידוש צעדת השיבה ברצועת עזה ברצוני לדעת?’ פתח המנהיג העליון את הדיון בנושא הקל ביותר מבחינתו, נושא אשר יבוצע בהתאם להשקפתו ודרישותיו.

  המצרים גורמים לפילוג בהנהגה ומנהיג חמאס בעזה סינוואר שמו, הצליח לאחרונה לקטוע את היוזמה שלנו בהתאם לדרישות המצרים. ראש הלשכה המדינית הנאמן לנו נאלץ לקבל את דעתו של סינוואר, לאחר שהאחרון זכה לרוב בהנהגה.’ הסביר קאסם את המצב הנוכחי ברצועת עזה.

  האם זה לא אותו פעיל חמאס ששוחרר על ידי הציונים לאחר עשרים ושתיים שנים בכלא?’

  כן הוד קדושתו זה האדם.’ השיב לו מיד קאסם.

  ומי יערוב לנו שאין הוא עבד של הציונים, ולכן הוא מחבל בתוכניות שלנו?’

  אני מניח הוד קדושתך כי לו הוא אכן היה משרתם של הציונים הדבר היה מתגלה, הוא שוחרר בשנת 2011 במסגרת העסקה עם הציונים לשחרור בן הערובה שישב אצלנו חמש שנים.’ עדכן אלאווי שר המודיעין את הוד קדושתו.

   

   

  מה עוד אנו יודעים על אדם שישב עשרים ושתיים שנים בכלא של הציונים, מה עוד ידוע לנו עליו מחמוד?’ התעקש המנהיג העליון כופה על שר המודיעין לאמץ את מוחו, כדי למצוא את התשובה שתספק את הוד קדושתו.

  הוא טוען שחיסל במו ידיו תריסר משפתי פעולה עם הציונים.’

  ואולי זה הסיפור שלו איך אתם מכנים את הסיפור שממציא סוכן אויב מחמוד?’

  סיפור כיסוי הוד קדושתך.’

  אולי אם הסיפור על תריסר משתפי הפעולה שהוא חיסל הוא סיפור הכיסוי שלו, ואולי הוא אדם חכם ומוכשר במיוחד מחמוד, ולכן הוא טרם התגלה.’

  הוד קדושתך צודק וייתכן שאנו טעינו… מכל מקום אני סבור שכדאי שנזמין את בעל השררה של בעלי בריתנו העזתים לטהרן, נעמוד על טיבו ואם יהיה צורך נערוך לו חקירה אפילו בדרג שלישי הוד קדושתך.’

  מה פירוש דרג שלישי מחמוד?’

  חקירה משולבת בעינויים ההמספקת בדרך כלל את מטרות החקירה.’

  הואל להזמינו אם כך מחמוד, ותמצא סיבה טובה מדוע אנו רוצים לראותו.’

  קאסם יזמין אותו הוד קדושתך יש לו נציג של כוח אל-קודס ברצועת עזה, ואנו נערוך את השיחה ואם יתעורר צורך לכך גם את החקירה.’

  © חיים קדמן 2019 - כל הזכויות שמורות.

   


  דרג את התוכן: