כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אקטואליה, בילוי, בריאות, קולנוע, אהבה

  כתבות איכותיות, בצירוף כתבות וידאו

  ארכיון

  0

  דלתות מסתובבות, נוסח שרון מור - THE MOVIE "All is foreseen" - is up on Amazon Prime

  0 תגובות   יום חמישי, 20/6/19, 22:04

  הסרט / הכל צפוי (והרשות נתונה), ALL IS FORESEEN

   

  לדעתי זה משפט פילוסופי שיש בו הרבה אפשרות לפירוש אישי או קולקטיבי, המשפט הזה של חז"ל

  מגיע לו שיפיקו לכבודו לפחות סרט אחד אם לא סידרה שלמה.

   

  אז כתבתי, זה לא היה קל בכלל, לאסוף דמויות

  לכל אחת ואחד סיפור חיים שונה ומאתגר, הוספתי לכל דמות חולייה שמחברת בין כולם, ועוד להגדיל ולעשות ולגרום שלמעשה של אחד מהדמיות יש אפקט על החיים של כולם, ואיך הכל בסוף מתגלגל לנקודת ההתחלה.

  זאת הייתה הכתיבה הכי מאתגרת שלי.

   

  כמו אפקט הפרפר, כמו שאהבנו את הסרט דלתות מסתובבות

   

  אז כתבתי והתאהבתי בכל דמות, הקמתי את כולן לתחייה, והתחיל תהליך ליהוק מאתגר, הכל התחיל לרקום עור וגידים, לכל דמות כתובה הצתרף שחקן או שחקנית כישרוניים.

  גם לאסוף את הצוות הטכני לא היה קל,

  כולנו צללנו פנימה את תוך הסיפור המקסים, שבתוכו יש, הצדעה לחיילים, לדור הזהב, הורים שהבריאות שלהם מתחילה לאותת, והם זקוקים להמון תשומת לב ואת הזמן של הילדים שלהם...

  בדיוק שילדיהם בשיא הקריירה וכל דקה חשובה,

   

  אם חד הורית, אחותה חשוכת ילדים, חסר בית והבן שלו שאיבדו את אם המשפחה למחלה הארורה,

  אשת עסקים אמיצה ולבבית, מי עזר למי בסוף? מי הציל את את מי?

  לכל אחד בחיים יש נקודת שפל, נקודה שבה הוא נכנס לבור עמוק, וחייב שמישהו שאוהב אותו יבוא ויושיט יד לפני שהבור בולע אותו לגמריי.

  ומה אם מי שמושיט את היד, זה זר גמור?

  ככה זה העולם עגול ומתגלגל פעם למעלה ופעם למטה, השאלה כמה הזיכרון שלך טוב... כמה אתה מרגיש ויכול לעזור לחבר בצרה, לאח, להורה?

  אומרים שהדמויות בסרט יכולות להיות טיפה מעל הטבע, בהחלט השתמשתי באלמנט הזה.

   

  כמה אדם מוכן לצאת מאיזור הנוחות שלו?

    משהו כמו אפקט הפרפר, כמו שאהבנו את הסרט דלתות מסתובבות

   

  קטע מכתבה שפורסמה, לאחר הזכיה בפסטיבל הסרטים הבנלאומי בסאן פרנסיסקו

  ALL IS FORESEEN הוא פיצ׳ר דרמה, ‏ושמו לקוח מהמשפט המפורסם "הכל צפוי והרשות נתונה".

  ועוסק בפילוסופיה הבוערת ביותר בחייו של אדם, האם הכל צפוי מראש מה שנקרא "מכתוב" או שיש לנו שליטה על הגורל שלנו.

  האם יש לנו חופש בחירה בעצם?

   

  הסרט מגולל סיפורים של שבעה דמויות שונות שכל חייהם משתנים בעקבות מעשה שעושה אשת עסקים צעירה אחת ‏ובעקבות כך משפיעה על החיים של הסובבים אותה כמו אפקט דומינו, ‏כמעט בכל סצנה של הסרט ניתן להציץ לעולמם של אנשים ‏מכל קשת גווני אוכלוסייה, ‏רופאה צעירה שהיא גם אם חד הורית, אישה שבעלה מפתח את מחלת האלצהיימר, חייל לשעבר שסובל מהלם קרב קשה, ‏והכל מתחבר לקראת סוף הסרט לכך שבעצם כולם איכשהו קשורים לכולם. ‏הסרט מצולם כשברקע אתרים מפורסמים מרחבי לוס אנג׳לס.

  ‏בלי לעשות ספוילרים יש בדקה האחרונה של הסרט טוויסט מאוד חזק בעלילה.

   

  ‏ ‏במילות התודה במעמד קבלת הפרס, ‏בחרה שרון לספר את הסיפור שממחיש כמה קשה לעשות סרטים עצמאיים על גבול בלתי אפשרי, ‏סיפרה על המורה שלה בבית ספר לקולנוע שהיה בן 70 מוכשר וכשרוני מאוד ביכולת הלימוד שלו אבל ביום האחרון של הלימודים סיפר לכולם שאפילו שהוא בא ממשפחה שעשתה סרטים בהוליווד הקלאסית הוא בעצמו לא הצליח להוציא אפילו את סרט הסטודנטים שתכנן לעשות עם שני חברים שלו, יש משהו משתק שפועל על מפיק לפני יציאה לסרט דל תקציב או בלי תקציב, מאוד קשה להסביר את זה אבל יש המון אנשים כישרוניים שמעולם לא יוציאו לפועל את החזון שלהם, 

  ולכן מבין כל התכונות שצריך להיות למפיק סרטים עצמאיים יש תכונה אחת הכי חשובה שצריך להיות לו , הוא צריך להיות חירש לכל מי שאומר לו שזה לא יצליח, בנוסף שלחה שרון ברכות לכל הנשים בעולם הקולנוע יש מעט מאוד במאיות בתעשייה וזה חבל, את הסרט הקדישה שרון למשפחה שלה בארץ ובמיוחד לסבתא שלה ורדה חן שלימדה אותה על נתינה ואהבה שאינה תלויה בדבר.

   

  ולמען ההומור הבריא ...קינחה בבדיחה ואמרה שלוועדה שבחרה את הסרט שלה יש טעם ממש טוב בסרטים.

   

  "הסרט שלי לא מושלם ולא נקי מרבבה אבל הוא כמו תינוק חדש שנולד בשבילי, יש לו סיפור מעניין והוא יביא אחריו עוד הרבה חדשים".

  החלק הכי מרגש בפסטיבל הסרטים היה שניגשו אלי לאחר הנאום אנשים מהקהל שהיה חשוב להם לבוא אלי באופן אישי ולהגיד לי ששימשתי להם להשראה גדולה, מכל הלב זה באמת הקטע הכי מרגש, כי את הפיסלון שקיבלתי לא שמרתי אצלי העברתי אותו מייד למשרד של המפיקים שעמדו לצידי לאורך כל הדרך והאמינו בי אמונה שלמה.

   

   

   

  קו עלילה בעיברית

  הסיפור מתמקד בחייהם של 7 דמיות עיקריות שבצורה ישירה או לא ישירה מכירים או קשורים אחד לשני

  בסרט עצמו כמובן יש זיגזוג בסיפור העלילה אבל כדי לא לבלבל החלטתי לעשות מעט סדר.

   

  הסרט מתחיל עם  V.O      של סטיבן שכרגע הוא הומלס מסיבות של הלם קרב קשה, התאלמן לפני כמה חודשים וההתפרצויות שלו החמירו ולכן הוא משאיר את בנו בן ה 6 אצל הסבתא ויוצא לרחוב הוא נמצא במקום הכי שפל בחייו, אפילו לא מצילח לראות את האור בקצה המנהרה.

  בהקראה של ה V.O     אומר סטיבן שיש לנו את זכות הבחירה בחיים והכל אפשרי אבל מה הסיכוי שמישהו באמת ייצא מאיזור הנוחות של עצמו כדי לשנות משמעותית את המציאות הקיימת.

   

  לידו עוברת שרון אשת עסקים מצליחה ומאחלת לו בוקר טוב, כאשר היא חוזרת למשרד היא מחליטה לקנות גם לו כוס קפה ולתת לו כסף לארוחת צהריים, סטיבן מופתע מהמחווה הנדיבה שלה,  בימים הבאים תעבור שוב אשת העסקים לידו ובאופן מפתיע תספר לו על עיסקה חשובה שהתבטלה לה והוא מנחם אותה, היא מופתעת מכך שהוא בעצם זה שעוזר לה כרגע ומייד מוציאה 200 דולר ומגישה לו, אומרת לו שירגיש בנוח שהיא נותת לו את הכסף שהייתה נותת לפסיכולג שלה בגלל התיסכול שהיא חשה לפני שהוא שוחח איתה, וגם מציעה לו לבוא לבקר אותה במשרד לראות במה היא תוכל לעזור לו, עם הכסף סטיבן קונה גיטרה לבן האהוב שלו הסבתא מספרת לו שבנו מאוד מתגעגע ומנסה ללמוד לנגן בגיטרה של אבא.

   

  בנתיים בצד השני של העיר המזכירה של שרון אפריל, שמתבשרת שלא תוכל להביא ילדים לעולם בשל בעיה רפואית, היא לא מסוגלת לספר לבעלה דויד על החדשות הקשות מאחר שהוא מאוד רוצה ילדים, אז היא פשוט מחליטה לשחרר אותו מחיי הנשואים בטענה שהיא לא מוכנה עדיין לילדים והוא שבור לב לא מבין מה בדיוק הסיבה.

   

  לאחות של אפריל קוראים ליסה והיא רופאה צעירה ואם חד הורית לבן 9, שאליה מגיע במקרה למרפאה מייקל החבר ההיפוכונדר של דויד (שהוא הגיס שלה) מייקל מתאהב בליסה ומוצא דרך גם לליבו של הבן שלה הולדן.

   

  להורים של ליסה ואפריל יש טענות למה ליסה הרופאה הצעירה לא באה לבקר אותם מספיק, האבא של ליסה ואפריל מתחיל להדרדר עם מחלת האלצהיימר האמא נתקלת בקשיים עצומים בשל המחלה וזקוקה למטפל קבוע בבית, אפריל שמגיעה כל יום לבקר מבטיחה שתיתן לה את הכסף למטפל לאבא, ומבקש מהאמא לא לספר לליסה הרי היא אם חד הורית ורופאה צעירה, כם ככה יש עליה לחץ עצום, כדי שלא יהיו לה יותר טרדות ממה שכבר יש. אפריל מספקת את הכסף לאמא שלה ומוכרת את הרכב שלה, ליסה אחות של אפריל שמה לב לקשיים הכלכלים של אחותה ומנסה לתת לה כסף בכך שאומרת לה שזכתה בסכום כסף בהגרלה. אפריל מגלה את זה ומחזירה לה מייד את הכסף.

   

  סקרנים לגבי דמויות נוספות ואיך מתקדמת העלילה? כנסו לצפיה בסרט באמזון פריים וידאו.

   

   

  Good news from Sharon🎬 after a very long and challenging year for me, I had such a great moment of Joy.The movie 🎥 When we are right, and my second -🎥All is foreseen-is up on  Amazon Prime Video. it was so much hard work to get it done, I’m attaching the link to The movie on Amazon, 
  I would love to hear what people thought about it.
  Please stay in touch 
  This coming year Starting to work on my next film  
  Sharon Mor

   

   

   

  When a successful business woman steps out of her comfort zone with a stranger, she unknowingly affects the lives of everyone around her.Synopsis After a successful business woman gives a homeless man some cash, the act of kindness sets off a domino effect that falls to the lives of others, all around the city. It leads to an old man suffering from dementia, a woman who can't have children, a single mother, a lonely man, a separation, a veteran...and an unexpected love story that comes all the way back to the stranger. 

   

   

   CAST,

   

  Steven Buehler, Corinne Nowicki, Sarah Grace Kenny, Kevin Caliber, Katy Foley, Joe Chambrello, Yaniv Rokah, Dogen Eyeler, Ariel (Arik) Jack Bader , Karen Ragan-George, Phil MckeownSynopsis: 

   

   


  http://cafe.themarker.com/image/3447744/
  ''

  https://www.amazon.com/dp/B07PCQSC87/ref=sr_1_fkmrnull_1?keywords=when+we+are+right&qid=1551766106&s=instant-video&sr=1-1-fkmrnull
  https://www.amazon.com/All-Forseen-Steven-Buehler/dp/B07PCVV7GT/ref=sr_1_1?keywords=indie+rights&qid=1551813145&s=instant-video&sr=1-1

   

  ALL IS FORESEEN

  Movie  Drama 
  Completed Mar 2017

  When a successful business woman steps out of her comfort zone with a stranger, she unknowingly affects the lives of everyone around her.

  NICHE
  Women, Mature/Adult


  דרג את התוכן:

   פרופיל

   Shaulina
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   אקטואליה, בידור, ועוד