כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  בועה בקרקעית הים

  ארכיון

  קצת סדר באנרכיה

  0 תגובות   יום רביעי, 26/6/19, 13:37

  1. בחודש מרס 2015 הושבעה הכנסת ה-20 כדי לכהן עד נובמבר 2019.


  2. בסוף 2018, הבין החשוד בשוחד, מרמה והפרת אמונים במספר תיקים, שעם כל חוסר הכבוד למנדלבליט על שבירת שיאי מריחה, עומדת להתפרסם החלטת הפרקליטות והיועמ"ש להעמידו לדין, כולל פרסום החשדות החמורים שיהיו בסיס לכתבי האישום.


  3. לאור הנ"ל, אץ רץ החשוד העיקרי והקדים את הבחירות לכנסת מנובמבר 2019 לאפריל!
  כן, ראש ממשלה מכהן מקצץ לעצמו את הקדנציה בשבעה חודשים!
  וכל זה אך ורק כדי לעצור את הודעת היועמ"ש ולמנוע פרסום כתב החשדות החמורים ותמצית הראיות הרבות המבססות את החשדות. בקואליציית השחיתות כולם צייתו לשליט ואף אחד לא שאל למה.


  4. בכנופיה הסובבת את החשוד לא נמצא, כרגיל, אחד שישאל, יערער, שלא לדבר על להתנגד, למהלכי השליט שנועדו אך ורק לנסות ולהמשיך להימלט מהדין. קואליציה שלמה של משת"פי שחיתות שיתפה פעולה עם החשוד, אפילו במחיר קיצור כהונתם בכנסת ובממשלה בשבעה חודשים ויציאה למערכת בחירות אך ורק לטובת האינטרס המושחת של השליט.


  5. מיד עם ההחלטה על הבחירות זעק החשוד שלא יעלה על הדעת להגיש נגדו כתבי אישום בדיוק בזמן בחירות! ואפילו לא לקיים את השלב המקדים של שימוע. יש לדחות הכל!
  היועמ"ש הידידותי לחשוד שמינה אותו, הסכים מיד להסתיר מהציבור את פירוט ממצאי החקירות עד אחרי הבחירות ובכך לסייע לחשוד להמשיך להונות את הציבור כאילו "אין כלום". להחלטת ההסתרה הזאת של ערימות הכלום בידי היועמ"ש היתה השפעה על מערכת הבחירות, כפי שרצה החשוד.


  6. מיד לאחר הבחירות, החשוד החל בתרגילי מילוט חדשים, בצורת אי לקיחת חומרי החקירה כדי להתכונן כביכול לשימוע (אפילו כאשר נשלחו לפרקליטיו עם שליחים), והכל כדי לדחות שוב את השלב הבא, השימוע.


  7. כשהבין החשוד שהבריחה מהחומרים לא תסייע לו לברוח לנצח, הורה לפרקליטו לקבל את החומר ומיד אחר כך, ביקש לדחות את מועד השימוע ב... שנה! הנימוק: יקח לפחות שנה שלמה לעבור על ערימות ארגזים מלאים ב... כלום!


  8. היועמ"ש דחה את השימוע שוב במספר חודשים, עד לאוקטובר 2019.
  יש לציין שלא בטוח בכלל שהחשוד יממש את זכותו לשימוע, מסיבות שנות שאינן מטיבות עם חשודים במקרים מעין אלה (ראו אולמרט והויתור על שימוע, באמצעות עו"ד נבות תל צור שגם ייצג את החשוד הנוכחי).


  9. אל תופתעו אם החשוד יודיע על ויתור על שימוע רק ברגע האחרון, אבל בינתיים, השימוע הוא תירוץ טוב לדחיות ועוד דחיות. מה בוער?


  10. היועמ"ש נעתר לבקשות החשוד לא לפרסם פרטי ממצאים ועדויות על החשדות עד אחרי הבחירות באפריל, ולא ברור מדוע ממשיך להסתיר אותם מעיני הציבור גם אחריהן (מעבר לנאמר בקווים כלליים ב'כתב החשדות').


  11. העובדה שלגוש תומכי החשוד היו רק 60 ח"כים בסופו של דבר אינה הסיבה להליכה לבחירות נוספות באוקטובר. זאת לא הפעם הראשונה שלמועמד להרכיב ממשלה יש 60 תומכים אבל אין 61. מקרה כזה היה גם כאשר פרס (עם 44 מנדטים) גבר על שמיר (41 מנדטים) אבל היו לו רק 60 תומכים בכנסת. מה קרה אז? ממשלה עבודה - ליכוד (ועוד מפלגות).

  מאז, היו מקרים נוספים של ממשלות עם שתי המפלגות הגדולות, המכונות ממשלות "אחדות".


  12. גם הפעם, יכלה לקום ממשלה על בסיס ליכוד - כחול לבן (ומפלגות אחרות) עם קואליציה גדולה. אז מדוע לא ניתן? כי הפעם מרכיב הממשלה הוא חשוד רב תיקים פליליים שמפלגות האופוזיציה הבטיחו כראוי, לא להצטרף לממשלתו רגע לפני הגשת כתבי אישום. הפסילה המוצדקת היא אישית, לא מפלגתית. 
  בגלל זה החשוד לא יכל לפתות את גבאי והעבודה אפילו עם ארבעה תיקים (למפלגה עם 6 מנדטים בלבד) כולל האוצר, ראשות ועדות, ביטול חוקים מחסלי דמוקרטיה וכו' ולהרכיב בקלות קואליציה, עם או בלי ישראל ביתנו. כי בתור חשוד/נאשם נמלט, הוא פסול. כך הבטיחו במפלגות האופוזיציה לבוחריהם וקיימו. אפילו עריק/ה אחד/ת בודד/ת לא הצליח החשוד ללקט ממפלגות האופוזיציה למרות כל המאמצים.

  לו היו מתקבלות תוצאות זהות כאשר בראש הליכוד עומד לא חשוד ולא נאשם, היתה קמה בקלות ממשלה תוך זמן קצר, עם תמיכה גדולה מאוד בכנסת.
  אך מאחר ומרכיב הקואליציה פסול בצדק על ידי כמחצית הכנסת, היכולת להרכיב ממשלה היתה מוגבלת ביותר, וזאת התוצאה.


  13. במהלך המו"מ להרכבת הממשלה, החשוד דרש מכל השותפות לתמוך בשינוי חוקים ושיריון חסינותו כדי להימלט סופית מלתת את הדין ולהוכיח שלא היה כלום. בדיוק מה שהבטיח יום קודם מול כל האומה שלא יעלה על הדעת שיעשה.


  14. הנ"ל חברות וחברים, הן הסיבות לכך שאזרחי ישראל הולכים לשתי מערכות בחירות מיותרות לחלוטין תוך זמן קצר. שליט מושחת, נוכל ושקרן שעומד בראש מפלגת משת"פים מפוחדים עד אימה ודממה, חסרי עקרונות וגבולות לחלוטין, וכך גם שאר מפלגות הכנופיה, "השותפות הטבעיות".

  הוכח שוב שמדינת ישראל נשלטת על ידי כנופיית עלי ביבי ושישים ומשהו שודדים.


  15. ועכשיו, כ-80 יום לפני הבחירות השניות המיותרות השנה, החשוד התחיל להבין שיתכן מאוד ולא יהיה ראש ממשלה אחריהן. מספר סקרים שהליכוד הזמין (ממכון רפי סמית בין השאר) בימים אלה, מראים כי מפלגת החשוד תאבד כ-6-7 מנדטים, רובם לטובת 'ישראל ביתנו', שצפויה לגדול לכדי 12-13 מנדטים. גודל הכנופיה (ללא ליברמן) מצטמצם כך לכ-54-53 מנדטים, לעומת 60 כעת. מה עושים?


  16. אם המצאת בחירות מיותרות פעם אחת לא עזרה לחשוד, אם אי החזרת המנדט לנשיא כדי שיטיל הרכבת ממשלה על ח"כ אחר לא עזרה לחשוד, אם פיזור הכנסת עשר שניות לפני תום המנדט מהנשיא והמצאת עוד בחירות צפויים לא לעזור לחשוד, אז מפזרים את הפיזור!
  אם תוצאות הבחירות המומצאות הנוספות לא יעזרו לנמלט להמשיך להימלט, אז מבטלים את חוק הבחירות, מה יש?


  17. אם עד כאן התרשמתם שמדינת ישראל בדרך לאנרכיה שילטונית בגלל מסע ההימלטות מהדין של נוכל אחד, אתם טועים. אנחנו לא בדרך, אנחנו כבר באנרכיה (בחירות מתי שמתחשק לשליט או לא, ממשלת מעבר שמנסה לנהוג כממשלה רגילה, מינוי שרים, מינוי מבקר מדינה על ידי רב החשודים, מניעת קידום פרקליטים נאמנים, עקיפת ועדת היתרים, המשך הצלילה במדדי שחיתות בינלאומיים ועוד רשימה ארוכה של שלבי הרס מתקדמים).
  במצב כזה, הגיע הזמן לעשות סדר ולהתייעל. יש לקבוע בחוק - שלא ניתן יהיה לבטל לעולמי עד - שבישראל יתקיימו בחירות אחת לשבוע, עד שיתקבלו תוצאות שנראות לשליט. מאותו רגע, ישלוט לעד עם חסינות נצחית לו ולכל בני המשפחה השלטת.


  18. בשולי הדברים: המציאות משתנה ללא הפסקה - בכל תחומי החיים והקיום - וכך גם המושגים. המשמעות המעודכנת של המונח שמאלן בישראל 2019 היא: מי שמעז להמרות את פי השליט הנמלט מהחוק. כך הגיעו לקטיגוריה הזאת מרידור, ריבלין, כל הרמטכ"לים, רוב ראשי מערכות הביטחון בעבר ובהווה, גדעון סער, ולאחרונה הצטרף לרשימת השמאלנים גם אביגדור ליברמן. כך הודיע רשמית הנמלט. וגם לימור לבנת שמאלנית רדיקלית.

  אז לא משנה מה דעותיכם ועמדותיכם בשום עניין, אם אתם לא תומכים מושבעים, נרצעים ומשותקים עדי עד של הנמלט, אתם שמאלנים. ראו הוזהרתם.


  19. תזכורת: כאשר ראש ממשלה לא נקרא ב. נתניהו אלא א. אולמרט למשל, לא מחכים עד להרשעתו החלוטה בבית המשפט העליון כדי להדיחו.
  גם לא מחכים להרשעה בערכה נמוכה יותר
  גם לא לתחילת משפטו
  גם לא להודעה על הגשת כתבי אישום נגדו
  גם לא לשימוע
  גם לא להחלטת היועמ"ש והפרקליטות
  גם לא לפרסום מסקנות המשטרה
  גם לא לסיום חקירת המשטרה.

  כאשר לראש הממשלה החשוד לא קוראים ב. נתניהו, מאלצים אותו להתפטר - באופוזיציה ובקואליציה - כבר בתחילת החקירות נגדו.


  20. הנמלט לא יעצור לבד את מסע ההרס.

   

  ''

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   Danniell
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   מילים תלויות Palabras colgadas

   מילים תלויות Palabras colgadas