כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון

  תגובות (2)

  נא להתחבר כדי להגיב

  התחברות או הרשמה   

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  RSS
    2/7/19 08:14:

  צטט: תנועת כמוך 2019-06-30 15:43:13

  שולח כוכב תודה על השיתוף המלמד

  .

  תודה תנועת כמוך,  יום יצירתי פורה. 

    30/6/19 15:43:

  שולח כוכב תודה על השיתוף המלמד

  0

  מצב חירום

  2 תגובות   יום ראשון, 30/6/19, 13:53

  ''

  עסקת הגרעין וספיחיה

  קטע

   

  בשעה חמש ארבעים וחמש לפנות בוקר העירו את המנהיג העליון דפיקות עזות על דלת חדר השינה שלו. הוא הסיר את השמיכה מפלג גופו העליון, והתיישב במיטתו בזריזות אופיינית לאדם צעיר; כה מבוהל הוא היה. מה הדבר הזה האם זה סיוט או… חלף הרהור מהיר במוחו. ‘מי שם?’ הוא זעק במלוא כוח גרונו.

  הוד קדושתך אתה חייב לצאת ולפנות את הארמון למקום מבטחים...’ הוא שמע וזיהה את קולו של מזכירו הנאמן.

  מה קרה, מה דחוף כל כך?’ הוא הוסיף שהוא מתעשת וחוזר לעשתונותיו. שעה שנחלץ ממיטתו והעטה על גופו העטוף בכותונת לילה חלוק עליון, הוא שמע וזיהה את קולו של קאסן קורא מעבר לדלת.

  הוד קדושתך אנחנו חייבים לצאת מכאן ללא שהיות, מטוסי השטן הגדול עומדים להפציץ את טהרן.’

  המנהיג העליון עטוי בחלוק ירוק התקשה להאמין למשמע אוזניו. הרי רק בישיבת הקבינט האחרונה ההערכה הייתה שהשטן הגדול ידחה את ההכרעה, ולא יגיב על מיקוש המיצרים. הוא הרהר בתימהון הולך וגובר שעה שנע לעבר דלת חדר השינה שלו. הוא היסס כמה שניות לפני ששלח את ידו לידית דלת חדר השינה. האם הם עומדים לקטוע את חייו… האם זו הסיבה להמולה הזו? לא, לא ייתכן , לו מתנקשים בחייו היו עומדים מאחורי דלת חדר השינה שלו, הם היו פוורצים אותה מבלי להעירו. הוא הסיק בהיגיון ופתח את דלת חדר השינה לרווחה.’ ופגש בעיניו היוקדות ופניו החיוורים של קאסם, מזכירו הנאמן הציץ בפניו בחרדה מאחורי גבו הרחב של קאסם.

  לאן אנו אמורים ללכת, אני חייב ראשית להתלבש ...’ עוד בטרם סיים המנהיג העליון את דבריו נשמעו הדיו של פיצוץ אדיר שהרעיד קירות הארמון הרצפה מתחת לרגליהם רטטה, ואף התקרה זעה קלות. במשך כשנייה שדמתה לשעה ארוכה עמדו שלושתם קפואים במקומותיהם., כמו ציפו להתמוטטות כללית שתצניח אותם לתהום שתפער פיה ברצפה עליה הם ניצבים…

  אנו חייבים לצאת מיד מהארמון הוד קדושתך!’ קרא קאסם בגרון ניחר בעודו תופס את זרוע שמאל של הוד קדושתו, והחל מושך את הוד קדושתו אל מחוץ לחדר השינה. ‘יסלח לי הוד קדושתו אנו חייבים לעבור למקום מבטחים.’ מיהר קאסם לתרץ את התנהגותו הבוטה, אשר בשום מצב תנאים לא היה מעז להתנהג כך; ועוד בנוכחות מזכירו הנאמן של הוד קדושתו וארבעת שומרי הראש, אשר קאסם הכינם לשאת את הוד קדושתו בכורסה המאולתרת ככס נישא.

  האם אנו עומדים להתפנות?’ שאל המנהיגה העליון בקול מרעיד את קאסם חביבו, בעודו נישא על ידי ארבעת שומרי הראש ישוב בכורסה.

  לא הוד קדושתך אנחנו נתפנה בהליקופטר השמיש האחרון שנותר לנו הוד קדושתך לחורמבאד.’

  לחורמבאד קאסם, למה לא לביתי במשהאד?’ התפלא המנהיג העליון ודרש להביאו לחיק משפחתו.

  משום שזה יהיה היעד הבא להפצצת מטוסי השטן הגדול הוד קדושתך.’ הסביר קאסם באורך רוח להוד קדושתו המודאג. תוך כדי כך הם יצאו מיציאת החירום האחורית של הארמון, לעבר מסוק גדל מידות שחנה בגן ומדחפיו לא חדלו לנוע.

  הכורסה עם הוד קדושתו היושב עליה הולעת ה למסוק מבעד לדלת הרוחב הפתוחה על ידי ארבעת שומרי הראש שעלו למסוק מיד לאחר מכן, ולאחריהם עלו למסוק כל השאר.

  לא ראיתי סימנים כלשהם של הרס קאסם. ‘העיר הוד במהלך הטיסה לקאסם חביבו.

  יצאנו מבעד ליציאת החירום האחורית הוד קדושתך, משום שחזית הארמון נפגעה ולא ניתן היה להיכנס או לצאת מבעד לכניסה הראשית. איני יודע אם הם החטיאו את הארמון בכוונה תחילה, ולמעשה הוד קדושתך אני סבור שזו תהיה אשליה לחשוב שהם אומנם התכוונו מראש להחטיא את הארמון...’

  ולכן לדעתך הם לא יחדלו להפציץ את טהרן ואת ארמוני?’ קטע הוד קדושתו את שטף דבריו של חביבו בחוסר סבלנות.

  זו אכן דעתי הוד קדושתך הם יאספו מודיעין וכאשר יתברר להם הי הם החטיאו את הארמון הם יפציצו אותו שוב. ייתכן וייקח להם קצת זמו, כפי שלקח להם רמה להגבי ב הוד קדושתך, מאז שמקשנו את המיצרים. לכן ...’ הנייד שלו רטט וקאסם מיהר לשלוף אותו, הוא הפעילו וקרא בעיון את המסר שנשלח לו.

  הם הנחיתו כוחות בפאתי הבירה בשלושה ראשיים הוד קדושתך, והם נעים בראש המוני מפגינים לעבר מוסדות השלטון במרכז העיר ולעבר הארמון בפרט הוד קדושתך; לכן אני סבור שזו תהיה טעות להמתין לתוצאות הקרבות בין הפולשים לכוחות הנאמנים שלנו, ולכן אני מציע הוד קדושתך שנעצור במשהאד לתדלוק בלבד ונמשיך בחשאי לבגדד; ולאחר פגישת אינקוגניטו עם אל -עבאדי, נעלה על מטוס נוסעים ונטוס למוסקבה.’

  ומה עם בני משפחתי קאסם, האם עליי להפקיר אותם?’

  אני אדאג אישית לאחד את הוד קדושתך עם בני משפחתך היקרים.’

  @ חיים קדמן 2019 - כל הזכויות שמורות.

   

  דרג את התוכן: