כותרות TheMarker >
  ';

  שמות והסיפורים מאחוריהם

  שמות מתארים לא פעם דרמה שארעה לפני שמקבל השם נולד/ה. שמות מיוחדים וחריגים מספרים סיפור. למשל אותה נס-יה שפגשתי במזכירות קיבוץ היתה נס עבור הוריה מאחר וכמעט לא נולדה. את החווייה שלהם חרטו בשמה לנצח. אספתי הרבה סיפורי שמות ואני מעונין לשמוע על עוד וללקט אותם לידיעת המתענינים באותם דרמות קטנות שקדמו לשמותיהם ושל אחרים. איני מתחייב לשמור את כולם ולי הזכות לערוך אותם בתאום עם השולח/ת. מקווה שנהנה כולנו מהבלוג

  0

  מדוע איילת שקד היא חביבת רבנים ימניים ?

  0 תגובות   יום שישי , 26/7/19, 18:41

   

  השרה לשעבר איילת שקד הנה תופעה לא ידועה בפוליטיקה הישראלית. אם בעבר מפלגות החילוניות שולטות ואף אתאיסטיות בהשקפתן השתמשו במפלגות דתיות והחרדיות כפילגש פוליטית כדי לשלוט תמורת אתנן כספי ושררה'  לא קרה בעבר שאישיות פוליטית בכירה חילונית במהותה אם כי ימנית בגישתה , לקחה לעצמה את כתר הייצוג של הימין ביחד עם שותפים חרדים קיצוניים, חובבי הלכה וסקילה ומהדרי נשים - בין היתר/.

   

  העיוורון שלה לתוצאות של הכנסת כוחות של ימי המדבר למערכות שלטוניות וחנוכיות עומד בסתירה לתבונתה המוכחת בשוטף ומעידה שהיא אדם אמוני ביסודה, מכוונת מטרה פנימית סמויה המתורגמת לערכים לאומיים כתירוץ לתיקון עולם פנימי שרק היא או מישהו מוסמך יכול לנחש  אותו. רק תסכול בלתי מודע ולא פתור יכול לגרום למלחמה שהיא מנהלת נגד העולם הדוגל בחופש הביטוי ויצירה ושיפוט עצמאי.

   

  לאנשים אמוניים חדורי להט יש כוח ליישם כל משאלה ללא אבחנת מחיר ותוצאה וזו הסכנה הנובעת מגישתה של איילת שקד. היא סוללת את הדרך לשוללי הדמוקרטיה במהותם, וכשיוכלו יתנערו ממנה לטיוב מטרותיהם הארכאיות. 

  לשוחרי חופש דת,  דעה, ביטוי, מגדר ושפוט התוצאה עשויה להיות הרת אסון.

   

  למי שרוצה להבין את עומק עמדתה של איילת שקד לזכויותינו לתקשורת ומידע להלן קישור לצפייה והקשבה.(ניתן לפתוח את הקישור בגוגל  או בווטסאפ אם אינו נפתח כאן)


  https://www.facebook.com/1176154848/posts/10219420350117547/?sfnsn=mo

   

    אם חס וחלילה השלטון ינטה לימין חרדי אמוני, יישלפו רבים את הדרכונים הנוספים שיש להם ויממשו את אזרחותם הזרה כמפלט  עד יעבור זעם, זאת אף שלטון לא יוכל למנוע, והרגליים יצביעו היכן שהשכל  לא עזר.

  צה"ל יצטרך לגייס חיילים זרים כדי למלא את שורותיו והמדינה תעבור מיתון חברתי תרבותי וכלכלי שלא היה כדוגמתו.  רק בחורי ישיבה ועטורי שטריימלך יישארו לחולל את מחול הניצחון של הגטו על המדינה שקצה בחייה.

   

  נקווה שתחזית איוב זו לא תתממש, אמן.

   

   

  https://www.facebook.com/1176154848/posts/10219420350117547/?sfnsn=mo


  דרג את התוכן:

   ארכיון

   פרופיל

   יואלאמת
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין