כותרות TheMarker >
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  0

  13.09.2019 האנטישמיות עכשיו.

  0 תגובות   יום שישי , 13/9/19, 17:40

     בתרגיל אינטלקטואלי נשאלת שאלה לא פשטה:  האם אומות המאוחדות היו מצביעים היום על בניית מדינת היהודים?  אני בטוח התשובה היא לא ב-א' רבתי.   דרגת האנטישמיות היא גבוה ומסוכנת.  הסיבה התפשטות האיסלם בעולם.  אינני יודע האם האיסלם תהא הדת השולטת בעוד מספר עשורים?!  אני בטוח שלעם העברי יהיו בעיות לא פשוטות.  יש להתכונן ולהיות מוכנים להשיב מלחמה שערה. 

     היום האיסלם  אוחז מקום הנאצים בכבוד רב.  בסורות הראשונות בקורן מוחמד נביאם אסר להתעמר על עם הספר וקבע מפורשות שאדמת ישראל היא אדמת של עם הספר.  בסורות המאוחרות התייחסותו לעברים משתנה עד עוינות רצחנית.  המסבירים השינוי הגדול הזה ותולים אותו על מעוט הידע של מוחמד בדת העברים.  בוויכוחים ידו הייתה על התחתונה וגרמה בסוף לסלידתו אל הדת העברים וגם ליהודים.  

     ההתנגדות הגיעה לשיאים של פקודה להרוג יהודים גם אם הם מסתתרים מאחורי אבן או עץ האבן והעץ יעידו "אוי מוסלמי מאחורי מסתתר יהודי בוא להורגו."  על המשפטים האלה בנויה השנאה התהומית הלא הגיונית של האיסלם ליהודים ודתם.  אך הבעיה היא לא רק שנאת האיסלם ליהודים.  הנוצרים בארצות בהם התקיימה השואה עושים מעט מאוד לעצור התעמרות ביהודים, או להתנגד לתופעות של שנאה ממוסדת כמו ה-BDS.   לא רק שהם לא עושים דבר, יש התומכים בקרנות סמויים או ישירים.  למשל בארץ "קרן החדשה" שבהתנהגותה מתקרבת לדעות של BDS מקבלת תמיכה מחו"ל וגם בארץ.

     לו עכשיו היו מביאים להצבעה באו"ם בניית מדינת ישראל התוצאה הייתה בוודאות שלילית.  יש המביאים דעה שללא ספק השואה אחרי מלחמת העולם השנייה השפיעה מאוד להכרזת המדינה של היהודים על אדמתם.  יש החוששים לומר זאת בקול רם.  אני קובע בוודאות שללא ספק הרצח של ששת וחצי מיליון יהודים במחנות מוות השפיע על או"ם להכריז על חלוקת הארץ בינינו והערבים.   

     אין ספק שבהכרזה הזאת עם ישראל יצא מפסיד.  הערבים קבלו 65%  מאדמת הדומיניון הבריטי בארץ ישראל ובנו מדינה יש מאין והיא ירדן.  השלושים וחמישה חולקה כיב יכול חצי חצי, אבל לבסוף הערבים קבלו יותר בשטח ההררי של יהודה ושומרון.   אף החלוקה הלא שווה ושהערבים קבלו הרבה יותר מהעברים הערבים לא מרוצים.  הם רוצים כל האדמה של ארץ ישראל לידם!!!   רצונם זה למעשה מרשה לעברים בארץ בכל התנגשות לקחת לעצמם האדמה אשר נלקחה מהערבים במלחמה. 

     האירופאים בהתנהגותם חושפים שורשיהם האנטישמיים בצורה ברורה.  כל מעשה של הערבים מתקבל בהבנה ,"מאבק נגד הכיבוש"  , כאשר אוטמים אוזניהם ומסרבים להבין שבכיבוש לא מדובר על השטחים ביהודה ושומרון, אלא על אדמת ישראל גופה.  גם השמאל הישראלי אוטם אוזניו ולא שומע האמת בהכרזותיהם של השכנים והערבים בכלל.  התקווה הגדולה של הערבים, אשר הפעילו שלוש מלחמות גדולות וקשות ועוד פעולות קטנות יותר היא שיכולים לחסל ולמחוק מדינת היהודים מביניהם.

     במקרה מוזר נשיא ארה"ב הנוכחי מתחשב בדרישת ישראל  ומבין בעייתה.  הנשיאים האחרים נהגו בה כמדינה רגילה, לא מאוימת הלוחמת עם שכניה.  הנשיא אובמה הגיע לשיא כאשר ארשה לגנות ישראל על מעשיה במועצת הביטחון!!!   טוב אין אפשרות להפריד בין היותו צאצאה של מוסלמים שהגיע לשיא הפירמידה השלטונית בארה"ב.

     המפגש הגורלי בין השואה הנוראה, ששת וחצי מיליון יהודים נרצחים, גירוש היהודים מארצות ערב, ונוכחות עברית בארץ הביאו ההכרה בקיום מדינת היהודים.    גם היום מדינה כמו אירן מרשה לעצמה להכריז שישראל צריכה להימחק.  מה אנחנו שומעים מהאירופאים גינוי על שישראל רוצה להכריז ריבונות על בקעת הירדן שהיא פסיקון של אדמה.  כאשר בידיי הערבים הקוראים לעצמם פלסטינים יש קרוב לשמונים וחמישה אחוז אדמת ישראל.  אי אפשר להתעלם  מהעובדה שגם ירדן היא מדינה פלסטינית.   מעל שבעים אחוז מתושביה  הם ערבים שכבשו את פלסטין וחדרו על אדמתה בסגירת העיניים של הבריטים. 

     שר החוץ הבריטי בווין הגיע לשיא כאשר אסר ליהודים לנוע בירושלים ובנה גדרי תיל ברחובותיה.  הבריטים נתנו לערבים כניסה חופשית, בעיקר סביב ירושלים, כאשר הכריזו על ספרים לבנים רבים ליהודים!!  קשה לומר שהם בהתנהגותם לא סייעו לנאצים לחסל יהודים כמו נוסעיי האנייה שיצאה מהמבורג.    הם הגיעו לארץ ישראל והבריטים לא הרשו להם לעלות, כאשר באותו הזמן נתנו כניסה חופשית לערבים!!   אלה דברים שלא ישכחו, הם טבועים בהיסטוריה העברית לעולם ועד.   

     אין ספק שהתעקשותו של בן גוריון להכריז על מדינת ישראל אז הייתה נכונה.  המדינה קטנה, אבל גבולותיה נותנים לנו הזכות להתגונן מפני התקלות כוחנית כלפינו.  אין לי ספק אדמה אשר נופלת לידינו בעת מלחמה אין להשיבה לערבים.  הם נלחמים נגדנו, אם מאבדים אדמה הם צריכים להפסיד אותה לעולמים.    חיימוף  

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   חייםחיימוף
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין