כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שרית יוכפז: חדשות החיים היפים

  שמי שרית יוכפז עיתונאית צלמת ובלוגרית .
  על עצמי:

  כתבתי בעיתונות ארצית. מגזינים לנשים משפחה ונוער.הגשתי 10 שנים תוכנית -המלצות לטיולים תרבות וארועים ברדיו קול חי fm -93 .כותבת במקומונים. כותבת בלוג בסלונה "החיים הטובים בישראל "מאת: שרית יוכפז-sarityochpaz .
  יש לי 3 מגזינים -בלוגים בנושאים:
  "חדשות תיירות. תרבות מלונות ומסעדות."
  "החיים הטובים צרכנות ועיצוב. ".
  "חדשות יופי טיפוח אופנה וסטייל.". מאת שרית יוכפז. בעלת תעודת עיתונות ממשלתית ושל לשכת עיתונות בתל אביב. הכתבות שלי מקושרות לגוגל פלוס ויש לי צפיות רבות. כתבותי נכנסות בעמוד ראשון בגוגל. תחומי ענין: אוהבת את החיים הטובים. אוהבת לטייל בארץ ובעולם. אוהבת אנשים טובים.בעלי חיים. כלבים חתולים וסוסים.אוהבת ים. נופים קסומים . אופנה. הצגות סרטים ספרים ואופרות. אוהבת לסקר הצגות .תאטרון .סרטים ספרים. אופנה קוסמטיקה . עיצוב . נדל"ן . עסקים. מלונות .מסעדות וצרכנות. אני מוזמנת לסקר מסיבות עיתונאים ופרזנטציות . עובדת עם מיטב היח"צנים והדוברים . אוהבת לראיין אנשים ועוסקת להנאתי בהום סטיילינג .
  גדלתי 18 שנים כלבים. לצערי מתו מזקנה.
  למדתי רפואה אלטרנטיבית. איפור.תקשורת
  אני בוגרת אונברסיטת בר אילן. הייתי בעבר מורה .גרתי ברמת השרון . וכעת בתל אביב-בכיכר המדינה. אני נשואה . אמא לשתי בנות מקסימות. עינת סמואל עובדת בטלוויזיה ברשת. החתן טל סמואל מנהל את "אלה פרסום ויזמות" .
  והבת רונית יוכפז מעצבת פנים .
  אני מתנדבת למען צער בעלי חיים. שמירה איכות הסביבה .מועדון העיוורים ומתנדבת למשטרה "למשמר האזרחי-"אני מסייעת בסיורים ממונעים נהגת בניידת משטרתית .
  ב"דה מרקר קפה " - THE MARKER CAFE -אביא לכם קוראים יקרים פוסטים וכתבות חדשות על חיי עסקים .תיירות .מלונאות.מסעדות תרבות -ביקורת הצגות תאטרון וסרטים ותערוכות . חדשות אופנה קוסמטיקה וצרכנות וחדשות החיים הטובים והיפים
  בפיסבוק :sarit yochpaz {שרית יוכפז}
  מייל: sarit0404@yahoo.com

  EDUTEXPO תערוכת המאה חינוך טכנולוגיה, שרית יוכפז

  0 תגובות   יום רביעי, 30/10/19, 08:32

   

  ''

  EDUTEXPO 2020 תערוכת המאה לחינוך וטכנולוגיה, פתרונות הדרכה ואימון 


  • לראשונה בישראל תחת קורת גג אחת: הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים ביותר להדרכה ולימוד מהארץ ומהעולם.
  • התערוכה והכנס בהפקת קבוצת אנשים ומחשבים ובשיתוף קרן אתנה והסתדרות המורים.
  • במסגרת הכנס ולרגל היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות יתקיים פאנל מומחים בנושא טכנולוגיות בחינוך המיוחד

  EDUTEXPO 2020    תערוכת המאה לחינוך וטכנולוגיה, פתרונות הדרכה ואימון למורות ולמורים תתקיים ביום שלישי 3/12 במתחם הכנסים לאגו בראשל"צ, בהשתתפות מאות מומחים לטכנולוגיות חינוך, חברות סטארט-אפ, ואנשי מקצוע בתחום ההדרכה וההוראה. בין המרצים באירוע יהיו אורי בן-ארי - נשיא ומייסד קרן אתנה ויועץ בכיר לערים חכמות, פרופ' עדינה שמיר -  מנהלת המרכז לטכנולוגיה לתלמידים עם צרכים מיוחדים, בית הספר לחינוך,

  אוניברסיטת בר-אילןיפה בן דויד - מזכ"לית הסתדרות המוריםד"ר עופר רימון - ראש מינהל מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך ורבים נוספים.  הנושאים המרכזיים שיוצגו בתערוכה ויידונו בפאנלים המקצועיים בהובלת יהודה קונפורטס, עורך ראשי אנשים ומחשבים,


  יכללו פתרונות טכנולוגיים, ציוד קצה, רובוטיקה, בינה מלאכותית (  (AI ומציאות מדומה VR)) בשירות ההדרכה, סייבר, מולטימדיה ועוד. לצד התערוכה תתקיים מליאה מרכזית שתעסוק באתגרי הלמידה והחינוך בשנים הקרובות, בה יידונו סוגיות כגון תפקיד האוניברסיטאות בהכשרת סטודנטים למקצועות העתיד. במסגרת הכנס יציגו חברות סטארט-אפ המפתחות טכנולוגיות לימוד והדרכה את הפתרונות החדשניים שלהן למגזר החינוך. התערוכה מיועדת לעוסקים בהדרכה במגזרים השונים: חינוך, בריאות ורפואה, צבא, אקדמיה ושלטון מקומי, ותארח קציני הדרכה מעיר הבה"דים, בכירים מחיל החינוך, מנהלי מחלקות חינוך ברשויות המקומיות, מרצים ומקבלי החלטות באקדמיה, רופאים ומנהלי רכש מהמגזר הרפואי, וכמובן מנהלים, מורים ואנשי חינוך ממשרד החינוך. "הטכנולוגיה בתחום החינוך מתקדמת בקצב מואץ. יש בארץ לא מעט סטארט-אפים שהוקמו על ידי צעירים שיודעים היטב מה היה חסר בכיתות שבהן למדו אך לפני מספר שנים " אומר אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה וממובילי הכנס. "תכניות התקשוב שמשרד החינוך מקדם נמתחות עד הקצה מבחינה תקציבית, והצוותים הטכנולוגיים עושים דברים נפלאים, אבל יש תקרת זכוכית שבמשך שנים לא מצליחים לשבור. עדיין יש פער בתחום התקשוב ומדינת ישראל חייבת להביא את תחומי ההוראה והלמידה לעידן המאה ה-21 ולמקצועות העתיד.” בהקשר לזיקה שבין הטכנולוגיה למעמד המורה בישראל, אומר בן-ארי כי "מעמדם של המורים בישראל מושפע, בין השאר מרמת האוריינות הדיגיטלית שלהם, מהסביבה המתוקשבת, ומהידע בהפעלת הכלים בסביבה הדיגיטלית בכיתה. הניסיון הוכיח שהעצמת מעמדו של המורה למנטור מתוקשב משפיעה לטובה ומביאה לשיפור ההוראה והלמידה ולכך שיותר צעירים פונים למקצועות מדע וטכנולוגיה, דבר המסייע בצמצום המחסור באנשי מקצוע בתחומים אלו".


  יהודה קונפורטס אשר ינחה פאנל מומחים בנושא "חינוך מיוחד כמוביל מהפכה", מוסר כי "תערוכת המאה לטכנולוגיות בחינוך תתקיים ביום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות, המצוין ברחבי העולם מידי שנה ב-3 לדצמבר בכדי להגביר את המודעות לתועלת שבשילוב אנשים עם מוגבלות בכל היבטי החיים. מטרת הפאנל לשפוך אור על הכלים הטכנולוגיים המסייעים להנגיש את תכני ההוראה לתלמידי החינוך המיוחד לגווניו". בהקשר זה, מקדמת קרן אתנה בשנים האחרונות את תוכנית "ארגז כלים דיגיטלי לכל מורה לחינוך מיוחד" 


  שמטרתה להעניק לכ-15,000 מורים ומורות לחינוך מיוחד בישראל מחשבי iPad יחד עם תוכנות ואפליקציות מיוחדות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות. בנוסף לכך, מקבלים המורים לחינוך מיוחד 120 שעות הדרכה, מדפסת, מקרן לכיתה ועוד. התוכנית מתבצעת בשיתוף האגף לחינוך מיוחד והאגף לטכנולוגיות מידע במשרד החינוך, ומיועדת להעצים את מורות וגננות החינוך המיוחד ולאפשר להם לתקשר טוב יותר עם תלמידיהם. בנוסף, התוכנית מקנה גישה למגוון רחב של חומרי לימוד ומשנה באופן משמעותי את חייהם של התלמידים. המורות והמורים יכולים להכין בעזרת האייפד תוכניות לימודים מיוחדות, כאשר התלמידים יכולים להמשיך את חוויית הלמידה בביתם לאחר שעות הלימודים. "

  הוכח בארץ ובחו"ל כי האייפד משפר במידה ניכרת את הלמידה של תלמידי החינוך המיוחד ואת הקשר שלהם עם הסביבה, כולל ביה"ס והמשפחה", אומר בן-ארי.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   שריתיוכפז0
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין