כותרות TheMarker >
  ';

  הגירוש מגן-עדן

  ידוע שעיקר האמונה היהודית נעוץ בקיום עולם הבא על כל הנגזר ממנו: גן-עדן, גהינום... מי שעושה מצוות, קונה לו לאחר 120 מקום טוב בגן-עדן, ואבוי למי שעושה רע ומה שמצפה לו בעולם הבא... מאידך, רואה האמונה היהודית בעולם הזה כפרוזדור, היינו כמעבר זמני שמשמש את האדם לתקן בו את מידותיו ולקנות בהם את חייו האמיתיים והנצחיים בעולם הבא.

  אם כן, "עולם הזה" הוא מרחב "החיים הזמניים" של האדם, "עולם הבא" הוא מרחב "החיים הנצחיים", כאשר "המוות" (הסתלקות האדם מהעולם הזה) מפריד בין שני העולמות. זו כאמור עיקר האמונה של הדת היהודית ושל עוד דתות; ומי שכופר בעיקרים האלה - כופר בעיקר.

  נכנסנו כבר למאה ה-21, ימי הביניים מאחורינו. הדמוקרטיה היא בשורת העידן המודרני והביאה עימה את חופש הדעה והאמונה: כל אדם באמונתו יחיה... כלומר זה לא ביג דיל לכפור היום בקיום אלוהים או בקיום עולם הבא; אף אחד לא יעלה את הכופר על מוקד, ואפילו קיימת האפשרות להיות נאור וכופר וכשר ויהודי למהדרין; בחר באחת הקומבינציות, כולן תקניות.

  דווקא בגין הפתיחות הזאת, עלה קרנו של מוטיב ההגיון ומילא את מקומה של "האמונה העיוורת": אני מאמין כי אמונותי נגזרת מההגיון. גם הכופר לא נותר חייב והטעים את דבריו בהגיון ובשכל הישר.

  פירצה נפרצה בדת היהודית - קוננו חכמינו את העת החדשה והתקוממו על פיתחון הפה שניתן לכופרים בשם ההגיון וגרורותיו... אולם גם עליהם לא פסחה הפתיחות, ומוטיב ההגיון חדר גם לחדרי חדריהם. הם נזכרו לפתע שעיקרי הדת היהודית מבוססים גם הם על ההגיון ועל השכל הישר, ואם כן מדוע להשאירם חבויים בתוך ארבע אמות האמונה העיוורת! הבה נוציא את מוטיב ההגיון אל אוויר העולם ונראה אותו לכול! שכל העולם יידע על מה מבוססת האמונה היהודית, וכל יהודי יידע מהי דתו ועל איזה בסיס היא עומדת. מהפירצה המבורכת הזו יצאו ביאורים ודרשות עם ניחוח שונה המסבירים איך למה ועל מה... מהפירצה הזאת יצאו הרבה רבנים והצליחו בעזרת הקוד החדש של ההגיון לחדור אל מודעות האנשים ולדבר אליהם בגובה העיניים... זהו מקור המספר העצום של החוזרים בתשובה דווקא בעידן הפתיחות זה.

  מהפירצה הזאת יצא גדול המחזירים בתשובה הרב אמנון יצחק, נפתחו תחנות רדיו דתיות, ועידן האינטרנט נפל בזמן... ההגיון והשכל הישר יצאו לאוויר העולם לאחר שנים של מסתור. האור הצפון בדת היהודית יצא לדרך.

  מהפירצה הזאת ביקשתי גם אני להשקיף על דתי היהודית, על דת אימי ואבי ודת ילדי. פתחתי את תורתי, את תורת אימי ואבי ורבותי, ועמדתי על ההגיון והשכל הישר פנים אל פנים; שם ראיתי עד כמה מאסה התורה במושג האמונה העיוורת, ועד כמה ביקשה להרחיקנו מנגררותיו.

  אבל ראיתי שם דבר אחר הרחוק שנות אור מהאמונה היהודית המקובלת שגדלתי עליה אני ואבי ומורי ורבותי. ראיתי בפרוש שגן-העדן הוא היקום שאנו חיים בתוכו, ולא צריך למות בשביל להכנס אליו; נהפוך, מי שנשאר מחוץ לשערי הגן קורס ומת. כלומר, גם בתעודת הפטירה של משה רבינו נכתב- "הנ"ל נפטר כי יצא משערי גן-עדן בכוחות עצמו ולא הצליח להחזיק מעמד מעל ל-120 שנה בחוץ". גם אבותינו אברהם יצחק ויעקב נפטרו מהעולם מאותה הסיבה, ואת תעודת הפטירה הציגה התורה לעיני כל באופן המפורט והברור ביותר, למען נראה ונלמד ונפנים...

  פתחתי את התורה וראיתי עד כמה התרחקה היהדות מעיקרי הדת היהודית, דורות על דורות... כה התרחקנו מתורת משה בן עמרם. כה כפרנו בעיקרי הדת הזאת, לאורך דורות ודורות... במאמר להלן אני עתיד להביא את נוסח העיקרים כפי שהופיעו בתורת משה, שהוחלפו בטיפשות ובמצח נחושה על ידינו.

  תגובות (2)

  נא להתחבר כדי להגיב

  התחברות או הרשמה   

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  RSS
    12/11/19 15:08:

  שלום דורון, לא יודע אם מוכר לך השם 'נחום שחף' הפיזיקאי שפענח את פרשת הילד הפלסטיני אל דורה; אף הוא עוסק בפרשת רצח רבין ובעל דעות מאוד מגובשות בנידון. שמחתי לקרוא את מאמרך בנידון וגם שיתפתי אותו בדף הפייסבוק שלי ובקבוצה סגורה הנקראת 'פורום קפה שפירא' שהרבה מחבריה מתעניינים בנושא.  


    11/11/19 15:31:

   
  יש ראיות שנאספו בתיק החקירה של רצח רבין,
  אשר לא הוצגו בבית המשפט ולא הובאו לידיעת הציבור הרחב!


  לאחר רצח רבין: רצח מס' 2

  2 תגובות   יום שלישי, 5/11/19, 15:05

  לכל אלה שרואים בדברי ד"ר קידר פיגוע, מתוכם עלה התאנה הימני של קשת ואף ראש הממשלה שהתנער במיאוס מדברי קידר, זה הזמן לחדד מעט את יריעת החשדות הפקפוקים חוסר הוודאות והראיות הבליסטיות שהמדען הישראלי נחום שחף הציגן לאחרונה, וזה הזמן להסיר בכוח ובעוצמה את הסודיות התמוהה מעל כל המסמכים המוסדיים הקשורים ברצח הנתעב הזה. וזה הזמן להגיד בעוז ובנחישות לכל המתועבים הנלוזים והשפלים שעושים את אשר ביכולתם להסתיר מעינינו את האמת ואת המעשה המגונה שנעשה בחסות מוסדות המדינה כולל המשטרה השב"כ והפרקליטות: הסירו מעליכם את כסות התדמית הממלכתית התמימה שמשמשת אותכם ככיסוי למעשה הפשע שאתם מעוללים לעם היפה והתמים הזה. תמיד יפה אך לא עוד תמים- זה המסר שלנו אליכם. אנא הפיצו את המאמר המצורף והפיצו את ראיות ידידנו נחום שחף, אנא הפיצו את האור שהתחיל לבקוע מהחלון שפתח עבורנו ד"ר מרדכי קידר, באומץ ושכל ישר.


                                               La imagen puede contener: exterior

                                                              *          *          *
  מי אמר שרצח רבין הוא הרצח היחיד שקרה ביקום בנובמבר 1995? מי אמר שהנרצח יצחק רבין שווה יותר מנרצח אחר בעל חזות אחרת ושם אחר כגון 'יואב קוריאל'.

  וזה הסיפור הרשמי של יואב קוריאל כפי שמדינת ישראל ומוסדותיה ביקשו להשאיר בתודעתנו. כך מספרת מדינת ישראל: "בגבור תאוריות הקונספירציה סביב רצח רבין נפוצה השמועה שיואב קוריאל היה מאבטח ואיש השב"כ שנלווה לרבין הפצוע במכונית שהובילה אותו לבי"ח איכילוב, וכי נרצח משום שידע יותר מדי. אמרו שהלוויתו נערכה באישון לילה תחת שמירה מוקפדת ועוד מיני עלילות שנישאו באוויר, עד שכתבת תחקיר ב"העיר" הזימה אותן. התברר שקוריאל לא היה איש שירותי הביטחון משום שלא התקבל לשורותיהם, אלא התגייס למשטרה ויועד ליס"מ בשטחים. הוא היה מומחה לאגרוף תאילנדי והותיר רושם מצוין על חבריו לקורס, אלא שהוא התמוטט נפשית, כנראה בעקבות שימוש לא נכון בסמים ואושפז בגהה לתקופה של חודשיים. כעבור כחצי שנה התאבד. סוף סיפור של מדינת ישראל." (ציטוט נלקח מתוך מאמר שהתפרסם ב'הארץ' הקישור שלו להלן)
                                                             
                                          No hay descripción de la foto disponible.
  אם כן מהסיפור הזה נגזר כי אין ליואב קוריאל שום קשר לרצח רבין, יתרה מזאת קוריאל הוא לא סוכן שב"כ ואף פעם היה, והקשר היחידי שהיה לו לרצח רבין הוא סמיכות אקראית של תאריך התאבדותו לרצח רבין. הוא התאבד ונקבר באותו נובמבר שחור שרבין נרצח בו. המדינה אומרת כי יואב קוריאל התאבד ב-15 בנובמבר 1995 ונקבר יום למחרת ב-16 בנובמבר 1995, כך ש- 11 יום הפרידו בין רצח רבין להתאבדות קוריאל, ועל כן אין שום קשר בין הרצח להתאבדות וכל קשר בין שני המקרים מקרי הוא בהחלט. המסמכים המצורפים לפוסט הזה יאמתו את זאת והמדובר במסמכים רשמיים של מדינת ישראל ומוסדותיה, של חברה קדישא ושל משרד הפנים. אפילו על המצבה שלו (צילום מצבה מצורף) כתוב כי תאריך הפטירה כ"ב בחשון תשנ"ו היינו 15 בנובמבר 1995.
                                                   No hay descripción de la foto disponible.
  אולם משהו שיבש לי את הלו"ז של הסיפור הזה ועליתי עליו ממש במקרה. ובכן נקלעתי ממש במקרה למאמר של דליה קרפל שהתפרסם באתר 'הארץ' ב-8 במאי 2002, 7 שנים הפרידו בין רצח רבין לפרסום מאמרה של קרפל. המאמר עסק בסופר 'אלון אלטרס' שהיה נשוי לענת קוריאל, אף היא סופרת, והיא גם אחותו של 'המתאבד' יואב קוריאל שאין לו שום קשר לשב"כ ולרצח רבין. קרפל, מחברת המאמר באתר 'הארץ', מצטטת ראיון שערכה אילת נגב עם ענת קוריאל ב-29 באוקטובר 1999 שהתפרסם במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות. וכך מצטטת קרפל מאותו ראיון: "נישואי ענת קוריאל לאלון אלטרס היו סיבוב שני גם עבורה – היא נישאה לראשונה בגיל 22 – ובראיון היא תיארה את אלטרס כאיש דומיננטי שעמד לצידה בתקופה קשה בחייה לאחר מות אחיה יואב. "היה חולי בסיסי ביחסים שלנו, בעובדה שהקשר התחיל ממקום פגיע, חלש והרוס", אמרה על הנישואים".
  קרפל ממשיכה ודולה מאותו הראיון של '7 ימים': במציאות התאבד אחיה יואב קוריאל בדירת הוריו ב-5 בנובמבר 1995, יום לאחר רצח רבין.

  את שתי השורות האחרונות קראתי וקראתי וקראתי, אני מעריך 10 פעמים. "במציאות התאבד אחיה יואב קוריאל בדירת הוריו ב- 5 בנובמבר 1995, יום לאחר רצח רבין". לא ולא אין פה שום טעות: ביום 5 בנובמבר 1995, זאת כי מיד לאחר שנקבה בתאריך הזה הודיעה מפורשות כי זה קרה "יום לאחר רצח רבין". תוכלו למצוא את הדף בכוחות עצמכם כאן:
  צירפתי ליתר ביטחון צילום מסך לדף המאמר אם עד אז יתאדה ו/או יעודן. הסופרת ענת קוריאל מספרת בראיון ספרותי לאילת נגב כי אחיה נפטר מהעולם יום לאחר רצח רבין ב- 5 בנובמבר 1995. דליה קרפר במאמר ספרותי בעיתון 'הארץ' מצטטת בתמימות את התאריך המדויק הזה ובסמוך לו מצטטת 'סימן דרך': אח הסופרת ענת קוריאל מת יום לאחר רצח רבין, והכל בתמימות, ציטוט מראיון ספרותי למאמר ספרותי. יואב קוריאל מת ב- 5 בנובמבר 1995. אבל למה אני מתרגש?
  La imagen puede contener: texto
  כי אם המדובר בהתאבדות ספונטנית של אזרח ישראלי שאין לו קשר וחצי קשר עם רצח רבין; ושלא היה סוכן שב"כ ואף פעם היה; ושהשמועות שהתרוצצו כי הלוויתו נערכה באישון לילה תחת שמירה מוקפדת אינן אלא שמועות בדויות; ושמי שאמר שהוא הנוסע הרביעי שישב מקדימה ברכב השרד שהוביל את רבין לבית החולים ונורה באותו מעמד כי היה עֶד לדברים שלא אמור לראות- אינו אלא איש הזוי, אילו כל אלה קונספירציות בגרוש למה המדינה זייפה את תאריך התאבדות האזרח מהשורה יואב קוריאל וכתבה בכל המסמכים הרלוונטים כי זה קרה ב-15 לנובמבר במקום התאריך הספונטני שנקבה בו אחותו ה- 5 בנובמבר ועוד עשתה לתאריך הזה סימן היכר ספונטני- יום לאחר רצח רבין?
  האם המדינה זייפה לא במקרה תאריך פטירת אזרח מהשורה והזיוף מחזיר אותנו לשרשרת ארוכה ומסוכנת של זיופים? תענו בעצמכם על זאת. 

            
                        No hay descripción de la foto disponible.
  השאלה היותר קשה: מדוע שמשפחת יואב קוריאל ז"ל תשלים עם זאת שייחרט על מצבת בניהם תאריך שונה מהתאריך האמיתי של פטירת יקירם? לא יום ולא יומיים, 11 יום מפרידים בין תאריך הפטירה לתאריך האמיתי שנקבה בו אחות המנוח אגב ראיון ספרותי תמים. במציאות, ציינה, אחי יואב קוריאל התאבד ב- 5 בנובמבר 1995 יום לאחר רצח רבין. אבל במציאות, המדינה עונה לה, אחיך התאבד ב- 15 בנובמבר 1995 ונקבר ב- 16 בנובמבר, יום למחרת. כך אומר מסמך הפטירה של משרד הפנים (רצ"ב העתק), כך מדגיש מסמך 'הוראה לביצוע לוויה' (רצ"ב העתק), כך טוענת חברה קדישא ת"א יפו והמחוז (רצ"ב העתק), וכך חרוט על מצבת המנוח, תמונה מצורפת: "נקטף בדמי ימיו - כ"ב חשון תשנ"ו, 15 בנובמבר 1995.
                                                La imagen puede contener: exterior
  "אבל במציאות", מציינת לא למיקרופון הסופרת ענת קוריאל, "אחי יואב קוריאל נפטר יום לאחר רצח רבין, ב- 5 בנובמבר 1995". למה שסופרת אינטלקטואלית מוכשרת תשלים עם כל כך הרבה אי-התאמות בתאריכים? למה שאב המשפחה, אל"מ במילואים, ישלים עם 'טעות חריטה' על קבר בנו בתאריך פטירתו? האם מישהו הפעיל עליהם לחץ? האם מישהו רב עוצמה הציע להם הצעה שאי-אפשר לסרב לה? האם הצעתו הסתכמה באחת משתיים- או שיסתמו את הפה או שיסתמו את הפה?
  אם יש משטרה במדינה הזאת היא צריכה לבוא ולתת תשובה מיידית כאן תחת הפוסט הזה. אם יש משרד לביטחון פנים במדינה הזאת- צריך לבוא מי מטעמו להתכבד ולתת תשובה. אם יש הגיון במדינה הזאת - משהו צריך להשתנות ולהיות מובן: [game over]. רבין לא נרצח בעירייה רבין נרצח במכונית ויואב קוריאל בעקבותיו. לא דיברתי כאן גבוהה גבוהה ולא הבאתי ראיות בליסטיות, עליתי במקרה על ראיון ספרותי תמים ומתוכו צצה ראיית הזהב. [game over].
  דרג את התוכן:

   ארכיון

   פרופיל

   אלברט שבות
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין