כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חוויות וגילויים אל תוך עולם חושני

  מיניות , חוויות , התפתחות אישית

  אמא של החבר (לשעבר) הכי טוב שלי (חלק ב')

  1 תגובות   יום שישי , 10/1/20, 11:29

  מציע לאלו מכם שקוראים את הסיפור לקרוא קודם כל את חלק א' כדי להבין מה הוביל לפה.

  כאשר ראיתי את גלית ככה לרגע הייתי מבולבל, לא הבנתי איך מפלירטוט זה הגיע למה שאני רואה ושומע.

  היא ניגשה אלי ואמרה לי שהיא כבר הרבה זמן חושבת עלי ומדמיינת איך זה ירגיש אם נשכב, טענה שהיא מרבה בתקופה האחרונה לאונן מול סרטי פורנו של אימהות ובנים ותמיד חשבה עלי וזה גרם לה לגמור חזק יותר.
  כל הזמן שהיא דיברה אני רק הסתכלתי עליה ועל הגוף המטריף שנהיה לה, את הלבוש הסקסי והזנותי הזה שאני אוהב כל כך ולבסוף אחזתי חזק בירכיים שלה והושבתי אותה עלי מפוסקת.

  אחזתי בשיער שלה חזק ומשכתי אותה אלי, ראיתי בעיניים שלה כמה היא נטרפה מזה, ובמשך 10 דקות לא הפסקנו להתנשק, זה אחד הדברים שהכי מגרים אותי ומעמידים לי את הזין חזק מאוד.
  ליקקתי את הצוואר שלה שהריח מדהים, עברתי לאוזניים שלה, ליקקתי מבחוץ ואז דחפתי את הלשון פנימה לאוזן והיא רעדה ושיחררה גניחה חרישית. חזרתי ללקק ולנשוך את הצוואר שלה, היא אחזה לי בגב ורק בצמידה אותי יותר חזק אליה, כאילו לא מוכנה לשחרר ולהפסיק את התחושה הזה.

  ירדתי לכיוון השדיים המדהימים האלו, לא יכולתי להפסיק לגעת, לעסות, למעוך, לצבוט ואז פניתי לפטמות, בתחילה ליקקתי אותן מסביב בעדינות, הרגשתי אותן מתקשות, היא התחננה לי שאמצוץ לה אותן חזק, הרמתי את הראש, אחזתי בצווארה ואמרתי לה "אני זה שמחליט מתי, מה וכמה, זה ברור לך?!", היא חייכה אלי ואמרה רק "כן אדוני". היא הבינה מי אני ומה אני וזה אחת הסיבות שהיא הייתה זקוקה לי כל כך.

  חזרתי ללקק את סביב הפטמות, התחלתי להעביר את הלשון על כל פטמה, מרגיש כמה הן קשות ואז לא יכולתי והתחלתי לינוק כל אחת כמו תינוק מורעב. ינקתי, ליקקתי ומצצתי חזק, גלית לא הסתירה כבר את התחושות והתחילה לגנוח חזק יותר, לא פחדה יותר ולא חששה שמא השכנים ישמעו.
  לבינתיים היא ליטפה אותי מרגישה את הזין שלי עוד שנייה קורע את המכנס (הייתי ללא תחתון כי אני מזכיר שאת הכל היא לקחה לכביסה ולא השאירה לי תחתון, שהיום אני מבין את הרמז הדק שהיה שם בזמנו).

  במרכז הסלון היה שולחן עץ גדול ומסיבי, השכבתי אותה עליו ובזהירות הסרתי מעליה את התחתון שהיה גם ככה כל כך קטן וספוג במיצים, אז השארתי עליה את הביריות, הגרביונים והעקבים. התגלה בפניי כוס מדהים, עם משולש מסודר (אני אישית לא אוהב אישה עם שיער כלשהו בכוס, לימים היא למדה זאת ודאגה לגלח ולצחצח את הכוס שיהיה הכי חלק ומוכן תמיד לשימושי האישי והבלעדי). פיסקתי קצת את הרגליים, הנחתי אותם על הכתפיים שלי ואז ירדתי לטעום מחלקת האלוהים המתוקה ורטובה הזה, היא הייתה בהלם וטענה שהמעט גברים לרבות אבא של אמיר, לא אהבו לרדת וחשבו שזה עושה אותם חלשי אופי וגם אהבו כוס לא מגולח. אני שאוהב מאוד לרדת לא יכולתי להפסיק גם אחרי שהיא חוותה את האורגזמה הראשונה שלה בצעקות, המשכתי והיא התחילה לרעוד וגמרה בצרחות עוד 3 פעמים (מולטי אורגזמית).

  זה היה חדש לה, שגבר מגמיר אותה עם הלשון שלו ככה, והיא לא האמינה כמה עוצמתי זה יכול להיות עד לאותו הרגע. הרמתי אותה מהשולחן קפה, היא התיישבה על הברכיים שלה כאשר אני עומד מעליה, והבינה מה היא צריכה לעשות. היא משכה את המכנס שלי למטה, חשפה את הזין המגולח שלי עומד בתפארתו, אחזה אותו חזק והחלה לנשק אותו. היא הריחה אותו ואת הסביב, ואז התחילה להעביר עליו את הלשון הרטובה שלה, היא הרטיבה אותו ואז ברגע אחד לקחה את כולו לגרון שלה. היא נחנקה והחלה להשתעל ולהוציא כמויות רוק אבל לא וויתרה. היא המשיכה עד אשר דחפה את כולו לגרון ואז אני אחזתי בשיער שלה, מזיז את הידיים שלה אחורנית ומזיין לה את הגרון חזק ועמוק למרות שנחנקה עליו.

  הרמתי אותה לפתע בחוזקה עם השיער, משכתי אותה לכיוון שולחן ארוחת הערב, דחפתי כמה דברים הצידה, חלק נפלו ונשברו אבל לא היה לנו אכפת, השכבתי אותה על השולחן, פיסקתי לה את הרגליים, העברתי ליקוק ואז החדרתי אותו חזק ועמוק בדחיפה אחת. היא צעקה וביקשה שאמשיך. התחלתי לזיין אותה בהתחלה לאט, מוציא אותו ומכה על הדגדגן שלה עימו, היא ביקשה ספק צרחה שאזיין אותה ושלא אפסיק. הכנסתי אותו חזק ועמוק, החזקתי את הירכיים שלה ופשוט זיינתי אותה כמו שהיא הייתה צריכה. השולחן לא הפסיק לדפוק על הקיר ולא היה איכפת לנו. היינו בעולם אחר, הפכתי אותה על 4 והתחלתי לזיין אותה בתנוחת דוגי ועם אחת האצבעות התחלתי לעסות לה את חור התחת החלק והצר שלה, היא ביקשה לחכות כי לא מוכנה עדיין לאנאלי, אני כיבדתי ורק עיסיתי לה את החור בזמן שזיינתי אותה והיא אמרה שזה נעים לה מאוד.

  היא גמרה עוד פעמיים וכל הזין שלי התמלא בחומר הלבן והיפה שהיא הפרישה וידעתי שזה הרגע לבצע את הטכניקה שלי, הוצאתי את הזין שלי ודרשתי שתשכב על הגב שלה חזרה. אחזתי עם יד אחת את הבטן שלה ועם היד השנייה החדרתי וביצעתי את הטכניקה ובלי שתהיה מוכנה לזה היא החלה להשפריץ כמו מזרקה. היא הייתה מאוד מובכת כי זו פעם ראשונה ולא ידעה שהיא מסוגלת לזה וחששה שהיא משתינה. הרגעתי אותה שזה לא שתן ושעליה להתמסר לתחושה, היא גנחה, נאנחה ולבסוף שעגה שהיא גומרת והחלה להשפריץ כמו צינור כיבוי אש למרחק עם כמות שלא מביישת מזרקה.

  היא לא האמינה אבל המשכתי ולא הפסקתי, העיניים שלה התגלגלו אחורנית והיא התמסרה, לא היה אכפת לה מה קורה, רק התחושה כל הנוזלים שיצאו ממנה. אחרי שהפסקתי היא התנשמה חזק כאילו סיימה ריצת מרתון.

  הרמתי אותה מהשיער, היא נעמדה אבל הרגליים והברכיים שלה רעדו, ניגשתי לספה והתיישבתי, היא הבינה מה לעשות, היא הלכה לכיווני, ירדה על 4 וזחלה כמו כלבה מיוחמת לעברי. היא פיסקה את הרגליים שלי ולקחה את הזין שלי בפה שלה, היא עשתה אתו ממש אהבה בפה שלה, אמרתי לה שאני קרוב לגמור וזה רק הטריף אותה עוד יותר, הזהרתי אותה שלא תבזבז אף לא טיפה אחת כי ידעתי מה מגיע.

  ברגע שגמרתי לא רציתי שהתחושה תסתיים, ולמרות שיש את נקודת כאב אחרי הגמירה נתתי לה להמשיך לינוק אותו והיא בלעה הכל ולא שפכה טיפה אחת, רק אמרה שזו הייתה הפעם הראשונה שהסכימה שיגמרו לה בפה ולא הייתה מוכנה לכמות כזו אבל מבטיחה שמהיום היא תתאמן על זה כי היא רוצה עוד מהזרע המתוק והפירותי.

  זה הזמן לעצור ולגעת ב 2 נקודות:

  1. הזרע שלי מתוק וטעים וזו ממש לא הייתה הפעם הראשונה או אחרונה שזה נאמר לי ע"י נשים שהייתי עימן. יש סיבה פשוטה לזה, אני לא מעשן, לא מרבה בשתיית אלכוהול, לא צורך סמים, לא אוכל מאכלים רווים בכל מיני תבלינים חזקים מידי, שותה הרבה מים, אוכל הרבה פירות ובעיקר המון ירקות ולכל אלו יש השפעות על הריח גוף ובעיקר על הטעם וריח של הזרע שלי (מוזמנים לבדוק אותי בחיפוש מהיר באינטרנט).
  2. אני עוצר את הסיפור פה, כי יש עוד דברים, חוויות ופנטזיות שמימשנו יחד אז אני אשאיר את זה לחלקים הבאים, אם התגובות יהיו טובות, אשמח לעשות מזה סיפור בחלקים, כי היה לנו קשר באמת מדהים שנמשך כמעט שנתיים עם הפסקה לאחר מכן ואז חזרו שוב לעוד שנה וחצי. אז יש לא מעט שעברנו יחד.

  מי שרוצה לשמוע עוד, רוצה לבחון ואולי לחוות, מוזמנת להשאיר מייל עם כמה מילים על עצמה ומה היא מחפשת:

  Kolosus222@gmail.com

   

  המשך יום מקסים ומקווה שתיהנו תרתי משמע מהקריאה, ורק להבהרה כל מה שרשום פה אלו אירועים שקרו ולא פנטזיות או שטויות כאלו או אחרות.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     10/1/20 11:39:
   קראתי.

   ארכיון

   פרופיל

   רונןסמית0
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין