כותרות TheMarker >
  ';

  אז אני אלך לקצה העולם

  המסע הרגלי לסנטיאגו דה קומפוסטלה ולקצה העולם

  0

  עוד שבוע / מספר X

  21 תגובות   יום שישי , 10/1/20, 15:21

  חמדת השקד

   
  שבוע חולף ושבוע בא, וכמעט ולא חולפים כמה ימים בלי גילויים חדשים בפרשות אפי נווה למיניהן. אפי נווה הוא זוועה מבית מדרשה של היפה בשרות הממשלה (על זה אני מקווה שהרוב מסכים) האיילת בעלת עיני השקד. אם רבות נאמר והכתב על הצורך לרפורמות ושיפורים לא פשוטים במערכת המשפט, בא האיש הרע והמושחת הזה והוכיח שעדיף הסידור הרע הקודם על פני מי שאמורים להביא לרפורמה.


  זה התחיל עם פרשה הזויה של הברחת היזיזה שלו בשערי נתב"ג, המשיך בסיוע למינוי שופטת בתמורה לשירותי מיטה ונראה שעוד שופטים ושופטות בישראל מונו לפי דילים והסכמות של סידורי וכישורי המיטה של מי שהיה יו"ר לשכת עורכי הדין. כנראה שסיפוק צרכי המיטה של הבחור היו אלמנט מרכזי בהליך מינוי השופטים. מה אני אגיד לכם, נשמע מטורף וסיפור הוליוודי לא אמין, אבל כנראה שמה שלא אמין בהוליווד בהחלט יתכן כאן בלה לה לנד המקומי.
  וכאילו זה לא מספיק, הרי התברר שיזיזנו הרב פוטנטי אדון נווה לא רק פרק יצרים של איזור החלציים לטובת קידום אינטרסים, אלא מסתבר שגם איזור הלשון שלו היה פעיל מאד. לא, לא מה שאתם חושבים ידידי, הלשון שלו, פטפטה עם השרה שקד ומסתבר שהשיחות כללו מידע לכאורה (הכל כמובן לכאורה) שבהם הם ביזו והשמיצו את שופטי העליון ובהם הנשיאה כמו כן התקיימו שיחות בין השניים על קבלנות קולות – גיוס קולות בבית היהודי; תיאום עמדות והדלפות בין נוה לשקד; ומידע על כנסי לשכת עורכי הדין באילת.


  אז מסתבר שיפת העיניים, שיש לה מלא טענות כנגד בית המשפט העליון ורוצה שישפוט יותר בכיוון הפוליטי שלה, מגבה ותומכת באיש המושחת והעלוב הזה ועוד עושה איתו כל מיני דילים שונים ומשונים. אם לא היה לנו את ביבי וחבר מושחתיו היינו מתייחסים לאירוע הזה כשיא שחיתות שהרבה סיפורים מחווירים לעומתו.
  אני רחוק מאד מלהיות משפטן ובודאי אין לי הכישורים להיות שופט, אבל אני מאד מקווה שהבחור ילמד בבית כלא כיצד לרסן את הצרכים המיניים שלו.


  ובהמשך לסיפור הזה, הרי יש לנו כאן פרשה בתוך פרשה, כי את המידע על השיחות הללו קיבלנו, מה לעשות, בדרך לא חוקית ולא הגונה בעליל. העיתונאית הזריזה הדס שטייף קיבלה מכשירי טלפון של אפי נווה, פיצחה אותם ופרסמה את מה שיכלה מתוכם.


  דילמה: אז קודם כל גילוי נאות: אני לא יכול לסבול את הדס שטייף. זה בעיקר בגלל ההתנהלות שלה מול נתן זהבי בזמנו, חוצמזה הקול שלה בגלי צה"ל בבוקר גורם לי להתגעגע ללאה לב ולהעביר תחנה. Having said that… יש פה דילמה אמיתית. אמרתי כבר, אין לי השכלה משפטית, לכן אני לא נכנס לרובד המשפטי כאן, אבל יש פה עדויות חד משמעיות על שחיתות מהסוג הקשה והגרוע ביותר, רק שהעדויות הושגו בדרך שהיא (שוב לכאורה) לא חוקית. מה עושים ? אכן דילמה.
  מה שברור זה שהאדון נווה קפץ ומיד האשים את הגב' שטייף בפשעים נגד צנעת הפרט ונגד האנושות והאנושיות (בעיקר האנושיות שלו) אבל גרוע מזה, גם מי שהיתה שרת המשפטים לא מחכה רגע, לא עושה קצת חושבים ולא אומרת מי באמת האיש הרע (כן, כן, לכאורה, אני יודע) בסיפור הזה וקופצת על הדס שטייף בכל הכוח כאילו שהיא היא זו שעברה על החוקים ועשתה את מעשי הנבלה שמיוחסים לאיש בעל הצרכים המיניים הבלתי מוגבלים.
  לא יודע מה דעתכם, בעיני שטייף לא בסדר ומגיע לה נו נו נו בענין הזה, אבל לעומתה אפי נווה צריך להרגע מאחרי סורגים. רק אחרי שכל זה יקרה, אפשר להתפנות ולבוא בביקורת לעליון.

   

  חמדת החסינות

   
  נשבע לכם, רציתי להמנע מהנושא הזה של החסינות. קודם כל זה נושא של השבוע שעבר ואתם לא אשמים שהייתי בחופש (אגב... הייתי בטורונטו למי שסקרן) וחוצמזה, זה כזה נדוש, שמה אתם צריכים את מה שיש לי להגיד בנושא אחרי שכולם כבר דשו ולשו את זה מכל כיוון סביר. אבל האמת שהאבסורדים בנושא כל כך גדולים שלא רציתי או יותר נכון לא יכלתי לדלג על זה.


  אז ככה: הראה"מ שחשוד ומואשם בפשעים עוד יותר מורכבים וכנראה יותר גדולים ממיודענו אפי נווה, אותו הראה"מ, כשנשאל בנושא החסינות לפני כמה חודשים נראה כאילו נבהל מהשאלה. "מה ?" הוא קפץ "מה פתאום ???" אוקי, מי שהאמין לו יאמין לכל שקר שהוא ואני לא מצפה מהמאמינים האלה כלום. אבל אז העניינים נעשו רציניים ופתאום, הפתעה ! יש כתבי אישום וזה כבר לא צחוק ויללה, כדי להמנע ממעשיהו, הכל לגיטימי אז פתאום הוא נזכר בחסינות. לא מפתיע אף אחד וראה"מינו הולך לכנסת לבקש חסינות ולהצטופף תחת הגנה בזויה של חברי כנסת פושעים שמנצלים את זה שהם זה החוק וזהו.

  כל זה טוב ויפה אבל עכשיו נכנסת עז: כדי לקבל את החסינות צריך ועדה בכנסת שתאשר את החסינות הזו. לא יאמן, זו לא החלטה בלעדית של יו"ר הכנסת ומיקי זוהר אלא ממש ממש צריך ועדה לשם כך וזה כנראה מפחיד את הראה"מ. נראה לא קצת ריסקנטי הענין הזה של הועדה. אז אצו רצו חברי הליכוד ובראשם יו"ר הכנסת והכריזו שלא. ועדה הם לא רוצים (אני לא יודע מה הם כן רוצים, אבל נניח לזה רגע). הלכו ושאלו את היועץ המשפטי של הכנסת, בחור בשם איל ינון, והוא אמר – אין בעיה, אפשר להקים ועדה, זה בסדר גמור. אגב, שימו לב לפרט מענין. שלא כמו היועמ"ש לממשלה, ידידנו אביחי, זה לא לקח לינון חודשים על גבי חודשים לקבל החלטה. חיש מהר הוא נתן חוות דעת והבהיר: אל תבלבלו בביצים – תקימו ועדה. זה עוד פחות מצא חן בעיני המיקי זוהרים ומצאו איזה סוג מרוחק וחסר משמעות של ניגוד עניינים בו ינון ועוד איזה פרקליטה מצויים וצעקו לשמיים: לא פייר – אסור לקבל כאלה החלטות.
  בקיצור – בראשון הקרוב צפויה החלטה ואם לא תאושר הקמת הועדה אז מאיימים בהדחת יו"ר הכנסת ועוד כמה הפתעות כאלה. שמייח !

  נקודה מעניינת – יש לאנשי נתניהו תכונה ייחודית. הם תמיד מוצאים משהו זוטר וחסר משמעות (החוקרים התנהגו פויה, ניגוד עניינים דמיקולו וכיוצ"ב) ועושים מזה ענין פדרלי כאילו שזו מהות התיקים. הבעיה עם זה היא שהתקשורת נופלת בפחים האלה, מדווחת ומראיינת על הזוטות האלה והופ ! הענין עובר מתיקי השחיתות לזוטות ושטויות.
  אם זה עובד אז למה לא להמשיך ככה ? האאא???

  חמדת הכדורסל

  אז כאמור הייתי בטורונטו ובערב השנה החדשה יצא לי להיות במשחק NBA של הטורונטו ראפטורס. כיף גדול גדול. ללא ספק חוויה נהדרת שעושה טוב לעיניים וללב. רק שכאן דווקא זה גורם לי לכתוב כמה מלים טובות על מכבי תל אביב, שכבר כמה שנים לא יצא לי לראות משחק שלהם.
  נכון שבטורונטו זה יותר גדול, יש יותר קהל (כמעט 20,000) המשחק איכותי יותר, השואו והשואו טיים גדולים יותר, אבל באמת שאין למכבי מה להתבייש. מי שהיה ביד אליהו או איך שלא קוראים לזה היום יודע שהחוויה באמת גדולה ויפה ומי שאחראי על ההפקה של המשחקים האלה משקיע מאמץ שבא לידי ביטוי ומגיע להם מילה טובה על זה.
  נחמד לכתוב פעם כמה מלים טובות בלי ציניות ובלי ביקורת.

  שלכם באווירת חמדת
  ה- COUCH POTATO

  אגב, אתם יכולים לראות מהתמונה שצילמתי שהיו להוד מעלתה ולי אחלה מקומות.  

  דרג את התוכן:

   תגובות (21)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     14/1/20 23:43:

   צטט: יורם.אל-קמינו 2020-01-14 06:28:18

   צטט: שטוטית 2020-01-13 12:30:56

   לא הצלחתי לזהות את הוד מעלתה ואותך תעלה שום את הצילום עם סימון. הדס שטייף לא סובלת אותה ואת קולה !

    

   שטוט, אני זה שמצלם, אז כמובן שאני לא בתמונה...

   הא הבינותי לא הצלחתי לפתוח תיבת המסרים

   בוא נודה באמת קצת דפוק כאן בקפה דהסמארקר

   נראה לי שאנחנו כמו ילדים שההורים השאירו אותנו לבדחיוך

     14/1/20 06:33:

   צטט: shimenben 2020-01-13 22:58:13

   אמנם יפה העלמה שקד אבל ברגע שאני שומע את השין שורקת שלה, היא מפסיקה להיות יפה בעיניי. (ואחסוך ממך מה כתוב בזוהר הקדוש על הש' השורקת). יש אומרים שהחסינות היא שירת הברבור שלו אבל לי נדמה שהוא יכול למשוך אותה עוד עשור בעמידת ראש וידיים קשורות.

    

   קודם כל, גרמת לי לבדוק מה כתוב בזוהר על השין השורקת.  תודה. לגבי השקד, היא מפחידה אותי גם בלי השין. לגבי שירת הברבור - גם ברווז צולע מגיע בסוף למחבת...

     14/1/20 06:28:

   צטט: שטוטית 2020-01-13 12:30:56

   לא הצלחתי לזהות את הוד מעלתה ואותך תעלה שום את הצילום עם סימון. הדס שטייף לא סובלת אותה ואת קולה !

    

   שטוט, אני זה שמצלם, אז כמובן שאני לא בתמונה...

     14/1/20 06:26:

   צטט: דוקטורלאה 2020-01-13 12:11:51

   היינו רוצים שהתחדשות האומה הישראלית תהיה "טלית שכולה תכלת". שנוכל להתגאות בנעשה כאן בריש גלי וגם בארצות אחרות...אין זה כך. אבל כדאי שנחשוב כי העיקר מתקיים. אנחנו לא בגולה, אנחנו אזרחי המדינה היהודית. הבעיות, מרגיזות כפי שהן, לא תשלולנה את המציאות החיובית בכללה. נשתדל להינות ולהיתנחם בקיומה.

    

   דוק' לאה נכבדה, אני מבין היטב את מה שאת אומרת. סה"כ ישלנו מדינה יהודית מצליחה ומבחינות רבות גם משגשגת.  רק שאנחנו בתקופה בה ישנם איומים מבפנים על המבנה הבסיסי של המדינה.  את האיומים האלה אני רוצה לשקף ולשים על השולחן.  לדעתי ראש ממשלה שמסתתר תחת חסינות הוא בהחלט כזה איום.

     13/1/20 22:58:
   אמנם יפה העלמה שקד אבל ברגע שאני שומע את השין שורקת שלה, היא מפסיקה להיות יפה בעיניי. (ואחסוך ממך מה כתוב בזוהר הקדוש על הש' השורקת). יש אומרים שהחסינות היא שירת הברבור שלו אבל לי נדמה שהוא יכול למשוך אותה עוד עשור בעמידת ראש וידיים קשורות.
     13/1/20 12:30:
   לא הצלחתי לזהות את הוד מעלתה ואותך תעלה שום את הצילום עם סימון. הדס שטייף לא סובלת אותה ואת קולה !
     13/1/20 12:11:
   היינו רוצים שהתחדשות האומה הישראלית תהיה "טלית שכולה תכלת". שנוכל להתגאות בנעשה כאן בריש גלי וגם בארצות אחרות...אין זה כך. אבל כדאי שנחשוב כי העיקר מתקיים. אנחנו לא בגולה, אנחנו אזרחי המדינה היהודית. הבעיות, מרגיזות כפי שהן, לא תשלולנה את המציאות החיובית בכללה. נשתדל להינות ולהיתנחם בקיומה.
     12/1/20 15:26:

   צטט: תנועת כמוך 2020-01-12 13:18:47

   שולח כוכב תודה והערכה לפוסט

   מגניב

     12/1/20 13:18:

   שולח כוכב תודה והערכה לפוסט

     12/1/20 09:37:

   צטט: עמנב 2020-01-12 00:21:12

   רשומה עשירה ומגוונת, יורם. לאפי נווה עומדת חזקת החפות עד שיורשע בדין, ואולי אפילו עד פסק דין חלוט, כמו במקרה נוסף שעל סדר יומנו. אולם חייבים להודות, שבין אם הוא חףאו מושחת, הוא מספק הרבה פרטים עסיסיים לסיפור, שהעיתונות, ולא רק הצהובה, חוגגת אתו. שבוע טוב, עמוס.

    

   אכן עומד לו (וכמובן גם לראה"מ) חזקת החפות.  ראית כמה פעמים כתבתי לכאורה בקטע הזה. עם זאת מותר ואף חובה לדון באירועים כל כך חמורים.  מצד אחד, כל התייחסות לא ראויה במקום עבודה גוררת האשמות מוצדקות יותר או פחות בהטרדות מיניות וכאן - מינוי שופטת שמגיע (לכאורה) דרך המיטה צריך להיות מטופל בזהירות?   לגבי הצהוב, זה מכניס טיפה תבלין - אבל זה בטח לא המהות

     12/1/20 09:21:

   צטט: תכשיט 2020-01-11 17:48:55

   היה שווה לחכות...:)) שמחה שנהנית בטורונטו...

    

   בשביל תגובות כאלה היה שווה לכתוב :)

     12/1/20 09:20:

   צטט: גילהסטחי 2020-01-11 12:54:36

   אכן, המציאות עולה על כל דמיון, ולמרות זאת אנחנו ממשיכים הלאה בחיינו, מדלגים על השחיתויות וצרות האופקים שנמצאות כל בזמן ברקע.

    

   היכולת להמשיך למרות הכל היא נושא לדיון ארוך וקשה.  זו אחת החוזקות שלנו במדינה ועדיין זה סוג של טמינת ראש בחול (או בחו"ל).

     12/1/20 09:18:

   צטט: --()-- 2020-01-11 11:31:17

   וואו - ישבתם ממש על המגרש!

    

   שורה 6 למען הדיוק

     12/1/20 09:18:

   צטט: ~ ~ 2020-01-11 11:23:10

   זה מה שקורה כאשר שהכוח והשררה עולים לראש.

   זאת הסיבה שהיושבים בתפקידים בעלי כוח צריכים להתחלף כל זמן מה.

    

   זה כל כך ברור, שמדהים שיש מי שחושבים אחרת

     12/1/20 09:17:

   צטט: קלועת צמה 2020-01-11 10:05:22

   כמה טוב שיש גם כדורסל, מכבי או אפילו טורונטו.

    

   מסכים לגמרי.  היינו משתגעים אם היתה רק הפוליטיקה

     12/1/20 00:21:
   רשומה עשירה ומגוונת, יורם. לאפי נווה עומדת חזקת החפות עד שיורשע בדין, ואולי אפילו עד פסק דין חלוט, כמו במקרה נוסף שעל סדר יומנו. אולם חייבים להודות, שבין אם הוא חףאו מושחת, הוא מספק הרבה פרטים עסיסיים לסיפור, שהעיתונות, ולא רק הצהובה, חוגגת אתו. שבוע טוב, עמוס.
     11/1/20 17:48:
   היה שווה לחכות...:)) שמחה שנהנית בטורונטו...
     11/1/20 12:54:
   אכן, המציאות עולה על כל דמיון, ולמרות זאת אנחנו ממשיכים הלאה בחיינו, מדלגים על השחיתויות וצרות האופקים שנמצאות כל בזמן ברקע.
     11/1/20 11:31:
   וואו - ישבתם ממש על המגרש!
     11/1/20 11:23:

   זה מה שקורה כאשר שהכוח והשררה עולים לראש.

   זאת הסיבה שהיושבים בתפקידים בעלי כוח צריכים להתחלף כל זמן מה.

    

     11/1/20 10:05:
   כמה טוב שיש גם כדורסל, מכבי או אפילו טורונטו.

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   יורם.אל-קמינו
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין