כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חדשני-טיפול בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF |איריס לוי

  הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים - חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "א ק נ ה" "פ צ ע י ב ג ר ו ת" בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

  תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר - אקנה בגיל מבוגר..!

  רק בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור - ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי בגרות ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, פרונקלים וכתמים (חומים אדומים). טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

  מדוע לא ניתן להבטיח"להיפטר מאקנה|פצעים בפנים"?איריס לוי מומחית

  0 תגובות   יום ראשון, 23/2/20, 14:07

  על פי פרסומים: יש טיפול טבעי לאקנה הורמונלי בפנים, תוצאות מהירות, לטיפול בפצעים ואקנה בפנים - השיטה היחידה הנותנת מעל 90% הצלחה | פתרון טבעי לפצעים בפנים להיפטר מהפצעים לתמיד | תוצאות כבר מהטיפול הראשון...שלא יעבדו עליכן/ם! 

   

  ועוד על פי פרסומים: במרכז הקוסמטי הגדול ביותר, הטיפול ניתן על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ובשיטות הטובות ביותר.  מדובר בשיטות טיפול שהוכחו כיעילות, אשר עוזרות תוך פרק זמן קצר בהעלמת כתמים ופצעים מהפנים שלך....

   

  ואותם אנשי המקצוע, על פי פרסומים, הן המטפלות שניסיונן אינו מוכח ותפקידם לשייף - ולשפשף את הפנים שלך, בעזרת פילינג עמוק או פילינג קריסטלים וטיפול 1 או 2 ב"אור-כחול" שאינו חודר לעומק הדרמיס...

   

  בשילוב מריחת תכשירים שלא חודרים לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק שם מתקיימים החיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים, הנגעים על הפנים שלך, גם בגיל ההתבגרות וגם בגיל מבוגר...שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  1. עליכן/ם לזכור שאקנה פצעים בפנים, צלקות חטטים וכתמי אקנה נגרמים כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים.
  2. לטיפול  המקצועי - הממוקד בפצעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

  פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

   

  1. רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת 0558833337 ישירות לאיריס לוי מומחית - ולא תתאכזב/י
  1. סקפטי/ת לא מאמין/ה? הנך מוזמן/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים

  ולהיווכח שאכן יש טיפול לא מהיר - ולא קל, אך כן טיפול יעיל - אפקטיבי - יסודי - ולטווח ארוך הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 


  ידוע שאקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

   

  והשלב הראשון - והעיקרי בכל טיפול באקנה, פצעים בפנים -  אקנה הורמונלי בפנים  - אקנה בגיל מבוגר - אקנה בגיל ההתבגרות נעשה על ידי הוצאת השחורים, ניקוז / ניקוי השומנים | הקומודונים הפנימיים והחיצוניים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הניתן לך רק ע"י איריס לוי (ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח)...

   

     

  הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה. 

   

  תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

   

  הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד להטבה הנמשכת לאורך זמן.

   

  האם חשבת/ה שעל ידי מריחת קרמים ומסכות ניתן להשמיד באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעים על רקע הורמונלי בפנים שלך?

   

  מדוע לא ניתן להבטיח "להיפטר מאקנה פצעים בפנים"?

   

  נשים לפני מחזור, נשים בהריון או מניקות חוות לעתים התפרצות של אקנה, פצעים בפנים - יש נשים שסובלנות מאקנה גם לאחר שמחזור הווסת הסתיים.

   

  ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

   

  פעילות יתר של בלוטות החלב, בלוטות השומן – נפוצה יותר אצל בני נוער אך יכולה להתרחש גם אצל מבוגרים בשל חוסר איזון הורמונלי. ובכך לגרום לסתימה הנקבוביות ולפצעים פצעונים, אקנה בפנים.

   

  ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

   

  מתח נפשי - ישנם מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להתפרצות אקנה, הגורם לירידה ביכולת החיסונית להגן על הגוף ולפגיעה על מצב העור המתבטא באקנה בפנים.

   

  ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

   

  תכשירים קוסמטיים על בסיס שומן – נשים וגברים שעורם שמן ונוטים להשתמש בקרם פנים או בקרם הגנה או במייקאפ המכיל שומן, מריחת ווקס על השיער, שמן, אף הם עלולים/ות לסבול מאקנה. אקנה-קוסמטיקה.-אקנה הנגרם מתכשירים קוסמטיים.

   

  ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

   

  שימוש בסטרואידים – תרופות שונות ובעיקר סטרואידים עשויים אף הם לגרום להתפרצות אקנה בכל גיל.

   

  ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

   

  אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד,מבוכה רבה וחוסר בטחון.

   

  מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים בגב ובישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר.

   

  לאיריס לוי יש טיפול - הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפולי אקנה בשילוב טכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. טכנולוגית IPL יעילה גם בייבוש הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.

   

  אחד מיתרונות הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF באקנה בגב - בפנים - ובישבן, למעט אדמומיות נקודתית ולעתים תחושת רגישות שחולפת, אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

   

  ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - וללא ויטמינים - וללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - ללא פילינג עמוק - ללא שיוף קריסטלים . 

   

  הטיפול באקנה, בפצעי אקנה, כתמי אקנה וצלקות אקנה בפנים מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של סוג האקנה, מבנה ועומקה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב סוגים שונים של טיפולים.

   

  הנך מוזמן/נת לתאום פגישת ייעוץ חינם ל-0558833337 עם איריס לוי עצמה ולא תתאכזב/י.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון