כותרות TheMarker >
  ';

  MATOWMER

  לא אומר שום דבר בעניין .שום עניין .

  מגיפת ה- Coronavirus COVID-19: הסכנה האמיתית היא "סדר היום ID2020"

  9 תגובות   יום שני, 16/3/20, 15:29

   

   

   

  ''

   

  זהו תרגום עם תוספות משלי. 

  עם הסייפא אני לא מסכים אבל עם המאמר קשה להתווכח

   

  עדכון- האם טראמפ חסם את המגמה בקלות בלתי נתפסת? 


  https://youtu.be/-GUx8qrYyv8

   

  ''

   

  ''

   

                             

  למאמר המקוריhttps://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153


  מה זה ID2020 הידוע לשמצה? זוהי ברית של שותפים ציבוריים-פרטיים, כולל סוכנויות של האו"ם והחברה האזרחית. זוהי תוכנית זיהוי אלקטרונית שמשתמשת בחיסון הכללי כפלטפורמה לזהות דיגיטלית.

   

  נראה כי ככל שנכתב יותר על הגורמים לנגיף הקורונאוויור - כך הניתוחים הכתובים מאפילים על ידי התעמולה וההייפ המתמודד עם הפחד. חתירה לאמת והוויכוחים היכן לחפש את המקורות וכיצד יתכן שהנגיף התפשט ואיך להילחם בו, הולכים לאיבוד ברעש של כאוס מבולבל. אך האם זה לא מה ש"הדמויות האפלות "העומדות מאחורי המגיפה המכוונת הזו רוצים? - כאוס, פאניקה, חוסר תקווה, מה שמוביל לפגיעות אנושית - ציבור שהופך טרף קל למניפולציה? 


  WHO הכריז היום כי נגיף הקורבן COVID-19 הוא "מגיפה" - כשאין סימן קל ביותר של מגיפה.

   

  ''

   

  מגיפה עשויה להיות המצב, כאשר שיעור המוות לזיהום מגיע ליותר מ 12%.

  באירופה שיעור התמותה הוא כ- 0.4%, או פחות. פרט לאיטליה שהיא מקרה מיוחד, 

  בו שיא שיעור המוות היה 6% (ראה להלן להמשך ניתוח). 

   

  ''  סין, שבה שיעור המוות הגיע לשיא רק לפני מספר שבועות בכ -3%, חוזר ל -0.7% - ויורד במהירות, בעוד סין משתלטת על המחלה המלאה - וזה בעזרת תרופה שלא מדברים עליה. שפותחה לפני 39 שנה על ידי קובה, המכונה "אינטרפרון אלפא 2B (IFNrec)", יעיל מאוד למלחמה בנגיפים ובמחלות אחרות, אך אינו ידוע ומשמש בעולם, מכיוון שארה"ב תחת האמברגו הלא חוקי של קובה אינה מאפשרת את שיווק התרופות באופן בינלאומי. 

   

  ''

   

  ''
   

  ארגון הבריאות העולמי שקיבל ככל הנראה פקודות "מלמעלה",

  מאותם אנשים שמנהלים גם את טראמפ וה"מנהיגים "של האיחוד האירופי

  ומדינותיה החברות, אלה שמטרתן לשלוט בעולם בכוח - המסדר העולמי האחד.  

   

  ''
   

  זה נמצא על לוח השרטוט כבר שנים. ההחלטה הסופית להמשיך הלאה התקבלה בינואר 2020 בפורום הכלכלי העולמי (WEF) בדאבוס - כמובן, מאחורי דלתות סגורות מאוד. השערים, GAVI (אגודה של תרופות המקדמות חיסונים), רוקפלרס, רוטשילדס ואח ', כולם עומדים מאחורי החלטה זו - יישום סדר היום ID2020

   

  לאחר ההכרזה הרשמית של המגיפה, השלב הבא עשוי להיות - גם בהמלצת ה- WHO, או מדינות בודדות, "חיסון בכוח, תחת משטרה ו / או פיקוח צבאי. מי שמסרב עשוי להיענש (קנסות ו / או כלא - ומחוסנים בכוח בכל זאת). 

  https://www.infowars.com/denmark-passes-law-enabling-forced-coronavirus-vaccinations/


  אם אכן יקרה חיסון בכוח, בוננזה נוספת עבור ביג פארמה, אנשים באמת לא יודעים איזה סוג של קוקטייל יוכנס לחיסון, אולי רוצח איטי, שפועל רק בעוד כמה שנים - או מחלה מכה רק בדור הבא - או סוכן מתיש מוחית, או גן שמביא נשים עקרות…. הכל אפשרי - תמיד במטרה לשליטה מלאה על אוכלוסייה וצמצום אוכלוסין. בעוד כמה שנים בעת שכמובן לא יובן מאיפה המחלה נובעת. זו רמת הטכנולוגיה שמעבדות ביו-המלחמה שלנו הגיעו (ארה"ב, בריטניה, ישראל, קנדה, אוסטרליה ...). 

  ''


  השערה נוספת, בנקודה זו רק השערה, אך מציאותית, היא שלצד החיסון - אם לא עם זה, ייתכן שאולי גם עם אחד מאוחר יותר, ניתן להזריק ננו-שבב, שאינו ידוע לאדם המחוסן. השבב עשוי להיות טעון מרחוק בכל הנתונים האישיים שלך, כולל חשבונות בנק - כסף דיגיטלי. כן, כסף דיגיטלי אליו מכוונים "הם", כך שבאמת אין לך שליטה יותר על הבריאות ועל נתונים אינטימיים אחרים, אלא גם על הרווחים וההוצאות שלך. הכסף שלך יכול להיחסם, או להילקח אותו - כ"סנקציה "להתנהגות לא נכונה, בגלל שחייה נגד הזרם. אתה יכול להיות עבד של אדונים. באופן יחסי, הפיאודליזם עשוי להיראות כמו טיול בפארק.   

  לא בכדי אמר ד"ר טדרוס, נשיא ארגון הבריאות העולמי של ארגון הבריאות העולמי לפני מספר ימים, עלינו להתקדם לעבר כסף דיגיטלי, מכיוון שכספי נייר ומטבעות פיזיים יכולים להפיץ מחלות, בעיקר מחלות אנדמיות, כמו וירוס הקורונה. מבשר לעתיד לבוא? - או לדברים שכבר בנמצא? - בהרבה מדינות סקנדינביה אסור לרוב תשלום  במזומנים ואפילו בעבור חפיסת שוקולד ניתן לשלם רק באופן אלקטרוני. 

  אנו מתקדמים לעבר מדינה טוטליטרית של העולם. זה חלק מסדר היום ID2020 - והצעדים האלה שיושמו כעת - הוכנו מאז זמן רב, כולל על ידי הדמיית מחשב coronavirus בג'ונס הופקינס בבולטימור ב- 18 באוקטובר 2019, בחסות WEF וקרן ביל ומלינדה גייטס. 

  ביל גייטס, אחד הדוברים העיקריים בחיסונים לכולם, במיוחד באפריקה - הוא גם תומך עצום להפחתת אוכלוסייה. צמצום האוכלוסייה הוא בין יעדי האליטה בתוך ה- WEF, רוקפלר, רוטשילדס, מורגנס - ועוד כמה. המטרה: פחות אנשים (אליטה קטנה) יכולים לחיות זמן רב יותר ויותר עם המשאבים המופחתים והמוגבלים שאמא אדמה מציעה בנדיבות. 


  זה הופץ בגלוי כבר בשנות ה -60 וה -70 על ידי הנרי קיסינג'ר, שר החוץ בממשל דה ניקסון, מהנדס משותף של מלחמת וייטנאם, והאחראי העיקרי להפצצה הסמויה למחצה של קמבודיה, רצח עם של מיליוני אזרחים קמבודים לא חמושים . יחד עם ההפיכה המהונדסת של ה- CIA-קיסינג'ר ב- 9/11, 1973, בצ'ילה, שהרגה את סלבדור אלנדה שנבחר באופן דמוקרטי והכניסה את הדיקטטור הצבאי פינושה לשלטון, ביצע קיסינג'ר פשעי מלחמה. כיום, הוא דובר (כביכול) של רוקפלר ו"אגודת בילדרברגר "שלהם. 


  התפרצות וירוס Coronavirus, מצב חירום עולמי לבריאות הציבור?שבועיים לאחר הדמיית המחשבים במרכז הרפואי ג'ונס הופקינס בבולטימור, מרילנד, ש"ייצרה "(המכונה גם סימולציה) 65 מיליון מקרי מוות (!), נגיף ה- COVID-19 הופיע לראשונה בווהאן. בשלב זה כמעט בטוח שהנגיף הובא לווהאן מבחוץ, ככל הנראה ממעבדה ביו-מלחמה בארצות הברית. ראו גם כאן וכאן

   * 
  מה זה ID2020 הידוע לשמצה? זוהי ברית של שותפים ציבוריים-פרטיים, כולל סוכנויות של האו"ם והחברה האזרחית. זוהי תוכנית זיהוי אלקטרונית שמשתמשת בחיסון הכללי כפלטפורמה לזהות דיגיטלית. התוכנית רותמת פעולות לרישום וחיסון קיימות ללידה בכדי לספק לתינוקות זהות דיגיטלית ניידת ומתמשכת הקשורה ביומטרית. GAVI, הברית העולמית לחיסונים ומניעה מזהה את עצמה באתר שלה כשותפות בריאות עולמית של ארגונים במגזר הציבורי והפרטי המוקדשים ל"חיסון לכל ". GAVI נתמך על ידי ארגון הבריאות העולמי, ומיותר לציין כי השותפים העיקריים והספונסרים שלו הם ענף הפארמה. 

   

  ברית הID2020 בפסגת 2019 שלה, תחת הכותרת "צמיחה לאתגר הזהות הטובה", בספטמבר 2019 בניו יורק, החליטה להפעיל את התוכנית שלהם בשנת 2020, החלטה שאושרה על ידי ה- WEF בינואר 2020 בדאבוס. תוכנית הזהות הדיגיטלית שלהם תיבחן אצל ממשלת בנגלדש. GAVI, ברית החיסונים ו"שותפים מאקדמיה וסעד הומניטרי "(כפי שהם מכנים זאת) הם חלק ממפלגת החלוץ.האם זה רק צירוף מקרים שמבצעים ID2020 עם תחילת מה ש- WHO מכנה מגפה? - או שמא מגיפה נדרשת כדי 'להפעיל' את שלל התוכניות ההרסניות המרובות של ID2020? 

  להלן אומר אניר צ’ודורי, יועץ המדיניות של תוכנית ממשלת בנגלדש: 

  "אנו מיישמים גישה צופה פני עתיד לזהות דיגיטלית המעניקה לאנשים שליטה על המידע האישי שלהם, תוך שאנו ממשיכים לבנות מערכות ותוכניות קיימות. ממשלת בנגלדש מכירה בכך שתכנון מערכות זהות דיגיטלית טומן בחובו השלכות מרחיקות לכת על הגישה של אנשים לשירותים ופרנסה, ואנחנו להוטים להיות חלוץ לגישה זו. "  


  וואו! האם מר אניר צ'ודורי יודע למה הוא נכנס?  
  חזרה לפנדמיה ולבהלה. ז'נבה, מושבה האירופי של האו"ם, כולל מטה של ארגון הבריאות העולמי, בעיקרון משותק.די בדומה לנעילה שהתחילה בוונציה ובהמשך התרחבה לצפון איטליה עד לפני מספר ימים - וכעת הנעילה מכסה את כל איטליה. נעילה דומה עשויה להאמץ בקרוב גם על ידי צרפת - ומדינות אירופיות אחרות הודות לתכנים מייצרי בהלה של סוכנויות האו"ם בג'נבה שמופצים בכל בסביבה.  


  המסר העיקרי שלהם הוא - לבטל את כל נסיעות המשימה, כל האירועים בז'נבה, ביקורים בפאלה des Nations, בקתדרלת ז'נבה, אנדרטאות ומוזיאונים אחרים. ההוראות האחרונות, סוכנויות רבות מורות לצוות שלהם לעבוד מהבית, לא להסתכן בזיהום מתחבורה ציבורית. 


  האווירה הזו של פאניקה ופחד - עולה על כל תחושת מציאות, כאשר האמת לא משנה. אנשים אפילו לא יכולים לחשוב יותר על הגורמים ומה שעומד מאחוריה. אף אחד כבר לא מאמין לך (כשאתה מתייחס לאירוע 201, סימולציה של וירוס הקורנו, המשחקים הצבאיים של ווהאן, הסגירה של 7 באוגוסט האחרון, במעבדת המלחמה הביולוגית הגבוהה באבטחה בפורט דטריק, מרילנד ...). מה שיכול היה להיות בשלב מסוים פותח עיניים עבור רבים, כיום זו תיאוריית קונספירציה מוחלטת. כוחה של התעמולה. מעצם יציבות - ייצוב מדינות ואנשים, השמדת כלכלות, יצירת תלאות לאנשים שעשויים לאבד את מקום עבודתם, לרוב אלה שהכי פחות יכולים להרשות לעצמם. 


  כמו כן, בשלב זה יותר ויותר חשוב להזכיר לאנשים שההתפרצות בסין כוונה לגנום הסיני. האם זה עבר מאוחר יותר כדי לעבור את 'גבולות' ה- DNA הסיני? מתי זה קרה, אם זה קרה? כי בהתחלה היה ברור שאפילו הקורבנות הנגועים באזורים אחרים בעולם היו בסך 99.9% ממוצא סיני. 


  מה שקרה אחר כך, כאשר הנגיף התפשט לאיטליה ואיראן, הוא נושא נוסף, ופותח את הדרך למספר ספקולציות. 
  (i) היו זנים שונים של הנגיף שהופצו ברצף - כדי לערער את יציבותן של מדינות ברחבי העולם ולבלבל את האוכלוסייה והתקשורת, כך שאף אחד מהזרם המרכזי לא עשוי להגיע למסקנה שהזן הראשון היה מכוון לסין ב מלחמת ביו. 


  (ii) באיראן יש לי חשד חזק כי הנגיף היה צורה משופרת של MERS (תסמונת הנשימה במזרח התיכון, מעשה ידי אדם, פרצה לראשונה בסעודיה בשנת 2012, מכוונת לגנום הערבי) - שהוצג איכשהו לחוגים ממשלתיים (באמצעות תרסיס?) - במטרה "שינוי משטר" על ידי מוות שנגרם על ידי COVID19. זו המשאלה בוושינגטון לפחות בשלושים השנים האחרונות. 

  (iii) באיטליה - מדוע איטליה? אולי בגלל שוושינגטון / בריסל רצו לפגוע באיטליה קשה מכיוון שהייתה רשמית המדינה הראשונה שחתמה על הסכם חגורה ודרך (BRI) עם סין (למעשה הראשונה הייתה יוון, אבל אף אחד לא אמור לדעת שסין הצילה את הצלתה של יוון, הושמדה על ידי אחיה של יוון, חברי האיחוד, בעיקר גרמניה וצרפת). 


  (iv) ההייפ לגבי שיעור המוות הגבוה לזיהום באיטליה נכון לשעת כתיבת שורות אלה: 10,149 זיהומים לעומת 631 מקרי מוות = שיעור מקרי מוות של 6.2 (באופן יחסי איראן: 8042 זיהומים לעומת 291 מקרי מוות = 3.6 מקרי מוות). שיעור התמותה של איטליה הוא כמעט כפול מזה של איראן וכמעט פי עשרה מזה של אירופה הממוצעת. (האם הבדלים אלה הם תוצאה של כישלונות בביסוס נתונים אמינים הנוגעים ל"זיהומים ", ראו את התצפיות שלנו בנושא איטליה להלן). 

  למה? - האם איטליה מושפעת מבהלת וירוסים? האם הושקע מאמץ חזק בהרבה באיטליה? 
  השפעת השכיחה באירופה בעונת 2019/2020, ככל הנראה הרגה עד כה כ -16,000 (בארה"ב מניין ההרוגים הוא, לפי CDC בין 14,000 ל- 32,000, תלוי באיזה אתר CDC אתה מסתכל). 

  יכול להיות שבין מקרי המוות הנגיף האיטלקי היו גם נפגעי שפעת שכיחים, מכיוון שהקורבנות שנפגעו הם בעיקר קשישים עם תנאים מוקדמים לנשימה? כמו כן, הסימפטומים דומים מאוד בין נגיף הקורנו לשפעת הנפוצה, ואף אחד לא מטיל ספק ובוחן את הסיפור של הרשויות הרשמיות?  

  אולי לא כל זני הנגיף הקורנו-אביבי מגיעים מאותה מעבדה. עיתונאית מברלין ממוצא אוקראיני, אמרה לי הבוקר כי אוקראינה מארחת כ -5 מעבדות ביו-מלחמה בארה"ב באבטחה גבוהה. הם בודקים באופן קבוע וירוסים חדשים באוכלוסייה ובכל זאת, כשפורצות מחלות מוזרות בסביבת המעבדות, לאף אחד אסור לדבר על זה. משהו דומה, היא אומרת, מתרחש בג'ורג'יה, שם יש אפילו יותר מעבדות פנטגון / CIA למלחמת ביו  - ושם פורצות גם מחלות חדשות ומוזרות. 

  כל זה הופך את התמונה המורכבת למורכבת עוד יותר. הכל כולל את כל ההייפ העל הזה מונע מיצירת רווחים, החיפוש אחר רווח מיידי, מרוויח מיידית מסבלם של האנשים. יצירת הפאניקה הזו היא פי מאה ממה שהיא שווה. מה ששליטי העולם התחתון, שמתיימרים לנהל את העולם העליון, ואולי חישבו לא נכון, הוא שבעולם הגלובליסטי והמיקור-החוץ של היום המערב תלוי באופן מסיבי בשרשרת האספקה של סין, למוצרי צריכה ולסחורה מתווכת - ובעיקר לתרופות. וציוד רפואי. לפחות 80% מתרופות או מרכיבים לטיפול תרופתי, כמו גם לציוד רפואי, מגיעים מסין. התלות המערבית של סין לאנטיביוטיקה גבוהה אף יותר, כ -90%. ההשפעות הפוטנציאליות על הבריאות הן הרסניות.   בעיצומה של מגפת COVID-19 הייצור של סין לכל דבר כמעט היה מושבת. למשלוחים שעדיין בוצעו, ספינות סחורה הוחזרו באופן קבוע ובקטגוריות מנמלים רבים ברחבי העולם. אז המערב הוליך את עצמו למצב של מחסור בכל דבר באמצעות ניהול "מלחמה כלכלית" בפועל על סין. כמה זמן זה יימשך? - אף אחד לא יודע, אך כלכלת סין שהייתה בירידה של כמחצית, התאוששה במהירות למעל 80% ממה שהייתה לפני הווירוס . כמה זמן יימשך כדי להדביק את הפיגור?   מה עומד מאחורי כל זה? - התנגשות מוחלטת עם פאניקה שהושרה באופן מלאכותי עד כדי כך שאנשים צורחים "עזרה, תן לנו חיסונים, תציג משטרה וצבא למען ביטחוננו" - או אפילו אם הייאוש הציבורי לא מרחיק לכת, זה יהיה קל עבור שלטונות האיחוד האירופי וארה"ב מטילים שלב צבאי של מצור על "הגנת הבריאות של העם". למעשה, CDC (המרכז לבקרת מחלות באטלנטה), כבר עיצבה הנחיות דיקטטוריות קשות ל"מצב חירום ". 


  לצד חיסון בכפייה, מי יודע מה יכלול בקוקטייל המוזרק "מיני מחלות" ומה ההשפעות שלהם לטווח הארוך. בדומה לאלו של GMO, שם ניתן היה להכניס כל מיני חיידקים בלעדינו, לדעת? 

  אנו עשויים להיות ממש בתחילת יישום ID2020 - הכולל, חיסון בכפייה, צמצום אוכלוסייה ושליטה דיגיטלית מוחלטת של כולם - בדרך למסדר עולמי אחד - והגמוניה פיננסית עולמית - שליטה מלאה בספקטרום, וכמו שה- PNAC ( תוכנית למאה אמריקאית חדשה) אוהבים לקרוא לזה. 

  מפל רוח עבור סין. סין מכוונת בכוונה ל"הרס כלכלי ", בגלל הכלכלה המתקדמת שלה במהירות, כלכלה שמתעדת לעקוף את זו של ההגמוניה הנוכחית, ארה"ב של א ', ובגלל המטבע החזק של סין, היואן, שעשוי גם לעקוף את הדולר כ מטבע העתודה העיקרי בעולם. 

  בשני המופעים פירושו סיום הדומיננטיות של ארצות הברית בעולם. מחלת הנגיף, כיום בלמעלה מ 80 מדינות, ריסקה את שוקי המניות, ירידה של לפחות 20% במהלך השבועות האחרונים - ועלתה; ההשלכות החששות מהנגיף של האטה כלכלית, אם לא מיתון, הקטינו את מחירי הדלק בתוך כשבועיים כמעט במחצית. עם זאת, ללא התערבות הבנק המרכזי של סין, שווי היואן מול הדולר היה יציב למדי, בסביבות 7 יואן לדולר. המשמעות היא שהכלכלה הסינית, למרות COVID-19, זוכה עדיין לאמון רב ברחבי העולם. 

   

  ייעוץ לסין - קנו את כל המניות התאגידיות בארה"ב ואירופה שתוכלו במחירים שוטפים של שוק התחתון משוקי המניות שקרסו בחמישית ומעלה, ובנוסף קנו המון עתידיות נפט. כאשר המחירים יתאוששו, לא רק עשית מיליארדים, ככל הנראה טריליונים ממערב, אלא שאתה יכול גם להחזיק או להחזיק כמויות משמעותיות ומשפיעות של מניות ברוב התאגידים הגדולים בארה"ב ואירופה - ותהיה קול קובע בעשייה העתידית שלהם. 


  עם זאת, מעטה כסף קטן אחד מתנודד באופק מלא בעננים כהים. זה יכול להיות באורח פלא להתעוררות התודעה של מסה קריטית שיכולה לשים סוף לכול. אם כי נראה שאנחנו רחוקים מנס כזה, אי שם בפינה נסתרת במוחנו, נשאר לכולנו ניצוץ של תודעה. יש לנו את היכולת הרוחנית לנטוש את מסלול האסון של הקפיטליזם המערבי הניאו-ליברלי, ובמקום זאת לדגול סולידריות, חמלה ואהבה זה לזה ולחברה שלנו. יתכן שזו הדרך היחידה לשבור את המנעול האבדון של תאוות הבצע האגוצנטרית המערבית.

  דרג את התוכן:

   תגובות (9)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: עצבן 2020-05-03 20:42:11

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-05-02 00:58:51

   צטט: עצבן 2020-04-29 19:46:49

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-04-27 01:17:

   המידע האמין ביותר על נתוני הקורונה (המידע שאותו מצטטים גופי התקשורת ואליו נסמכים מערכות הבריאות נמצא ב:

    https://www.worldometers.info/   מה עושה את זה אמין???

    

   שאלה מצוינת - כיצד לדעת שמידע באתר הוא אמין?

   נדמה שחלק מהתשובה אפשר למצוא בהמשך (הרקורד של האתר, כולל מי מסתמך על הנתונים שלו). אבל האלף בית של אמינות הוא לפרסם את המקור ואכן ניתן באתר מקום של כבוד לשאלת המקור https://www.worldometers.info/coronavirus/about/

   אפשר לראות מהדוגמאות שהם שואבים את המידע ממשרדי הבריאות בארצות השונות (+ מקורות שונים להצלבת מידע). השאלה מצוינת תודה. התשובה לא כיוון שהיא לא משכנעת, אין שום סיבה להאמין למשרדי הבריאות השונים. 

    

   האתר (שקיים מ-2008 אינו מתעסק רק בקורונה, אלא בשורה של נתונים כמו כמות האוכלוסיה, מוות, לידות, זיהום אויר, רעב וכדומה). חשוב להדגיש שהנתונים הסטטיסטים נסמכים על מידע שהמדינות מעבירות. בהקשר של הקורונה אפשר בהחלט להניח שמדובר במידע חסר כי - ככל שהמדינות יותר מפותחות עם מערכת בריאות טובה יותר - כך מדווח על יותר מקרי קורונה + מוות מקורונה.ועל פי מה הם אמינים??? במדינות טוטליטאריות אחוז הנפגעים יורד פלאים, שהשיא כמובן הוא צפון קוריאה - המדינה היחידה בעולם ללא מקרה קורונה מדווח אחד.

    

   שאלה מעניינת: מדוע דיווחים מארץ עם מערכת בריאות מפותחת אמינים יותר מאשר מארץ עם מערכת בריאות רופפת? בארץ עם מערכת בריאות מפותחת יותר אנשים חולים מגיעים לבדיקה, נעשות יותר בדיקות (כמות הבדיקות פר אוכלוסיה גם מידע הנמצא באתר), הרישום יותר מפורט, וכו'ומה הקשר בין זה לנתוני אמת? בדרך כלל גם במדינות דמוקרטיות עם שקיפות תקשורתית=בדיחה גרועה ף הדיווח יותר אמין מאשר במדינות טוטליטריות בהן התקשורת מציינת לרצון של הדיקטטור.

    

   אם אתה מתכוון שרבים מקרבנות הקורונה הם קשישים ואנשים עם רקע של מחלה, הרי שזה נושא שמדווח בהרחבה,  בפועל התכונה הזו משותפת גם למחלות נגיפיות אחרות שהמוות מהם פוגע בעיקר בחלשים. 1.לא הכניסו את העולם להסגר בגללם 2. עדיין לא משכנע שמדווחי הקורונה מתו מקורונה. 

   לא צריך ללכת רחוק ולא צריך יום לימודים ארוך- https://www.youtube.com/watch?v=g5f_6ltv7oI

    

   נדמה לי ששאלת הסגר היא עניין לדיון אחר. מה שעומד על הפרק הוא שכעת נגיף הקורונה מסוכן פי 70 רק? אתה טועה מסוכן פי 700. 70000 אם לדייק.  מנגיף השפעת. נדמה לי ששאלון הרחוב 

    

   אה כן..שואלים עוברי אורח אקראיים1...אהה

   ''

    

   עוברי אורח אקראיים 2

   ''

    

    

   שהבאת בלינק הוא אולי דוגמה מובהקת לאיך יוצרים דיסאינפורמציה. הנשאל הראשון הצהיר שלעדתו מנפחים -מעניין שאינך חולק על הניפוח וממדיו המפלצתיים אך דואג להתעלם ממנו ומייד להסיט את תשומת הלב מהנושא העיקרי ולעסוק בהשערה/הערכה של מרואיין שלא רק איננה מחוייבת מציאות היא חסרת כל משמעות. לזה קוראים מניפולציה.  את מספר קרבנות הקורונה כדי לקבל יותר מימון ממשלתי. נראה שהנשאל הזה לא יודע חשבון,הוויכוח המתימטי שאתה יוצר איתו לא מענייננו יום אחד של סגר עולה לניו יורקים פי כמה מהסיוע הפדרלי. בכל מקרה לאסוף אנשים מפוחדים שחושבים שיש משהו לא בסדר,

    

   חושבים

    

   ''

    

   חושבים

    

   ''

   ''

   חושבים


   ''

    

   ''

   ועל פי זה לבנות קונספירציה זה אחד הסימנים המובהקים למניפולציה, ולחוסר תום לב. לשיטתך עוברי אורח אקראיים ברחוב מפוחדים נשאלים ומשתפים במחשבתם הלקויה מתימטית. היש סימן מובהק מזה למניפולציה? היחיד שעושה פה מניפולציה זה רק אתה.

    

   חשוב להדגיש שבמערכות גדולות יכולות להיעשות טעויות. יכול להיות מקרים שבהם טעו ברישום סיבת הפטירה. זה שיכולים להיות מקרים זה מובן מאליו. תודה על הרענון. אבל פה מדובר במקרה של כל המקרים 100 אחוז מהמתים נרשמים כמתים מהקורונה. אתה כרגיל מתעלם.  ברמה העולמית כמעט ודאי שהתופעה של רישום נפטרי קורונה תחת סיבה אחרת הרבה יותר נפוצה. טראמפ (בלי להתכוון) הבהיר את התופעה הזאת כאשר הוא ציין שמספר המתים הסינים מקורונה גבוה בהרבה מהמדווח. אין לי מושג אם הוא צודק, אבל ברור שלסין (ולכל מדינה\ שליט אחר) יש את האינטרס להחביא את כמות הקורבנות, לשדר "עסקים כרגיל" כדי המדינה תוכל להמשיך לייצר ולהתפתח. כדי שתיירים יוכלו להגיע, וכו'.

    

    

   ואולי אתה מתכוון שמי שדווח כקרבן קורונה, מת למעשה ממחלה אחרת. הנחה זו נסמכת על כך שהנתונים הרשמיים שקריים. שהרופאים, מנהלי המחלקות וכו' מעבירים מידע מוטעה, ורק בידי קומץ נבחר (כמוך?) האמת נמצאת? זהו שהיא לא נמצאת לנוכח דיווחים לא אמינים.

    

   אם הנתונים הרשמיים לא אמינים (שקריים?), יוצא מזה שכלל מערכות הרפואה, כלל המדינות, כולם מושחתים ורמאים והאמת נמצאת אצל חבורת יודעי סוד כמוך? זהו ששוב אינך מבין אין לנו את האמת. השקרים כפי שהראיתי לך מובנים בתוך שרשרת הביורוקרטיה ולכן אין ביכולתינו לקבל מידע שניתן לסמוך עליו. 

    

    זה שהאתר מפרסם לא אומר שיש אליו תשומת לב. מתי נכנסת לעמודים הללו לאחרונה? מי שמעלים אלו אמצעי התקשורת עליהם אתה סומך ושלא סיפרו לך שרמת תפוצת השפעת העלתה את הרף מאדום לסגול כהה

    

   זה שאתר ממשלתי מפרסם זה אומר שלא מנסים להחביא את התופעה (זה לא אתר קונספרטיבי שמפרסם מידע כביכול מוחבא). אתה ראית איפשהו קול קורא לציבור לבוא להסתכל בעמודים האלו? לידיעתך אלו דפים מוסתרים ולא רק זאת אלא שכעת שהתחילו לגלות בהם עניין אז הנתונים החלו להשתנות. שורה תחתונה בארה"ב לבד מתו השנה יותר 120000 איש משפעת. 

    

   אולי אתה מתכוון שהתקשורת לא מדווחת בהרחבה על השפעת (בטח לא בהשוואה לקורונה). זה נכון כפי שהתקשורת לא מדווחת מספיק על מוות מתאונות דרכים, מזיהום אוויר ועוד. הסיבה הראשונה היא שמדובר במוות שהוא חלק משגרה,  רף סגול כהה זה חלק משגרה??? לא היה כזה מעולם 

    

   ראשית אין לי מושג מה היה רמת ההידבקות משפעת בארה"ב בשנים עברו.שוב- זה לא משנה,  כיוון שרף סגול כהה לא היה מעולם.  שנית בתמונה שהבאת מצאת שבשבוע אחד בשלוש מדינות בארה"ב הייתה הידבקות גבוהה. אין לך ולי מושג האם באותו שבוע דיווחו על כך בחדשות בארה"ב, או לפחות באותן המדינות בהם הייתה ההדבקות הגבוהה. אם היית נכנס ל-worldmeters היית מגלה שהתופעה של מוות מרעב בעולם הרבה יותר נפוצה ממוות משפעת, וגם לכך הסיקור מאוד דל. אני זוכר שבתקופת הפיגועים בישראל היו אנשים בחו"ל שאמרו שבישראל מתים הרבה יותר מתאונות דרכים ורק הפיגועים מקבלים את תשומת הלב התקשורתית. איך סבתא שלי הייתה אומרת - "ככה זה בחיים". 

    

    

    ולכן קשה להעלות אותו כל הזמן לסדר היום. יש עוד עניין שיש הרבה דברים לא ידועים ביחס לקורונה. עדיין אין תרופה מוכחת,תספר את זה לא רק לזלנקו אלא גם ל Dr. Anthony Cardillo, CEO of Mend Urgent Care, says “Every patient I’ve prescribed it to has been very, very ill and within 8 to 12 hours, they were basically symptom-free,” Cardillo said in an interview Sunday with KABC-TV. “So, clinically I am seeing a resolution.” He added that combining the drug with zinc has been the key to the success.

    

   הנה אותו דוקטור קרדיליו

   Dr. Anthony Cardillo said he has seen very promising results with a small group of patients, but he also

   warns that it's still experimental, not widely-tested and much caution must still be use

   ומה ציפית? מה אמור להפתיע? מה החידוש? 

   ראשית אתה מראה שהוא מגלה תוצאות מבטיחות זה כשלעצמו סותר את הטענה שלך של לחלוטין לא מובהק . 

   שנית הדוקטור החל לאמץ את שיטתו של דר זלנקו זמן מאד קצר לפני הפרסום אז ברור שיהיו לו יחסית מעט פציינטים וברור שהוא ינקוט בזהירות. 


   וגם ל-

   Dr. Marlow Hernandez, the CEO of Cano Health, also said he has found

   some preliminary early success with hydroxycholoquine among coronavirus patients in hospitals in Florida. “Hydroxychloroquine is an important weapon in our arsenal,” he said.


   ולגבי דוקטור הרננדז:
   “I think we can make a big impact if we use this medicine in the right clinical context,” Hernandez said in an interview Tuesday, “while continuing to enforce social distancing and keeping people out of the hospital in combination with other measures.” 
   שוב אותו דבר לגביו- גם הוא החל זמן קצר לפני הפרסום. 
   לכן גם הדוקטורים שהבאת כממליצי ההידרו טוענים שיש להתקדם עם התרופה בזהירות (אני מניח גם לעשות ניסויים בהיקף גדול), ושהתרופה אינה תחליף לבידוד. במקרה זה מדובר במקורות שאתה בחרת.
   חשוב לזכור שמדובר בסופו של דבר במחלה חדשה.


    

   לא ירדתי לסוף כוונתך בהקשר לניסוי של שחזור וירוס השפעת הספרדית. הכוונה מאחורי המחקר פורסמה בדף,כוונות מתפרסמות חדשות לבקרים, מה בינן למציאות?ואתה הגדלת לעשות כשאמרת שעשו שימוש במידע הזה בעת התפרצות שפעת החזירים 4 שנים לאחר מכן. האם רצית לרמוז ששפעת החזירים היא תוצר מעבדתי?אמרתי שמה שיוצר במעבדה זה אותו הוירוס של 2009 N1H1 שהרי מי ערב שמה שיצרת במעבדה נשאר במעבדה. 

    

   ראשית בלינק ששלחת נכתב שהוירוס הושמד לאחר הניסוי- אז נכתב(ארבע שנים לפני פרוץ מגיפת החזירים). שנית עם הוירוס היה יוצא מהמעבדה אדם היה מקור המחלה ולא בעל חיים.נכון שלישית היו מזהים את הדנא של הנגיף ויודעים מה מקורו.ואז מה? מישהו היה מגלה לך?

    

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.

    

   תודה על התשובה המלומדת. תודה על התיקון ביחס לאבולה. הנה קישור של מגיפות לאורך ההיסטוריה

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_epidemics

    

   עם יחס התמותה פר הדבקות הוא המגדיר למגיפה הרשימה לא תומכת בכך. בחלק מהמגיפות התמותה היא מתחת לאחוז אחד, בעוד באחרות היא מאוד גבוה.

   הטענה היא מהתרגום במקור צוין שמדובר בתרגום 

    

   שמח על התשובה הזו. ראשית אם אתה מתרגם מאמר, ומציג את תוכנו כאמת,כתבתי כבר בתחילת המאמר שאיני מסכים עם כל תוכנו ולגבי 12% שווה באמת לשאול את הכותב ואולי הוא יספק תשובה מניחה את הדעת אבל המשקל שאתה נותן לסעיף הזה גדול בהרבה ממה שנכון לו. אפשר לומר שגם אתה אחראי לטעות במאמר. שנית איזה כיף להגיע למאמר המקורי ולגלות שמי שכתב אותו הוא אותו פיטר קוניג - אותו אחד שציטטת בהמשך, שהעלה תאוריה נכון כי מותר לבעל טור להעלות השערות בהתאם למידע שיש לו נכון לאותו הזמן שהנגיף הונדס על ידי האמריקאים כדי להילחם בסינים, תאוריה של החזיקה מים ושאתה במילותיך אמרת לי לשכוח אותו? הוא אבי כל היצירה המפוארת הזו?

    

   עוד יותר מעניין היה למצוא את האכסניה globalresearch.ca. הנה מה שיש לגוגל לומר עליו: 

   Globalresearch.ca, a conspiracy theories spreading website operated by Michel Chossudovsky's Centre for Research on Globalization

   והנה קישור לויקי:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Chossudovsky#Centre_for_Research_on_Globalization

    

   מאוד מוזר שבתור תומך טראמפ בוא נניח לטראמפ בחרת דווקא באתר הקונספירציות הזה - משום שמדובר באתר של קונספרציות שמאלניות. בין היתר עלתה שם קונספירציה שטראמפ יצר את הקורונה כדי למוטט את איראן. 

    

   ועוד הערת אגב - שאלת קודם איך יודעים שאתה הוא אמין. אולי שווה לבדוק בהתחלה שלא מדובר באתר של קונספירציות? כהרגלך בקודש אתה לנצח לא קורא את התוכן שיש לאתר להציע אלא מעדיף לשמוע עליו ממתווך, ומי יודע את נפשו של מתווך?  

    

   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה.אגב ספר זאת לג'ודי מיקוביץ שלא רק לא טרחת להאזין לה אלא שכרגיל רצת למתווך שיסבר את אוזנך וילטפך באיזור הנינוחות שלך  הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

    

   מאד רחוקה מהמציאות? מאיזו מציאות? מציאות שאתה יושב וממציא עם המקלדת? 

    

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול 

    

   עומדים רופאים בקו החזית ומטפלים באלפי חולי קורונה בהצלחה של 99.9% ואתה יודע יותר טוב מהם? 

   למה שלא תעדכן אותם שמה שהם עושים מאד רחוק מהמציאות. 

    

   -----

   ישנן עשרות מאמרים של  מידת היעילות של הידרוקסיכלורוקווין לגבי קורונה. בעוונותי הבאתי לך אחד בשפה פשוטה בעברית ממכון ויצמן (נו טוב מה הם מבינים). מעניין - מעניין כי הוא האיש שפיתח את הטיפול. לא מכון וויצמן. לי זה לא משנה מידי שמאיר שניצל יפתח את הטיפול. אתה מתעסק בשטויות. שהבעת קישור לסרט ביו טיוב של ולדימיר זלנקו (האיש ששכנע את טראמפ שהידרוקסיכלורוקווין היא התרופה לקורונה. כל מקרה מאז שכתבתי את התגובה עברו מים בירקון, ועתה כבר ההידרוקסיכלורוקווין הוא כבר אינו בגדר ספק, אלא בגדר לא.ברור שלא, כי עם הצלחה מוכחת לא רק מתווכחים אלא רצוי בכלל להתכחשDr. Vladimir Zelenko has now treated over 1,450 coronavirus patients (2 deaths) using hydroxychloroquine with 99.99% success rate (latest video interview)  אני מניח שאתה סומך את ידך על טראמפ באיזו חוצפה ובאיזו רשות מרשה לעצמו טראמפ לא להתווכח ולהתכחש כמוך ל..ועם 99.99% הצלחה כמקור להבין איך להתמודד עם המחלה. לכן אולי תעדיף לקבל את החדשות מרשת FoxNews

   https://www.foxnews.com/science/covid-19-hydroxychloroquine-showed-no-benefit-more-deaths-va-virus-study

   ויש גם את ההודעה של מנהל התרופות

   https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-cautions-against-use-hydroxychloroquine-or-chloroquine-covid-19-outside-hospital-setting-or  

    

   אבל אני מניח שאתה יודע יותר טוב מהם? 1.אני יודע ש99.99% יודעים יותר טוב. 2.וגם ש  Renowned French Dr. Didier Raoult issued a response to biases in the study critical of hydroxychloroquine יודע יותר טוב. אפילו ממך. 

    

   אני שמח לראות שההידרו קרוב ללבך.זה שאתה נתקע בהידרו מוכיח שאינך מבין ואינך בקיא ואתה לא נכנס ללינק 

    

   חוזר שוב וכבר אמרתי לך את זה 

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול   

    

    

   המילים-זה הטיפול- זה לינק

   ראשית מהתגובות שלך ניתן לראות בבירור שאתה לא פותח שום לינק.אתה לא טורח להכנס ללינק

   נתחיל עם דוקטור דידייר - שמנסה להגן על המחקר הצרפתי (המחקר היחיד עד היום) שהראה שההידרו משפר את התתמודדות עם הקורונה (מראש לא הצלחה של 100 אחוז כמו שמקרה שלדר זלנקו). אם היית קורא את הלינק ממכון וייצמן היית מגלה שהם התייחסו בדיוק לניסוי הזה. אפשר להשוות בין הביקורת לניסוי לבין התגובה של דר' דידיייר. לדעתי הוא ענה רק על חלק קטן מההסתייגויות.

    

   כל מקרה שאלת הניסוי הצרפתי הם כבר בגדר היסטוריה, משום שלאחר מספר מקרי מוות והרעלות מתרופה שקיימת שמונים שנה פתאום מוות והרעלות. ואתה ממשיך לקנות את הבלופים והשקרים בעיניים עצומות. מנהל התרופות האמריקאי שלל את השימוש בתרופה לקורונה.ולמה זה מפתיע? שלחתי לך את הידיעה הופיע בכל הערוצים האמריקאים - שלחתי את זו של רשת פוקס (נראה לי שהיא יותר מתאימה לך) וגם את זו של מנהל התרופות. נראה לי שזה היה אמור לסכם את העניין. ברור שמסכם את העובדה שזהו ארגון מושחת ושזה מחזק את הטיעון שהמגיפה איננה קיימת.

    

   אבל קשה לדבר על ההידרו מבלי ידידנו ד"ר זלנקו: הנה מכתבו של דר' זלנקו שממוען לאנשי רפואה מסביב לעולם (וגם לנשיא טראמפ):

   https://www.globalresearch.ca/report-successful-treatment-coronavirus/5708056

    

   לפני שניגש לדוקטור אולי מילה על החיבה של להידרו, הרי בינינו, עם כל הכבוד לעצמנו השאלה איזה תרופה מתאימה לטיפול במחלה, צריכה להעסיק רופאים ולא אזרחים מהשורה.

   יכול להיות שהחיבה שלך להידרו נעוצה בכך שהנשיא טראמפ בכבודו ובעצמו שיבח אותה, והרי מדובר בעל אנוש שאינו יכול לטעות? או אולי הסיפור על הדוקטור החסידי שהצליח היכן שכל המדענים המנופחים נכשלו הוא ששבה את ליבך?

    

   ובכן כאן שווה כיצד הדוקטור החכם מצא את התרופה:

   I combined the data available from China and South Korea with the recent study published from France

    

   ואכן מי שמעיין במסמכים שיצאו ממעבדת הוירוסים בוהאן מגלה שכבר ברביעי לשני הסינים המליצו להשתמש בהידרו (יש להם גם מחקר על חומר יותר מוצלח אך זה לא קשור לענייננו). ואכן בעקבות המאמר הסיני (כפי שמעיד זלינקו) נעשו ניסויים בעולם כולל בישראל על ההידרו ביחד עם תרופות אחרות. התווית הסינית שמה כוכבית על ההידרו - שכן כרגע האמריקאים שמים את יהבם בפתרון בעיית הקורונה בהאשמת הסינים. ככל מאותה מדיניות הממשל האמריקאי החליט להפסיק את מימון המחקר של המעבדה בווהן, ולהפסיק את שיתוף הפעולה עימם - אותו שיתוף פעולה שבזכותה תרופת הפלא של טראמפ התגלתה... לכן גם למען האהדה לטראמפ עדיף לא לצרוך יותר מידי הידרו...

    

   ועתה לדוקטור. במכתבו עולה ממצא מעניין 

   my team has tested approximately 200 people from this community for Covid-19, and 65% of the results have been positive


   65 אחוז הידבקות הוא ממצא היסטרי - פי 65 ממוצע ההידבקות בארצות הברית. איך דווקא במרפאה של רופא המשפחה הזה הגיעו לאחוזי הדבקות כל כך מפלצתיים?

    

   בהמשך מפרט הדוקטור שהמרפאה שלה טיפלה מיום חמישי האחרון בלא פחות מ-500 חולי קורונה. גם אם נניח שהמאמר נכתב ביום רביעי - המשמעות היא שהרופא המופלא טיפל בכמאה איש ביום. אם לוקחים בחשבון שרופא משפחה מטפל בממוצע ב-100 מקרים בשבוע. אם לוקחים בחשבון שמרפאת משפחה מטפלת גם בשלל מחלות אחרות חוץ מקורונה. אם לוקחים בחשבון שכל אדם שהבריא נזקק לפחות לשני ביקורים אצל הרופא אבחון קורונה (יש צורך לקבל תשובה ממעבדה לאשר שמדובר בחולה קורונה) טיפול, ביקור חוזר לבדיקה שהחולה נטול קורונה. אם מצרפים את כל הפרטים זלנקו הוא פלא רפואי ללא שום קשר להידרו.

    

   וכמובן יש את המסקנה הסופית:

    we have had ZERO deaths, ZERO hospitalizations, and ZERO intubations. In addition, I have not heard of any negative side effects

    

   מה יכול להיות יותר טוב מזה? תרופה שיש לה 100 אחוז הצלחה, ללא תופעות לוואי, והיא עובדת תוך שבוע (אני מניח שאת הנבדקים האחרונים היא ריפאה תוך יום). לא מזמן הייתי בבית חולים בקשר לטיפול כלשהו (לא קורונה) ושאלתי על אחוזי הצלחה. הרופא אמר לי שמי שמבטיח לי 100 אחוזי הצלחה אינו שייך לתחום הרפואה אלא לתחום אחיזת העיניים.

    

   אני נזכר בשאלה שלך איך ניתן לדעת עם אתר הוא אמין? ובכן מישהו שמוכר לך 100 אחוזי הצלחה (בכל תחום שהוא) כנראה שאמינות היא לא הצד החזק שלו.

    

   למרות שדוקטור זלנקו לא גיבה את ההצהרה שלו בנתונים, למרות שהיעד של הממצא שלו לא היה הגורמים המוסמכים לטפל במחלה אלא נשיא ארה"ב, למרות שהפורמט שהוא בחר להציג את ממצאיו הוא סרטון ביוטיוב, עדיין חשוב להמשיך את הניסיונות לטיפול בהידרו, ואכן ניסיונות כאלו המשיכו. מכיוון שדוקטור זלנקו שמטפל בשבוע בחמש מאות חולים הוא כנראה קוסם, ההצלחות של שאר הרופאים קצת פחות מרשימות 

    

   אולי פשוט תאזין לו ותקבל תשובה לכל טענה שהעלת https://www.youtube.com/watch?v=-K7lnW9_xnw


   https://www.youtube.com/watch?v=1TJdjhd_XG8

    


    

    

   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

    

    

   תקצר היריעה מלספר עד כמה הארגונים האלו מושחתים. 

   הינה קמצוץ מבור בלי תחתית- https://en.preprod.reseauinternational.net/india-holds-bill-gates

   accountable-vaccine-crimes/

    

   האם אתה בטוח שזה המקום שממנו אתה רוצה לשאוב מידע? לא. האתר הוסר. אהוב ליבך מגן על עצמו באמצעות צנזורה, השתקה, סתימת פיות, העלמת מידע ואתרים קיקיוניים ל"בדיקת עובדות":

   אתה מוזמן לשתות מים ולהhרגע. האתר עומד על תילו, וגם הכתבה ששלחת (כרגע בדקתי).


   Gates Foundation, WHO, PATH, GAVI, UNICEF Behind Chad Vaccine Disaster

    

   לא רק זאת אלא שהקישור החדש שהבאת הוא העתק הדבק של אותו מאמר ממש, רק באכסניה חדשה התנועה נגד חיסונים. (בעבר לפחות הבאת שני מאמרים שונים של אותו אדם - כדי להוכיח את צדקתך - עכשיו אתה מביא את אותו מאמר עצמו...

   ושאלת אגב האם אתה בטוח שהתנועה נגד חיסונים היא מקור יותר אמין מ-voltaire_network?  האתר הזה כל כך אמין שבעמוד about אין שום תוכן. 

   אז הנה עוד תשובה לשאלה איך אפשר לדעת שמקור (לא) אמין. אין לא דף about או גרוע מכך דף about ריק. וכאשר בודקים עליו ב-fact checker מקבלים את התובנה הבאה:

    

   CONSPIRACY-PSEUDOSCIENCE

   Sources in the Conspiracy-Pseudoscience category may publish unverifiable information that is not always supported by evidence. These sources may be untrustworthy for credible/verifiable information, therefore fact checking and further investigation is recommended on a per article basis when obtaining information from these sources 

    

   כרגיל..בורח לפלטפורמה מלהתייחס לתוכן. 

    

    

    

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... 

   ----

   לא הבנתי ברור שלא תבין. אינך מסוגל, זה לא  בקוד שתוכנתת עליו להבין 99.99% אחוז הצלחה. כולך עכשיו ERROR ERROR.  

   טוב...

    

    

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

    

   שים את פיטר קוניג בצד. יש לו השערות. אם הווירוס לא הונדס גנטית אזי איך הגיע אליו ה gp120? 

    

   ''

    

   ואם כבר מדברים על gp120-מדוע שיהיה  לדר' פאוצ'י עניין לקדם תרופה מוכחת, וותיקה, 

   זולה וגנרית  

   בעוד השם שלו רשום בפטנט שמטרתו להשתלט על gp120. משהו שרווח רב לצידו. 

    

   ''

    

   ומה עולל דר' פאוצ'י זה עם עוד כמה בכירים מאוד לחוקרת ג'ודי מינקוביץ

   שמחקרה גילה את היקף הנזק העצום שבחיסונים-(רשימת פשעים ארוכה)

    

   https://truepundit.com/exclusive-top-scientist-hiv-aids-research-pioneer-dr-judy-mikovits-was-key-witness-in-fbi-investigation-of-dr-fauci-before-fbis-james-comey-ag-eric-holder-covered-it-up/

    

    

   ----

   קשה לשים את פיטר קוניג בצד.לא הבנת,הווירוס הונדס גנטית אני מראה לך שהוא צדק, עם כל הקושי...שים אותו בצד ותתייחס למה שהראתי לך. בלי נסיונות מניפוליציה.  בפוסט נסמכת רק עליו (עם שתי הפניות) לתאורית ההנדסה של הקורונה. הטענה.. לא, ההשערה- שלו שזו דרך להביס את הסינים, ולראיה רק סינים נפגעים לא מחזיקה מים.שלא תחזיק- אלו השערות כאמור לא חייבים להסכים עם השערותכשמביאים טענה קונספרטיבית, ונסמכים על מקור והמקור מתגלה שלא מהימן לא ראוי לעצור רגע ולעשות חושבים? 

    

   אני מזכיר שהבאת גם טענה של שהקורונה יוצרה כנשק ביולוגי במעבדה בווהאן. ועתה אתה מביא את ג'ודי מינקוביץ', מתנגדת חיסונים מדובר בחוקרת בעלת הישגים פורצי דרך. קצת כבוד.  שטוענת שהקורונה התפתחה מחיסונים לשפעת (ולכן רוב האנשים אמורים להיות מחוסנים זהו שלא).לא לא לא..הפיתוח בוואהן הוא המשך של הפיתוח בארה"ב ובהשגחת פאוצי.  אולי שווה לבחור איזשהי גרסה וללכת איתה כי הגרסאות שאתה מביא פשוט סותרות אחת את השנייהץ

    

   קשה לי להתייחס לטענות חדשות בהקשר הזה ובכל זאת:

    

   כל מקרה לגבי גברת מנקביץ' - שווה לבדוק כאן:

   https://www.snopes.com/fact-check/scientist-vaccine-jailed/ 

    

   ומה עושה את סנופס לתורה שניתנה למשה בסיני????

    

   או קי, ראשית הבדיקה בסנופס מתייחסת בדיוק לטענה שהעלת, על העוול שעשו לגברת מנקביץ'.

   שנית להבדיל מהאתרים שהפנית עליהם לאתר סנופס יש רקורד די מוכח כאתר לבדיקת אמיתות.

   הנה מה שגוגל מעלה לסנופס:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Snopes 

    

   סנופס זה כלום ושום דבר. הם מעלימים מידע כשלא נוח. עורכים. מוציאים מהקשר. מדובר בזוג שנפרד בינתיים ואינם ערובה לכלום. אתה מסתמך על אוויר ריק. 

    

   לגבי דר' פאוצ'י - נדמה לי שהוא גויס לצוות הקורונה על ידי טראמפ לאחר שהוא טען בחודש ינואר (בניגוד למרבית הפסימים) שאחוז המוות לא יעלה על אחד אחוז (כאמור היום הוא 6.9). אז עכשיו טראמפ כן  בסדר? תחליט. 

    

   לא זכור לי שבמאמר או בהתייחסות שלי יש איזשהו התייחסות לעבודה שמר טראמפ עשה. אני מניח שכמו כל בן אנוש לטראמפ יש מעשים יותר ופחות מוצלחים. לגבי המינוי של דר פאוצ'י, באמת שאין לי מושג. התפקוד של דוקטור פאוצ'י או של טראמפ לא היה הנושא של הפוסט. טראמפ בחר בו בזמנו משום שהוא היה אחד היחידים מהקהילה המדעית שטען שההדבקות מקורונה לא תעלה על אחד אחוז. בדיעבד הוא טעה. לא לא. הוא גויס על ידי פנס.  

   כאמור אין לי מושג איך הוא תפקד בתפקידו, ובהקשר לפוסט הנוכחי אני חושב שכבר בדקתי יותר מדי דברים. אם הוא נכשל בתפקידו הוא לא נכשל הוא מלכלתחילה לא התכוון להצליח למעט קידום הפטנט שלו. פרט שאתה מקפיד להתעלם ממנו ברור שחלק מהאחריות לכך היא על מי ששכר את שירותיו. בכל מקרה צריל מוח מאוד יצירתי לטעון שדווקא האיש שנבחר להילחם בקורונה הוא האיש שיצר אותה.אם היית מאזין למיקוביץ במקום למתווכים בעלי אינטרס היית לומד משהו במקום להמשיך ולהפגין את בורותך אם זה נכון כנראה שטראמפ הוא המגייס הגרוע ביותר בהיסטוריה האנושית.זה מאד אפשרי אני מניח שהקונספירטורים החליטו להלביש על פאוצ'י בשלב הזה ההתעלמות שלך מהפטנט של פאוצ'י היא בחזקת מובן מאליו את הקונספירציה הזו רק משום שהוא חלק על טראמפ במספר נושאים. אבל אתה מבין בקונספירציות יותר טוב ממני.

    

   אני אסיר תודה לך על הקישור ל-Truepundit משום שמדובר באחד האתרים שנמצא ב-List of fake news websites רשימה של מי???

   media metters

   , wikipedia, polifacts...

   השאלה היתה רטורית. ברור שזו התשובה. מקורות אינפורמציה שמלטפים לך את איזור הנוחות 

    

   והנה התיאור המלא:

   True Pundit is a website that fabricates fake news stories to push conspiracy theories such as Pizzagate and also publishes derogatory stories about progressives and Democrats. אפשר לרשום הכל 

   טוב שהבאת בדוגמא הקיקיונית  את  conspiracy theories such as Pizzagate מאחר והיא מעולם לא הופרכה. רק מלמד כמה רעוע בית הקלפים של טענותיך.  

    

   טוב לדעת שאתה מאמין גם בפיצה גייט - הטענה שהילארי קלינטון ניהלה רשת פדופילייה מתוך פיצריה.

    

   הטענה הזו יכולה להישמע הגיונית כנראה רק באתר הזה. אבל למרות זאת חקרו אותה ולפחות 8 גופים הפריחו אותה בין היתר משטרת וושינגטון רשת החדשות השמרנית פוקס ניוז, רשת החדשות השמרנית וושינגטון טיימס ועוד. 

    כן כהשמרנות ממומנת על ידי ספונסר מאד עשיר. אז יש לה גבולות

   https://en.wikipedia.org/wiki/Pizzagate_conspiracy_theory#Debunking  

    

   אתה מפגין פה השפרצה בלתי מבוקרת של בורות וחוסר ידע ומתפאר בזה. מי עומד בראש מדיה מטרס? מה הקשר שלו לג'ימס אלפנטיס? למה ג'יימס אלפנטיס נמצא ברשימת החשובים? למה לאנשים אלו קשר אישי עם ג'ון פודסטה? ברק אובאמה? הילרי קלינטון? לין דה רוטשילד? ג'יזלין מקסוול? ג'פרי אפשטיין? 

    

   https://www.bitchute.com/video/WQS8pQHlqcXL/

    

    

    

   נראה לי שזה די מסכם את הטענות. נראה רק לך... אתה אלוף בלהשמיד את טענותיך במו ידיך. ראשית- אתה בוחן את מידת האמינות של פלאטפורמה על בסיס פלאטפורמה אחרת שלה עצמה אין שום סימוכין לאמינות. שנית-אתה באופן שיטתי נמנע מלבחון את המידע בפלאטפורמות הללו, נסמך על מתווכים, ומוכיח שאינך מוכן לחקור בכוחות עצמך. שלישית- אתה מטיל ספק במהימנות רופאים, חוקרים ואנשי מקצוע  על סמך תירוצים שונים ושיקולים לא רלוונטיים ואינך מוכן לתמודד עם התוכן עצמו.  

     

   סחטיין על הפונט. ברור שלנתונים שנסמכים על מחקרים מדעיים, על נתונים ממדינות שונות, על אתרים מוסמכים לבדיקת עובדות אין שום אמינות אל מול אתרי הקוספירציה שעליהם אתה נשען. לומר שלא נכנסתי לקישורים שהבאת, ולא התייחסתי לתוכן שעלה בהן, זו הבחנה מאוד מעניינת... אני בהחלט בהחלט נסמך על מקורות ידע שונים (מתווכים?) כדי לבסס את טיעוני (ובעצם גם לגבש דעה מכיוון שלא כולם נולדו עם התכונה שהם יודעים הכל). האם הנטייה ללכת למקורות מידע שונים היא ההוכחה שאינך מכון לחקור? כנראה רק בפוסט הזה. הטענה שאני מטיל ספק באנשי מקצוע - ובכן לא היה מקרה אחד שבו לא הסתכמתי על אנשי מקצוע (רופאים וחוקרים), ולמעשה על הרוב המוחלט של אנשי המקצוע. על שלא קיבלתי כתורה מסיני כל מה שדוקטור פלוני אמר - אם לדעתך התואר דוקטור מקנה לדברים הנאמרים על ידו את חותמת האמת - כיצד אתה מפריח את הטענות של הדוקטורים שאני ציטטתי? אבל גם אם חלקתי על דבריו של מאן דהו מעולם לא טפלתי על מאן דהו אשמה כמו זו שאתה טפלת על דוקטור פאוצ'י, ועל רשימה של אנשים אחרים. 

    

   בכל מקרה אם אתה מאמין בטענות שאתה מעלה, אשריך.

     3/5/20 20:42:

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-05-02 00:58:51

   צטט: עצבן 2020-04-29 19:46:49

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-04-27 01:17:

   המידע האמין ביותר על נתוני הקורונה (המידע שאותו מצטטים גופי התקשורת ואליו נסמכים מערכות הבריאות נמצא ב:

    https://www.worldometers.info/   מה עושה את זה אמין???

    

   שאלה מצוינת - כיצד לדעת שמידע באתר הוא אמין?

   נדמה שחלק מהתשובה אפשר למצוא בהמשך (הרקורד של האתר, כולל מי מסתמך על הנתונים שלו). אבל האלף בית של אמינות הוא לפרסם את המקור ואכן ניתן באתר מקום של כבוד לשאלת המקור https://www.worldometers.info/coronavirus/about/

   אפשר לראות מהדוגמאות שהם שואבים את המידע ממשרדי הבריאות בארצות השונות (+ מקורות שונים להצלבת מידע).

    

   האתר (שקיים מ-2008 אינו מתעסק רק בקורונה, אלא בשורה של נתונים כמו כמות האוכלוסיה, מוות, לידות, זיהום אויר, רעב וכדומה). חשוב להדגיש שהנתונים הסטטיסטים נסמכים על מידע שהמדינות מעבירות. בהקשר של הקורונה אפשר בהחלט להניח שמדובר במידע חסר כי - ככל שהמדינות יותר מפותחות עם מערכת בריאות טובה יותר - כך מדווח על יותר מקרי קורונה + מוות מקורונה.ועל פי מה הם אמינים??? במדינות טוטליטאריות אחוז הנפגעים יורד פלאים, שהשיא כמובן הוא צפון קוריאה - המדינה היחידה בעולם ללא מקרה קורונה מדווח אחד.

    

   שאלה מעניינת: מדוע דיווחים מארץ עם מערכת בריאות מפותחת אמינים יותר מאשר מארץ עם מערכת בריאות רופפת? בארץ עם מערכת בריאות מפותחת יותר אנשים חולים מגיעים לבדיקה, נעשות יותר בדיקות (כמות הבדיקות פר אוכלוסיה גם מידע הנמצא באתר), הרישום יותר מפורט, וכו'. בדרך כלל גם במדינות דמוקרטיות עם שקיפות תקשורתיתף הדיווח יותר אמין מאשר במדינות טוטליטריות בהן התקשורת מציינת לרצון של הדיקטטור.

    

   אם אתה מתכוון שרבים מקרבנות הקורונה הם קשישים ואנשים עם רקע של מחלה, הרי שזה נושא שמדווח בהרחבה,  בפועל התכונה הזו משותפת גם למחלות נגיפיות אחרות שהמוות מהם פוגע בעיקר בחלשים. 1.לא הכניסו את העולם להסגר בגללם 2. עדיין לא משכנע שמדווחי הקורונה מתו מקורונה. 

   לא צריך ללכת רחוק ולא צריך יום לימודים ארוך- https://www.youtube.com/watch?v=g5f_6ltv7oI

    

   נדמה לי ששאלת הסגר היא עניין לדיון אחר. מה שעומד על הפרק הוא שכעת נגיף הקורונה מסוכן פי 70 מנגיף השפעת. נדמה לי ששאלון הרחוב שהבאת בלינק הוא אולי דוגמה מובהקת לאיך יוצרים דיסאינפורמציה. הנשאל הראשון הצהיר שלעדתו מנפחים את מספר קרבנות הקורונה כדי לקבל יותר מימון ממשלתי. נראה שהנשאל הזה לא יודע חשבון, יום אחד של סגר עולה לניו יורקים פי כמה מהסיוע הפדרלי. בכל מקרה לאסוף אנשים מפוחדים שחושבים שיש משהו לא בסדר, ועל פי זה לבנות קונספירציה זה אחד הסימנים המובהקים למניפולציה, ולחוסר תום לב.

    

   חשוב להדגיש שבמערכות גדולות יכולות להיעשות טעויות. יכול להיות מקרים שבהם טעו ברישום סיבת הפטירה. ברמה העולמית כמעט ודאי שהתופעה של רישום נפטרי קורונה תחת סיבה אחרת הרבה יותר נפוצה. טראמפ (בלי להתכוון) הבהיר את התופעה הזאת כאשר הוא ציין שמספר המתים הסינים מקורונה גבוה בהרבה מהמדווח. אין לי מושג אם הוא צודק, אבל ברור שלסין (ולכל מדינה\ שליט אחר) יש את האינטרס להחביא את כמות הקורבנות, לשדר "עסקים כרגיל" כדי המדינה תוכל להמשיך לייצר ולהתפתח. כדי שתיירים יוכלו להגיע, וכו'.

    

    

   ואולי אתה מתכוון שמי שדווח כקרבן קורונה, מת למעשה ממחלה אחרת. הנחה זו נסמכת על כך שהנתונים הרשמיים שקריים. שהרופאים, מנהלי המחלקות וכו' מעבירים מידע מוטעה, ורק בידי קומץ נבחר (כמוך?) האמת נמצאת? זהו שהיא לא נמצאת לנוכח דיווחים לא אמינים.

    

   אם הנתונים הרשמיים לא אמינים (שקריים?), יוצא מזה שכלל מערכות הרפואה, כלל המדינות, כולם מושחתים ורמאים והאמת נמצאת אצל חבורת יודעי סוד כמוך? 

    

    זה שהאתר מפרסם לא אומר שיש אליו תשומת לב. מתי נכנסת לעמודים הללו לאחרונה? מי שמעלים אלו אמצעי התקשורת עליהם אתה סומך ושלא סיפרו לך שרמת תפוצת השפעת העלתה את הרף מאדום לסגול כהה

    

   זה שאתר ממשלתי מפרסם זה אומר שלא מנסים להחביא את התופעה (זה לא אתר קונספרטיבי שמפרסם מידע כביכול מוחבא).

    

   אולי אתה מתכוון שהתקשורת לא מדווחת בהרחבה על השפעת (בטח לא בהשוואה לקורונה). זה נכון כפי שהתקשורת לא מדווחת מספיק על מוות מתאונות דרכים, מזיהום אוויר ועוד. הסיבה הראשונה היא שמדובר במוות שהוא חלק משגרה,  רף סגול כהה זה חלק משגרה??? לא היה כזה מעולם 

    

   ראשית אין לי מושג מה היה רמת ההידבקות משפעת בארה"ב בשנים עברו. שנית בתמונה שהבאת מצאת שבשבוע אחד בשלוש מדינות בארה"ב הייתה הידבקות גבוהה. אין לך ולי מושג האם באותו שבוע דיווחו על כך בחדשות בארה"ב, או לפחות באותן המדינות בהם הייתה ההדבקות הגבוהה. אם היית נכנס ל-worldmeters היית מגלה שהתופעה של מוות מרעב בעולם הרבה יותר נפוצה ממוות משפעת, וגם לכך הסיקור מאוד דל. אני זוכר שבתקופת הפיגועים בישראל היו אנשים בחו"ל שאמרו שבישראל מתים הרבה יותר מתאונות דרכים ורק הפיגועים מקבלים את תשומת הלב התקשורתית. איך סבתא שלי הייתה אומרת - "ככה זה בחיים". 

    

    

    ולכן קשה להעלות אותו כל הזמן לסדר היום. יש עוד עניין שיש הרבה דברים לא ידועים ביחס לקורונה. עדיין אין תרופה מוכחת,תספר את זה לא רק לזלנקו אלא גם ל Dr. Anthony Cardillo, CEO of Mend Urgent Care, says “Every patient I’ve prescribed it to has been very, very ill and within 8 to 12 hours, they were basically symptom-free,” Cardillo said in an interview Sunday with KABC-TV. “So, clinically I am seeing a resolution.” He added that combining the drug with zinc has been the key to the success.

    

   הנה אותו דוקטור קרדיליו

   Dr. Anthony Cardillo said he has seen very promising results with a small group of patients, but he also warns that it's still experimental, not widely-tested and much caution must still be used

    

   וגם ל-

   Dr. Marlow Hernandez, the CEO of Cano Health, also said he has found

   some preliminary early success with hydroxycholoquine among coronavirus patients in hospitals in Florida. “Hydroxychloroquine is an important weapon in our arsenal,” he said.


   ולגבי דוקטור הרננדז:
   “I think we can make a big impact if we use this medicine in the right clinical context,” Hernandez said in an interview Tuesday, “while continuing to enforce social distancing and keeping people out of the hospital in combination with other measures.”

   לכן גם הדוקטורים שהבאת כממליצי ההידרו טוענים שיש להתקדם עם התרופה בזהירות (אני מניח גם לעשות ניסויים בהיקף גדול), ושהתרופה אינה תחליף לבידוד. במקרה זה מדובר במקורות שאתה בחרת.


    

   לא ירדתי לסוף כוונתך בהקשר לניסוי של שחזור וירוס השפעת הספרדית. הכוונה מאחורי המחקר פורסמה בדף,כוונות מתפרסמות חדשות לבקרים, מה בינן למציאות?ואתה הגדלת לעשות כשאמרת שעשו שימוש במידע הזה בעת התפרצות שפעת החזירים 4 שנים לאחר מכן. האם רצית לרמוז ששפעת החזירים היא תוצר מעבדתי?אמרתי שמה שיוצר במעבדה זה אותו הוירוס של 2009 N1H1 שהרי מי ערב שמה שיצרת במעבדה נשאר במעבדה. 

    

   ראשית בלינק ששלחת נכתב שהוירוס הושמד לאחר הניסוי (ארבע שנים לפני פרוץ מגיפת החזירים). שנית עם הוירוס היה יוצא מהמעבדה אדם היה מקור המחלה ולא בעל חיים. שלישית היו מזהים את הדנא של הנגיף ויודעים מה מקורו.

    

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.

    

   תודה על התשובה המלומדת. תודה על התיקון ביחס לאבולה. הנה קישור של מגיפות לאורך ההיסטוריה

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_epidemics

    

   עם יחס התמותה פר הדבקות הוא המגדיר למגיפה הרשימה לא תומכת בכך. בחלק מהמגיפות התמותה היא מתחת לאחוז אחד, בעוד באחרות היא מאוד גבוה.

   הטענה היא מהתרגום במקור צוין שמדובר בתרגום 

    

   שמח על התשובה הזו. ראשית אם אתה מתרגם מאמר, ומציג את תוכנו כאמת, אפשר לומר שגם אתה אחראי לטעות במאמר. שנית איזה כיף להגיע למאמר המקורי ולגלות שמי שכתב אותו הוא אותו פיטר קוניג - אותו אחד שציטטת בהמשך, שהעלה תאוריה שהנגיף הונדס על ידי האמריקאים כדי להילחם בסינים, תאוריה של החזיקה מים ושאתה במילותיך אמרת לי לשכוח אותו? הוא אבי כל היצירה המפוארת הזו?

    

   עוד יותר מעניין היה למצוא את האכסניה globalresearch.ca. הנה מה שיש לגוגל לומר עליו: 

   Globalresearch.ca, a conspiracy theories spreading website operated by Michel Chossudovsky's Centre for Research on Globalization

   והנה קישור לויקי:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Chossudovsky#Centre_for_Research_on_Globalization

    

   מאוד מוזר שבתור תומך טראמפ בחרת דווקא באתר הקונספירציות הזה - משום שמדובר באתר של קונספרציות שמאלניות. בין היתר עלתה שם קונספירציה שטראמפ יצר את הקורונה כדי למוטט את איראן. 

    

   ועוד הערת אגב - שאלת קודם איך יודעים שאתה הוא אמין. אולי שווה לבדוק בהתחלה שלא מדובר באתר של קונספירציות?

    

   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה. הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

    

   מאד רחוקה מהמציאות? מאיזו מציאות? מציאות שאתה יושב וממציא עם המקלדת? 

    

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול 

    

   עומדים רופאים בקו החזית ומטפלים באלפי חולי קורונה בהצלחה של 99.9% ואתה יודע יותר טוב מהם? 

   למה שלא תעדכן אותם שמה שהם עושים מאד רחוק מהמציאות. 

    

   -----

   ישנן עשרות מאמרים של  מידת היעילות של הידרוקסיכלורוקווין לגבי קורונה. בעוונותי הבאתי לך אחד בשפה פשוטה בעברית ממכון ויצמן (נו טוב מה הם מבינים). מעניין - מעניין כי הוא האיש שפיתח את הטיפול. לא מכון וויצמן. לי זה לא משנה מידי שמאיר שניצל יפתח את הטיפול. אתה מתעסק בשטויות. שהבעת קישור לסרט ביו טיוב של ולדימיר זלנקו (האיש ששכנע את טראמפ שהידרוקסיכלורוקווין היא התרופה לקורונה. כל מקרה מאז שכתבתי את התגובה עברו מים בירקון, ועתה כבר ההידרוקסיכלורוקווין הוא כבר אינו בגדר ספק, אלא בגדר לא.ברור שלא, כי עם הצלחה מוכחת לא רק מתווכחים אלא רצוי בכלל להתכחשDr. Vladimir Zelenko has now treated over 1,450 coronavirus patients (2 deaths) using hydroxychloroquine with 99.99% success rate (latest video interview)  אני מניח שאתה סומך את ידך על טראמפ באיזו חוצפה ובאיזו רשות מרשה לעצמו טראמפ לא להתווכח ולהתכחש כמוך ל..ועם 99.99% הצלחה כמקור להבין איך להתמודד עם המחלה. לכן אולי תעדיף לקבל את החדשות מרשת FoxNews

   https://www.foxnews.com/science/covid-19-hydroxychloroquine-showed-no-benefit-more-deaths-va-virus-study

   ויש גם את ההודעה של מנהל התרופות

   https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-cautions-against-use-hydroxychloroquine-or-chloroquine-covid-19-outside-hospital-setting-or  

    

   אבל אני מניח שאתה יודע יותר טוב מהם? 1.אני יודע ש99.99% יודעים יותר טוב. 2.וגם ש  Renowned French Dr. Didier Raoult issued a response to biases in the study critical of hydroxychloroquine יודע יותר טוב. אפילו ממך. 

    

   אני שמח לראות שההידרו קרוב ללבך. ראשית מהתגובות שלך ניתן לראות בבירור שאתה לא פותח שום לינק.

   נתחיל עם דוקטור דידייר - שמנסה להגן על המחקר הצרפתי (המחקר היחיד עד היום) שהראה שההידרו משפר את התתמודדות עם הקורונה (מראש לא הצלחה של 100 אחוז כמו שמקרה שלדר זלנקו). אם היית קורא את הלינק ממכון וייצמן היית מגלה שהם התייחסו בדיוק לניסוי הזה. אפשר להשוות בין הביקורת לניסוי לבין התגובה של דר' דידיייר. לדעתי הוא ענה רק על חלק קטן מההסתייגויות.

    

   כל מקרה שאלת הניסוי הצרפתי הם כבר בגדר היסטוריה, משום שלאחר מספר מקרי מוות והרעלות מנהל התרופות האמריקאי שלל את השימוש בתרופה לקורונה. שלחתי לך את הידיעה הופיע בכל הערוצים האמריקאים - שלחתי את זו של רשת פוקס (נראה לי שהיא יותר מתאימה לך) וגם את זו של מנהל התרופות. נראה לי שזה היה אמור לסכם את העניין.

    

   אבל קשה לדבר על ההידרו מבלי ידידנו ד"ר זלנקו: הנה מכתבו של דר' זלנקו שממוען לאנשי רפואה מסביב לעולם (וגם לנשיא טראמפ):

   https://www.globalresearch.ca/report-successful-treatment-coronavirus/5708056

    

   לפני שניגש לדוקטור אולי מילה על החיבה של להידרו, הרי בינינו, עם כל הכבוד לעצמנו השאלה איזה תרופה מתאימה לטיפול במחלה, צריכה להעסיק רופאים ולא אזרחים מהשורה.

   יכול להיות שהחיבה שלך להידרו נעוצה בכך שהנשיא טראמפ בכבודו ובעצמו שיבח אותה, והרי מדובר בעל אנוש שאינו יכול לטעות? או אולי הסיפור על הדוקטור החסידי שהצליח היכן שכל המדענים המנופחים נכשלו הוא ששבה את ליבך?

    

   ובכן כאן שווה כיצד הדוקטור החכם מצא את התרופה:

   I combined the data available from China and South Korea with the recent study published from France

    

   ואכן מי שמעיין במסמכים שיצאו ממעבדת הוירוסים בוהאן מגלה שכבר ברביעי לשני הסינים המליצו להשתמש בהידרו (יש להם גם מחקר על חומר יותר מוצלח אך זה לא קשור לענייננו). ואכן בעקבות המאמר הסיני (כפי שמעיד זלינקו) נעשו ניסויים בעולם כולל בישראל על ההידרו ביחד עם תרופות אחרות. התווית הסינית שמה כוכבית על ההידרו - שכן כרגע האמריקאים שמים את יהבם בפתרון בעיית הקורונה בהאשמת הסינים. ככל מאותה מדיניות הממשל האמריקאי החליט להפסיק את מימון המחקר של המעבדה בווהן, ולהפסיק את שיתוף הפעולה עימם - אותו שיתוף פעולה שבזכותה תרופת הפלא של טראמפ התגלתה... לכן גם למען האהדה לטראמפ עדיף לא לצרוך יותר מידי הידרו...

    

   ועתה לדוקטור. במכתבו עולה ממצא מעניין 

   my team has tested approximately 200 people from this community for Covid-19, and 65% of the results have been positive


   65 אחוז הידבקות הוא ממצא היסטרי - פי 65 ממוצע ההידבקות בארצות הברית. איך דווקא במרפאה של רופא המשפחה הזה הגיעו לאחוזי הדבקות כל כך מפלצתיים?

    

   בהמשך מפרט הדוקטור שהמרפאה שלה טיפלה מיום חמישי האחרון בלא פחות מ-500 חולי קורונה. גם אם נניח שהמאמר נכתב ביום רביעי - המשמעות היא שהרופא המופלא טיפל בכמאה איש ביום. אם לוקחים בחשבון שרופא משפחה מטפל בממוצע ב-100 מקרים בשבוע. אם לוקחים בחשבון שמרפאת משפחה מטפלת גם בשלל מחלות אחרות חוץ מקורונה. אם לוקחים בחשבון שכל אדם שהבריא נזקק לפחות לשני ביקורים אצל הרופא אבחון קורונה (יש צורך לקבל תשובה ממעבדה לאשר שמדובר בחולה קורונה) טיפול, ביקור חוזר לבדיקה שהחולה נטול קורונה. אם מצרפים את כל הפרטים זלנקו הוא פלא רפואי ללא שום קשר להידרו.

    

   וכמובן יש את המסקנה הסופית:

    we have had ZERO deaths, ZERO hospitalizations, and ZERO intubations. In addition, I have not heard of any negative side effects

    

   מה יכול להיות יותר טוב מזה? תרופה שיש לה 100 אחוז הצלחה, ללא תופעות לוואי, והיא עובדת תוך שבוע (אני מניח שאת הנבדקים האחרונים היא ריפאה תוך יום). לא מזמן הייתי בבית חולים בקשר לטיפול כלשהו (לא קורונה) ושאלתי על אחוזי הצלחה. הרופא אמר לי שמי שמבטיח לי 100 אחוזי הצלחה אינו שייך לתחום הרפואה אלא לתחום אחיזת העיניים.

    

   אני נזכר בשאלה שלך איך ניתן לדעת עם אתר הוא אמין? ובכן מישהו שמוכר לך 100 אחוזי הצלחה (בכל תחום שהוא) כנראה שאמינות היא לא הצד החזק שלו.

    

   למרות שדוקטור זלנקו לא גיבה את ההצהרה שלו בנתונים, למרות שהיעד של הממצא שלו לא היה הגורמים המוסמכים לטפל במחלה אלא נשיא ארה"ב, למרות שהפורמט שהוא בחר להציג את ממצאיו הוא סרטון ביוטיוב, עדיין חשוב להמשיך את הניסיונות לטיפול בהידרו, ואכן ניסיונות כאלו המשיכו. מכיוון שדוקטור זלנקו שמטפל בשבוע בחמש מאות חולים הוא כנראה קוסם, ההצלחות של שאר הרופאים קצת פחות מרשימות

    

    

   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

    

    

   תקצר היריעה מלספר עד כמה הארגונים האלו מושחתים. 

   הינה קמצוץ מבור בלי תחתית- https://en.preprod.reseauinternational.net/india-holds-bill-gates

   accountable-vaccine-crimes/

    

   האם אתה בטוח שזה המקום שממנו אתה רוצה לשאוב מידע? לא. האתר הוסר. אהוב ליבך מגן על עצמו באמצעות צנזורה, השתקה, סתימת פיות, העלמת מידע ואתרים קיקיוניים ל"בדיקת עובדות":

   אתה מוזמן לשתות מים ולהhרגע. האתר עומד על תילו, וגם הכתבה ששלחת (כרגע בדקתי).


   Gates Foundation, WHO, PATH, GAVI, UNICEF Behind Chad Vaccine Disaster

    

   לא רק זאת אלא שהקישור החדש שהבאת הוא העתק הדבק של אותו מאמר ממש, רק באכסניה חדשה התנועה נגד חיסונים. (בעבר לפחות הבאת שני מאמרים שונים של אותו אדם - כדי להוכיח את צדקתך - עכשיו אתה מביא את אותו מאמר עצמו...

   ושאלת אגב האם אתה בטוח שהתנועה נגד חיסונים היא מקור יותר אמין מ-voltaire_network?  האתר הזה כל כך אמין שבעמוד about אין שום תוכן. 

   אז הנה עוד תשובה לשאלה איך אפשר לדעת שמקור (לא) אמין. אין לא דף about או גרוע מכך דף about ריק. וכאשר בודקים עליו ב-fact checker מקבלים את התובנה הבאה:

    

   CONSPIRACY-PSEUDOSCIENCE

   Sources in the Conspiracy-Pseudoscience category may publish unverifiable information that is not always supported by evidence. These sources may be untrustworthy for credible/verifiable information, therefore fact checking and further investigation is recommended on a per article basis when obtaining information from these sources

    

    

    

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... 

   ----

   לא הבנתי ברור שלא תבין. אינך מסוגל, זה לא  בקוד שתוכנתת עליו להבין 99.99% אחוז הצלחה. כולך עכשיו ERROR ERROR.  

   טוב...

    

    

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

    

   שים את פיטר קוניג בצד. יש לו השערות. אם הווירוס לא הונדס גנטית אזי איך הגיע אליו ה gp120? 

    

   ''

    

   ואם כבר מדברים על gp120-מדוע שיהיה  לדר' פאוצ'י עניין לקדם תרופה מוכחת, וותיקה, 

   זולה וגנרית  

   בעוד השם שלו רשום בפטנט שמטרתו להשתלט על gp120. משהו שרווח רב לצידו. 

    

   ''

    

   ומה עולל דר' פאוצ'י זה עם עוד כמה בכירים מאוד לחוקרת ג'ודי מינקוביץ

   שמחקרה גילה את היקף הנזק העצום שבחיסונים-(רשימת פשעים ארוכה)

    

   https://truepundit.com/exclusive-top-scientist-hiv-aids-research-pioneer-dr-judy-mikovits-was-key-witness-in-fbi-investigation-of-dr-fauci-before-fbis-james-comey-ag-eric-holder-covered-it-up/

    

    

   ----

   קשה לשים את פיטר קוניג בצד.לא הבנת,הווירוס הונדס גנטית אני מראה לך שהוא צדק, עם כל הקושי...שים אותו בצד ותתייחס למה שהראתי לך. בלי נסיונות מניפוליציה.  בפוסט נסמכת רק עליו (עם שתי הפניות) לתאורית ההנדסה של הקורונה. הטענה.. לא, ההשערה- שלו שזו דרך להביס את הסינים, ולראיה רק סינים נפגעים לא מחזיקה מים.שלא תחזיק- אלו השערות כאמור לא חייבים להסכים עם השערותכשמביאים טענה קונספרטיבית, ונסמכים על מקור והמקור מתגלה שלא מהימן לא ראוי לעצור רגע ולעשות חושבים? 

    

   אני מזכיר שהבאת גם טענה של שהקורונה יוצרה כנשק ביולוגי במעבדה בווהאן. ועתה אתה מביא את ג'ודי מינקוביץ', מתנגדת חיסונים מדובר בחוקרת בעלת הישגים פורצי דרך. קצת כבוד.  שטוענת שהקורונה התפתחה מחיסונים לשפעת (ולכן רוב האנשים אמורים להיות מחוסנים זהו שלא).לא לא לא..הפיתוח בוואהן הוא המשך של הפיתוח בארה"ב ובהשגחת פאוצי.  אולי שווה לבחור איזשהי גרסה וללכת איתה כי הגרסאות שאתה מביא פשוט סותרות אחת את השנייהץ

    

   קשה לי להתייחס לטענות חדשות בהקשר הזה ובכל זאת:

    

   כל מקרה לגבי גברת מנקביץ' - שווה לבדוק כאן:

   https://www.snopes.com/fact-check/scientist-vaccine-jailed/ 

    

   ומה עושה את סנופס לתורה שניתנה למשה בסיני????

    

   או קי, ראשית הבדיקה בסנופס מתייחסת בדיוק לטענה שהעלת, על העוול שעשו לגברת מנקביץ'.

   שנית להבדיל מהאתרים שהפנית עליהם לאתר סנופס יש רקורד די מוכח כאתר לבדיקת אמיתות.

   הנה מה שגוגל מעלה לסנופס:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Snopes

    

   לגבי דר' פאוצ'י - נדמה לי שהוא גויס לצוות הקורונה על ידי טראמפ לאחר שהוא טען בחודש ינואר (בניגוד למרבית הפסימים) שאחוז המוות לא יעלה על אחד אחוז (כאמור היום הוא 6.9). אז עכשיו טראמפ כן  בסדר? תחליט. 

    

   לא זכור לי שבמאמר או בהתייחסות שלי יש איזשהו התייחסות לעבודה שמר טראמפ עשה. אני מניח שכמו כל בן אנוש לטראמפ יש מעשים יותר ופחות מוצלחים. לגבי המינוי של דר פאוצ'י, באמת שאין לי מושג. התפקוד של דוקטור פאוצ'י או של טראמפ לא היה הנושא של הפוסט. טראמפ בחר בו בזמנו משום שהוא היה אחד היחידים מהקהילה המדעית שטען שההדבקות מקורונה לא תעלה על אחד אחוז. בדיעבד הוא טעה. 

   כאמור אין לי מושג איך הוא תפקד בתפקידו, ובהקשר לפוסט הנוכחי אני חושב שכבר בדקתי יותר מדי דברים. אם הוא נכשל בתפקידו ברור שחלק מהאחריות לכך היא על מי ששכר את שירותיו. בכל מקרה צריל מוח מאוד יצירתי לטעון שדווקא האיש שנבחר להילחם בקורונה הוא האיש שיצר אותה. אם זה נכון כנראה שטראמפ הוא המגייס הגרוע ביותר בהיסטוריה האנושית. אני מניח שהקונספירטורים החליטו להלביש על פאוצ'י את הקונספירציה הזו רק משום שהוא חלק על טראמפ במספר נושאים. אבל אתה מבין בקונספירציות יותר טוב ממני.

    

   אני אסיר תודה לך על הקישור ל-Truepundit משום שמדובר באחד האתרים שנמצא ב-List of fake news websites רשימה של מי???

   media metters, wikipedia, polifacts...

    

   והנה התיאור המלא:

   True Pundit is a website that fabricates fake news stories to push conspiracy theories such as Pizzagate and also publishes derogatory stories about progressives and Democrats. אפשר לרשום הכל 

   טוב שהבאת בדוגמא הקיקיונית  את  conspiracy theories such as Pizzagate מאחר והיא מעולם לא הופרכה. רק מלמד כמה רעוע בית הקלפים של טענותיך.  

    

   טוב לדעת שאתה מאמין גם בפיצה גייט - הטענה שהילארי קלינטון ניהלה רשת פדופילייה מתוך פיצריה.

    

   הטענה הזו יכולה להישמע הגיונית כנראה רק באתר הזה. אבל למרות זאת חקרו אותה ולפחות 8 גופים הפריחו אותה בין היתר משטרת וושינגטון רשת החדשות השמרנית פוקס ניוז, רשת החדשות השמרנית וושינגטון טיימס ועוד.

    

   https://en.wikipedia.org/wiki/Pizzagate_conspiracy_theory#Debunking

    

    

   נראה לי שזה די מסכם את הטענות. נראה רק לך... אתה אלוף בלהשמיד את טענותיך במו ידיך. ראשית- אתה בוחן את מידת האמינות של פלאטפורמה על בסיס פלאטפורמה אחרת שלה עצמה אין שום סימוכין לאמינות. שנית-אתה באופן שיטתי נמנע מלבחון את המידע בפלאטפורמות הללו, נסמך על מתווכים, ומוכיח שאינך מוכן לחקור בכוחות עצמך. שלישית- אתה מטיל ספק במהימנות רופאים, חוקרים ואנשי מקצוע  על סמך תירוצים שונים ושיקולים לא רלוונטיים ואינך מוכן לתמודד עם התוכן עצמו.  

     

   סחטיין על הפונט. ברור שלנתונים שנסמכים על מחקרים מדעיים, על נתונים ממדינות שונות, על אתרים מוסמכים לבדיקת עובדות אין שום אמינות אל מול אתרי הקוספירציה שעליהם אתה נשען. לומר שלא נכנסתי לקישורים שהבאת, ולא התייחסתי לתוכן שעלה בהן, זו הבחנה מאוד מעניינת... אני בהחלט בהחלט נסמך על מקורות ידע שונים (מתווכים?) כדי לבסס את טיעוני (ובעצם גם לגבש דעה מכיוון שלא כולם נולדו עם התכונה שהם יודעים הכל). האם הנטייה ללכת למקורות מידע שונים היא ההוכחה שאינך מכון לחקור? כנראה רק בפוסט הזה. הטענה שאני מטיל ספק באנשי מקצוע - ובכן לא היה מקרה אחד שבו לא הסתכמתי על אנשי מקצוע (רופאים וחוקרים), ולמעשה על הרוב המוחלט של אנשי המקצוע. על שלא קיבלתי כתורה מסיני כל מה שדוקטור פלוני אמר - אם לדעתך התואר דוקטור מקנה לדברים הנאמרים על ידו את חותמת האמת - כיצד אתה מפריח את הטענות של הדוקטורים שאני ציטטתי? אבל גם אם חלקתי על דבריו של מאן דהו מעולם לא טפלתי על מאן דהו אשמה כמו זו שאתה טפלת על דוקטור פאוצ'י, ועל רשימה של אנשים אחרים. 

    

   בכל מקרה אם אתה מאמין בטענות שאתה מעלה, אשריך.

   צטט: עצבן 2020-04-29 19:46:49

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-04-27 01:17:03

   1. נכון להיום יש כמיליון ושש מאות אלף נדבקים וכמאה אלף קרבנות - מה שאומר שאחוז התמותה מקרונה עומד על 6 אחוז. (אחוז התמותה משפעת עומד על 0.1 אחוז).
   במדינות המערביות המצב הרבה יותר גרוע, בספרד בריטניה, הולנד, צרפת ואיטליה אחוז התמותה עומד על מעל 10 אחוז. מכיוון שמדובר בארצות עם מערכת רפואה טובה יחסית, ניתן לשאר שאחוז התמותה הגבוה מקורונה נובע בין היתר מכך שבארצות הללו מבצעים יותר בדיקות, ולכן במקומות אחרים מוות מקורונה יכול להיתפס כמוות מזיקנה\ שפעת\ דלקת ריאות.

    

   6 אחוז? מאיפה הבאת את זה? על פי מה או מי קבעת את כמות הנדבקים? על פי מה כמות הקורבנות? כמה מהם מתו ממחלות קודמות? מחלות אחרות? מה סיפרו לך על מצב השפעת? מה לא סיפרו לך?  

    

   ----

   המידע האמין ביותר על נתוני הקורונה (המידע שאותו מצטטים גופי התקשורת ואליו נסמכים מערכות הבריאות נמצא ב:

    https://www.worldometers.info/   מה עושה את זה אמין???

   האתר (שקיים מ-2008 אינו מתעסק רק בקורונה, אלא בשורה של נתונים כמו כמות האוכלוסיה, מוות, לידות, זיהום אויר, רעב וכדומה). חשוב להדגיש שהנתונים הסטטיסטים נסמכים על מידע שהמדינות מעבירות. בהקשר של הקורונה אפשר בהחלט להניח שמדובר במידע חסר כי - ככל שהמדינות יותר מפותחות עם מערכת בריאות טובה יותר - כך מדווח על יותר מקרי קורונה + מוות מקורונה.ועל פי מה הם אמינים??? במדינות טוטליטאריות אחוז הנפגעים יורד פלאים, שהשיא כמובן הוא צפון קוריאה - המדינה היחידה בעולם ללא מקרה קורונה מדווח אחד.

   עברו מספר ימים מאז שנפגשנו כיום מדווח על מעל שלושה מליון נדבקים, ומעל מאתיים אלף קרבנות. אם תעשה חישוב של נתוני אמת תגלה שאחוז המתים  מכלל הנדבקים הוא 6.9 אחוז.

    

   אם אתה מתכוון שרבים מקרבנות הקורונה הם קשישים ואנשים עם רקע של מחלה, הרי שזה נושא שמדווח בהרחבה,  בפועל התכונה הזו משותפת גם למחלות נגיפיות אחרות שהמוות מהם פוגע בעיקר בחלשים. 1.לא הכניסו את העולם להסגר בגללם 2. עדיין לא משכנע שמדווחי הקורונה מתו מקורונה. 

   לא צריך ללכת רחוק ולא צריך יום לימודים ארוך- https://www.youtube.com/watch?v=g5f_6ltv7oI

    

   ואולי אתה מתכוון שמי שדווח כקרבן קורונה, מת למעשה ממחלה אחרת. הנחה זו נסמכת על כך שהנתונים הרשמיים שקריים. שהרופאים, מנהלי המחלקות וכו' מעבירים מידע מוטעה, ורק בידי קומץ נבחר (כמוך?) האמת נמצאת? זהו שהיא לא נמצאת לנוכח דיווחים לא אמינים.

    

    

    

    

   האם מישהו טרח לידע אותך בזה? https://www.cdc.gov/flu/about/qa/1918flupandemic.htm

    

   ''

    

   האם ידוע לך ש4 שנים אחרי שחזורו של N1H1 הוא פרץ כמגיפת שפעת החזירים 2009 

   דע עקא שמדובר באותו הווירוס אבל אחוז התמותה היה נמוך בדיוק מהסיבה שהCDC פרסם כתשובה לשאילתה 

    

   Could a 1918-like H1N1 virus re-emerge and cause a pandemic again?

   It is impossible to predict with certainty the emergence of a future pandemic, including a 1918-like virus.  Pandemics occur when an influenza virus emerges to which there is little, or no, preexisting immunity in the human population. However, it is generally thought that a 1918-like pandemic would be less severe due to the advent of vaccines to prevent flu, current FDA-approved antiviral influenza drugs, and the existing global influenza surveillance system that the World Health Organization maintains. 

    

    


   ''

    

   שים לב לסולם מצד ימין. רמת התפרצות מקסימלית-אדום

    

   שים לב שבעונת 2019-20 הוא שוב התפרץ, ואת זה לא סיפרו לך, אלא שהפעם בצורה חמורה שבעתיים מאשר 2009 

    

   ''

    

   שים לב לסולם מצד ימין. רמת התפרצות מקסימלית-סגול. 3 רמות מעל הקודם. וזו הפעם הראשונה 

   בהיסטוריה שהם מעלים את רמת התפוצה וההתפרצות. 

   ומדובר בN1H1 שלא יהיה לך ספק- 

   ''

    

   לנוכח העובדה שרק במקרה של ארה"ב יש העלמת מידע לגבי התפרצות השפעת ובנוסף אין לנו מידע 

   מהימן ממה מתו באמת מתי הקורונה ומאד אפשרי ששילוב יהיה קטלני, כל זה מספיק כדי להטיל דופי בקביעותיך הנחרצות. 

    

   --

   זה מוזר שאתה גורס שמעלימים מידע על השפעת, ולצורך הדגמה נכנס לאתר של ה-CDC (המרכז לפיקוח ומניעת מחלות) ומביא דיאגרמות המראות לא רק כמה מתו משפעת בכל מדינה בארצות הברית, אלא כמה מתו בכל מדינה בכל שבוע ושבוע (כך שכל דכפין יכול לדלג בלוח הזמנים ולמצוא שבוע קטלני במיוחד). נדמה לי שזו דרך מאוד מאוד מוזרה להסתיר מידע. זה שהאתר מפרסם לא אומר שיש אליו תשומת לב. מתי נכנסת לעמודים הללו לאחרונה? מי שמעלים אלו אמצעי התקשורת עליהם אתה סומך ושלא סיפרו לך שרמת תפוצת השפעת העלתה את הרף מאדום לסגול כהה

    

   אולי אתה מתכוון שהתקשורת לא מדווחת בהרחבה על השפעת (בטח לא בהשוואה לקורונה). זה נכון כפי שהתקשורת לא מדווחת מספיק על מוות מתאונות דרכים, מזיהום אוויר ועוד. הסיבה הראשונה היא שמדובר במוות שהוא חלק משגרה,  רף סגול כהה זה חלק משגרה??? לא היה כזה מעולם  ולכן קשה להעלות אותו כל הזמן לסדר היום. יש עוד עניין שיש הרבה דברים לא ידועים ביחס לקורונה. עדיין אין תרופה מוכחת,תספר את זה לא רק לזלנקו אלא גם ל Dr. Anthony Cardillo, CEO of Mend Urgent Care, says “Every patient I’ve prescribed it to has been very, very ill and within 8 to 12 hours, they were basically symptom-free,” Cardillo said in an interview Sunday with KABC-TV. “So, clinically I am seeing a resolution.” He added that combining the drug with zinc has been the key to the success.

   וגם ל-

   Dr. Marlow Hernandez, the CEO of Cano Health, also said he has found

   some preliminary early success with hydroxycholoquine among coronavirus patients in hospitals in Florida. “Hydroxychloroquine is an important weapon in our arsenal,” he said.   עדיין אין חיסון, עדיין לא ידוע האם היא תעלם במזג אויר חם (כמו שפעת), ולכן אי הודאות מכניסה עניין תקשורתי.

    

   חשוב לזכור שנתוני השפעת ידועים. תמותה משפעת בשנה בארה"ב עומדת על כ-50 אלף, ובעולם כולו על כ-640 אלף. יתר על כן שמספר הנדבקים בשפעת בעולם עומד על מעל 640 מיליון איש (יחס של אחד לאלף). אם חלילה וחס היו 640 מיליון איש נדבקים בקורונה - כ-44 מיליון איש היו מוצאים את מותם (יחס של 69 לאלף).  

    

   לא ירדתי לסוף כוונתך בהקשר לניסוי של שחזור וירוס השפעת הספרדית. הכוונה מאחורי המחקר פורסמה בדף,כוונות מתפרסמות חדשות לבקרים, מה בינן למציאות?ואתה הגדלת לעשות כשאמרת שעשו שימוש במידע הזה בעת התפרצות שפעת החזירים 4 שנים לאחר מכן. האם רצית לרמוז ששפעת החזירים היא תוצר מעבדתי?אמרתי שמה שיוצר במעבדה זה אותו הוירוס של 2009 N1H1 שהרי מי ערב שמה שיצרת במעבדה נשאר במעבדה. 

    

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.

    

   בוא אני אעזור לך- 

    

    הסארס-  מעשים מהירים שנעשו על ידי ארגוני בריאות לאומיים ובינלאומיים כמו ארגון הבריאות העולמי למשל, עזרו בהאטת ההדבקות וההעברה של המחלה ובסופו של דבר שברו את שרשרת ההעברה של המחלה, מה שעזר בהבאת המגפה המקומית לסיומה לפני הפיכתה למגפה. עיין ערך וויקיפדיה. בכלל לא מגיפה. 

    

   האבולה-  כל שנתיים-שלוש בממוצע רואים[דרוש מקור] התפרצות חדשה של המחלה באפריקה. כאשר שיעור הנדבקים נע בין עשרות למאות, ושיעור התמותה עומד על 50% - 90%.  לא נראה שיש מה להוסיף. 

    

   שפעת העופות (באנגליתAvian influenza) היא סוג של שפעת התוקפת עופות. לשפעת שני זנים עיקריים של וירוסים - זן שאינו אלים (H9N2) וזן אלים (H5N1). לא מעניינינו. 

    

    

   שפעת החזירים- מעבר למה שכבר כתבתי לך 

   ביוני 2009 הוכרזה המחלה באופן רשמי כמגפה על ידי ארגון הבריאות העולמי. עם זאת ציין הארגון כי במרבית מקרי ההידבקות במחלה מדובר בתסמינים קלים. ההערכות הן שבין 2009 לסוף ל-2010 נדבקו בשפעת בין 11% ל-21% מכלל אוכלוסיית כדור הארץ- בין 700 מליון ל-1.4 מיליארד בני אדם. עם זאת, שיעור התמותה מהשפעת היה נמוך יחסית בין 0.01% ל-0.08%, וההערכה היא שכתוצאה מהשפעת וסיבוכיה נפטרו בין 151 ל-575 אלף בני אדם.[2] התפרצויות נוספות של המחלה התרחשו במדינות שונות מאז 2010, ביניהן ניתן למנות את ההתפרצות בהודו ב-2015 שהביאה למותם של כ-1900 חולים.[3]

   ביוני 2010 פורסם דו"ח של המועצה האירופית אשר מסקנתו היא כי הטיפול של ארגון הבריאות העולמי, הסוכנויות האירופאיות והממשלות העולמיות בשפעת החזירים הוביל להפחדה בלתי מוצדקת ולבהלה לגבי הסיכונים הבריאותיים לציבור, כמו גם לבזבוז עצום של כספי ציבור.

   לפי פול פלין, אשר עמד בראש הוועדה - "זו הייתה מגיפה שמעולם לא הייתה",

   החיסונים שפותחו כנגד שפעת החזירים היוו "רפואת פלצבו מדרגה ראשונה". 

    

   מגיפה? לא . היסטריה. 

    

   משום מה התעלמת  מ-

    

   השפעת הספרדית

   בשנים 1918-1919 שליש מאוכלוסיית העולם (בערך 500 מיליון איש בזמן ההוא) נדבקו במחלה. השפעת הספרדית גבתה את חייהם של כ-100-50 מיליון בני אדם שנגרמה על ידי תתי הזנים של שפעת מסוג A. ואכן כל מקרי שפעת A היו כלל עולמיים. השפעת נגרמה על ידי מספר סוגי נגיפי שפעת החזירים שכללו את ה-H1N1 (הקטלני ביותר) את H2N2 ואת H3N2.

    

   ועוד הרבה. 

   ----

   תודה על התשובה המלומדת. תודה על התיקון ביחס לאבולה. הנה קישור של מגיפות לאורך ההיסטוריה

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_epidemics

    

   עם יחס התמותה פר הדבקות הוא המגדיר למגיפה הרשימה לא תומכת בכך. בחלק מהמגיפות התמותה היא מתחת לאחוז אחד, בעוד באחרות היא מאוד גבוה.

    

   הטענה שלך הייתה שמגיפה היא יחס תמותה \ הדבקות גבוה מ-12%, ואני עדיין מצפה שתביא איזשהו לינק\ ציטוט או ראייה כלשהי שתאשש את טענתך. הטענה היא מהתרגום במקור צוין שמדובר בתרגום 

    

    

   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה. הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

    

   מאד רחוקה מהמציאות? מאיזו מציאות? מציאות שאתה יושב וממציא עם המקלדת? 

    

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול 

    

   עומדים רופאים בקו החזית ומטפלים באלפי חולי קורונה בהצלחה של 99.9% ואתה יודע יותר טוב מהם? 

   למה שלא תעדכן אותם שמה שהם עושים מאד רחוק מהמציאות. 

    

   -----

   ישנן עשרות מאמרים של  מידת היעילות של הידרוקסיכלורוקווין לגבי קורונה. בעוונותי הבאתי לך אחד בשפה פשוטה בעברית ממכון ויצמן (נו טוב מה הם מבינים). מעניין - מעניין כי הוא האיש שפיתח את הטיפול. לא מכון וויצמן. לי זה לא משנה מידי שמאיר שניצל יפתח את הטיפול. אתה מתעסק בשטויות. שהבעת קישור לסרט ביו טיוב של ולדימיר זלנקו (האיש ששכנע את טראמפ שהידרוקסיכלורוקווין היא התרופה לקורונה. כל מקרה מאז שכתבתי את התגובה עברו מים בירקון, ועתה כבר ההידרוקסיכלורוקווין הוא כבר אינו בגדר ספק, אלא בגדר לא.ברור שלא, כי עם הצלחה מוכחת לא רק מתווכחים אלא רצוי בכלל להתכחשDr. Vladimir Zelenko has now treated over 1,450 coronavirus patients (2 deaths) using hydroxychloroquine with 99.99% success rate (latest video interview)  אני מניח שאתה סומך את ידך על טראמפ באיזו חוצפה ובאיזו רשות מרשה לעצמו טראמפ לא להתווכח ולהתכחש כמוך ל..ועם 99.99% הצלחה כמקור להבין איך להתמודד עם המחלה. לכן אולי תעדיף לקבל את החדשות מרשת FoxNews

   https://www.foxnews.com/science/covid-19-hydroxychloroquine-showed-no-benefit-more-deaths-va-virus-study

   ויש גם את ההודעה של מנהל התרופות

   https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-cautions-against-use-hydroxychloroquine-or-chloroquine-covid-19-outside-hospital-setting-or  

    

   אבל אני מניח שאתה יודע יותר טוב מהם? 1.אני יודע ש99.99% יודעים יותר טוב. 2.וגם ש  Renowned French Dr. Didier Raoult issued a response to biases in the study critical of hydroxychloroquine יודע יותר טוב. אפילו ממך. 


   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

    

   אפשר להבין? וואלה באמת תודה על המאמץ. 

   בוא ונבחן את היומרה שלי 

   ראשית- ממש לא 10 סיבות. אולי 2. 

   לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. נניח שזה נכון. לשאר 6.8 מיליארד יש. 

    הם אינם אזרחים של שום מדינה-לא נכון. מדובר בעיקר בפליטים (ואלו שבאירופה נהנים מכל העולמות)

   והמדינה המאמצת חייבת לעשות הכל להחזירם. 

   מכאן שאין שום הצדקה להזריק שבב זר לתוך הגוף שינהל מעקב 24/7. אתה רוצה? אתה מוזמן וזבש"ך 

    

    

   שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

   אלו השותפים כפי שעולה באתר: 

    

   ''

    

   -----

   נדמה לי שצילמת את דף המייסדים. כדי להקל עליך הנה דף השותפים: לא מכיר את השותפים אך גשהדג מסריח מהראש  אין צורך להרחיק לכת. 

   ''

    

    

    

   תקצר היריעה מלספר עד כמה הארגונים האלו מושחתים. 

   הינה קמצוץ מבור בלי תחתית- https://en.preprod.reseauinternational.net/india-holds-bill-gates

   accountable-vaccine-crimes/

   ----

   איפה להתחיל. ראשית חיפוש של id2020 בגוף המאמר מביא 0 תוצאות. גם המילה id מביאה אפס תוצאות. אולי תחליט על איזה שטן אתה רוצה לזרוק חיצים ואחר תבחר את המאמר בהתאם? השטן במאמר זה הוא ביל גייטס, והרצון שלו לחסן בני אדם. המילה חיסון מוצמדת במאמר ל"פשעים" ו"אסון" כך שאני מניח שכותבי המאמר אינם מחובבי החיסונים. נכון שמדובר בהאשמות קשות, אלא שאנו נמצאים בעידן האינטרנט בו כל אחד יכול להעלות האשמות קשות נגד מישהו (והבלוגרים צריכים רק לחפש ולמצוא הוכחות למה שהם האמינו מלכתחילה). לכן לפני שמפנים כלפי מישהו אצבע מאשימה שווה לברר את איכות המקור. 

   הנה כמה כותרות מדף הראשי של המקור שלך:

   Feminism Is A Disease – And Masculinity Is The Cure

   Netanyahoo Asks Arabs To “Advance The Common Interest Of War With Iran”

   The EU documents Israeli crimes; now it must do something about them

    

   האם אתה בטוח שזה המקום שממנו אתה רוצה לשאוב מידע? לא. האתר הוסר. אהוב ליבך מגן על עצמו באמצעות צנזורה, השתקה, סתימת פיות, העלמת מידע ואתרים קיקיוניים ל"בדיקת עובדות":

   Gates Foundation, WHO, PATH, GAVI, UNICEF Behind Chad Vaccine Disaster


   והנה המידע עליהם בויקי:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Voltaire_Network

    

    באמת אנשים רעים ונוראים.   

    

    

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... כיום אין חיסון לקורונה, התקווה היא שהחיסון יופק תוך שנה. גם לו היה היום משהו שמניב תוצאות נהדרות (ואין) התהליך של אישור חיסון (הכולל בדיקת תופעות לוואי) לקוח פרק זמן ארוך, ולכן נראה לי שמדובר בהנחה מומצאת.  

    

   לכשיהיה נראה. מאחר והטיפול מוכיח עצמו בהצלחה יתרה ואינו זוכה להכרה לה הוא ראוי 

   שזה מעשה שאינו פחות מפלילי אזי הכיוון והמסקנה די ברורים. כמובן למי שאינו עוצם עיניים בהכנעה.

    

   ----

   לא הבנתי ברור שלא תבין. אינך מסוגל, זה לא  בקוד שתוכנתת עליו להבין 99.99% אחוז הצלחה. כולך עכשיו ERROR ERROR.  

    

    

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

    

   שים את פיטר קוניג בצד. יש לו השערות. אם הווירוס לא הונדס גנטית אזי איך הגיע אליו ה gp120? 

    

   ''

    

   ואם כבר מדברים על gp120-מדוע שיהיה  לדר' פאוצ'י עניין לקדם תרופה מוכחת, וותיקה, 

   זולה וגנרית  

   בעוד השם שלו רשום בפטנט שמטרתו להשתלט על gp120. משהו שרווח רב לצידו. 

    

   ''

    

   ומה עולל דר' פאוצ'י זה עם עוד כמה בכירים מאוד לחוקרת ג'ודי מינקוביץ

   שמחקרה גילה את היקף הנזק העצום שבחיסונים-(רשימת פשעים ארוכה)

    

   https://truepundit.com/exclusive-top-scientist-hiv-aids-research-pioneer-dr-judy-mikovits-was-key-witness-in-fbi-investigation-of-dr-fauci-before-fbis-james-comey-ag-eric-holder-covered-it-up/

    

    

   ----

   קשה לשים את פיטר קוניג בצד.לא הבנת,הווירוס הונדס גנטית אני מראה לך שהוא צדק, עם כל הקושי...שים אותו בצד ותתייחס למה שהראתי לך. בלי נסיונות מניפוליציה.  בפוסט נסמכת רק עליו (עם שתי הפניות) לתאורית ההנדסה של הקורונה. הטענה.. לא, ההשערה- שלו שזו דרך להביס את הסינים, ולראיה רק סינים נפגעים לא מחזיקה מים.שלא תחזיק- אלו השערות כאמור לא חייבים להסכים עם השערותכשמביאים טענה קונספרטיבית, ונסמכים על מקור והמקור מתגלה שלא מהימן לא ראוי לעצור רגע ולעשות חושבים? 

    

   אני מזכיר שהבאת גם טענה של שהקורונה יוצרה כנשק ביולוגי במעבדה בווהאן. ועתה אתה מביא את ג'ודי מינקוביץ', מתנגדת חיסונים מדובר בחוקרת בעלת הישגים פורצי דרך. קצת כבוד.  שטוענת שהקורונה התפתחה מחיסונים לשפעת (ולכן רוב האנשים אמורים להיות מחוסנים זהו שלא).לא לא לא..הפיתוח בוואהן הוא המשך של הפיתוח בארה"ב ובהשגחת פאוצי.  אולי שווה לבחור איזשהי גרסה וללכת איתה כי הגרסאות שאתה מביא פשוט סותרות אחת את השנייהץ

    

   קשה לי להתייחס לטענות חדשות בהקשר הזה ובכל זאת:

    

   כל מקרה לגבי גברת מנקביץ' - שווה לבדוק כאן:

   https://www.snopes.com/fact-check/scientist-vaccine-jailed/ 

    

   ומה עושה את סנופס לתורה שניתנה למשה בסיני????

    

   לגבי דר' פאוצ'י - נדמה לי שהוא גויס לצוות הקורונה על ידי טראמפ לאחר שהוא טען בחודש ינואר (בניגוד למרבית הפסימים) שאחוז המוות לא יעלה על אחד אחוז (כאמור היום הוא 6.9). אז עכשיו טראמפ כן  בסדר? תחליט. 

    

   אני אסיר תודה לך על הקישור ל-Truepundit משום שמדובר באחד האתרים שנמצא ב-List of fake news websites רשימה של מי???

   והנה התיאור המלא:

   True Pundit is a website that fabricates fake news stories to push conspiracy theories such as Pizzagate and also publishes derogatory stories about progressives and Democrats. אפשר לרשום הכל 

   טוב שהבאת בדוגמא הקיקיונית  את  conspiracy theories such as Pizzagate מאחר והיא מעולם לא הופרכה. רק מלמד כמה רעוע בית הקלפים של טענותיך.  

    

   נראה לי שזה די מסכם את הטענות. נראה רק לך... אתה אלוף בלהשמיד את טענותיך במו ידיך. ראשית- אתה בוחן את מידת האמינות של פלאטפורמה על בסיס פלאטפורמה אחרת שלה עצמה אין שום סימוכין לאמינות. שנית-אתה באופן שיטתי נמנע מלבחון את המידע בפלאטפורמות הללו, נסמך על מתווכים, ומוכיח שאינך מוכן לחקור בכוחות עצמך. שלישית- אתה מטיל ספק במהימנות רופאים, חוקרים ואנשי מקצוע  על סמך תירוצים שונים ושיקולים לא רלוונטיים ואינך מוכן לתמודד עם התוכן עצמו.  

    


    

    


     29/4/20 19:46:

   צטט: מקדגי ,סר פול מקדגי 2020-04-27 01:17:03

   1. נכון להיום יש כמיליון ושש מאות אלף נדבקים וכמאה אלף קרבנות - מה שאומר שאחוז התמותה מקרונה עומד על 6 אחוז. (אחוז התמותה משפעת עומד על 0.1 אחוז).
   במדינות המערביות המצב הרבה יותר גרוע, בספרד בריטניה, הולנד, צרפת ואיטליה אחוז התמותה עומד על מעל 10 אחוז. מכיוון שמדובר בארצות עם מערכת רפואה טובה יחסית, ניתן לשאר שאחוז התמותה הגבוה מקורונה נובע בין היתר מכך שבארצות הללו מבצעים יותר בדיקות, ולכן במקומות אחרים מוות מקורונה יכול להיתפס כמוות מזיקנה\ שפעת\ דלקת ריאות.

    

   6 אחוז? מאיפה הבאת את זה? על פי מה או מי קבעת את כמות הנדבקים? על פי מה כמות הקורבנות? כמה מהם מתו ממחלות קודמות? מחלות אחרות? מה סיפרו לך על מצב השפעת? מה לא סיפרו לך?  

    

   ----

   המידע האמין ביותר על נתוני הקורונה (המידע שאותו מצטטים גופי התקשורת ואליו נסמכים מערכות הבריאות נמצא ב:

    https://www.worldometers.info/

   האתר (שקיים מ-2008 אינו מתעסק רק בקורונה, אלא בשורה של נתונים כמו כמות האוכלוסיה, מוות, לידות, זיהום אויר, רעב וכדומה). חשוב להדגיש שהנתונים הסטטיסטים נסמכים על מידע שהמדינות מעבירות. בהקשר של הקורונה אפשר בהחלט להניח שמדובר במידע חסר כי - ככל שהמדינות יותר מפותחות עם מערכת בריאות טובה יותר - כך מדווח על יותר מקרי קורונה + מוות מקורונה. במדינות טוטליטאריות אחוז הנפגעים יורד פלאים, שהשיא כמובן הוא צפון קוריאה - המדינה היחידה בעולם ללא מקרה קורונה מדווח אחד.

   עברו מספר ימים מאז שנפגשנו כיום מדווח על מעל שלושה מליון נדבקים, ומעל מאתיים אלף קרבנות. אם תעשה חישוב של נתוני אמת תגלה שאחוז המתים  מכלל הנדבקים הוא 6.9 אחוז.

    

   אם אתה מתכוון שרבים מקרבנות הקורונה הם קשישים ואנשים עם רקע של מחלה, הרי שזה נושא שמדווח בהרחבה,  בפועל התכונה הזו משותפת גם למחלות נגיפיות אחרות שהמוות מהם פוגע בעיקר בחלשים.

    

   ואולי אתה מתכוון שמי שדווח כקרבן קורונה, מת למעשה ממחלה אחרת. הנחה זו נסמכת על כך שהנתונים הרשמיים שקריים. שהרופאים, מנהלי המחלקות וכו' מעבירים מידע מוטעה, ורק בידי קומץ נבחר (כמוך?) האמת נמצאת?

    

    

    

    

   האם מישהו טרח לידע אותך בזה? https://www.cdc.gov/flu/about/qa/1918flupandemic.htm

    

   ''

    

   האם ידוע לך ש4 שנים אחרי שחזורו של N1H1 הוא פרץ כמגיפת שפעת החזירים 2009 

   דע עקא שמדובר באותו הווירוס אבל אחוז התמותה היה נמוך בדיוק מהסיבה שהCDC פרסם כתשובה לשאילתה 

    

   Could a 1918-like H1N1 virus re-emerge and cause a pandemic again?

   It is impossible to predict with certainty the emergence of a future pandemic, including a 1918-like virus.  Pandemics occur when an influenza virus emerges to which there is little, or no, preexisting immunity in the human population. However, it is generally thought that a 1918-like pandemic would be less severe due to the advent of vaccines to prevent flu, current FDA-approved antiviral influenza drugs, and the existing global influenza surveillance system that the World Health Organization maintains. 

    

    


   ''

    

   שים לב לסולם מצד שמאל. רמת התפרצות מקסימלית-אדום

    

   שים לב שבעונת 2019-20 הוא שוב התפרץ, ואת זה לא סיפרו לך, אלא שהפעם בצורה חמורה שבעתיים מאשר 2009 

    

   ''

    

   שים לב לסולם מצד שמאל. רמת התפרצות מקסימלית-סגול. 3 רמות מעל הקודם. וזו הפעם הראשונה 

   בהיסטוריה שהם מעלים את רמת התפוצה וההתפרצות. 

   ומדובר בN1H1 שלא יהיה לך ספק- 

   ''

    

   לנוכח העובדה שרק במקרה של ארה"ב יש העלמת מידע לגבי התפרצות השפעת ובנוסף אין לנו מידע 

   מהימן ממה מתו באמת מתי הקורונה ומאד אפשרי ששילוב יהיה קטלני, כל זה מספיק כדי להטיל דופי בקביעותיך הנחרצות. 

    

   --

   זה מוזר שאתה גורס שמעלימים מידע על השפעת, ולצורך הדגמה נכנס לאתר של ה-CDC (המרכז לפיקוח ומניעת מחלות) ומביא דיאגרמות המראות לא רק כמה מתו משפעת בכל מדינה בארצות הברית, אלא כמה מתו בכל מדינה בכל שבוע ושבוע (כך שכל דכפין יכול לדלג בלוח הזמנים ולמצוא שבוע קטלני במיוחד). נדמה לי שזו דרך מאוד מאוד מוזרה להסתיר מידע.

    

   אולי אתה מתכוון שהתקשורת לא מדווחת בהרחבה על השפעת (בטח לא בהשוואה לקורונה). זה נכון כפי שהתקשורת לא מדווחת מספיק על מוות מתאונות דרכים, מזיהום אוויר ועוד. הסיבה הראשונה היא שמדובר במוות שהוא חלק משגרה, ולכן קשה להעלות אותו כל הזמן לסדר היום. יש עוד עניין שיש הרבה דברים לא ידועים ביחס לקורונה. עדיין אין תרופה מוכחת, עדיין אין חיסון, עדיין לא ידוע האם היא תעלם במזג אויר חם (כמו שפעת), ולכן אי הודאות מכניסה עניין תקשורתי.

    

   חשוב לזכור שנתוני השפעת ידועים. תמותה משפעת בשנה בארה"ב עומדת על כ-50 אלף, ובעולם כולו על כ-640 אלף. יתר על כן שמספר הנדבקים בשפעת בעולם עומד על מעל 640 מיליון איש (יחס של אחד לאלף). אם חלילה וחס היו 640 מיליון איש נדבקים בקורונה - כ-44 מיליון איש היו מוצאים את מותם (יחס של 69 לאלף).  

    

   לא ירדתי לסוף כוונתך בהקשר לניסוי של שחזור וירוס השפעת הספרדית. הכוונה מאחורי המחקר פורסמה בדף, ואתה הגדלת לעשות כשאמרת שעשו שימוש במידע הזה בעת התפרצות שפעת החזירים 4 שנים לאחר מכן. האם רצית לרמוז ששפעת החזירים היא תוצר מעבדתי?  

    

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.

    

   בוא אני אעזור לך- 

    

    הסארס-  מעשים מהירים שנעשו על ידי ארגוני בריאות לאומיים ובינלאומיים כמו ארגון הבריאות העולמי למשל, עזרו בהאטת ההדבקות וההעברה של המחלה ובסופו של דבר שברו את שרשרת ההעברה של המחלה, מה שעזר בהבאת המגפה המקומית לסיומה לפני הפיכתה למגפה. עיין ערך וויקיפדיה. בכלל לא מגיפה. 

    

   האבולה-  כל שנתיים-שלוש בממוצע רואים[דרוש מקור] התפרצות חדשה של המחלה באפריקה. כאשר שיעור הנדבקים נע בין עשרות למאות, ושיעור התמותה עומד על 50% - 90%.  לא נראה שיש מה להוסיף. 

    

   שפעת העופות (באנגליתAvian influenza) היא סוג של שפעת התוקפת עופות. לשפעת שני זנים עיקריים של וירוסים - זן שאינו אלים (H9N2) וזן אלים (H5N1). לא מעניינינו. 

    

    

   שפעת החזירים- מעבר למה שכבר כתבתי לך 

   ביוני 2009 הוכרזה המחלה באופן רשמי כמגפה על ידי ארגון הבריאות העולמי. עם זאת ציין הארגון כי במרבית מקרי ההידבקות במחלה מדובר בתסמינים קלים. ההערכות הן שבין 2009 לסוף ל-2010 נדבקו בשפעת בין 11% ל-21% מכלל אוכלוסיית כדור הארץ- בין 700 מליון ל-1.4 מיליארד בני אדם. עם זאת, שיעור התמותה מהשפעת היה נמוך יחסית בין 0.01% ל-0.08%, וההערכה היא שכתוצאה מהשפעת וסיבוכיה נפטרו בין 151 ל-575 אלף בני אדם.[2] התפרצויות נוספות של המחלה התרחשו במדינות שונות מאז 2010, ביניהן ניתן למנות את ההתפרצות בהודו ב-2015 שהביאה למותם של כ-1900 חולים.[3]

   ביוני 2010 פורסם דו"ח של המועצה האירופית אשר מסקנתו היא כי הטיפול של ארגון הבריאות העולמי, הסוכנויות האירופאיות והממשלות העולמיות בשפעת החזירים הוביל להפחדה בלתי מוצדקת ולבהלה לגבי הסיכונים הבריאותיים לציבור, כמו גם לבזבוז עצום של כספי ציבור.

   לפי פול פלין, אשר עמד בראש הוועדה - "זו הייתה מגיפה שמעולם לא הייתה",

   החיסונים שפותחו כנגד שפעת החזירים היוו "רפואת פלצבו מדרגה ראשונה". 

    

   מגיפה? לא . היסטריה. 

    

   משום מה התעלמת  מ-

    

   השפעת הספרדית

   בשנים 1918-1919 שליש מאוכלוסיית העולם (בערך 500 מיליון איש בזמן ההוא) נדבקו במחלה. השפעת הספרדית גבתה את חייהם של כ-100-50 מיליון בני אדם שנגרמה על ידי תתי הזנים של שפעת מסוג A. ואכן כל מקרי שפעת A היו כלל עולמיים. השפעת נגרמה על ידי מספר סוגי נגיפי שפעת החזירים שכללו את ה-H1N1 (הקטלני ביותר) את H2N2 ואת H3N2.

    

   ועוד הרבה. 

   ----

   תודה על התשובה המלומדת. תודה על התיקון ביחס לאבולה. הנה קישור של מגיפות לאורך ההיסטוריה

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_epidemics

    

   עם יחס התמותה פר הדבקות הוא המגדיר למגיפה הרשימה לא תומכת בכך. בחלק מהמגיפות התמותה היא מתחת לאחוז אחד, בעוד באחרות היא מאוד גבוה.

    

   הטענה שלך הייתה שמגיפה היא יחס תמותה \ הדבקות גבוה מ-12%, ואני עדיין מצפה שתביא איזשהו לינק\ ציטוט או ראייה כלשהי שתאשש את טענתך. 

    

    

   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה. הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

    

   מאד רחוקה מהמציאות? מאיזו מציאות? מציאות שאתה יושב וממציא עם המקלדת? 

    

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול 

    

   עומדים רופאים בקו החזית ומטפלים באלפי חולי קורונה בהצלחה של 99.9% ואתה יודע יותר טוב מהם? 

   למה שלא תעדכן אותם שמה שהם עושים מאד רחוק מהמציאות. 

    

   -----

   ישנן עשרות מאמרים של  מידת היעילות של הידרוקסיכלורוקווין לגבי קורונה. בעוונותי הבאתי לך אחד בשפה פשוטה בעברית ממכון ויצמן (נו טוב מה הם מבינים). מעניין שהבעת קישור לסרט ביו טיוב של ולדימיר זלנקו (האיש ששכנע את טראמפ שהידרוקסיכלורוקווין היא התרופה לקורונה. כל מקרה מאז שכתבתי את התגובה עברו מים בירקון, ועתה כבר ההידרוקסיכלורוקווין הוא כבר אינו בגדר ספק, אלא בגדר לא. אני מניח שאתה סומך את ידך על טראמפ כמקור להבין איך להתמודד עם המחלה. לכן אולי תעדיף לקבל את החדשות מרשת FoxNews

   https://www.foxnews.com/science/covid-19-hydroxychloroquine-showed-no-benefit-more-deaths-va-virus-study

   ויש גם את ההודעה של מנהל התרופות

   https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-cautions-against-use-hydroxychloroquine-or-chloroquine-covid-19-outside-hospital-setting-or  

    

   אבל אני מניח שאתה יודע יותר טוב מהם?


   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

    

   אפשר להבין? וואלה באמת תודה על המאמץ. 

   בוא ונבחן את היומרה שלי 

   ראשית- ממש לא 10 סיבות. אולי 2. 

   לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. נניח שזה נכון. לשאר 6.8 מיליארד יש. 

    הם אינם אזרחים של שום מדינה-לא נכון. מדובר בעיקר בפליטים (ואלו שבאירופה נהנים מכל העולמות)

   והמדינה המאמצת חייבת לעשות הכל להחזירם. 

   מכאן שאין שום הצדקה להזריק שבב זר לתוך הגוף שינהל מעקב 24/7. אתה רוצה? אתה מוזמן וזבש"ך 

    

    

   שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

   אלו השותפים כפי שעולה באתר: 

    

   ''

    

   -----

   נדמה לי שצילמת את דף המייסדים. כדי להקל עליך הנה דף השותפים:

   ''

    

    

    

   תקצר היריעה מלספר עד כמה הארגונים האלו מושחתים. 

   הינה קמצוץ מבור בלי תחתית- https://en.preprod.reseauinternational.net/india-holds-bill-gates-accountable-vaccine-crimes/

    

   ----

   איפה להתחיל. ראשית חיפוש של id2020 בגוף המאמר מביא 0 תוצאות. גם המילה id מביאה אפס תוצאות. אולי תחליט על איזה שטן אתה רוצה לזרוק חיצים ואחר תבחר את המאמר בהתאם? השטן במאמר זה הוא ביל גייטס, והרצון שלו לחסן בני אדם. המילה חיסון מוצמדת במאמר ל"פשעים" ו"אסון" כך שאני מניח שכותבי המאמר אינם מחובבי החיסונים. נכון שמדובר בהאשמות קשות, אלא שאנו נמצאים בעידן האינטרנט בו כל אחד יכול להעלות האשמות קשות נגד מישהו (והבלוגרים צריכים רק לחפש ולמצוא הוכחות למה שהם האמינו מלכתחילה). לכן לפני שמפנים כלפי מישהו אצבע מאשימה שווה לברר את איכות המקור. 

   הנה כמה כותרות מדף הראשי של המקור שלך:

   Feminism Is A Disease – And Masculinity Is The Cure

   Netanyahoo Asks Arabs To “Advance The Common Interest Of War With Iran”

   The EU documents Israeli crimes; now it must do something about them

    

   האם אתה בטוח שזה המקום שממנו אתה רוצה לשאוב מידע?

    

   והנה המידע עליהם בויקי:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Voltaire_Network

    

    באמת אנשים רעים ונוראים.   

    

    

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... כיום אין חיסון לקורונה, התקווה היא שהחיסון יופק תוך שנה. גם לו היה היום משהו שמניב תוצאות נהדרות (ואין) התהליך של אישור חיסון (הכולל בדיקת תופעות לוואי) לקוח פרק זמן ארוך, ולכן נראה לי שמדובר בהנחה מומצאת.  

    

   לכשיהיה נראה. מאחר והטיפול מוכיח עצמו בהצלחה יתרה ואינו זוכה להכרה לה הוא ראוי 

   שזה מעשה שאינו פחות מפלילי אזי הכיוון והמסקנה די ברורים. כמובן למי שאינו עוצם עיניים בהכנעה.

    

   ----

   לא הבנתי 

    

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

    

   שים את פיטר קוניג בצד. יש לו השערות. אם הווירוס לא הונדס גנטית אזי איך הגיע אליו ה gp120? 

    

   ''

    

   ואם כבר מדברים על gp120-מדוע שיהיה  לדר' פאוצ'י עניין לקדם תרופה מוכחת, וותיקה, 

   זולה וגנרית  

   בעוד השם שלו רשום בפטנט שמטרתו להשתלט על gp120. משהו שרווח רב לצידו. 

    

   ''

    

   ומה עולל דר' פאוצ'י זה עם עוד כמה בכירים מאוד לחוקרת ג'ודי מינקוביץ

   שמחקרה גילה את היקף הנזק העצום שבחיסונים-(רשימת פשעים ארוכה)

    

   https://truepundit.com/exclusive-top-scientist-hiv-aids-research-pioneer-dr-judy-mikovits-was-key-witness-in-fbi-investigation-of-dr-fauci-before-fbis-james-comey-ag-eric-holder-covered-it-up/

    

    

   ----

   קשה לשים את פיטר קוניג בצד. בפוסט נסמכת רק עליו (עם שתי הפניות) לתאורית ההנדסה של הקורונה. הטענה שלו שזו דרך להביס את הסינים, ולראיה רק סינים נפגעים לא מחזיקה מים. כשמביאים טענה קונספרטיבית, ונסמכים על מקור והמקור מתגלה שלא מהימן לא ראוי לעצור רגע ולעשות חושבים? 

    

   אני מזכיר שהבאת גם טענה של שהקורונה יוצרה כנשק ביולוגי במעבדה בווהאן. ועתה אתה מביא את ג'ודי מינקוביץ', מתנגדת חיסונים שטוענת שהקורונה התפתחה מחיסונים לשפעת (ולכן רוב האנשים אמורים להיות מחוסנים). אולי שווה לבחור איזשהי גרסה וללכת איתה כי הגרסאות שאתה מביא פשוט סותרות אחת את השנייהץ

    

   קשה לי להתייחס לטענות חדשות בהקשר הזה ובכל זאת:

    

   כל מקרה לגבי גברת מנקביץ' - שווה לבדוק כאן:

   https://www.snopes.com/fact-check/scientist-vaccine-jailed/

    

   לגבי דר' פאוצ'י - נדמה לי שהוא גויס לצוות הקורונה על ידי טראמפ לאחר שהוא טען בחודש ינואר (בניגוד למרבית הפסימים) שאחוז המוות לא יעלה על אחד אחוז (כאמור היום הוא 6.9). 

    

   אני אסיר תודה לך על הקישור ל-Truepundit משום שמדובר באחד האתרים שנמצא ב-List of fake news websites

    

   והנה התיאור המלא:

   True Pundit is a website that fabricates fake news stories to push conspiracy theories such as Pizzagate and also publishes derogatory stories about progressives and Democrats.

    

   נראה לי שזה די מסכם את הטענות

    

    


   1. נכון להיום יש כמיליון ושש מאות אלף נדבקים וכמאה אלף קרבנות - מה שאומר שאחוז התמותה מקרונה עומד על 6 אחוז. (אחוז התמותה משפעת עומד על 0.1 אחוז).
   במדינות המערביות המצב הרבה יותר גרוע, בספרד בריטניה, הולנד, צרפת ואיטליה אחוז התמותה עומד על מעל 10 אחוז. מכיוון שמדובר בארצות עם מערכת רפואה טובה יחסית, ניתן לשאר שאחוז התמותה הגבוה מקורונה נובע בין היתר מכך שבארצות הללו מבצעים יותר בדיקות, ולכן במקומות אחרים מוות מקורונה יכול להיתפס כמוות מזיקנה\ שפעת\ דלקת ריאות.

    

   6 אחוז? מאיפה הבאת את זה? על פי מה או מי קבעת את כמות הנדבקים? על פי מה כמות הקורבנות? כמה מהם מתו ממחלות קודמות? מחלות אחרות? מה סיפרו לך על מצב השפעת? מה לא סיפרו לך?  

    

   האם מישהו טרח לידע אותך בזה? https://www.cdc.gov/flu/about/qa/1918flupandemic.htm

    

   ''

    

   האם ידוע לך ש4 שנים אחרי שחזורו של N1H1 הוא פרץ כמגיפת שפעת החזירים 2009 

   דע עקא שמדובר באותו הווירוס אבל אחוז התמותה היה נמוך בדיוק מהסיבה שהCDC פרסם כתשובה לשאילתה 

    

   Could a 1918-like H1N1 virus re-emerge and cause a pandemic again?

   It is impossible to predict with certainty the emergence of a future pandemic, including a 1918-like virus.  Pandemics occur when an influenza virus emerges to which there is little, or no, preexisting immunity in the human population. However, it is generally thought that a 1918-like pandemic would be less severe due to the advent of vaccines to prevent flu, current FDA-approved antiviral influenza drugs, and the existing global influenza surveillance system that the World Health Organization maintains. 

    

    


   ''

    

   שים לב לסולם מצד שמאל. רמת התפרצות מקסימלית-אדום

    

   שים לב שבעונת 2019-20 הוא שוב התפרץ, ואת זה לא סיפרו לך, אלא שהפעם בצורה חמורה שבעתיים מאשר 2009 

    

   ''

    

   שים לב לסולם מצד שמאל. רמת התפרצות מקסימלית-סגול. 3 רמות מעל הקודם. וזו הפעם הראשונה 

   בהיסטוריה שהם מעלים את רמת התפוצה וההתפרצות. 

   ומדובר בN1H1 שלא יהיה לך ספק- 

   ''

    

   לנוכח העובדה שרק במקרה של ארה"ב יש העלמת מידע לגבי התפרצות השפעת ובנוסף אין לנו מידע 

   מהימן ממה מתו באמת מתי הקורונה ומאד אפשרי ששילוב יהיה קטלני, כל זה מספיק כדי להטיל דופי בקביעותיך הנחרצות. 

    

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.

    

   בוא אני אעזור לך- 

    

    הסארס-  מעשים מהירים שנעשו על ידי ארגוני בריאות לאומיים ובינלאומיים כמו ארגון הבריאות העולמי למשל, עזרו בהאטת ההדבקות וההעברה של המחלה ובסופו של דבר שברו את שרשרת ההעברה של המחלה, מה שעזר בהבאת המגפה המקומית לסיומה לפני הפיכתה למגפה. עיין ערך וויקיפדיה. בכלל לא מגיפה. 

    

   האבולה-  כל שנתיים-שלוש בממוצע רואים[דרוש מקור] התפרצות חדשה של המחלה באפריקה. כאשר שיעור הנדבקים נע בין עשרות למאות, ושיעור התמותה עומד על 50% - 90%.  לא נראה שיש מה להוסיף. 

    

   שפעת העופות (באנגליתAvian influenza) היא סוג של שפעת התוקפת עופות. לשפעת שני זנים עיקריים של וירוסים - זן שאינו אלים (H9N2) וזן אלים (H5N1). לא מעניינינו. 

    

    

   שפעת החזירים- מעבר למה שכבר כתבתי לך 

   ביוני 2009 הוכרזה המחלה באופן רשמי כמגפה על ידי ארגון הבריאות העולמי. עם זאת ציין הארגון כי במרבית מקרי ההידבקות במחלה מדובר בתסמינים קלים. ההערכות הן שבין 2009 לסוף ל-2010 נדבקו בשפעת בין 11% ל-21% מכלל אוכלוסיית כדור הארץ- בין 700 מליון ל-1.4 מיליארד בני אדם. עם זאת, שיעור התמותה מהשפעת היה נמוך יחסית בין 0.01% ל-0.08%, וההערכה היא שכתוצאה מהשפעת וסיבוכיה נפטרו בין 151 ל-575 אלף בני אדם.[2] התפרצויות נוספות של המחלה התרחשו במדינות שונות מאז 2010, ביניהן ניתן למנות את ההתפרצות בהודו ב-2015 שהביאה למותם של כ-1900 חולים.[3]

   ביוני 2010 פורסם דו"ח של המועצה האירופית אשר מסקנתו היא כי הטיפול של ארגון הבריאות העולמי, הסוכנויות האירופאיות והממשלות העולמיות בשפעת החזירים הוביל להפחדה בלתי מוצדקת ולבהלה לגבי הסיכונים הבריאותיים לציבור, כמו גם לבזבוז עצום של כספי ציבור.

   לפי פול פלין, אשר עמד בראש הוועדה - "זו הייתה מגיפה שמעולם לא הייתה",

   החיסונים שפותחו כנגד שפעת החזירים היוו "רפואת פלצבו מדרגה ראשונה". 

    

   מגיפה? לא . היסטריה. 

    

   משום מה התעלמת  מ-

    

   השפעת הספרדית

   בשנים 1918-1919 שליש מאוכלוסיית העולם (בערך 500 מיליון איש בזמן ההוא) נדבקו במחלה. השפעת הספרדית גבתה את חייהם של כ-100-50 מיליון בני אדם שנגרמה על ידי תתי הזנים של שפעת מסוג A. ואכן כל מקרי שפעת A היו כלל עולמיים. השפעת נגרמה על ידי מספר סוגי נגיפי שפעת החזירים שכללו את ה-H1N1 (הקטלני ביותר) את H2N2 ואת H3N2.

    

   ועוד הרבה. 

    

    

   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה. הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

    

   מאד רחוקה מהמציאות? מאיזו מציאות? מציאות שאתה יושב וממציא עם המקלדת? 

    

   הטיפול אינו הידרו. זה שייך לחברים שלך ממכוני המחקר. לאנשים האמיתיים בקו החזית זה הטיפול 

    

   עומדים רופאים בקו החזית ומטפלים באלפי חולי קורונה בהצלחה של 99.9% ואתה יודע יותר טוב מהם? 

   למה שלא תעדכן אותם שמה שהם עושים מאד רחוק מהמציאות. 

    

    

   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

    

   אפשר להבין? וואלה באמת תודה על המאמץ. 

   בוא ונבחן את היומרה שלי 

   ראשית- ממש לא 10 סיבות. אולי 2. 

   לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. נניח שזה נכון. לשאר 6.8 מיליארד יש. 

    הם אינם אזרחים של שום מדינה-לא נכון. מדובר בעיקר בפליטים (ואלו שבאירופה נהנים מכל העולמות)

   והמדינה המאמצת חייבת לעשות הכל להחזירם. 

   מכאן שאין שום הצדקה להזריק שבב זר לתוך הגוף שינהל מעקב 24/7. אתה רוצה? אתה מוזמן וזבש"ך 

    

    

   שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

   אלו השותפים כפי שעולה באתר: 

    

   ''

    

   תקצר היריעה מלספר עד כמה הארגונים האלו מושחתים. 

   הינה קמצוץ מבור בלי תחתית- https://en.preprod.reseauinternational.net/india-holds-bill-gates-accountable-vaccine-crimes/

    

    באמת אנשים רעים ונוראים.   

    

    

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... כיום אין חיסון לקורונה, התקווה היא שהחיסון יופק תוך שנה. גם לו היה היום משהו שמניב תוצאות נהדרות (ואין) התהליך של אישור חיסון (הכולל בדיקת תופעות לוואי) לקוח פרק זמן ארוך, ולכן נראה לי שמדובר בהנחה מומצאת.  

    

   לכשיהיה נראה. מאחר והטיפול מוכיח עצמו בהצלחה יתרה ואינו זוכה להכרה לה הוא ראוי 

   שזה מעשה שאינו פחות מפלילי אזי הכיוון והמסקנה די ברורים. כמובן למי שאינו עוצם עיניים בהכנעה. 

    

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

    

   שים את פיטר קוניג בצד. יש לו השערות. אם הווירוס לא הונדס גנטית אזי איך הגיע אליו ה gp120? 

    

   ''

    

   ואם כבר מדברים על gp120-מדוע שיהיה  לדר' פאוצ'י עניין לקדם תרופה מוכחת, וותיקה, 

   זולה וגנרית  

   בעוד השם שלו רשום בפטנט שמטרתו להשתלט על gp120. משהו שרווח רב לצידו. 

    

   ''

    

   ומה עולל דר' פאוצ'י זה עם עוד כמה בכירים מאוד לחוקרת ג'ודי מינקוביץ

   שמחקרה גילה את היקף הנזק העצום שבחיסונים-(רשימת פשעים ארוכה)

    

   https://truepundit.com/exclusive-top-scientist-hiv-aids-research-pioneer-dr-judy-mikovits-was-key-witness-in-fbi-investigation-of-dr-fauci-before-fbis-james-comey-ag-eric-holder-covered-it-up/

    

    

    

    


    

    


     10/4/20 21:30:

   מודה שהרבה זמן לא קראתי תאוריית קונספירציה עם כל כך הרבה חורים.
   1. נכון להיום יש כמיליון ושש מאות אלף נדבקים וכמאה אלף קרבנות - מה שאומר שאחוז התמותה מקרונה עומד על 6 אחוז. (אחוז התמותה משפעת עומד על 0.1 אחוז).
   במדינות המערביות המצב הרבה יותר גרוע, בספרד בריטניה, הולנד, צרפת ואיטליה אחוז התמותה עומד על מעל 10 אחוז. מכיוון שמדובר בארצות עם מערכת רפואה טובה יחסית, ניתן לשאר שאחוז התמותה הגבוה מקורונה נובע בין היתר מכך שבארצות הללו מבצעים יותר בדיקות, ולכן במקומות אחרים מוות מקורונה יכול להיתפס כמוות מזיקנה\ שפעת\ דלקת ריאות.

   2. ניסיתי למצוא את ההגדרה שלך למגיפה (12 אחוז מהנדבקים מתים) ולפחות גוגל לא שמע על כך. הסארס, האבולה, שפעת העופות, שפעת החזירים כולם הוגדו כמגיפה ובאף אחד מהם לא היה אחוז התמותה שאתה מציין.
   3. הטענה שהקורונה דומה למלריה (נגיף שבזמנו היה קטלני בהרבה), וניתן לרפאה על ידי ג'ין וטוניק - טובה אולי בתור בדיחה. הטענה שההידרוקסיכלורוקווין (תרופה למלריה) הוא המפתח לפתור את בעיית הקורונה, מאוד רחוקה מהמציאות (האפשרות שהעלו נותני השירות היא שההדירו בתוספת טיפול משלים יכול לעזור לחלק מחולי הקורונה. שווה לקרוא על הניסוי בהרחבה בלשון פשוטה: האם תרופה למלריה יעילה נגד הקורונה

   4. כת השטן המכונה id2020 אכן שואפת ליצור תעודת זהות דיגיטלית לכל אדם בעולם. אפשר להבין את הפרנויה, בדומה לפחד שהיה מקיום מאגר ביומטרי בארץ. אבל אם כל הכבוד לפרנויה - המטרות של הארגון שונות לחלוטין מאלו שאתה מתיימר להציג וניתן לראותם כאן: https://id2020.org/manifesto. בעקרון יש 10 סיבות מדוע אנשי הארגון חושבים שתעודת זהות דיגיטלית לכל אדם היא דבר טוב - ברשותך אביא רק נקודה אחת. לטענתם קיימים כיום בעולם כמיליארד איש ללא זהות. בשל כך אותם אנשים לא זכאים לסעד חוקי הם אינם אזרחים של שום מדינה, וכמובן לא יכולים להשתמש בשירותי בנק וכיו'ב. חשוב להדגיש שכפי שציינת מספר ארגונים משתתפים ברצון המחריד ליצור תעודת זהות אוניברסלית. שכחת לציין שבין השותפים יש את KIVA ארגון שמאפשר ליזמים מיעוטי יכולת ממדינות עולם שלישי ללווות כסף, MERCY CORPS ארגון המסייע לאנשים במדינות עם משבר הומניטרי בין היתר על ידי גידולים חקלאים ומניעת רעב, באמת אנשים רעים ונוראים.

   5. לגבי הטענה של חיסון בכוח לקורונה... כיום אין חיסון לקורונה, התקווה היא שהחיסון יופק תוך שנה. גם לו היה היום משהו שמניב תוצאות נהדרות (ואין) התהליך של אישור חיסון (הכולל בדיקת תופעות לוואי) לקוח פרק זמן ארוך, ולכן נראה לי שמדובר בהנחה מומצאת.

   6. לגבי הטענה שהוירוס הונדס גנטית - מוזר שאתה מביא שני מקורות ושניהם של אותה מחבר. בשני המקרים פיטר קוניג לא מביא שום ראיה לטענה שלו. אבל - לטענתו מדובר במזימה מערבית שמטרתה לעצור את הסינים (לא מזמן קראתי - אולי גם אצלך טענה הפוכה - שהסינים הם שיצרו את הוירוס כנשק ביולוגי נגד המערב). והטענה שלו היא שבעובדה הנגיף מדביק בעיקר סינים. אפס שהיום עיקר הנפגעים הם מהמערב - איטליה מובילה אחריה, ארצות הברית, צרפת וגם בריטניה - אותן מדינות שפיטר מאשים אותם ביצור הוירוס (ומביא כראיה את מספר המתים המועט שלהם). הדיו לא הספיקה להתייבש על המאמר - וכבר כל הטענות שבו כבר לא רלוונטיות.

   צטט: תנועת כמוך 2020-04-01 15:27:44

   שולח כוכב הערכה לשיתוף התוכן המעניין 

   מה מצאת מעניין?
     1/4/20 15:27:

   שולח כוכב הערכה לשיתוף התוכן המעניין

     21/3/20 17:48:
   הנה זוהי שעתם של המופרעים הישנים-חדשים מבית היוצר של הפרוטוקלים של זקני ציון.