כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שרית יוכפז: חדשות החיים היפים

  שמי שרית יוכפז עיתונאית צלמת ובלוגרית .
  על עצמי:

  כתבתי בעיתונות ארצית. מגזינים לנשים משפחה ונוער.הגשתי 10 שנים תוכנית -המלצות לטיולים תרבות וארועים ברדיו קול חי fm -93 .כותבת במקומונים. כותבת בלוג בסלונה "החיים הטובים בישראל "מאת: שרית יוכפז-sarityochpaz .
  יש לי 3 מגזינים -בלוגים בנושאים:
  "חדשות תיירות. תרבות מלונות ומסעדות."
  "החיים הטובים צרכנות ועיצוב. ".
  "חדשות יופי טיפוח אופנה וסטייל.". מאת שרית יוכפז. בעלת תעודת עיתונות ממשלתית ושל לשכת עיתונות בתל אביב. הכתבות שלי מקושרות לגוגל פלוס ויש לי צפיות רבות. כתבותי נכנסות בעמוד ראשון בגוגל. תחומי ענין: אוהבת את החיים הטובים. אוהבת לטייל בארץ ובעולם. אוהבת אנשים טובים.בעלי חיים. כלבים חתולים וסוסים.אוהבת ים. נופים קסומים . אופנה. הצגות סרטים ספרים ואופרות. אוהבת לסקר הצגות .תאטרון .סרטים ספרים. אופנה קוסמטיקה . עיצוב . נדל"ן . עסקים. מלונות .מסעדות וצרכנות. אני מוזמנת לסקר מסיבות עיתונאים ופרזנטציות . עובדת עם מיטב היח"צנים והדוברים . אוהבת לראיין אנשים ועוסקת להנאתי בהום סטיילינג .
  גדלתי 18 שנים כלבים. לצערי מתו מזקנה.
  למדתי רפואה אלטרנטיבית. איפור.תקשורת
  אני בוגרת אונברסיטת בר אילן. הייתי בעבר מורה .גרתי ברמת השרון . וכעת בתל אביב-בכיכר המדינה. אני נשואה . אמא לשתי בנות מקסימות. עינת סמואל עובדת בטלוויזיה ברשת. החתן טל סמואל מנהל את "אלה פרסום ויזמות" .
  והבת רונית יוכפז מעצבת פנים .
  אני מתנדבת למען צער בעלי חיים. שמירה איכות הסביבה .מועדון העיוורים ומתנדבת למשטרה "למשמר האזרחי-"אני מסייעת בסיורים ממונעים נהגת בניידת משטרתית .
  ב"דה מרקר קפה " - THE MARKER CAFE -אביא לכם קוראים יקרים פוסטים וכתבות חדשות על חיי עסקים .תיירות .מלונאות.מסעדות תרבות -ביקורת הצגות תאטרון וסרטים ותערוכות . חדשות אופנה קוסמטיקה וצרכנות וחדשות החיים הטובים והיפים
  בפיסבוק :sarit yochpaz {שרית יוכפז}
  מייל: sarit0404@yahoo.com

  לא להעלות מחירים כדי לעודד-תיירות פנים.מאתשרית יוכפז

  0 תגובות   יום חמישי, 4/6/20, 21:31

  ''יו"ר ועדת הכלכלה מרגי קרא למלונאים שלא להעלות מחירים כדי לעודד תיירות פנים. מאת: שרית יוכפז

   

  יו"ר ועדת הכלכלה מרגי קרא למלונאים שלא להעלות מחירים כדי לעודד תיירות פנים

  הדברים נאמרו בדיון מיוחד של ועדת הכלכלה לבחינת תכניות הממשלה לעידוד תיירות הפנים; מנכ"לית התאחדות בתי המלון: 80% מהענף עדיין סגור; שר התיירות זמיר: ישראל כנראה לא תהייה בין המדינות הראשונות שפותחות עצמן לתיירות


  ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ יעקב מרגי, דנה היום בעידוד תיירות הפנים ותוכניות הממשלה בנושא, על רקע משבר הקורונה שהשפיע עמוקות על הענף. את הדיון פתח היו"ר מרגי בהתייחסו לכך שהתיירות היא מנוע צמיחה מרכזי וחשוב במשק, ואמר כי הוועדה מבקשת לבחון האם הממשלה אכן התייחסה לכך. במהלך הדיון אמר שר התיירות כי בקרוב נראה מדינות שפותחות עצמן לתיירים, אך להערכתו ישראל לא תהייה בין הראשונות. היו"ר מרגי קרא למלונאים להתחשב בציבור ולא להעלות  מחירים.


  שר התיירות, ח"כ אסף זמיר, אמר כי הענף נמצא במשבר הכי עמוק שהיה בו אי פעם. הוא הוסיף וציין כי סיכם עם האוצר על מענק של 300 מיליון שקל לענף ואמר כי הסיבה שרואים תפוסות גבוהות היא בגלל שמעט מאוד מלונות נפתחו. באשר לאילת אמר השר כי יש מאמץ לגייס עובדים מקומיים, שיחליפו את העובדים הירדנים שלא יכולים להיכנס. "אנחנו עושים עבודת מטה ליום שאחרי, שבו השמים יפתחו לחלוטין. בגלל הלחץ הכלכלי אני מניח שנראה מדינות פותחות עצמן בקרוב, אך לצערי אנחנו לא נהיה בין הראשונים", אמר. עוד הוא ציין כי בקרוב יצא המשרד בקמפיין לעידוד תיירות הפנים.

  מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, אמר כי הענף עבר משיוט ב-130 קמ"ש לעצירה פתאומית. לדבריו, בעוד שבצוק איתן התיירות נפגעה אך עדיין המשיכו להגיע תיירים, היום זה לא קיים. נקודת האור שהציג היא 4 מיליון וחצי תיירים ישראלים שיצאו לחו"ל בקיץ האחרון, והאתגר הוא שמי שיכול יוציא את הכסף על תיירות פנים ויאפשר לענף לשרוד את המשבר.

  מנהל המחלקה לפיקוח תקציבי של מרכז המחקר והמידע של הכנסת, עמי צדיק, אמר כי הענף ספג את המכה הקשה ביותר. הוא הציג מסמך השוואתי שערך מרכז המחקר והמידע, לפיו עולה כי בעולם נקדו צעדים כמו דחייה או ויתור על מסים, הלוואות בערבות מדינה, מענקים ישירים, חלוקת שוברים לאזרחים ואף השקעה בפיתוח תשתיות.

  ח"כ יבגני סובה אמר כי צריך להתאים פתרונות כמו בדיקות קורונה מידיות בנמל התעופה, שיאפשרו להכניס תיירים. ח"כ אימאן חטיב יאסין אמרה כי הציבור טס לחו"ל כי מחיר החופשה הוא חצי ממחיר חופשה בישראל וצריך לתת על כך את הדעת. ח"כ אנטאנס שחאדה קרא לשים לב במיוחד לנצרת, שהתיירות בה מבוססת על תיירי חוץ. ח"כ עידן רול אמר כי עסקי התיירות עדיין לא חזרו לפעילות ולא יודעים מאיפה לשלם מקדמות לחודשים הבאים.


  מנכ"לית התאחדות בתי המלון, יעל דניאלי, אמרה כי 80% מהענף עדיין סגור ונושא בהוצאות קבועות של 150 מיליון שקל. לדבריה, מלונות לא ממהרים להיפתח כי מלון בתפוסה חלקית מפסיד יותר ממלון סגור. באשר לאילת אמרה כי מחולל התיירות בעיר הם העובדים הירדנים, שכניסתם תוריד בבת אחת את האבטלה בעיר. ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי, אמר כי ישנן 4 תכניות לסיוע לעיר המונחות על השולחנות הרלוונטיים בממשלה. "לא קיבלנו שקל אחד, קיבלנו שיפוי לארנונה וגם אותו לא קיבלנו באופן מלא", אמר.


  רכזת תחום התיירות באגף התקציבים באוצר, רעיה עדני, התייחסה לדברים שנאמרו ואמרה כי 4 מיליון וחצי התיירים הישראלים שלא יוצאים לחו"ל הם הזדמנות לענף. לדבריה אחוזי מימוש ההלוואות בענף הם גבוהים מהממוצע בענפים אחרים ועומדים על כ-55%. היו"ר מרגי ביקש מידע מפורט בעניין.

  ''

  יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ יעקב מרגי, סיכם את הדיון לעידוד תיירות הפנים ודרש ממשרדי התיירות והאוצר להעביר לוועדה, עד ה-18 ביוני, מתווה מפורט ותוכניות עבודה באשר לשיקום וקידום תיירות הפנים, בתי המלון והצימרים, מארגני התיירות הנכנסת ושאר העוסקים בענף. הוועדה אף קראה לבתי המלון ולספקי התיירות להתחשב בציבור ולא להעלות מחירים. עוד קראה הוועדה לאוצר לאפשר חל"ת גמיש לעובדי הענף, כדי לסייע בגיוס עובדים ישראלים במשרות חלקיות לבתי המלון ולהציע להם תנאים טובים יותר.


  עוד הוסיף היו"ר מרגי כי הוועדה קוראת למשרד האוצר לדחות את תשלומי מקדמות המע"מ ומס הכנסה. עוד ביקשה הוועדה מהממשלה גם לאפשר כניסת עובדים מירדן, לאחר בדיקות קורונה ולהקים בשדה התעופה מערך לבדיקות קורונה מידיות כחלופה לבידוד הארוך, וכן ביקשה מראש העיר אילת להגיש תכנית ייעודית להצלת העיר והפעילות בה בשגרת הקורונה.

  תמונה באדיבות יח"צ

  מאת-שרית יוכפז

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   שריתיוכפז0
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין